Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «AVI90»

Коментарі користувача
1 2 3
AVI90 17 грудня 2021, 12:07 На тему: За добу на Полтавщині виявили ...
Всі замітили, що «зник» короновірус після того як Копелець наїхав на Казирода, і в Полтавських інтернет ресурсах написали про спалах короновірусу в Кобеляцькій ОТГ.
AVI90 23 листопада 2021, 10:32 На тему: Біличани забирають у власність...
А неприпускаєте що Скрильник перепрофілює будівлю під житловий будинок,роздасть чи продасть в розстрочку 15 квартир тій самій молоді. Неприпускаю,бо для кожного житлового будинку потрібна земельна ділянка для облаштування дитячих майданчиків, побудови гаражів, а там хіба що трактора знімуть.
AVI90 22 листопада 2021, 21:28 На тему: Біличани забирають у власність...
Нічо,Скрильник прийде,порядок з мінтами наведе...Правда через 4 роки,а може й раніш.. Дуже важко після того як вони заберуть будівлю Скрильнику буде перемогти в Кобеляках, хіба результати виборів "намалюють". Сьогодні тільки і балачок в Кобеляках про колишню будівлю с/г управління серед пенсіонерів, а пенсіонери тільки і ходять на вибори, молоді вибори нецікаві. От тільки влада, депутати мовчать, та і серед кориепондентів чомусь ніхто не виявляє бажання провести журналіське розслідування на тему: "Чому саме Бутенківській ОТГ передають на баланс саму новішу адміністративну будівлю міста".
AVI90 20 листопада 2021, 14:52 На тему: Біличани забирають у власність...
Бачу, що ця стаття не викликає «гострої» дискусії. Але це й не дивно, це ж не земля чи ліс, тут собі нічого не можна «урвать»,тому всі правдолюби та борці за справедливість і мовчать, як промовчали за автостанцію. До речі хто давно не був на території колишньої автостанції, то підіть та подивіться: фотографії з неї будуть більш яскраві чим із сміттєзвалища в лісі, і це центр міста. Про якийсь навіс для людей чи розклад руху автобусів годі і балакати, про те, що розклад є в інтернеті писати не потрібно, бо люди які користуються рейсовими автобусами гаджетів не мають. Так, що скоро буде Білицька громада в Кобеляках, а наші «народні обранці» ще два роки на чолі з міським головою будуть тільки землю на себе та своїх «прихльобателів» оформляти, а на розвиток громади, на наповнення самого бідного бюджету в області їм начхати як і «правдолюбам».
А хіба кожна сільрада не відмічала День села, чи при Ісипі не святкували Дня міста?
AVI90 23 березня 2021, 19:09 На тему: Провели нараду щодо функціонув...
Колись вже типографію передавали на баланс області.
AVI90 18 лютого 2021, 15:33 На тему: Кількість хворих на Covid різк...
Але, водночас працівники медичної сфери попереджають про нові проблеми і виклики, з якими доведеться зіткнутися жителям громад. І ці виклики набагато серйозніші, аніж коронавірус.Так які нові виклики та проблеми нас чекати?Останній час на вашому сайті одні загадки.
Та це він збитковий при державній власності, а як стане приватним то буде процвітати.
AVI90 2 лютого 2021, 12:23 На тему: НКРЕКП зменшила тарифи на посл...
Так це ж без ПДВ. А з ПДВ виходить 2,136
Ви мабуть ніколи не здавали через ЦНАП документи на реєстрацію землі чи будинку, що вважаєте достатньо одного реєстратора на громаду.
То Ви, пробачте мене не розумієте роботи тих реєстраторів. Кожен реєстратор має право робити у своєму реєстрі, від якого в нього є ключ. Так от в статті ж написано, що один реєстратор буде займатися припискою та випискою громадян, другий, витягами з земельного кадастру, третій, реєстрацією та зняттям підприємців, четвертий реєстрацією нерухомого майна(це земля та будинки). Так от таких реєстраторів (четвертих) було в Кобеляцькому районі п’ять, та і зараз в Білицькій ОТГ є два і вони наберають ще.
У бувшому Кобеляцькому районі було п’ять реєстраторів нерухомого майна і була черга. В Білицькій громаді буде два реєстратори, то як у Кобеляках справиться один реєстратор?Це ще один приклад того, що сьогоднішні депутати або некомпетентні, або створюють собі поле для майбутньої корупції. Доречі кошти за регістрацію ітимуть в місцевий бюджет. То при нашому найбіднішому бюджеті в області тих регістраторів повинно бути щонайменше п’ять а то і десять, бо вони можуть робити регістрацію по всій Полтавській області.
Прочитавши статтю, стає зрозуміло, що в депутати ідуть щоб отримати щось для себе. Бо як ще розуміти, що планувалося 4 заступника, а стане 2, бо решта відмовилася. А в заступників же не мінімальна зарплата. Ось вам і економія коштів,та піклування про громадян та їх потреби на ліки і т.д.
AVI90 13 січня 2021, 00:10 На тему: 15 закладів освіти в Полтавськ...
Це школа-інтернат
AVI90 9 січня 2021, 20:40 На тему: Три заступники, 15 старост і «...
Громада на 1/3 менша за бувший район, а заступників аж ТРИ, хоча все життя в районній раді був ОДИН. Оце вам і економія коштів.
AVI90 26 грудня 2020, 22:52 На тему: «Полтаваавтотранс» продає прим...
Та якраз справа в депутатах. Половина теперішніх депутатів це бувші районні депутати, які за свою минулу каденцію нічого незробили, щоб в Кобеляцькому районі були місцеві автобусні маршрути.А при самих транзитних маршрутах люба автостанція буде збиткова.
AVI90 26 грудня 2020, 00:53 На тему: «Полтаваавтотранс» продає прим...
А наші депутати все портвелі ділять.
AVI90 10 грудня 2020, 19:57 На тему: Копелець просить підтримки в о...
Та їм головне розглянути регламентне питання (хочуть сидіти в кріслах залу засідань РДА), а те, що Копелець пропонував розглянути створення постійних комісій, бюджет, майбутнє автостанції їх не цікавить. Вони прийшли щоб добити громаду. Інакше їх дії назвати не можна. Половина з них бувші депутати Кобеляцької районної ради які одні в області не передали майно з районну в міську раду. І це притому, що Кобеляцька ОТГ найбідніша в області, а тепер роблять все можливе і неможливе щоб заграбастати (зробити) приватним залишки. Особливо стараються над заповідником Надворсклянським.
AVI90 1 грудня 2020, 11:24 На тему: Копелець бреше, Бутко роздумує...
Касирів автостанції вже звільнили,підприємці які торгували на автостанції вже вибралися, а Ви ще вірити, що вона буде працювати.
AVI90 22 листопада 2020, 22:44 На тему: Установча сесія Кобеляцької мі...
Я маю на увазі те, що в Кобеляках члени ДВК від партії Батьківщина завжди одні й ті самі люди вже багато років, які у підрахунку результатів на виборах знають та розуміються. Так що фальсифікацію б результатів на користь Копельця вони б не допустили, а хто з ким як розраховується чи ні, мені не цікаво, вимагайте оплату наперед дня голосування.

Змінено 22.11.2020, 23:13
AVI90 21 листопада 2020, 19:23 На тему: Установча сесія Кобеляцької мі...
Ви, Ltava , не пишіть дурниць, бо смішно читати, що вибори фальсифікуються. В кожній ДВК були представники і від Таранушича,від Таміли, за Ясинську я зовсім мовчу (в неї члени комісії одні й ті самі люди десятки років), в кожному штабі є протоколи і якби вони були б інші чим у Копельця то відбувся б вже не один суд.А 90? виборцям і Вам в першу чергу пропоную на наступні вибори стати членом комісії.
AVI90 21 листопада 2020, 18:18 На тему: Установча сесія Кобеляцької мі...
Такі всі розумні та освідчені, а дурня Копельця на виборах не змогли перемогти,хоча і обливали брудом і тут, і на сторінках газети Решетила, та де тільки можна в інтернеті, але і це не допомогло, люди за Ваших кандидатів не проголосували. Так що майте мужність та чесність признати свою поразку, працюйте плідно слідуючі п’ять років на благо громади, тоді може і Вас виберуть. А писати, що Копельця вибрала меншість, непорядно і несолідно, хто Вам заважав привести своїх прихильників на дільниці для голосування. А тепер тут показуєте свій ,,інтелект,, та вихованість.
AVI90 21 листопада 2020, 13:48 На тему: Установча сесія Кобеляцької мі...
Просто нашим депутатам треба усвідомити, що Копельця вибрала ГРОМАДА, та поважати вибір. Хай вчаться на прикладі Полтави, там Мамая зняли депутати в 2018 році, а зараз Мамай знову вийшов у другий тур виборів.Так що Копелець для депутатів зараз начальник, а начальника треба слухати, якщо ні, то пишіть заяви (складайте повноваження), але не мішайте працювати.А то на першій сесії вже їм стільці міської ради не підходять, подавай їм крісла районної ради. Ні стида, ні совісті, ні поваги до виборців, а перед виборами так всі себе в груди били та обіцяли працювати на благо громади.
AVI90 20 листопада 2020, 19:51 На тему: Установча сесія Кобеляцької мі...
Отже- присяга не складена,повноваження не визнані. Непереймайтеся цим, там ніхто ні про що не думає, а всі спостерігають хто кого нагне, Копелець Таранушича чи навпаки. А до проблем громади їм начхати.
AVI90 18 листопада 2020, 21:24 На тему: «Непозвоночні» депутати не при...
І ще одне пан Решетило написав у фейсбуці, що переболів короновірусом, то чому він не на карантині?
1 2 3
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації