Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Микола Гузченко»

Коментарі користувача
1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 11
22. Чудо Юдо пише:
«цілком логічно... Ми за своє - він за своє.
»

Я це і мав на увазі. Аби власне черево повне було. На все інше - насрать. Точно як власть.
22. Чудо Юдо пише:
«От наш царьок і Ко вирішили зайти з іншого боку »

Все правильно. Я з оцим не погодився:
15. Чудо Юдо пише:
«Дяді просто наказали зазнаваку-царя»

Бо зазанавака явно в ділі.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Єдине річ з СССР, яка викликає у мене захоплення - це система зомбування. В Росії цю систему дбайливо зберегли. Якщо, скажімо, в Штатах зомбування базується на добробуті (75% добробуту + 25% лапші), то в СССРРосії - тупо на лапші (75% лапші + 25% страху).
Перед нами яскравий приклад тупого совкозомбі. Ще недавно він радів за селян, які взбунтувались проти будівництва якогось, здається, заводу, закликав тут, що не треба терпіти, а треба протестувати, сам збирався в Полтаву на мітинг з підтримки української мови, шось кричав про патріотизм. Чувак барижить ламанками з Німеччини, багато разів там бував, бачив різницю між країнами, бачив, як розквітає Польща, має комп’ютер, Інтернет, необмежений доступ до інформації з усього світу.
Аж тут зомбоящик з російськими каналами. І все, наш пацієнт уже не вірить власним очам. Він уже як чуми боїться підарасів з Німеччини, злих вуйків з полонини і бомжів з майдану, які йому абсолютно нічого поганого не зробили.
Він готовий отсосать Януковичу, бо той йому не заважає жити. Так а чим йому заважають протестувальники?! Та теж нічим! Просто Кісєльов із Соловйовим у тілівізорі веліли їх ненавидіти. Плюс страх, що на таможні і в МРЕО перестануть брати взятки, а податківці поставлять клізму за злісну несплату податків. Зомбосхема працює. 75% лапші + 25% страху.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
15. Чудо Юдо пише:
«"дяді" дали наказ беркутівцям розігнати дітей з максимальними "стараннями"»

Та мені теж спочатку так здалося. Але не думаю, що хтось здатен на такий тонкий розрахунок. Отпиздить купку незгодних, щоб іншим не повадно було - варіант більш правдоподібний. Тим паче тупити Фьодоричу не вперше.
Закони 16 січня - те саме. Якби Проффесор був з ними не згодний - наклав би вето. Це ж у його силах. Але ні, не наклав. Тим паче закон - це ж не наказ Беркуту. Тут усе усім відомо, кожен голосував відкрито від свого імені, підставляючи себе теж. І розрахунок зрозумілий - зробити мітингувальників правопорушниками, щоб їм було страшніше.
Всі добре пам’ятають той випадок в Івано-Франківську. Посилання на www.youtube.com
Наш государь просто думав, що люди такі ж боягузи, як і він.
16. Чудо Юдо пише:
«невже нікому не доходить?»

Біда в тім, що ми ж живемо в напівкримінальному суспільстві, і це багатьма (тим паче Донбас же ж) сприймається як норма. Ну плюс дебіли і підараси тіпа ваділи, у яких в голові пусто і яким на все насрать. Плюс іще чуваки, які просто вже нікому не вірять.
26. Майстер пише:
«Був би механізм імпічмента президента - Янукович давно б сидів не у Межигір'ї, а десь у менш зручному місці.»

Як так? 16-го січня закончики прийняли, а 17-го той самий парламент відправить Проффесора у відставку?
Завжди знав, що падре - ацкій сатана. Але бєлка - то таке діло, буває. Мене більше оце прикололо:
9. светка пише:
«він заставив ісповідуватись, так мене розпитував у яких я позах займаюся сексом»

Це якийсь особливий, надлюдський цинізм. Екстракт скотства, шик. Охоче вірю.
12. Гість пише:
«хто цим скористався і штовхнув "бат на брата" і для чого?»

А ніхто. Нікому з куководів це повстання не вигідне. Януковці сруть маком, а трійця опозиціонерів намагалася стримати гнів людей, та марно. Їм теж вся ця катавасія - напряг. Зараз відбувається народний спротив у чистому виді.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
21. Ясен пише:
«Ти знаєш, зачепив!Моя сестра бюджетниця»

Дарма ти про сестру. Таким скотам як ваділа срать на всіх, хто не впіймав Бога за бороду. "Не хочете торгувати - ну й дохніть з голоду, самі винні," - скаже воно.
Воно ганяє Мерседеси з ненависної буржуйської Німеччини, знає, кому, де і скільки дать на лапу, щоб все було чікі-пікі. У нього все налажено.
А що там із тими, хто сидить на зарплаті, зі стариками - так то похуй. Хай їх хоч живцем ріжуть, аби його не трогали.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Дороги скрізь однакової хуйовості. Якщо їхати, скажімо, з Києва на Харків по трасі і при цьому бути таким дебілом як ваділа, то можна потім ходити розпинатися, що в Полтавській області ідеальні дороги. В будь-якій області варто з’їхати з великої траси - і ахуєєш.
Микола Гузченко 13 грудня 2013, 19:15 На тему: Революція совісті...
Ось ще новалюдина:
Посилання на www.youtube.com
Микола Гузченко 30 листопада 2013, 00:18 На тему: Комсомор...

Коментар видалено за порушення пункту 2.1 Правил користування сайтом
В цьому випадку коректор швидше за все виправив з правильного на неправильне. Зроду не повірю, що Філоненко не може написати нормально "по-перше".
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
16. Бувалий пише:
«Цей процес іде уже у всіх районах.»

Да, і не лише в освіті. І дохторів, і усіх бюджетників зганяють як скот.
13. ЯрГ пише:
«Чекаю на відповідь! »

Ніхрена ти не понімаєш. Це усе через їбаних заробітчан. От якби ми, якби ти та я і такі як ми повернулися - то усе б по-іншому було! Ми б же ж не дозволили!
Яснотку.
... Унтер-офіцер кинувся до виходу, але перечепився через тіло полковника Проскури і впав на підлогу, вдарившись головою об важкий дубовий стілець, на якому щойно сидів. Старійшини трохи збадьоріли, з острахом підійшли до непритомного фашиста і знову прив’язали його до стільця.
Тим часом знадвору залунав гучний неприємний чоловічий голос:
- Костович, ісполняй!
Досі нерухоме тіло полковника здригнулось, злякавши мух, і почало імітувати звуки фанфар. У курінь бадьорим кроком зайшла козацька старшина. Під музику генерали обступили тіло полковника.
Ну Костович як всігда, - іронічно посміхнувся генерал-осавул і витяг з кишені кульочок з орденами і медалями.
Виявилось, що за час лежання на підлозі куреня полковник встиг заслужити з десяток нагород і звання генерала. Спочатку козаки двостороннім скотчем приклеїли до його плечей нові погони, а тоді стали силуватись перевернути його вусами догори, щоб відзначити орденами і медалями. Та зрушити богатиря так і не змогли. Генерал-осавул не знітився і став чіпляти медалі на спину Костовича.
- Спереді все одно вже міста нема, - поясив він. Медалі він прикріплював не рядочками, а квадратом, по периметру спини. Коли дійшла черга до двох орденів - "За любов до мами" і "З Днем Знань" - генерал зупинився. Нагороди треба було прикріпити закруткою зсередини піджака, а зробити це ззаду було ніяк. Осавул знову не розгубився і причепив ордени на себе:
- Мені воно не лишнє буде.
Тим часом унтер-офіцер Яссен прийшов до тями і з острахом розглядав прибулих. "Ці точно стакан водички не подадуть" - подумав фашист. Він сидів тихо і своїм приреченим урочистим виглядом був схожий на жертовного ветерана. Нарешті пильне козацьке око помітило німця:
- О! Дивіться, які у ляха медальки прикольні! Давай махнемся? - Запропонував Яссену генерал-хорунжий. Німець мовчав, з ненавистю дивлячись на рожевощокого офіцера. - Молчаніє - знак согласія! - Резюмував хорунжий, зняв відзнаки Вермахта з фашиста і став чіпляти їх на свій піджак.
Посилання на www.youtube.com
Послухайте монстра. Просто кайф.
Так а з унтер-офіцером Яссеном все і так ясно. Ясного осіннього дня у нього стали боліти ясна. Ясне діло, він пішов до лікаря, щоб вияснити причину. Ясночолий грецький стоматолог Ясон оглянув ясна, вніс ясність і пояснив, що їх слід полоскати відваром з ясена і яснотки.
... За тиждень в ЕХО виходить публікація:
"Голова РПЦ Олександр Ісип провів чергову зустріч із ветеринарами. Говорили про війну з Росією. Воювати до Москви поїхав український боксер Віталій Кличко і в чесному бою переміг Російського Світязя Олексія Вєткіна. Тому ми повинні вкотре подякувати Олексію Лелюку за допомогу.
Тим не менше, виникають сумніви щодо патріотизму нашого боксера, адже під час бою він використовував ворожу російську землю, а після нього говорив з москалями ворожою мовою."
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
13. Ясен пише:
«свист в бік Віталія»

Ггггг... Кличко як тест на долбоєбізм.
Кличка освистали під час його промови. Будь-якому ідіоту ясно, що цей свист більше нікого не міг стосуватися. А мені незрозуміло, чому цілком очікувана реакція прям вразила Майстра. А як ще могло бути? Бій не викликав у росіян поваги до Володимира - от вони це й показали. Якби виступав Путін - його б теж освистали. Це неприємно, але закономірно. Нічого дивного тут немає.
9. Майстер пише:
«люди нарікали на бій не тому, що вони насправді вболівають за Повєткіна, Тайсона чи Хея.»

Так а вони не зобов’язані любити бої братів і їх самих! Тут не в любові до Повєткіна чи Хея діло. Їм просто не подобаються такі бої. Вони оцінюють бійця об’єктивно, без рожевих окулярів патологічного "патріотизму". Гордість за країну і нашого хлопця не повинна сліпити очі! Он росіяни теж чмирять на форумах Повєткіна, а Валуєва взагалі мішають з гімном. Бо є за що. І це нормально.
Треба, Вова, поважати інакомисліє, тим паче коли ми говоримо про людські почуття. Якщо у людини не виникає почуття гордості чи любові - то це її право.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Колись компартія була. Так от тоді було заборонено мати власну думку. Інакомисліє офіційно вважалось злочином. Кожен повинен був радіти, веселитися, пишатися, любити і ненавидіти, хвалити і критикувати лише в установленому партією порядку. Маєш власну думку - получай пизди.
Автор статті був би ідеальним кандидатом в райком комсомолу.
А ще прикольне обурення Майстра тим фактом, що Кличка освистали. Цікаво, а якби бій у Києві був - чи не твої побратими горланили б щось на кшталт "Бий москаля!"?
Микола Гузченко 12 жовтня 2013, 02:21 На тему: Камо грядеши?...
167. Майстер пише:
«із тиждень чекаю, доки вам набридне. »

Ба яка стаття! ЇЇ можна місяць камєнтіть - не набридне.

166. Ясен пише:
«Просто ти молодець.»

Шо, деревина, лизнув? Та ясне діло - у мене ж зовсім скоро буде 20 тищ...
Можеш не старатися так сильно - я ні з ким не поділюсь.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
4. Ярослав Гузченко пише:
« Шаман проінформував старійшин»

А може там не старійшини малися на увазі, а старшина?
"Привітавши ветеранів, Ісип проінформував старшину про актуальні проблеми в житті козацтва:
- Військо Потоцького підійшло до Глухова.
В курені запанувала тривожна тиша. При світлі каганця чорні очі кошового ледь помітно блищали з-під густих насуплених брів. На спітнілих скронях звиваючись зміями пульсували роздуті від напруги жили. Пальці мимохіть стислись в кулаки.
Першим заговорив полковник Проскура. Від втоми він ледь стояв на ногах, але говорив твердо і рішуче:
- Єслі ти спалила мені апарат - я тебе буду лічно топить в Днєпрє. Тебе і твого підараса.
Сказавши це, полковник бряцнув медалями і орденами та упав на підлогу вусами вниз, загубивши фуражку з кокардою. Над його тілом від падіння здійнялась густа хмара пилу, задзижчали мухи. За мить з-під пилу залунала пісня Стаса Міхайлова "Бєз тєбя".
Микола Гузченко 9 жовтня 2013, 22:52 На тему: Камо грядеши?...
164. Ясен пише:
«ти все таки вирішив,що за 20 тищ на Україні добре?»

Аякже!!! Та я таких бабок ніколи в житті в руках не тримав! 20 тищ... Та ви шо...
5. Admin пише:
«Із вини редакції сталася помилка у тексті даного матеріалу.
Насправді вартість визначалася згідно поданих людьми квитанцій і становить 38120 грн.»

Хе-хе...
Микола Гузченко 8 жовтня 2013, 19:01 На тему: Камо грядеши?...
162. Ясен пише:
«Що Колю,лизнув?Ну-ну.»

Так а ще ж ось:
88. Микола Гузченко пише:
«Тепер ти вже знову немудак. )»

І сь:
120. Микола Гузченко пише:
«Ти пишеш ... досить грамотно.»

Як же ж тут не лизнуть?! Чоловік же скоро стане у руля! І роздаватиме по 20 тищ!
А хіба можливо офіційно довести, що ти неофіційно працюєш? А кому треба - той за неофіційну взятку роздобуде офіційну справку.
Чи ви в Україні проїздом? (с)
Якщо вже владі Лексуси потрібніші ніж діти, то єдиний вмєняємий варіант - це варіант Чудоюда. Люто підтримую.
1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 11
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації