Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 40
Чудо Юдо 17 серпня 2021, 12:24 На тему: Усі щеплені від COVID-19 зможу...
1.Fed654Frumos
«Взагалі я не дуже вірю в різні теорії заговорів,але в даному випадку,як казав один кіногерой "меня терзают смутние сомнения..." »

Та які там теорії заговорів, все набагато прозаїчніше: влада пи**ить на державних закупівлях вакцин, а приватні фірми залучаються зі своїми акціями просто заради піару.
Що одним, що іншим насправді абсолютно начхати хто там і як буде чи не буде хворіти «короною» :)
4.Fed654Frumos
«Зараз треба казати-"космонавткиня")) »

Та ні, про новітнім «солідарним» правилам тут таки космонавтка як і пілотка, наприклад. А от якщо вона член, то тоді членкиня, членка неправильно буде :)
1.orakul
«По-друге, в ст. 49 Конституції України чорним по білому написано «У державних і комунальних закладах охорони здоров’я медична допомога надається безоплатно;» »

Ні, ну а шо, приїдуть, заберуть безплатно, перенесуть, покладуть, глянуть - все безплатно :) ну і у морг відвезуть безплатно, хіба ні?
А про медикаменти а, тим паче, гарантії одужання, у тій статті нічого не сказано. Маєш бабки - лікуйся, не маєш - уріну пий, може допоможе.
діду, ти ж сам це прекрасно розумієш, навіщо раз по разу пишеш коментарі ці без толку?:)

Ну а щодо анекдоту то вірно. Релігія уже ціла, звідусіль лунає: "ширнись, ширнись! Ми ще не накрали достатньо на закупівлях вакцин, так що ширнись!" :)
Про сміття тему закрили, розпочалися змагання з лайнометання один в одного?:)
22.Filon
«- це все «відмазки» аби нічого не робити. »

Бо хохлів забацько і серед простих людей, і серед панів :-D
16.саша ставицький
«Здається , що українці зовсім втратили розум і рубають сук , на якому сидять »

З оцим погоджуся, люди одуріли.

18.саша ставицький
«Оце у вас дійсно позиція свідомого українця - штрафувати....»

А отут Ви знову відкидаєте будь-які пропозиції, лиш би Копельцю ніхуа не робити. У попередньому ж коментарі говорили, що люди самі винні, а будь-які маніпуляції з цими людьми критикуєте. "У нас проблема, але вирішувати її не треба, бо все буде безполєзно, не потрібно навіть пробувати" - ось Ваш дивіз.
Копелець розділяє Ваші погляди на всі 100% :) Не він Вам диктував?
13.Чудо Юдо
«до речі, я плачу 18 а не 14, Ви недоплачуєте чи я переплачую?»

Так зацікавило, що аж зателефонував у «Водоканал+» і дізнався. Таки по 14, а у мене переплата :)
О, п’ять разів казав, що повинен ідеї подавати той хто за це отримує зарплату, ні, доколупувалися "а куди? а як?". Тільки видвинув свою ідею - тут же мерщій критикувати почали. Підловили на ціні швиденько і тут же навалили претензій. Так, не 4 а 18 грн, просто забувся як написав. Але підісрати всім треба швиденько, це у нас коментатори можуть :) (до речі, я плачу 18 а не 14, Ви недоплачуєте чи я переплачую?)

11.саша ставицький
«А взагалі тут коментатори майже всі з базару і з базарним мисленням , більшість тих , кого Філоненко виводив на мітинги. »

Так я Вам втретє кажу: підіть задайте питання тому, хто його має вирішувати, але ні, Ви то до мене, то до Філоненка чіпляєтеся. І у Вас один результат: нехай Копелець сре там де хоче, бо всі дурні, у всіх ідеї погані, лише у князя світла голова :)

12.саша ставицький
«Я на місці Копильця дав би команду прийняти всі сміттєві баки»

А оце геніальна ідея – і за рік матимемо ми не одну здоровенну купу у лісі, а 22 куп поменше по всьому лісу, полю, місту, на кожній вулиці.

Змінено 03.08.2021, 12:48
6.Niko
«РЕАЛЬНІ/ОБГРУНТОВАНІ варіанти вирішення проблеми»

Якраз вивозити на чужий майданчик є реальне тимчасове вирішення.
Сміттєвий МАЗ на 17 кубів коштує 2.5 мільйонів гривень. Звісно за раз стільки не виділиш, звісно в борг прийдеться. Але дадуть. Громаді дадуть. Або як варіант - оренда. Порахувати наскільки це вигідно.
Водночас із цим шукати перспективи побудування сортувальної станції на місці, чи якогось інвестора, який надумає сміттєпереробний завод тут облаштувати, чи хоча б повноцінний нормальний сучасний полігон почати будувати для всієї ОТГ. Разом з цим, наприклад, розпочати агітацію серед жителів ОТГ щоб вони менше срали (а у нас із соціальних плакатів по місту лише вітання від Копельця і передвиборча агітація за нього ж - за бюджетні кошти!). Запустити контролерів, які будуть ловити і штрафувати тих, хто сипле купи гілля та бур’яну прямо на вулицях. Та що там, потрібно хоча б почати із обов’язкового стяганення оплати за вивіз сміття, бо там ціна - нещасні 4 грн за людину, але не платять мабуть з половини жителів міста!
Я не спеціаліст, але ось щось придумав. Як подумаю, може ще ідеї будуть...

А от тепер підіть і спитайте Копельця, що із цього всього він почав робити за 3 роки, поки в лісі срем. Відповім - нічого! Дядько із бюджету платить штрафи, які накладає суд, і ні про що не париться. Завтра почне срать у іншому лісі і за майбутні ще 3 роки свого керівництва навіть не напряжеться по цій темі! А там, дивись, і безбідна старість прийде, за ви засріться тут хоч по вуха!
Ну чому немає? Є. Я сам особисто ним хворів.
Тільки от протекла ця хвороба у мене легше навіть ніж рядова простуда. І не у одного мене. Мені так здається, що небезпечність завищена, проблема більше роздута.
1.саша ставицький
«але питання де дівати ?»

Ви бігаєте по колу :) Я Вам уже говорив, що це питання Ви не тому задаєте. Не Філоненко отримує премії за рішення цієї проблеми. А Ви все до нього приколупуєтеся.
І не до Філоненка прокуратура має йти з питаннями. І не один він вважає, що срач в лісі - то є нездраво, раз суд такий виніс вирок - значить як мінімум якийсь суддя вважає, що це повний ідіотизм.
І ні, далеко не 3-4 «прибічників» хвилює питання 5-метрової гори сміття у лісі. Повірте, багато кому воно огидно.
Але Ви все ще вважаєте, що це нормально і що проблему вирішувати не потрібно. Ви, випадково, не є сам Копелець?
4.orakul
«Бо те, що ми зараз маємо, є результат вашого майдану»

Діду, ти набрид уже своїм Майданом :)
Ти хочеш сказати, що ціна на газ не росла коли Яник в дупу Путіна цілував? Чи може він дешевшав при пасічнику-Ющенку? Чи, може, газ безкоштовний був при дідусеві Кучмі?
Скільки України, стільки її валюта сиплеться постійно, ціни ростуть.
Оце і я щось не врубаюся у смисл цього закону.
Автори закону хочуть, щоб біля кожного супермаркету стояли МАФи для тих, хто хоче бухнуть і курнуть?
Тут або дійсно лобіюються чиїсь інтереси, або просто робити нєфіг декому зі "Слуг народу".
1.саша ставицький
«От зараз пан Філоненко , як мале дитя радується тому , що сміттєзвалище в лісі визнано незаконним»

Тут штука в тому, що місцеве керівництво уже стільки років не хоче вирішувати проблему сміття (а отже не хоче робити свою роботу, за яку отримує чималу зарплатню), а шукає швидких, простих рішень, які шкодять ще більше.
Сипали у Ганжівці, потім під Кобеляками, потім у лісі... І всіх влаштовує? Нібито ні, але заставити виконувати свої обов’язки "народних обранців" важко. Це потрібно судитися, тягатися, вимагати... Простим смертним це не під силу. А Філоненко робить що може: в крайньому разі піднімає гвалт. Бо якщо його не піднімати то тоді проблему не рішатимуть ТОЧНО. Підіть до Копельця і спитайте які у нього ідеї щодо вивозу сміття з’явилися у голові за майже два роки, поки він сипле його у лісі? Вангую: абсолютно НІЯКИХ. Почне сипати у іншому лісі, благо тепер лісів купа по всій ОТГ - засирай на здоров’я!
Але 3 штуки баксів (у тому числі і премію за старану роботу) він отримує щомісяця! І з моєї ж кишені отримує, і з Вашої також (якщо місцевий, звісно).
А Філоненко, виходить, гівнюк, бо не дає спокійно отримувати зарплатню і ніфіга не робити? Якась дивна логіка...

Змінено 16.07.2021, 13:31
3.саша ставицький
«Ви подивіться , як зараз наповнюються контейнери всього за кілька годин після вивезення , а його ж десь потрібно дівати »

А от щодо цього Ви праві - насирають у нас страшними темпами. По всій Україні.
Добре що Будаков поставив контейнери (клітки?) роздільного збору сміття хоча б. І я був приємно здивований тому, що вони доволі швидко наповнюються - я думав, що Кобеляки до такого здравія не доросли. Але ж ні, люди сортують, дайте лише можливість.
Сам я не є заядлим борцем за екологію, але зі сміттям потроху борюся: що можна спалити - палю у пічці, пластик-скло-метал ношу до "кліток", органіку у себе у яму на городі сиплю, хоча органіка то уже і не страшне в порівнянні з іншим. Але сміття все одного багато залишається. Майонезу, наприклад, пачку купив, салат зробив - натє, пластикова пачка залишилась, куди ж її подінеш? :(
1.саша ставицький
«то запропонуйте Копильцю виділити місце для сміттєпереробного заводу , зробіть проект і побудуйте сміттєпереробний завод хоч невеликої потужності , чи запропонуйте куди дівати те сміття»

За кого ще запропонуєте зробити його роботу?
А пан Копилець поділиться своєю немалою зарплатою за те, що його обов’язки пан Філоненко виконуватиме? :)
5.Седой
«Славко, это же твоя власть! Как можно критиковать? Скачи дальше и выше »

Мені подобається цей Сєдой. Гав та гав.
Типу, свалив і живе у найбагатшій, найдемократичнішій країні Світу?
А взагалі так, там де він живе власть критикувати не можна. За це по ребрам б’ють. От йому і дико, що десь хто може таке робити :)
2.саша ставицький
«називаючи Велику Вітчизняну війну німецько-радянською»

А вона була не між Німеччиною і Радянським союзом чи що?
Мій дід жив у свій час і його ідеями заганяли у тодішні рамки. Нехай собі спокійно лежить у могилі. А я зараз живу у зовсім інший час і ідеї мертвих вождів мертвої країни не працюють уже. Вони залишились лише в душах ще живих дідів. Згадуйте свою молодість, шлях від жовтенятка до комсомольця (бо тільки так тоді можна було "вибитися в люди") і радійте які у вас прекрасні часи були.
А мені нині, від того, що мої предки жили сто років назад на "окраине России" ні пече, ні гріє :) І в онуків своїх спитайте - я думаю їм також це не дає ніяких перспектив у житті. Вам давало, їм уже ні.

До речі, а я хочу святкувати день вигнання скіфами військ Македонського, а давайте? Це також велична історія! Прийдете на мітинг в честь цього? :)
36.orakul
«Прикро що зараз людей з психічними розладами більшість. І мітинг цьому підтвердження.»

Або ж, як варіант, більшості уже просто наплювати, вони уже у 21 столітті живуть. Можливо це цінно лише для Вас та Варнавського? Ну провели захід Вам та Варнавському, радійте. Чи Вам було б цінно якби, як раніше, зганяли туди насильно держпрацівників та школярів? Така собі, показова цінність.
Моєму поколінню про це у школах торочили, ваше покоління взагалі заставляли про це думати кожну секунду, а для покоління моїх дітей що Світова війна, що Вітчизняна - це як війна із Наполеоном: колись була ну та і добре що не зараз. І немає тут ніяких світових змов - насправді є тільки кілька людей які тут у коментарях «топлять» за союз, і кілька людей, які «топлять» за ідеї УПА, а більшість зараз роботу робить на роботі :)
А ні, є ще розумні і погані люди, які використовують перших чи других, щоб творити революції і заставляти їх убивати один-одного
Оракул, сьогодні зранку біля пам’ятника, що на фото в статті, проводять мітинг. Знаменна дата, якщо вірити Вашим словам. Здалеку дивлюся - 10 людей стоїть. Мабуть всі - працівники Центру культури.
А Ви там бул, чи Варнавський, чи Саша Ставицький?
22.саша ставицький
«Звідки і з яких документів така інформація?А потім , якщо і так , то в Росії зараз не святкують їх створення , на відміну від України. »

Признаюсь чесно, документів не шукав. Часу не маю. Але інфа про це є багато де, навіть у російських джерелах.
СС Галичину вшановують у Львові, парад вишиванок там проводять. Але там ніхто ніколи і не стидився того, що той край завжди був проти СРСР і боровся з ним всіма методами. В тому числі і за допомогою підтримки німців. І боротися вони не в 1941-ому почали, а завжди протистояли. То кого вони "зрадили"? Вони нікому і не присягали.
Немає у світі чорного і білого, у кожного своя правда, такі справи.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
19.orakul
«Ну і про батальони РФСР, як ти пишеш. Спочатку почитай скільки щирих на тебе похожих українців служило в РОА? А головне, де ти читав, чув, бачив щоб у РФ на державному рівні робили зрадників героями, щоб ставили їм памятники?»

90% росіян навіть не здогадуються, що на території Росії в часи війни було створено 7(СІМ, великим літерами напишу – СІМ) дивізій СС. Про це їм не соромно, бо про це їм ніхто навіть не розповідає ні в рунеті, ні по ТВ.
Зате вони уже, мабуть, у школі проходять інфу про те, що на території України в часи війни був аж один батальйон СС :) І жопу потім з диванів в інтернеті рвуть за це :)
17.orakul
« Сила СССР — в дружбе народов. Острие борьбы будет направлено прежде всего на разрыв этой дружбы, на отрыв окраин от России. »

Ви, шановний, стараєтеся здаватися дуже розумним, але, як і всі звичайні люди, насправді вважаєте істиною ті речі, які Вам хочеться вважати істиною.
Ось тут Ви цитуєте книгу «Cочинения» видану у 2006 році і яка спирається на тексти прорадянського історика Труша, виданих у 1998 році, який нібито(!) отримав доступ до заархівованих щоденників Калантай. І це єдине джерело цієї фрази.
Але у нього чомусь Сталін (заядлий борець з націоналізмом, нацизмом, розбудовник СРСР - держави, яка спирається на дружбу народів і єдність), говорить як якийсь царський холуй, розповідаючи про "Росію та відривання від неї окраїн". Що? Сталін говорить про "РОСІЮ та її окраїни", а не про єдиний і неділимий Радянський Союз????
Це ж Ваш ідол, як Ви можете вірити у такі ЙОГО(його?) слова? :-D

Змінено 21.06.2021, 12:22
Мене також знайомий лікар агітує вакцинуватися. Пояснюю йому, що переболів у минулому році і навіть не напрягся (хіба що можна вважати напрягом пару днів з температурою 37+), а він починає розповідати про страшні-престрашні нові штами «корони» і про те що (увага!) від вакцини імунітет буде кращий ніж від того, що я перехворів.
Я засумнівався у його професіоналізмі...
1 2 3 4 5 6 7 ... 40
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації