Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 ... 25 26 27 28 29 30 31 ... 41
Чудо Юдо 4 серпня 2015, 20:48 На тему: Дівчина з великої дороги...
35.шофер
«Так от та свєта у профілі вказала що вона із Полтави і не заміжня.»

Шофер, ти собаку купляв чи свататися телефонував?:)
До соцмереж багато хто відноситься несерйозно. Граються. Що даремно.
А взагалі ситуація може бути різна, може розвелася, а от зі свекрухою товаришує. А може дійсно заміж не виходила, а свекруха себе так називає по неофіційному праву. Нічого страшного, одним сломо, не бачу.

33.саша ставицький
«Я думаю , що ти не пошлеш свою жінку чи дочку заробляти так гроші.»

Я свою жінку чи дочку ніколи в житті не пошлю заробляти на полінні буряків чи ручному доїнні корів, то що, це уже також не гідна робота? А не пошлю я, бо це просто дебільна робота, яка здоров’я гробить швидше ніж заробиш там грошей на ліки.

30.гість
«Є дійсно пацани , які можуть сходити десь на ліво , але вони цього не афішірують , а є тріпачі»

Як говорила моя знайома (цілком пристойна жінка, раптом що): "Мені так здається, що всі мужики рано чи пізно ходять "наліво", але одні роблять це гарно, а інші - як дурні".
1.Нью
«"Місце сутички з бойовиками" на теріторії Росії? Посилання на take.ms
)))»

А уже ж був випадок, коли бухі опалчєнци перетнули кордон і покатілі на грузовику по просторам матушки-Росії. Та так, що російським прикордонникам прийшлося їх за допомогою кулеметів і автоматів зупиняти. Може і на цей раз які молодці не туди повернули? Щоправда такої інфи не чув.

2.Атошник
«Нарешті "вилізла" справжня назва так званого граду, який дебленні обивателі асоціюють виключно з Росією»

Ця назва давно всім відома. Ополченци ще й танки з постаментів познімали, та щось не дуже ними навоювалися.
У Красному Лучі пару тисяч ряжених казаків, що приїхали із РФ убивати українців, стоять у повному озброєнні, то що, їм також на місці зброю видавали радянську? Чи може таки із собою попривозили, поки прикордонники пташок у небі рахували?
Чудо Юдо 27 липня 2015, 11:11 На тему: Дівчина з великої дороги...
19.Нью
«Да, це супрунівська мадмуазель»

О, так це особа знаменита? Аж цікаво стало :)
Ну що ж, хвороба навіть є така, суть якої у занадто підвищеному лібідо.

Шофере, а ти не парся. Я особисто до таких дівчат відношуся добре. У нашому суспільстві заробляє хто як хоче, і це не найгірший спосіб заробітку та життя. І у тексті статті я не побачив ніякого осуду. Схоже, навіть, що автор жалкував, що не зміг із Ані витягти ще якоїсь цікавої історії. Видно не дуже балакуча. У коментарях негативних слів до щодо цієї справи було набагато більше, ніж у статті. Але то справа кожного підтримувати чи протестувати проти цієї професії. У багатьох країнах такого питання взагалі уже немає.
А у багатьох країнах за таке вішають :)
Чудо Юдо 25 липня 2015, 19:34 На тему: Дівчина з великої дороги...
5.шофер
«Написати статтю про те як це погано - один із методів випустити незадоволені потуги.»

Їпа, двічі прочитав статтю - так і не побачив де автор написав, що це ПОГАНО.
Шофер, ткни носом, якщо ти там таке помітив

Що у тебе пукан так рве? Все нормально написано, про пекарів, тракторивстів, менеджерів і депутатів пишуть, чому не можна написати про проституток?
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
10.Адекватник
«Навмисне відшукують сектантів»

А що як більше мало хто хоче цим займатися?

10.Адекватник
«вони не повинні мати права на усиновлення, хоча б тому що у нас поки що релігія відокремлена від держави»

Прочитайте ще раз яку єресь Ви, шановний, написали: Влада повинна заборонити усиновляти дітей віруючим людям бо вона від релігій відокремлена. Де логіка?О_о

10.Адекватник
«Хоче вона цьго чи ні, її ніхто не запитує, а навмисне туди заганяє. »

То може у всіх віруючих людей будемо дітей відбирати? А хулє, їх же ніхто не спитав!

Із Адекватника комуніст так і пре з усіх дірок :)

І взагалі це все друна розмова, яка зародилася з того, що Сивий десь чув, що Вася немов би сектант... а можде навіть і секстант!..
7.New York
«Всяке бува.»

Ну, це одна історія із багатьох. Пос*атися з батьками - це у нашому суспільстві не дивина. При чому причини бувають найрізноманітніші: релігіія, педантизм, алкоголь, наркотики, навіть занадто сильне піклування про дитину ("хоч би не зв’язалася з якою компанією... хоч би не затягнули у якусь секту... хоч би не завагітніла..."). У всіх випадках батьки вважають, що хочуть кращого своїй дитині, а дитина вважає, що вона сама справиться краще.
А скільки знайомих, які взагалі без таких видимих вагомих причин при зустрічі з батьками їм дулі тикають, ой! :)
Так що якась релігія - це не наріжний камінь срачу з батьками.
3.Боб Роб
«Особливо радий хлопчик в майці з надписом "чемпіон"»

Ну ти б ще до лисенького на руках причепився :)
Сектанти, антихристи - це все чутки. А якщо вони і насправді сповідують якусь протестантську віру так тов се одно краще ніж дітям у дитячому будинку жити. Мабуть
4.саша ставицкий
«Що за Юдо , що так захищає владу?Щось і йому перепадає?»

Ух ти! Аж самому цікаво. Ну мо, продемонтруйте, шановний, в якому місці це я ТАК захищав владу :)

Я тільки не зовсім зрозумів: у цьому дворі гімняшки спочатку ідуть у вигрібну яму, а коли "перебор" - тоді вже переливаютсяь у каналізацію?
Бідний Адекватник, 5 днів ніхто не писав коментарі, так йому і посваритися ні з ким було. Уже сам із собою переписуватися почав навіть... :)

До речі, свої коментарі можна редагувати. Щоб не плодити нових. Там біля ніка кнопка є.
12.Адекватник
«тому і про вас такий вірш написав. »

про кого це про вас?

12.Адекватник
«Ти поїздь по Кобеляцькому району, а не в Росію заглядаеш. Ти таки українець, раз не можещ без того, щоб через чужий тин не заглядати.»

Взагалі то тему що Расєюшка у себе лад навела підняв ти. І я тобі показав що це не так. З логічними послідовностями у розмові погано?

12.Адекватник
«То ж не список влади, ти що різниці не розумієш?»

Ага, значить в Україні, по твоїх же словах, правлять олігархи, а в Росії вони не керують, вони всі чесні, добрі та справедливі, до управління державою ніякого відношення не мають?
Блін, Рай, йопти!

13.Адекватник
«Ти не сиди на дивані,а поїдь з волонтерами на Донбасс і скажи оце сами доннечанам»

А щом ені їм говорити? Вони рік назад здуру вирішили, що банди озброєних бандитів на вулицях їх міст - це круто. рік пройшов і уже увесь світ побачив щоц е ніфіга не круто і нічого (нічого!) хорошого це не принесло. Правда є індивідууми, які все-одно впевнені що це круто... Ось, я тут з одним спілкуюся...

14.Адекватник
«Перед тим як розсуждать про радянських ментів подивись на українських.»

А що мені на них дивитися? Більша половина після армії прийшла, нічого робити не уміла, їх і забрали туди де багато розуму не потрібно. І лдебілізм сучайних міліціонерів скасовує ідіотизм радянських?

16.Сивий як лунь
«Наталкин пост подтверждает, что потолок на доме куЛТуры все же рухнул»

А що ще можна сказати людині, яка сама піднімає тему що в Росії все зашибісь, а коли йому говориш що це не так, у відповідь кричить: "чого ти за тин дивишся"? Це розумна людина, по Вашому? :)
На Донбас Русскій мір за рік приніс тільки розруху і смерті, а він досі кричить що це зашибісь, що всій Україні так потрібно. Це здоровий глузд?
9.Адекватник
«Ось тобі для прикладу вірш Василя Симоненка...»

А про чекістів він не писав бувало? Чи про радянських ментів, які його пресували не один і не два рази? Скільки ще разів ти цей вірш викладеш?

8.Адекватник
«Расєюшка хоча б своїй землі ладу дала»

Посилання на www.youtube.com
Ага.


8.Адекватник
«До речі, де ти бачив українців у владі?»

Анука розкажи скільки в оцьому списку росіян:
Посилання на www.forbes.ru

Не дає спокою таки форма поліцая? Одні пани не подобаютсья так ти про інших мрієш? Інші поки що для українців нічорта не принесли окрім війни. Вес Донбас роздовбали, нехай донбасовці тепер кланяються їм
Адекватник, а хто такі "свідомі" у твоєму розумінні? Це всі-всі некомуністи, чи що? Бо щось ти під них і Кучму з Кравчуком загнав, і Ющенка з Януковичем...
Так при Кучмі комуністи ще й як рулили, адже було скільки бабусь, котрі жили вчорашнім днем та мріяли про повернення СРСР. На других виборах Симоненко навіть майже Кучму одолєл. От при чутким керівництвом отаких "посткомуністів" Україну і розтягли :)
Мені думалося, що над Іллічом були не космічні ракети, а балістичні, від систем навісного вогню. Бо все-таки 1917 рік. революція, бла-бла... Але суті це не міняє - таких ракет у часи революції також не було.

Мені також було цікаво, як вони у цьому випадку виконають закон, припускав навіть що будуть відколупувати плитку. Слава Богу придумали більш нормальний спосіб. Ну і фіг з ним з тим Леніном (імхо), але Будинку культури покращало б, якби відремонтували стіну, що правіше від Ілліча, бо скоро вона завалиться:
Посилання на vk.com
Вчора на березі Ворксли недалеко від Кобеляк уже спостерігав столик обгорожений міні-парканом (до самої води) і зі здоровенним написом "ЗАНЯТО!".
Це що, уже пішло в моду самозахоплення землі чи що?! А що міліція і прокуратура думає про це? Чи їм не видно?
Це уже не столики для відпочинку людей, це уже незаконні МАФи прямо!
Завтра він може уже там і дачу собі побудує, і дорогу шлагбаумом перекриє???


19.Адекватник
«Позиція адміністрації сайту нагадує позицію страуса який ховає голову в пісок аби нічого не бачити»

Твоя позиція БУДЬ-ЯКУ тему перетворити на срач про Донбас, комуністів і решту всілякого лайна уже всіх дістала, адміністрацію також. Ну невже розмову про конфлікт навколо столика потрібно до цього зводити? По темі нічого сказати? І це не перший раз і не другий, і навіть не десятий.
Чудо Юдо 10 червня 2015, 16:02 На тему: У Полтаві спіймали мага...
Йо! Так це ж Золотого Тєльца пов’язали!
Ну все, розгнівали магістра чорної, білої та малинової магії, скоро нашле на всю область 7 кар своїх: і чуму, і голод, і мух із сараною!..
7.Гай Фокс
«Єдине -- використовуй його по-людськи. І ще, коли прийде власник столику -- дай йому можливість за ним відпочити»

Власник столу має право за ним сидіти рівно таке ж саме, як і будь-яка інша людина. На правах "хто перший зайняв". Не більше і ні менше. І мій приклад із мотузкою ніяке не утрирування - точно така сама ситуація, точно така сама вимога не займати територію.
А якщо це його приватна нерухомість, так би мовити, то він не має права її там ставити.
Що, як дійсно, Срібному щось стрельне в голову і він почне кататися по всіх поставлених ним столиках і зганяти звідти відвідувачів? Всі повинні будуть тут же вскакувати і шукати столик, поставлений не ним? Знову бред і ще раз бред.

Хочеш столик лише для себе? Став його у своєму дворі. Хочеш поставити його на природі? Займай, будь ласка, його раніше, як і всі інші люди. Прийди зранку, поклади бумажку: «Столик зайнято, прошу не займати» і за нього сяде хіба повне бидло якесь, нормальні сядуть зі інший.
Першопочатково не правий творець столику. Він не має ніякого законного права не дозволяти іншим людям знаходитися на землі загального користування (якою і являється земля біля річки). Хочеш приватний столик - став у себе у дворі! Дуже мене смішать написи "Не займати!" біля таких столиків. То це що - самозахоплення землі? Я на таких же правах можу принести з дому мотузочку, забити пакільці, обв’язати той столик навколо і повісити табличку "Не заходити!". І що, ніхто не матиме право заходити до столика?
Бред? Бред.
А розпиляти стіл - ще більший бред.
У такому випадку можна було навіть викликати міліцію. А то хто знає чи взагалі його то столик, я під видуманою причиною, що це мій столик можу отак прийти і розпиляти його на дрова собі додому :)

З іншої сторони, я так розумію молодь не дуже стримувалася і добирала виразів, пояснюючи тому чоловікові те, що я вище виклав. Це виходячи із вигуків, які чути за кадром :)
Яка боротьба? Які майданівці? Стаття про консервацію, а ви і тут срач розводите. При чому Майдан до заморожування? До чого церква до консервації?! Вам зовсім немає чим зайнятися, тролі ходячі????
Спробував "підставку". Даремно я бурчав на її творця - штука таки юзатєльна, велик стоїть чудово, в крайньому випадку із колесом в 26". Висоту підібрали нормальну.
Ну що ж, нехай буде.
Але на проект року все рівно не тягне :)
Задумка гарна і реалізація нічо така. Єдине що перевірити потрібно таку конструкцію на зручність. ЇЇ б ще у колір нікелю покрасити - сила була б.
Але знову дратує причини такого "ноу-хау" від мера - "це я побачив за кордоном і вирішив вам, селюкам, частинку цивілізації принести".
Така ж ситуація була і з безкоштовним Wi-fi у центрі міста. Виявляється це новітні чудеса, які існують лише за кордоном (як і велопарковки), а я чомусь, дурень, думав що це абсолютно нормальна практика навіть в Україні.
Ну та Бог з ним, з причиною, головне щоб відкотили з цих нововведень менше аніж витратили на саму безпосередню реалізацію :)

А велосипед дійсно прекрасний вид транспорту. Дуже рекомендую його хоча б спробувати тим кобелячанам, які звикли у туалет надвірній на машині їздити. З нинішніми цінами на пальне і навіть газ це стає дуже актуально.
До речі, згадалися події 2011 року. Як відомо, 9 травня, в День Перемоги на парад завжди виносили український прапор і прапор Радянського Союзу. Якось виносили та і ладно. Ніхто на це дуже не звертав уваги, хоч може яким націоналістам той червоний прапор і не подобався. Але мовчали. Але у той рік тогочасним прявлячим дебілам прийшла "геніальна" мисля: прийняти закон, який ЗОБОВ’ЯЗУЄ використовувати радянський прапор на парадах в честь Дня Перемоги.
Я думаю, всі добре пам’ятають який це батхерд викликало у людей, які не дуже добюре відносяться до Радянського Союзу.
У той же рік, щоб доповнити всю картину, у Львів прибула делегація організацій "Русского Единства"(Крим) та "Родины" (Одеса), щоб розвернути цей червоний прапор над Львовом.
Радянський прапор... над Львовом...
У мене тоді було таке ж питання, як і у Нью Йорка зараз: а нафіга? Що не так було до цього? Навіщо підривати пукани людей зайвий раз, все ж тихо було?

Раз це робиться, значить комусь це потрібно. І я думаю, як завжди, за всим стоїть бабло. Воно в кінці цепочки майже будь-яких подій стоїть.
17.Адекватник
«А вам ніколи не здавалося, що у нас не прогрес, а регрес, особливо у галузі духовній, так би мовити?»

Та ну ладно, чому так песимістично? незважаючи на всі маразми, що навколо мене творяться, я таки бачу повільний прогрес. Дурь з голови малу-помалу виходить у людей. Адекватніші стають. А ще не такі наівні

19.Адекватник
«Вважаю що правильно навчає, замість христянського "що Бог дасть те й буде" "Бог терпів і нам велів" ну і т.п.»

Недаремно Християнство стало прогресивною вірою за часів світової монархії і почало здавати позиції за часів світового капіталізму та соціалізму. Монарха на престол саджав Бог, а значить "що дав - те і є", а президентів на престол "саджає" бабло, так що у християнського Бога зараз віри менше. Люди більше довіряють баблу. А монархи цією вірою країнами керували.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
20.New York
«Яка вам різниця, як я називаю Велику Вітчизняну війну? Ідіть в жопу!»

Поназивав би ти Велику Відчизняну Війну якось інакше у Радянському союзі, глянув би я чи було б кому яка різниця :)
Я підтримую твою думку, але, як не печально, різниця є. "Державним офіційним поглядам" є різниця і ці "офіційні погляди" повинні бути у будь-якій нормальній державі. Народ навіть маніпулюється за допомогою назв. Захотів хтось назвати всіх українців фашистами - тепер ледве не всі росіяни нас фашистами називають, при цьому абсолютно не знаючи хто це такі - фашисти.
На початку війни на Донбасі якісь придурки стягували український прапор з будівлі ради і натягували замість нього російський. Схотілось їм так. Один місцевий депутат заступився за прапор. В результаті його знайшли у річці з розпоротим животом. І все за те, якої країни і яких кольорів буде висіти прапор, все за те, що комусь пофігу хто і як щось називає, а комусь - ні.
І будь-хто може попасти у ситуацію, де прийдеться таки вибирати.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
10.Анатолій
«А, головне - хто питав у людей: хочуть вони у Європу чи ні??? »

Я хочу. Європейські цінності мені набагато більше подобаються ніж радянські. Тим паче, що я впевнений - радянські рано чи пізно відімруть. Вони - дріопітеки, історія. Я уже писав про адаптивність. Їх досі підтримують лише деякі бабусі, бо вони на них росли, їх учили по ним і заставляли молотися на них, та ті дяді, для яких ці бабусі - електорат. У Росії миють мізки "совком" і радянськими цінностями у сподіваннях керувати людьми по радянській схемі, але важко керуватися радянськими цінностями маючи в кишені "Айфон", на столі - американський комп’ютер, у гаражі - євроопейську б/у машину, у ТВ - телешоу, злизані з американських.
У Європу нас, дикунів, дійсно поки що брати ніхто не збирається. Потрібен час до видозмін. Вони вібуваються повільніше, ніж ми сподівалися, але все-таки відбуваються. 5 років тому назад на берегах Кобеляк якась хороша людина кожен рік ставила лавочку на пляжі Попове. А якась інша "хороша людина" регулярно цю лавочку крала, викопуючи з корінням. Можливо навіть, це були самі відпочиваючі, на дрова пускали...
Зараз лавочок на березі купа і уже не знаходиться дебілів їх красти. Фігня скажете? Фігня. Але одна із багатьох. А у таких от фігнях і наша поки що проблема.
Може ж таки до моєї старості з пальм позлазимо :)
Чудо Юдо 8 травня 2015, 21:41 На тему: Щоб не вийшло, як завжди...
3.шофер
«Да кстаті - хто мішає де небуть арендувати куточок, аби там лише столик помістився. »

... І тут же набіжить орда пожежників/податківців/санепідемстанців/і т.д і т.п. та як почнуть міряти твій куточок вздовж і впоперек, так як почнуть розповідати тобі. що там освітлення погане, монітор ноутбука ізольований погано, стіл грязний, чому немає вогнегасника і т.д., і т.п. :)

У "Приват24" не знайшов оплату Укртелекома у Кобеляках. Чомусь пропонує вибрати Київ або Запоріжжя О_о Але у терміналі оплату прийняло без проблем.
1 ... 25 26 27 28 29 30 31 ... 41
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації