Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 ... 32 33 34 35 36 37 38 ... 41
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
28.New York
«Да, тільки не плутай хуй з пальцем. Те, що відбулося в Україні — ніяка не революція, а державний переворот. »

Ладно, нехай буде переворот. Якби внаслідок нього у країні встановився комунізм - то це вже була б революція. Але політичний устрій не змінився, єдина надія - на економічний, щоб можна було називати вже революцією :)
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
25.New York
«Я не думаю, що патріотизм стоїть вище, ніж нормальність. В першу чергу людина повинна бути нормальна.»

Я мав на увазі не "вище нормальності", а "не тільки нормальність". Замість "вище" читай "глибше" чи "далі", як тобі краще.

25.New York
«Ніфіга подобного. Не страшне. Просто я не відчуваю себе патріотом. І часто не понімаю дії тих, хто себе таким вважає. Наприклад, цей вандалізм з пам’ятниками. Ну це ж пездець! Нахуя?!»

Ну не особливо відчуваю і я себе патріотом. У крайньому випадку сторонньому глядачеві мої дії не здадуться "достатньо" патріотичними. Але, пам’ятаю, ти колись виступав проти патріотизму як такого, адже він є лише спосіб управління людьми і нічого більшого - за твоїми словами. А як на мене патріотизм - це одне із духовних почуттів в якому певні люди відчувають моральну необхідність. У всіх просто рівень цієї необхідності різний. Ні для кого ж не секрет, що окрім матеріальних благ все рівно захочеться духовних. Хтось творчістю займається, хтось алкоголь приймає, хтось у волонтерство ударяється, а кому патріотична діяльність більше до душі.
Ну а з пам’ятниками... Це просто мозковий "висєр". На жаль так революції і робляться. Просто тепер кожна адекватна людина повинна думати перш ніж мати якісь справи із тими, хто ті пам’ятники валяв. І знову ж таки - від втрати Леніна я ніякого дискомфорту не відчув (Стеллу шкода, хоча, признаюся, раніше ніколи дуже уваги на неї не звертав). А є ж люди, які за Леніном плакатимуть у прямому сенсі слова. І є люди, які ненавидять його лютою ненавистю і відчувають необхідність у валідолі кожен раз проходячи повз нього.

25.New York
«Людина їсть матеріальну їжу, одягається в матеріальних одяг, їздить на матеріальному автомобілі, валяє матеріальні пам’ятники...
А кому там що вище — це індивідуально.»

Помниться був у нас такий дядько... Янукович, здається, величався. От дивлячись на його хороми за народний рахунок, здається мені те що "вище" і нафіг йому не потрібно було :)
У цьому вірші, як мені здалося, Олійник зачіпає трохи вище, аніж нормальність. Я ж кажу - я навіть не про духовне, я про суспільно-політичне. Не побоюся навіть сказати, що він закликає поставити патріотизм (так, так, це страшне для тебе слово) і етнічну приналежність вище матеріальних благ :)

А ми йдемо за вами навздогінці.
І, як не вимрем,
дійдемо таки
В Європу.
Але вже - не українці,
А хохлаки.
17.New York
«Перевороти такого масштабу не бувають випадковістю. Фінансування такого масштабу переворотів — теж не просто так. Це однозначно сплановані дії. »

Розгін майдануючих 30 листопада - точно спланована "антиЯнуковична" акція. І подальше роздмухування народного гніву - також мабуть спланована акція. Щоправда я думаю в результаті вилилося все це в таке, про що "затійники" і не мріяли, але назад вороття вже не було. Але в будь-якому разі бажання "затійників" явно співпало із бажаннями народу інакше коли б були всі такі раді тій владі, то ні за які гроші таку бучу не піднімеш.
В будь-якому разі, що зроблено те вже зроблено... Не повернеш.


17.New York
«До речі, Борис Олійник як у воду дивився. Я офігєл, як перечитав цей вірш. Прям пророк, чесне слово. »

Обережно, Нью! Цей вірш може бути згубним для твоїх хромосом! Він ставить духовні, та що там, навіть суспільно-політичні речі вище матеріальних! Це ж пряма загроза твоїй життєвій позиції!:)
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
13. шофер
«В очко собі всунеш своє європейське життя.»

Виловив три слова із коментаря і на них загрився. В стилі Шофера :)
Який же ти впевнений, що один ти суперпрацьовитий та розумний, а всі інші - лохи. Я, знаєш, також не бідую, голова є, руки і ноги також. Але казати, що у нашій країні все заїбісь і Янукович - месія у мене язик не повернеться.

13. шофер
«А мене тутешнє життя більше ніж з головою влаштовувало. До появи ваших майданівських переворотнів.»

А от тих людей хто був на майдані не влаштовувало. Конфлікт інтересів. Вони зробили те, що вважали за потрібне, але щось я не бачив щоб ти туди побіг захищати Януковича і груддю прикривати його золотий унітаз. Значить не настільки воно тебе влаштовувало, наскільки не влатовувало їх. Ти не бійся - пристосуєшся і до нових порядків, по миру не підеш.

Чи буде нам краще, чи не буде - один Бог знає. Якщо він є, звісно. Ми дізнаємося тільки через рік-два. Зараз рано прогнозувати мільйони у кишенях чи "бутилки по смітниках". Але в будь-якому разі щоб зробити в Україні ще більшу дупу ніж була - це добре постаратися потрібно. Тому я і сподіваюся на краще. І ще хоча б тому, що на краще сподіватися - більш корисно для здоров’я, аніж завчано купляти мотузку і мило "поки вони не подорожчали" :)
10.сум
«Як пересічному кобелячанину ( без бізнесу) вижити на нищенську пенсію -продукти, газ, вода, електроенергія, КЖГ, продукти... здорожчають, пенсія не зміниться. Дайте рецепт.»

Подорожчало? Ні. А ви вже заочно шнурок приготували. Про що з вами говорити? Діагноз...

11. шофер
«а зараз ми живемо краще ніж до майдану? із погребу виліз... до людей поздоровкайся»

Януковича спихнули тиждень назад, алло! Вилізь з погребу, Шофере. Тобі прямо-таки за один день подавай європейську якість життя? Ти хоч думай що пишеш. Тим паче, що не встигло все улягти в нашій країні, як твоя улюблена Росія мерщій давай розпалювати ситуацію у нас ще більше - допомагає по повній братня країна!
Жодних аргументів, одне тільки "і не отримає. У прірву скотити". З такими коментарями вам можна йти вішатися. Адже "все пропало, все пропало!" (С)

8.березень
«Ми ще не усвідомлюємо до якої прірви вдалося скотити Україну.»

Ні, а при Януковичу, блін, наша країна процвітала із дня в день?! Прямо аж не придумаєш чи може українцям житися краще ніж у 2013 році, наприклад!
Тьху!..
3.Равнодушный
«Ребята ну вот как вы ведетесь на такую фигню уму непостижимо»

Посилання на www.gorodche.ru
Цією новиною рясніють і російській сайти.

А ви, Равнодушный, уважніше дивіться ПутінТВ. ТАм вам покажуть маму солдатів, біженку з Донбаса і корінну жительку Одеси в одному обличчі:
Посилання на exo.in.ua
4.Равнодушный
«ЧТО КОНКРЕТНО ПОЛУЧИЛ НАРОД В РЕЗУЛЬТАТЕ МАЙДАНА? Мой ответ - ничего кроме ухудшения»

Якщо ви ставите питання так, то ПОКИ ЩО народ нічого не отримав і не втратив. В тому числі і жодного погіршення, про які ви писали у коментарі №2.
Так що ви або ставте питання про пронози, або ставте питання по факту - виясніть це для себе.
По факту я бачу покращення в тому, що людям показали як легко змітаються із золотих унітазів Яники і йому подібні дяденьки, які загралися у Великого Диктатора. І показали, якщо боротися (на будь-якому рівні) то можна побороти навіть "найбезсмертніших" козлів.
По факту мінуси перш за все у трупах. 99 мертвих (на сьогодні) - дуже дорога ціна. А ще у тому, що Путя показав своє справжнє обличчя.
13. шофер
«Йшла б розмова про Януковича, розчавучив би він той майдан з ранку, в обід вже і сміття змели б.»

Людей водою поливали, гасили кийками, роздягали на морозі - стоять!
Їх дубасили по всій вулиці, убили трьох людей - стоять!
Пригнали БТРи і встановили кулемети на них перед барикадами - стоять!
Стріляти почали, 82 людини застрелили - все рівно стоять!
То куди далі? Як іще "чавити"? Утопити Київ у крові? А у областях що? Також кров ріками пролити? І що це за ціна буде? Після такого Яника свої б і задушили. Так легко ви говорите про "розчавив" немов убивать це так - ать-два, подумаєш, мільйон розстріляли!.. Мені так здається, що самі силовики і припинили атаки та послали Яника на х... Бо ж стріляти в людей із палицями - то не по горобцям із рогатки пуляти.
Чудо Юдо 2 березня 2014, 00:53 На тему: Всім! Всім! Всім!...
2.глядач
«До чого паспорти?»

Мабуть петицію писатимуть якусь і підписуватимуть за паспортами
8.Гість
«Припадочных нацистских самозванцев выгонят,восстановят легитимную власть, обеспечат нормальные выборы и соблюдение договорённостей.»

Під дулом автомата повернуть нам Януковича і під тим же дулом автомата скажуть: "голосуй"? Попутно убивши кілька сотень, а то й і тисяч людей?
Шикарний вибір.
Янукович сам не утримав ситуацію, не розрулив. Ситуацію, яка стосується тільки українців. А тепер він побіг просити військової(!) допомоги у іншої країни і це ви вважаєте здравим?

Чи не з РФ ви буває, шановний? Бо в основному малолітні жителі цієї країни в коментах так весело розписують як класно було б, якби російській війська "все перестрелялі". Хоча самі, сопляки, нічого далі комп’ютера не бачили...
16.Микола Пидренко
«ід нацистсько-бандерівським стягом боряться не за справедливість і не за людську гідність, а за їх антиподи! Зловонний навоз - в головах майданутих, так що запах навозу не ззовні, а із ваших черепків!»

От гімнюки - скинули Януковича, якого в Україні так всі люблять і обожнюють, Микола, ви, мабуть, найдужче? Справді любите? Правді вважаєте, що кращого нам і годі шукати?

До речі, дайте мені означення слова "нацизм" і поясніть, які дії майданівців підпадають під це слово. Хм... здається я уже просив раз це зробити, але та людина це прохання проігнорила. Цікаво, чи зможете ви?
6.Гість
«Украина и Россия-ОДНА СТРАНА, ОДИН НАРОД! ВМЕСТЕ МЫ СИЛА!»

Хворі на голову жителі Донбаса кричать: "Бий бендер!", такі ж хворі жителі Західної України кричать: "москаляку на гілляку!". Яка із цих людей може бути одна країна і "вместе сила"?

"Одна страна" планується бути створена введенням військ однією країни в іншу і захоплення її силовими шляхами. Та сама ситуація була кілька разів в історії. Ви вважаєте це ідеальним варіантом?
117.Патріот
«4. Пытайтесь убедить, что их обманули или обманывают»

А це що, неправда? Українців не обманювали 23 роки їх керівники?

117.Патріот
«8. Показывать по максимуму как жили Янукович и депутаты ПР, делать акцент на то, что это всё разворованные народные, ваши деньги»

Ну якщо ви в це не вірите, то я хрен його зна чи з вами варто взагалі спілкуватися... Небось Яник із зарплати відкладував копієчку до копієчки на такі хороми.

117.Патріот
«12. Пытаться по максимум убедить, что Майдан поддерживают и Юго-Восток и Крым, мол у вас там друзья, родственники, которые за майдан.»

А що тут доказувати? Сьогодні кримські татари як один піднялися і прийшли до Ради Криму щоб запобігти сепаратизму і вістояти свою Батьківщину: Посилання на exo.in.ua
Ні одні антимайданівці не похваляться такою згуртованістю
Татари молодці - горлають зараз у Криму сильніше ніж навіть українці на Майдані. Їх колись росіяни (фактично) вигнали з їхньої Батьківщини, а українці прийняли назад. А та подія 1944 року - історична образа. Історичні образи не прощають. Тому вони і не признають Крим у складі Росії.

А найбільше я подивувався їхній згуртованості: кричали, горлали, тільки почав говорити їх почтєнний старєц - моментально замовкли. Тільки він вигукнув якесь гасло - підхопили всі в момент. Тільки він сказав: "а тепер давайте розходитися по домам" - і всі разом пішли. Офігєть... З таким народом просто неможливо не рахуватися
53.Патріот
«Так що, "здравомислячі", не гайте часу, а запасайтеся дровами, свічками, відрощуйте зайву нирку на продаж, навчіться користуватися сапкою і лопатою, бо в путі до вашого омріяного національного щастя треба в перервах між співами і щось їсти.»

Недоцільне зауваження. З чого це ви вирішили що люди, які наважилися боротися проти злочинної влади (а ви ж самі говорите що її не підтримуєте) обов’язково непрацюючі? Подивіться хоча б список загиблих: там ціла купа серйозних людей серйозних професій, більшість із них одружені (що вже говорить про спроможність працювати) і я сумніваюся що серед них були бомжі, у чому так дуже хочуть запевнити російські ЗМІ та антимайдановці. Та і ці люди, що на місцях, на безробітних аж ніяк не схожі.
І, до речі, купа дизлайків під відео доказує, що даний випадок - рідкісний прояв "точечної" мудаковатості. Більшість не підтримує таку поведінку. Не правий ДАІшник - просто вкажи йому на це, а не ори "я с оружием! Документи, бля!..." Де ж він такий борзий місяць назад був? Побачив би я як би він перед ДАІшниками потриндів би так. Це просто одиноке бидло.
8.New York
«А що б сказав Микола Антонов оцим революционерам?»

Це не революціонер, це просто невиховане бидло
84.Волоська Ольга
«ВКонтакте. Не вмію я посилання робити. Каюсь.»

Просто копіюйте адресу і вставляйте в коментар.

А оце відео в цій новині - не воно? Хоча звертати увагу на "пішли бухать" - нерозумно. По-перше серед того мітингу було чимало просто спостерігачів, та і не всі дуже переймалися самим Майданом. Особливо молодь до 20 років віком. Їм що? Вони легше все переживають, тому і могли так пожартувати
А відео дуже сумне. Немає для країн нічого страшнішого ніж громадянська війна. Коли обличчям до обличчя можеш зіткнутися зі своїм вчорашнім товаришем чи братом...
Гість, не говорили б ви таких дурниць, та народ не підбурювали. А то Схід та Південь уже з дитинства наляканий всякими примарними "кривавими бандерами" настільки, що вони не помічаються навіть як у них перед носом людей лупцюють бандюки під керівництвом ментів. І коли у Києві активісти вимагали зміни влади, Східно-південні політики в один голос почали горлати сепаратистські заклики - мені одному здається, що дуже-дуже різні речі?
Чи все-таки бандити під керівництвом ментів і менти під керівництвом бандитів - це найкращий вибір?
50. Гість пише:
«як батькам пояснити чого він звалений ..»

Вітром здуло... Жартую :)
Чудо Юдо 24 лютого 2014, 16:53 На тему: Увага всім небайдужим!...
Патріоте, ну то підіть до тих, хто учора цю Стеллу поваляв і стягніть з них контрибуцію. А то всі "не прибирайте! Нехай ті хто валяв прибирають!" дружно написали і все. І чекаємо поки хтось інший винуватців заставить, а Стелла нехай лежить собі. З місяць чи два.
А ще я бачу тут цілу купу ярих і злих, які тут рубашки рвуть на собі у коментарях. А де ж ви учора були? Ніхто не зупинив тих телепнів коли вони пам’ятники валили. А тепер ці, що прибирають таке як вже і крайніми стали, так чи що?

А якщо у людей немає сил заставити винуватців відповісти, то нехай хоча б просто запам’ятовують їх пики та їх дєянія, бо ж скоро ці люди будуть розповідати вам, як вони вам люблять і як вони у "танках горіли" за вас. А ви тихенько крізь зуби пошліть їх у дупу, ото буде чудова відповідь. Бо є борці свободу, а є холуї, які уже після перемоги вилазять з нір, щоб поваляти пам’ятники, типу, дивіться, як я стараюся за революцію. Ну а ще є третя категорія: просто хворенькі на голову.
Чудо Юдо 24 лютого 2014, 11:39 На тему: Увага всім небайдужим!...
2. New York пише:
«Скажи пожалуста, якого фіга Патріот і не тільки повинні прибирати за вандалами?»

Що ж, після нападу Німеччини нашим дідам відбудовувати країну не варто було, нехай би німці приходили і відбудовували? (я не порівнюю тих хто Стеллу звалив із загарбниками, я просто навожу приклад).
Кому валяти, а кому відбудовувати...
1 ... 32 33 34 35 36 37 38 ... 41
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації