Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 ... 32 33 34 35 36 37 38
А відео дуже сумне. Немає для країн нічого страшнішого ніж громадянська війна. Коли обличчям до обличчя можеш зіткнутися зі своїм вчорашнім товаришем чи братом...
Гість, не говорили б ви таких дурниць, та народ не підбурювали. А то Схід та Південь уже з дитинства наляканий всякими примарними "кривавими бандерами" настільки, що вони не помічаються навіть як у них перед носом людей лупцюють бандюки під керівництвом ментів. І коли у Києві активісти вимагали зміни влади, Східно-південні політики в один голос почали горлати сепаратистські заклики - мені одному здається, що дуже-дуже різні речі?
Чи все-таки бандити під керівництвом ментів і менти під керівництвом бандитів - це найкращий вибір?
50. Гість пише:
«як батькам пояснити чого він звалений ..»

Вітром здуло... Жартую :)
Чудо Юдо 24 лютого 2014, 16:53 На тему: Увага всім небайдужим!...
Патріоте, ну то підіть до тих, хто учора цю Стеллу поваляв і стягніть з них контрибуцію. А то всі "не прибирайте! Нехай ті хто валяв прибирають!" дружно написали і все. І чекаємо поки хтось інший винуватців заставить, а Стелла нехай лежить собі. З місяць чи два.
А ще я бачу тут цілу купу ярих і злих, які тут рубашки рвуть на собі у коментарях. А де ж ви учора були? Ніхто не зупинив тих телепнів коли вони пам’ятники валили. А тепер ці, що прибирають таке як вже і крайніми стали, так чи що?

А якщо у людей немає сил заставити винуватців відповісти, то нехай хоча б просто запам’ятовують їх пики та їх дєянія, бо ж скоро ці люди будуть розповідати вам, як вони вам люблять і як вони у "танках горіли" за вас. А ви тихенько крізь зуби пошліть їх у дупу, ото буде чудова відповідь. Бо є борці свободу, а є холуї, які уже після перемоги вилазять з нір, щоб поваляти пам’ятники, типу, дивіться, як я стараюся за революцію. Ну а ще є третя категорія: просто хворенькі на голову.
Чудо Юдо 24 лютого 2014, 11:39 На тему: Увага всім небайдужим!...
2. New York пише:
«Скажи пожалуста, якого фіга Патріот і не тільки повинні прибирати за вандалами?»

Що ж, після нападу Німеччини нашим дідам відбудовувати країну не варто було, нехай би німці приходили і відбудовували? (я не порівнюю тих хто Стеллу звалив із загарбниками, я просто навожу приклад).
Кому валяти, а кому відбудовувати...
Патріоте ти єресь несеш, яка не має нічого спільного з логікою. Маєш що сказати аргументовано - скажи. Маєш якісь думки на користь Януковича - вкладай, нехай активісти подумають у чому вони були неправі спихнувши того із владного крісла. А тепер шукають його по всій Україні...
62. Майстер пише:
«А можна посилання? Бо я десь пропустив, а почитати було б цікаво.»

Посилання на exo.in.ua коментар №30
Майстер, а що ти думаєш про повалення у Кобеляках Стелли комсомольцям? Цей факт обурив багатьох кобелячан. Ленін - хрєн з ним, повалили то повалили, за ним майже ніхто не шкодує, але що зі Стеллою? Хочу твою думку, як ярого активіста

Посилання на exo.in.ua
До речі, Шофер повеселив. Утік від тещі на Майдан. Волонтером? Ну що ж, похвально, молодець. Якщо, звісно, не обманює. Бо буквально учора він ледве не закликав розстрілювати протестуючих, як хворий на голову Добкін. А сьогодні він поїхав цим ненависним йому майданщикам допомагати, уже коли виявилося, що вони перемогли. Ой, не хочу ображати Шофера, який приніс нам стільки радощів, але здається що він - один із тих гадів, які в любові народу будуть признаватися... дуже типічна дія)

Змінено 23.02.2014, 22:24
Так, хлопці, давайте жити дружно. Нью дійсно хотів сказати про те, що деякі гади обов’язково скористаються тим, за що ці хлопці померли. Просто Нью виразив свою думку не дуже добираючи слів (і не один він тут цим грішить, до речі) тому і ляпнув не так як варто було.
А гади полізуть обов’язково, з усіх щілин, дуже скоро. Вони будуть плакати над померлими, будуть признаватися народу у любові, у вірності ідеї і т.п. А на умі буде одне: лише б до корита, до корита!
Тому слідкувати потрібно за цим усім дуже-дуже уважно. Це не складно - я уже приводив приклад чому Лелюк - м*дак, а Удовіченко - нормальний дядько. Хоча обоє начебто із Партії Ригів. І Нью, тоді, до речі, зі мною погодився, бо я навів аргументи. От такими аргументами і потрібно буде керуватися, уважно слідкуючи за гадами, які признаватимуться нам у любові...

Змінено 23.02.2014, 22:23
Стеллу то хоч за що? Вона поставлена для комсомольців - ваших дідів та батьків. Про їх думку ви подумали?
Вандалізм чистої води. Завтра вони підуть Скорботну матір валити і Вічний вогонь руйнувати. А післязавтра якомусь ідіоту придумається розвалити стіну БК на якій радянській війська і Ленін намальовані.

Революція революцією, але ж потрібно хоч трошки мізків у голові мати! Давайте не доходити до маразмів.
2. Гість пише:
«Продажнішого ніж Сердюк немає.Людям у яких він забрав землю зДобробутом попалив посіви гербіцидом.»

Якщо він палив гербіцидом посіви, то це було коли? Рік назад. Або майже рік. То де ж ви рік були, чому саме зараз так кричите про це?
Це ті дауньки, які регулярно ходять на дискотеку щоб побитися вирішили погратися у майдановців - думають що тепер можна побити когось і за це похвалять.
Що за дикий народ? Проти кого вони у Кобеляках воювати зібралися? Чи по приколу представити себе героєм?

2. Гість пише:
«а ні,по ходу Антонов уже Ілліч,якщо до нього з мольбами і чаяніями вже мєнти звертаються.»

Міліціонери правильно зробили що взяли із собою "свободівця" ловити цих дауньків. Це забезпечить від конфузів, ті ж гопніки начнуть кричати, що міліціонери, мовляв, за режим Януковича і бла-бла-бла інша срань.
І що цікаво до того, як режим Яника упав ні один із цих пісюнів на мітинг навіть не вийшов, я так думаю, а тепер поперли гормони з вух, чи що?
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
1. шофер пише:
«Та кот там заявляють що на майдані були присутні три сторони - беркут, мирні мітингувальники, і снайпери котрі стріляли на вибір як по беркутівцях так і по мирних людях, аби звести їх брат на брата.»

Це і в українських новинах повідомили. В принципі все реально: якимось підарасам кров конче була необхідна. Але якщо вірити ВВшникам то цього "стрілка" затримали. Подивимося що казатимуть далі.

1. шофер пише:
«Показували також кадри як беркутівці затримали депутата свободівця (було чітко видно його обличчя), в багажнику знайшли снайперську гвинтівку, котра є тільки у складі американського озброєння, і котра являється останнім словом у технологіях снайперських гвинтівок.»

Оце вже на ахінею чергову схоже. Щось типу шеврона російського спецназівця на Майдані. Відео цього американського кіллера-свободівця на Ютубі має бути - прошу посилання в студію!
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
19. New York пише:
«В чому хоч подвиг? У тому, що Юлічку з тюрми випустять?»

Ні, Нью, ті чуваки пішли на смерть не за Юлічку персонально, а за свої переконання. І мали на це повне право. І не тобі їхнє право засуджувати. Я дивися відео і сам офігівав: підріли з жовтими стрічками на руках стріляють бойовими у протестантів, а ті все рівно йдуть вперед. Представ наскільки повинна людина бути впевнена у своїх переконаннях, що готова лягти насмерть тут і зараз? Ти маєш такі речі у житті заради яких ти готовий померти(підскажу: як варіант жінка чи діти твої)? Якщо маєш, то представ, що якийсь там інший Нью раптово заявляє, що ці переконання - хуйня і не гідні нічорта, твого життя тим паче. Що б йому у відповідь сказав?
Березень?
Беріть вище!
ПР з Януковичем хочуть назначити "дострокові вибори" на грудень 2014. Наш гарант точно всі мізки розгубив. Він хоч представляє що сталося за ці три дні чи він і досі не роздуплився?
Майдан не стоятиме там до наступної зими. Януковича насадять на "йолку" набагато раніше! І на цей раз у нього вже і захисників-правоохоронців майже не буде. ВВшники також не залізні, вони заїбалися стріляти по людям через амбіції і твердолобість однієї людини.
Посилання на exo.in.ua почитайте новину... Вона мені настрій зіпсувала, реально. Нехай і вам попсує
31. New York пише:
«Дискутувати зі мною дуже легко. Бо під тиском фактів і тверезих доводів я завжди здаюсь.»

Ну ладно, може я і погарячкував. Просто хотів сказати, що люди бувають у таких ситуаціях, що можуть діяти нелогічно. Сам не люблю людей які часто щось роблять на емоціях, але в принципі іноді розумію причини отакого тупого гніву.
На Удовіченка зараз наврят чи хтось із протестуючих плюне і я думаю він буде на своїй посаді і надалі. Навіть незважаючи на те, що відмовився вийти із Партії Регіонів (в той час як ціла армія пацюків за ці три дні поскакала із корабля) він довів свою прихильність до народу не показушними спалюваннями квитка, а дійсно готовністю до діалогу. Я не очікував такого від нього
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
28. New York пише:
«Оце твоє порівняння — прекрасний доказ того, на якому низькому рівні знаходиться усвідомлення людьми того, що вони роблять.»

Важко дискутувати з людиною, яка вважає себе найрозумнішою, а всіх інших - дебілами.
Нью, ти просто, видно, не бував у таких ситуаціях, коли чистий і тверезий розум, який ти маєш при собі сидячи за комп’ютером і пишучи коменти, не працює взагалі. Дуже добре казати як потрібно правильно робити коли сидиш за компом і дуже важко це робити коли тебе пиздять по спині. Я ні про що конкретно, я так, образно виражаюся.

То була прелюдія. А тепер конкретно по питанню.
Подивись на Удовіченка. Він - член Партії Регіонів. Але він ЄДИНИЙ хто у ці дні смути знайшов спільну мову із протестувальниками. У західних областях спочатку товклися, потім силовики перейшли на сторону народу (за дітей і жінок страшно та і за кого стояти? За Яника??). На Сході придуркуватий Добкін кричить: «Всєх поубівать! Восток - России!», а тітушки під керівництвом мєнтів товчуть людей. І тільки у одній Полтавській області все обійшлося парою розбитих вікон, мало того, вчора силовики разом із протестуючими пішли патрулювати місто. Так Удовіченко - мужик реальний і всім пофігу що він регіонал - честь йому уважуха за професійність у своїх діях.
А тепер дивимося на Лелюка. 16 січня він був присутній у ВР і голосував за прийняття тих горе-законів. Учора він був відсутній при прийнятті розпорядження про зупинку воєнних дій. За ці три дні взагалі хер зна де він був, депутат народний (останній запис на йього сайті датований 17 лютого, пишуть про те який він бла-бла-бла супермен). Хоча той же свободівець Бублик, хоч він і шизік, і по області нашій встиг побігати, на барикадах побувати, і приїхати у ВР на голосування. То як, він (Лелюк) мужик? Чи таки фігня на постном маслі?

Змінено 21.02.2014, 13:43
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
9. Нью пише:
«Так якого ж тоді хера їх онук вже другий рік лежить на кладовищі?!»

От, Нью, тобі ніяк не угодиш. :)
Опозиційні депутати направляють скарги, звернення і всяку іншу лабудєнь - ти їм: "хулі толку?"
Люди ходять з транспарантами, мітингують - ти їм: "хулі толку?"
Націоналісти побилися із "тітушками" на Майдані - ти їм: "хулі толку?"
Люди уже вийшли щоб воювати, реально перейшли до бойових дій - але Нью не із таких людей, які сьогодні кажуть одне, а завтра інше! Він стійкий у своїх переконаннях: "хулі толку?" :)

Не буває змін "розрухи у головах" за раз і тихо-мирно. Особливо, якщо влада сама цих змін не хоче. Тоді приходиться їх заставляти. Я б також не проти, щоб в один момент люди раптом перестали срати на вулицях, почали платити податки, стали культурнішими і відповідальнішими у своїй роботі. Але ж як можна змінити людей, коли серед міліції гандони, серед чиновників гандони, серед народних депутатів гандонісімуси і еліта українська ніяка в сраку не еліта?
От і потрібно цю систему вичищати зверху-донизу і максимально контролювати потім її роботу. Так, ти правий, може "вийти як завжди", не спорю. Але ж якщо сподіватися на "як завжди" то може відразу застрелитися та і все? Адже жити з такими сподіваннями "хулі толку?"
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
15. Нью пише:
«Мені дуже цікаво: що хуйового особисто Лелюк зробив цим славаукраїнцям?»

Якщо, наприклад, група гандонів поб’є тебе десь у провулку всі разом, то зустрівши одного із них ти будеш цікавитися чи саме він бив тебе там чи не бив?
Лелюк частина організації яку люди зненавидили - от він свою частинку і отримує. А як інакше? Розбираються суди, а народ у гніві просто лютує без особливих розбірок.

До речі, не очікував, але у Кобеляках провели більш конкретнішу (кориснішу) справу, як на мене: Посилання на exo.in.ua
Цікаво сьогодні вони ще там, чи розійшлися по справах?

Змінено 21.02.2014, 09:36
Влад, твоя пропозиція не можлива в реалізації, тому що в даному випадку (та і у йому подібних) ті, хто хоче активних дій якраз підтримують ут чи іншу строну. «Нейтрали» зараз - це ті, хто називається "пацифістами" - люди не бажаючи ніяких активних дій. Тому із них наврят чи хтось вийде.
Хоча я думаю у Кобеляках нічого такого не відбудеться - місцева опозиція безхребетна, хіба кілька чоловік є "запальних, але і ті не стануть нічого палити.

P.S. А тихо як на сайті у коментах стало... У країні така дупа почалася, що вже ні в кого слів немає... У мене також
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Це уже пездець якийсь...
Трупи горами складають
49. Патріот пише:
«..."Ні в ряд, ні в лад, полижу Бандері зад"»

Від Патріота не почув жодного аргумента в користь нинішньої влади чи проти майданівців. Одне лайно, зате у дуже великій кількості. Вирок: типічний прокачаний троль, який в житті уміє тільки що гадити в інтернеті. Конструктивної розмови з нього не буде ніколи, можна спокійно ігнорити, бо зараз позбігаються сюди тролі з "іншого боку" і почнеться гімнометання на обидві сторони.
30. шофер пише:
«Васюнчик »

Запитаю знову: що це ще за звернення до мене? Я вас, шофере, Хуліо не називаю і ніяким іншим іменем також, бо імені вашого не знаю.
1 ... 32 33 34 35 36 37 38
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації