Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 41
Гунжель, як завжди, попереду планети всієї: всі знає до найдрібніших деталей - навіть скільки знайшли і де знайшли :)
А звідки інфа не вказує. Приснилося, мабуть, чоловіку.
15.микола козак
«То ти ж до цього часу пальцями проводиш ту операцію , то навіщо тобі той папір? »

Дуже цікаво, звідки у Вас така інформація про моє, по суті, інтимне життя?
Чи від злості навіть не придумали більш дурнішої фрази що б написати мені?:)

11.orakul
«Якщо тобі мільйони жертв батьків і дідів і їхня Перемога і відбудова з руїн країни, то не велике і не значуще, так що тоді для тебе значуще?»

Ви, шановний, знову поверх строк прочитали, відчули приплив гніву через те, що мій текст явно не відповідає Вашим поглядам і навіть не спробували «в’їхати» у суть моїх слів. У центрі моєї історії зовсім не туалетний папір був. Але далі нього Ваша думка не зайшла :)
6.orakul
«То наша історія й наша Перемога.»

Високопарні слова. Перемога, Історія, Велике, Значуще... Слова, якими оперували і оперують політики. Розповідають про величне лохам, поки ті їх годують. Так було і, видно, буде завжди.

А я ось на днях, разом зі своєю мамою, дивився комедію стареньку, 1981 року, американську. І звернув увагу: там американська сім’я їде на автомобілі, а на «торпеді» у них лежить коробка із одноразовими салфетками. З такими, зручно складеними, якими зараз всі користуються і загаджують ними планету. А я дивуюся, кажу мамі: "Ти ба, у них у ті часи уже салфетки такі були", а вона у відповідь: "Ага, а у нас у ті часи далеко не кругом туалетний папір був".

Отак і жили у величному Союзі: з гордістю за Перемогу, сидячи у надвірньому туалеті і розминаючи в руках газетку...

Мені, людині, яка цими високопарними словами уже не годована, за газеткою сумувати, чи що?:)
4.Fed654Frumos
«Мені особисто не муляє той щит,як і більшості українців»

Ну, видно багато кому муляє. Мені, наприклад, зовсім плювати спиляють той герб чи ні. Хай прибирають, якщо дуже хочеться. Мало хто знає, що він там взагалі є. А от форму пам’ятника знають і туристи на таку, як вона є, дивитися хочуть. Тому змінювати її - дурне діло.
Чудо Юдо 6 грудня 2021, 19:10 На тему: COVID-19 в Україні: 4 478 нови...
Вангую: після новорічних свят статистична ситуація знову погіршиться. Люди відгуляють, Зеля відкатається у Буковелі і можна запускати "по новій".
Не ясно нафіга це все.
Ну приберіть герб у неї зі щита, якщо муляє, а інші хірургічні операції навіщо видумувати? Це знаменита статуя, одна з найвищих у світі, нехай буде така, якою вона стала популярною.
Чудо Юдо 16 листопада 2021, 09:34 На тему: Президент обіцяє по 1000 гриве...
А пан президент не бажає ці 3 мільярди направити у медзаклади на закупки того ж кисню, розширення штату працівників чи, ще краще, підняття оплат нинішнім працівникам?
Про обіцяні +300% мені уже не один медик говорив, що хріна лисого отримали, навіть ті що у лікарні заражалися коронавірусом - їм тут же пропонували довести, що саме в лікарні вони заразилися (знайди саме того пацієнта і нехай він скаже, що справді він заразив).
Ні, не дадують у лікарні... Зеля уміє робити лише шоу, а пообіцяти на відео всім по тисячі це ж феєричніше ніж щось робити реально корисне.
Чудо Юдо 11 листопада 2021, 10:34 На тему: Поліція запустила Telegram-бот...
Відберуть у незаконних бандформувань і передадуть законним бандформуванням :)
Чудо Юдо 11 листопада 2021, 10:32 На тему: За добу на Полтавщині виявили ...
1.Zorn
«Щось смертність від ковіду в кобеляччан дуже висока.»

Отже, виходить, вакцинація не допомагає, бо за статистикою Кобеляччина - один з найбільш вакцинованих регіонів Полтавщини – ще три тижні назад було майже половина населення: Посилання на exo.in.ua

І взагалі ця вся статистика дивна: рік назад без вакцинації хвороба значно менше косила людей, ніж у цьому році з тотальним криком про вакцинацію...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Так, є ще елементарний непрофесіоналізм і небажання працювати. Всі хочуть отримувати зарплату і ніхрена не робити, прокурори та адвокати в тому числі. А що у когось через це проблеми - хіба воно колише?
Справжній політик. Йому кажуть, що по закону потрібно попередити про зміни умов праці за 2 місяці, а він у відповідь: "Хочу забезпечити право на життя". Бла-бла-бла, лиш би що наляпати.
Мені здається, що не побільшало, просто ЗМІ активніші стали. Раніше така інфа так швидко і "так далеко" не розліталася (Інтернет тут у поміч), а хворих на голову і тоді вистачало
Мде... мараз міцнішає щодня...
Скоро уже і у свій туалет заборонять неширнутим ходити.
4.orakul
«Воно давно і відправило, правда під прикриттям. »

А російській військові у ЛНР, ДНР є?:)
Такі блоги в день десятками клепаються. Наскільки я розумію, під замовлення.
Якби НАТО бажало відправити своїх солдатів у ОРДЛО, то давно вже б відправили. А бумажку із "якогось телеграм-каналу" я і сам можу намалювати :)
Навіть лайкну Оракула.

Мені також «сподобалась» остання фраза поліцая. От за хвороби у нас ще кримінальні справи і не шили...
1.Selena2017
«...(трішки похвастаюсь)....»

А що Ви тільки це побачили у статті? О_о
Я от згоден із автором у тому, що не може ціна на газ одночасно підніматися і опускатися в одній країні. При чому не на 3-7%, а на 50+%. Значить це не справжня його ціна, це ставлять "от балди" хто що хоче. А справжню толком ніхто і не знає.
Точно така ж ситуація і з нафтою: у 2014 році бажаючи придавити Росію, США, за допомогою певних важелів впливу, знизила ціну на нафту із 100+ баксів за барель до 34! Втричі! І що, нафтові компанії по миру пішли? Та ні, живуть собі. Отже виходить що там націнка в тисячу, а то і більше відсотків? І утричі її знизити шейхам не проблема.
Чудо Юдо 8 жовтня 2021, 15:02 На тему: Слугам по заслугах...
1.Fed654Frumos
«осподи,спаси і сохрани Україну від цих ідіотів! »

Господь, на жаль, не допоможе.
Зеля і Ко зробили пару років назад красіве шоу – їх за це шоу і обрали 73% українців (які на виборі пішли) і тепер Show must go on! Люди ж хотіли зрєліщ - натє! :)
Я також щось не зрозумів хто зараз залишився без пенсії....
Зараз нам кажуть, що стара система не дієва. І вони скоро не працюватиме. І я розумію, що це не брехня, вона реально неробоча. Свою бабусю я "догодую" (відрахую їй пенсійний внесок зі свого заробітку), але мені уже нікому буде відраховувати. Та я толку мені з тих мізерних копійок?
Справді потрібно переходити до накопичувальної системи, але тут конфузять два фактори:
1. Як реалізувати "перехідний період" коли і нинішніх пенсіонерів потрібно догодувати, і молодшим встигнути накопити?
2. То ж виходить я зараз плачу пенсійні внески просто так, щоб моя бабуся з голоду не померла, але сам я не матиму від цього потім ніякого зиску....

Змінено 08.10.2021, 14:59
Ох і цирк же!
Тепер ясно, що локдаун буде. Бо його уже сплановано і план стараються виконати.
Як іще можна пояснити той факт, що по офіційним даним по 4 жовтня включно було не більше 70 випадків на добу і 5-го жовтня раптом 526 випадків?! Збільшення хворих за одну добу у 8 разів?
Може одинокий випадок? А ні, дивимося: 6 жовтня - 475 випадків!

Будь-яка думаюча людина зрозуміє, що це ніфіга не природні цифри.

Потрібен локдаун - отже потрібно писати заплановану статистику :)
5.Седой
«Только почему лайно и, тем более, московское?»

Ну Сєдой послідовний у своєму стилі писання коментарів: понтовнувся як добре він пристроявся фінансово, повторив текстовки русоЗМІ в стилі "у нас все непогано, он в Україні все хреново", під кінець порадів, що десь там на минулій його Батьківщині мабуть погано і буде ще гірше, с крайньому разі так сподівається :)
Майже кожен коментар Сєдой пише з ціллю запевнити самого себе, що у тих хто його в дитинстві обижав у школі, все гірше ніж у нього :)

Дорослий наче дядько....
Ага, згоден – схоже на новий випуск "Квартала 95" :)
Цікаво, а наскільки Конституції відповідають такі поділи на «правильних» і "неправильних"? Ну, чисто юридично, примушувати людину приймати медичні заходи не можна, а при відмові від таких робити їй обмеження, виходить, можна?
Скоро у кафе пускатимуть при пред’яві бумажки? Може і у магазин без бумажки не пускатимуть? І взагалі, може просто невакцинованих у гетто переселити та і усе? :)
Розповідаючи про цей новий тариф цей Галущенко аж прямо ледь не репнув, розповідаючи про "турботу про людей".
Забрали тариф 0.9, дали 1.44
0.24 грн на кожному кВт, множимо на 250 = 60 грн економії. Потурбували так потурбувалися!
Хоча... для пенсіонерів, наприклад, з їх смішними пенсіями і це - значна економія.
Медаль йому вручіть за турботу про населення!
10.Zorn
«А чому б не пошукати інші варіанти житла для медиків.»

Тому що є підозра, що основна ціль цієї оборудки - не зробити житло медикам, а купити саме цю будівлю за бюджетні гроші :)
Не здивуюся, якщо її таки куплять і ніфігушечки далі не робитимуть, а стоятиме вона і далі у такому вигляді як стояла багато років до цього.
1 2 3 4 5 6 7 ... 41
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації