Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 ... 32 33 34 35 36 37 38 ... 41
Чудо Юдо 2 березня 2014, 00:53 На тему: Всім! Всім! Всім!...
2.глядач
«До чого паспорти?»

Мабуть петицію писатимуть якусь і підписуватимуть за паспортами
8.Гість
«Припадочных нацистских самозванцев выгонят,восстановят легитимную власть, обеспечат нормальные выборы и соблюдение договорённостей.»

Під дулом автомата повернуть нам Януковича і під тим же дулом автомата скажуть: "голосуй"? Попутно убивши кілька сотень, а то й і тисяч людей?
Шикарний вибір.
Янукович сам не утримав ситуацію, не розрулив. Ситуацію, яка стосується тільки українців. А тепер він побіг просити військової(!) допомоги у іншої країни і це ви вважаєте здравим?

Чи не з РФ ви буває, шановний? Бо в основному малолітні жителі цієї країни в коментах так весело розписують як класно було б, якби російській війська "все перестрелялі". Хоча самі, сопляки, нічого далі комп’ютера не бачили...
16.Микола Пидренко
«ід нацистсько-бандерівським стягом боряться не за справедливість і не за людську гідність, а за їх антиподи! Зловонний навоз - в головах майданутих, так що запах навозу не ззовні, а із ваших черепків!»

От гімнюки - скинули Януковича, якого в Україні так всі люблять і обожнюють, Микола, ви, мабуть, найдужче? Справді любите? Правді вважаєте, що кращого нам і годі шукати?

До речі, дайте мені означення слова "нацизм" і поясніть, які дії майданівців підпадають під це слово. Хм... здається я уже просив раз це зробити, але та людина це прохання проігнорила. Цікаво, чи зможете ви?
6.Гість
«Украина и Россия-ОДНА СТРАНА, ОДИН НАРОД! ВМЕСТЕ МЫ СИЛА!»

Хворі на голову жителі Донбаса кричать: "Бий бендер!", такі ж хворі жителі Західної України кричать: "москаляку на гілляку!". Яка із цих людей може бути одна країна і "вместе сила"?

"Одна страна" планується бути створена введенням військ однією країни в іншу і захоплення її силовими шляхами. Та сама ситуація була кілька разів в історії. Ви вважаєте це ідеальним варіантом?
117.Патріот
«4. Пытайтесь убедить, что их обманули или обманывают»

А це що, неправда? Українців не обманювали 23 роки їх керівники?

117.Патріот
«8. Показывать по максимуму как жили Янукович и депутаты ПР, делать акцент на то, что это всё разворованные народные, ваши деньги»

Ну якщо ви в це не вірите, то я хрен його зна чи з вами варто взагалі спілкуватися... Небось Яник із зарплати відкладував копієчку до копієчки на такі хороми.

117.Патріот
«12. Пытаться по максимум убедить, что Майдан поддерживают и Юго-Восток и Крым, мол у вас там друзья, родственники, которые за майдан.»

А що тут доказувати? Сьогодні кримські татари як один піднялися і прийшли до Ради Криму щоб запобігти сепаратизму і вістояти свою Батьківщину: Посилання на exo.in.ua
Ні одні антимайданівці не похваляться такою згуртованістю
Татари молодці - горлають зараз у Криму сильніше ніж навіть українці на Майдані. Їх колись росіяни (фактично) вигнали з їхньої Батьківщини, а українці прийняли назад. А та подія 1944 року - історична образа. Історичні образи не прощають. Тому вони і не признають Крим у складі Росії.

А найбільше я подивувався їхній згуртованості: кричали, горлали, тільки почав говорити їх почтєнний старєц - моментально замовкли. Тільки він вигукнув якесь гасло - підхопили всі в момент. Тільки він сказав: "а тепер давайте розходитися по домам" - і всі разом пішли. Офігєть... З таким народом просто неможливо не рахуватися
53.Патріот
«Так що, "здравомислячі", не гайте часу, а запасайтеся дровами, свічками, відрощуйте зайву нирку на продаж, навчіться користуватися сапкою і лопатою, бо в путі до вашого омріяного національного щастя треба в перервах між співами і щось їсти.»

Недоцільне зауваження. З чого це ви вирішили що люди, які наважилися боротися проти злочинної влади (а ви ж самі говорите що її не підтримуєте) обов’язково непрацюючі? Подивіться хоча б список загиблих: там ціла купа серйозних людей серйозних професій, більшість із них одружені (що вже говорить про спроможність працювати) і я сумніваюся що серед них були бомжі, у чому так дуже хочуть запевнити російські ЗМІ та антимайдановці. Та і ці люди, що на місцях, на безробітних аж ніяк не схожі.
І, до речі, купа дизлайків під відео доказує, що даний випадок - рідкісний прояв "точечної" мудаковатості. Більшість не підтримує таку поведінку. Не правий ДАІшник - просто вкажи йому на це, а не ори "я с оружием! Документи, бля!..." Де ж він такий борзий місяць назад був? Побачив би я як би він перед ДАІшниками потриндів би так. Це просто одиноке бидло.
8.New York
«А що б сказав Микола Антонов оцим революционерам?»

Це не революціонер, це просто невиховане бидло
84.Волоська Ольга
«ВКонтакте. Не вмію я посилання робити. Каюсь.»

Просто копіюйте адресу і вставляйте в коментар.

А оце відео в цій новині - не воно? Хоча звертати увагу на "пішли бухать" - нерозумно. По-перше серед того мітингу було чимало просто спостерігачів, та і не всі дуже переймалися самим Майданом. Особливо молодь до 20 років віком. Їм що? Вони легше все переживають, тому і могли так пожартувати
А відео дуже сумне. Немає для країн нічого страшнішого ніж громадянська війна. Коли обличчям до обличчя можеш зіткнутися зі своїм вчорашнім товаришем чи братом...
Гість, не говорили б ви таких дурниць, та народ не підбурювали. А то Схід та Південь уже з дитинства наляканий всякими примарними "кривавими бандерами" настільки, що вони не помічаються навіть як у них перед носом людей лупцюють бандюки під керівництвом ментів. І коли у Києві активісти вимагали зміни влади, Східно-південні політики в один голос почали горлати сепаратистські заклики - мені одному здається, що дуже-дуже різні речі?
Чи все-таки бандити під керівництвом ментів і менти під керівництвом бандитів - це найкращий вибір?
50. Гість пише:
«як батькам пояснити чого він звалений ..»

Вітром здуло... Жартую :)
Чудо Юдо 24 лютого 2014, 16:53 На тему: Увага всім небайдужим!...
Патріоте, ну то підіть до тих, хто учора цю Стеллу поваляв і стягніть з них контрибуцію. А то всі "не прибирайте! Нехай ті хто валяв прибирають!" дружно написали і все. І чекаємо поки хтось інший винуватців заставить, а Стелла нехай лежить собі. З місяць чи два.
А ще я бачу тут цілу купу ярих і злих, які тут рубашки рвуть на собі у коментарях. А де ж ви учора були? Ніхто не зупинив тих телепнів коли вони пам’ятники валили. А тепер ці, що прибирають таке як вже і крайніми стали, так чи що?

А якщо у людей немає сил заставити винуватців відповісти, то нехай хоча б просто запам’ятовують їх пики та їх дєянія, бо ж скоро ці люди будуть розповідати вам, як вони вам люблять і як вони у "танках горіли" за вас. А ви тихенько крізь зуби пошліть їх у дупу, ото буде чудова відповідь. Бо є борці свободу, а є холуї, які уже після перемоги вилазять з нір, щоб поваляти пам’ятники, типу, дивіться, як я стараюся за революцію. Ну а ще є третя категорія: просто хворенькі на голову.
Чудо Юдо 24 лютого 2014, 11:39 На тему: Увага всім небайдужим!...
2. New York пише:
«Скажи пожалуста, якого фіга Патріот і не тільки повинні прибирати за вандалами?»

Що ж, після нападу Німеччини нашим дідам відбудовувати країну не варто було, нехай би німці приходили і відбудовували? (я не порівнюю тих хто Стеллу звалив із загарбниками, я просто навожу приклад).
Кому валяти, а кому відбудовувати...
Патріоте ти єресь несеш, яка не має нічого спільного з логікою. Маєш що сказати аргументовано - скажи. Маєш якісь думки на користь Януковича - вкладай, нехай активісти подумають у чому вони були неправі спихнувши того із владного крісла. А тепер шукають його по всій Україні...
62. Майстер пише:
«А можна посилання? Бо я десь пропустив, а почитати було б цікаво.»

Посилання на exo.in.ua коментар №30
Майстер, а що ти думаєш про повалення у Кобеляках Стелли комсомольцям? Цей факт обурив багатьох кобелячан. Ленін - хрєн з ним, повалили то повалили, за ним майже ніхто не шкодує, але що зі Стеллою? Хочу твою думку, як ярого активіста

Посилання на exo.in.ua
До речі, Шофер повеселив. Утік від тещі на Майдан. Волонтером? Ну що ж, похвально, молодець. Якщо, звісно, не обманює. Бо буквально учора він ледве не закликав розстрілювати протестуючих, як хворий на голову Добкін. А сьогодні він поїхав цим ненависним йому майданщикам допомагати, уже коли виявилося, що вони перемогли. Ой, не хочу ображати Шофера, який приніс нам стільки радощів, але здається що він - один із тих гадів, які в любові народу будуть признаватися... дуже типічна дія)

Змінено 23.02.2014, 22:24
Так, хлопці, давайте жити дружно. Нью дійсно хотів сказати про те, що деякі гади обов’язково скористаються тим, за що ці хлопці померли. Просто Нью виразив свою думку не дуже добираючи слів (і не один він тут цим грішить, до речі) тому і ляпнув не так як варто було.
А гади полізуть обов’язково, з усіх щілин, дуже скоро. Вони будуть плакати над померлими, будуть признаватися народу у любові, у вірності ідеї і т.п. А на умі буде одне: лише б до корита, до корита!
Тому слідкувати потрібно за цим усім дуже-дуже уважно. Це не складно - я уже приводив приклад чому Лелюк - м*дак, а Удовіченко - нормальний дядько. Хоча обоє начебто із Партії Ригів. І Нью, тоді, до речі, зі мною погодився, бо я навів аргументи. От такими аргументами і потрібно буде керуватися, уважно слідкуючи за гадами, які признаватимуться нам у любові...

Змінено 23.02.2014, 22:23
Стеллу то хоч за що? Вона поставлена для комсомольців - ваших дідів та батьків. Про їх думку ви подумали?
Вандалізм чистої води. Завтра вони підуть Скорботну матір валити і Вічний вогонь руйнувати. А післязавтра якомусь ідіоту придумається розвалити стіну БК на якій радянській війська і Ленін намальовані.

Революція революцією, але ж потрібно хоч трошки мізків у голові мати! Давайте не доходити до маразмів.
2. Гість пише:
«Продажнішого ніж Сердюк немає.Людям у яких він забрав землю зДобробутом попалив посіви гербіцидом.»

Якщо він палив гербіцидом посіви, то це було коли? Рік назад. Або майже рік. То де ж ви рік були, чому саме зараз так кричите про це?
Це ті дауньки, які регулярно ходять на дискотеку щоб побитися вирішили погратися у майдановців - думають що тепер можна побити когось і за це похвалять.
Що за дикий народ? Проти кого вони у Кобеляках воювати зібралися? Чи по приколу представити себе героєм?

2. Гість пише:
«а ні,по ходу Антонов уже Ілліч,якщо до нього з мольбами і чаяніями вже мєнти звертаються.»

Міліціонери правильно зробили що взяли із собою "свободівця" ловити цих дауньків. Це забезпечить від конфузів, ті ж гопніки начнуть кричати, що міліціонери, мовляв, за режим Януковича і бла-бла-бла інша срань.
І що цікаво до того, як режим Яника упав ні один із цих пісюнів на мітинг навіть не вийшов, я так думаю, а тепер поперли гормони з вух, чи що?
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
1. шофер пише:
«Та кот там заявляють що на майдані були присутні три сторони - беркут, мирні мітингувальники, і снайпери котрі стріляли на вибір як по беркутівцях так і по мирних людях, аби звести їх брат на брата.»

Це і в українських новинах повідомили. В принципі все реально: якимось підарасам кров конче була необхідна. Але якщо вірити ВВшникам то цього "стрілка" затримали. Подивимося що казатимуть далі.

1. шофер пише:
«Показували також кадри як беркутівці затримали депутата свободівця (було чітко видно його обличчя), в багажнику знайшли снайперську гвинтівку, котра є тільки у складі американського озброєння, і котра являється останнім словом у технологіях снайперських гвинтівок.»

Оце вже на ахінею чергову схоже. Щось типу шеврона російського спецназівця на Майдані. Відео цього американського кіллера-свободівця на Ютубі має бути - прошу посилання в студію!
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
19. New York пише:
«В чому хоч подвиг? У тому, що Юлічку з тюрми випустять?»

Ні, Нью, ті чуваки пішли на смерть не за Юлічку персонально, а за свої переконання. І мали на це повне право. І не тобі їхнє право засуджувати. Я дивися відео і сам офігівав: підріли з жовтими стрічками на руках стріляють бойовими у протестантів, а ті все рівно йдуть вперед. Представ наскільки повинна людина бути впевнена у своїх переконаннях, що готова лягти насмерть тут і зараз? Ти маєш такі речі у житті заради яких ти готовий померти(підскажу: як варіант жінка чи діти твої)? Якщо маєш, то представ, що якийсь там інший Нью раптово заявляє, що ці переконання - хуйня і не гідні нічорта, твого життя тим паче. Що б йому у відповідь сказав?
1 ... 32 33 34 35 36 37 38 ... 41
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації