Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 41
7.Filon
«...Дорошенку. »

А це не його жінка "хотіла купити" хатку статистики за 5 мільйонів, в 5 раз дорожче ніж реальні покупці, а потім раптом передумала?
Мде... Варять бабоси у всіх на виду і абсолютно не соромляться.
Бо депутати "в кишені", народ стоїть роззявивши рота, а відповідні органи імпотентні.
За 366 тисяч можна покупляти кожному лікарю квартири окремо у багатоповерхівках, ще й який-не-який ремонт вміститься у ці гроші.
Так ні, треба купити хату у іншому від лікарні кінці міста, вбехати туди ще купу грошей на ремонт і підведення комунікацій. Так, коментатори праві - якби озвучили прізвище власника багато чого стало б ясно.
Санич молодець, князює по повній.
6.Den67
«Таміла, Киптілий, Брейко, Таранушич...?»

Таранушич досі у опозиції залишився, можливо просто тому, що йому нічого клянчити у Копельця :)
А всіх інших прикормили, всі раденькі.
«Полтавагаззбут» то є перекупщик, купляє у «Нафтогаза» і перепродує. Раніше «Натфогаз» продавав їм зі знижкою, а тепер править звичайну ціну, тому у нього і буде дешевше.
Минулого року влада ціни «відпустила» і в умовах конкуренції газ, логічно, влітку коштував менше 4 грн. На зиму почав підніматися у ціні, що також логічно за ринковими правилами. Але владі не сподобалося це чомусь, вони вирішили повернути все як було + ще й віджати для «Нафтогазу» клієнтів. Мітинги щодо цін на газ пам’ятаєте? Я ще тоді зрозумів, що це неспроста - не уміють українці виходити на мітинги самі, завжди їм потрібно, щоб хтось це організовував. І ті акції явно "однією рукою" організовані були. Взимку Зеля підписав документ про повернення державної регуляції цін на газ і тут же почалася компанія по залученню клієнтів до "Нафтогазу".
Тепер маємо помираючих регіональних газопостачальників, таких як «Полтавагаззбут» і жиріючий "Нафтогаз". Ага, і ціну ще вищу ніж була, тільки тепер мітингів щось не видно, всі у коментарях лише обурюються :)
5.orakul
«що руські до нього ніякого відношення не мають, ну крім папах, «кадировців» і т.п.?»

Не руські прикордонники пропускали цих всіх ребят, не руські хоали Бук, з якого збили ні в чому неповинний лайнер, не руські прапори носили на мітингах у Донецьку і не руські сховали тих же Стрєлкових та Бабаїв у своїй країні, які, по суті, являються міжнародними бандитами і яких потрібно здавати в руки правосуддя?
Ти хочеш сказати що керівництво РФ тут не при ділах, то всіх Петя запрошував?:)

6.orakul
«До речі, а ти не поясниш мені, чому українські війська і ти особисто не йдете на Крим воювати?»

ВІдповідаю - я особисто воювати не йду бо я не воїн.
Українські війська не йдуть бо у Криму регулярні війська РФ, армія якої значно більша ніж у нас і Крим Путін отжав собі плотно, вважає своїм і дасть команду стріляти. А на Донбасі м’ясо, нехай собі дохне, Донбас йому як територія не потрібна.

Так ти конкретизуй свою мислю: Петя сам цю кашу заварив (і «стрєлкових» завіз із РФ), чи вони з Путіном домовилися "нам Крим, а вам - війну на Донбасі" чи таки у кожного із них своя мета була, а вже потім, як стріляти почали, договорняки пішли?
1.orakul
«Уніманіє вАпрос, а з ким воювали до серпня»

З казакамі, з бабаями, з кадировцамі, з стрєлковимі, з усіма бажаючими постріляти з автомата у людей за пляшку горілки, з Пореченковими та іншими довбіками, продовжувати список?

Для багатьох війна - мать родна, он сторож і працівник заправки на війні і відео, де вони понти ганяють, цілу кар’єру зробили, щоправда недовгу.
А один бородатий Бабай прискакав із Криму воювать за Руській мір, щоправда як тільки у серпні українські війська в напад пішли, він тут же п’ятами накивав і більше його ніде не бачили. Але росіяни для ДНР встигли випустити відео "Герої Новоросії" до яких того сцикуна приписали :)

Діду, ти такий ненависник України, чому і досі не поїхав за Руський мір воювати? Чи вже вік не той, а був би помолодше?..
Ага, тепер я зрозумів. Головна твоя ціль: самостверджуватися методом приниження всіх навколо і регулярно запевняти себе в тому, що ти чимось кращий чи розумніший.
А причина цього – острах перед змінами, у тому числі технологічними. Частину ти їх освоїв, ось же пишеш у тому ж "віртуалі", але далі освоїти сили і бажання не вистачило.
А на прямі питання відповідаєш кілометровим коментарем, не даючи конкретної відповіді :) У Зелі навчився?)
Оракул, ти місцями уже реально заганяєшся.
Скажи, яка твоя мрія? Щоб Україну розділили між сусідніми країнами чи як? І в яку хотів би ти потрапити разом зі своїм диваном?
«Не дуже хороші новини від міністра фінансів Марченко
За словами чиновника, громадянам України не варто розраховувати на пенсію, якщо вона не буде включати накопичень в Недержавних пенсійних фондах.»

Я і раніше це підозрював, а тепер ще й міністр фінансів це підтвердив.
Тепер у мене цілком логічне питання виникло: а на**я я плачу тоді пенсійні внески щомісяця?
Так, по цим жалюзям можна представити мешканців цього будинку...
1.Fed654Frumos
«А знизити ціну на ці лікарські засоби слабо?»

До речі, може і знизиться тепер трохи. В ціну витрати на рекламу менше закладатимуть, будуть конкурувати іншими методами, ціною в тому числі.
6.orakul
« І таки попутно для себе вичитав що смертність в 1950 році при товаришу Сталіну була майже вдвічі менша ніж при Славковій свободі і демократії.»

Таки ж при Сталіні ніхто і не думав маніпулювати статистикою, лише чисту правду в народ видавали! :)
6.orakul
«І таки попутно для себе вичитав що смертність в 1950 році при товаришу Сталіну була майже вдвічі менша ніж при Славковій свободі і демократії.»

А при Сталінові статистику вели чесну-чесну :)
4.alist
«І це при тому, що в нас як завжди цифру занижують, перекидуючи смертність від корони на інші болячки»

А я так думаю, що цифру навпаки завищують. При такому піарі коронавірусу, є сенс завищувати, щоб лякати ще більше, смислу занижувати немає
2.alist
«І залишається лише побудувати сквери і зони відпочинку. І наступить рай. »

Це ж "Громадський бюджет", тут гроші виділяються на людські ініціативи (за які найбільше голосують). За них не будують доріг, не боряться зі злочинністю.
Так, з однієї сторони Ви праві: нормальна дорога важливіша ніж спортивний турнік та бруси, але з іншої сторони, у нашій державі і дороги не стелять, і турніки не ставлять. А так хоч щось.
9.Filon
«А нинішні патрійоти крім руйнувати взагалі ні на що невтьопні.»

Так нинішні патріоти у владу не потрапляють.
У владі хитрі рєбята, які популяризують патріотизм, але лише з однією метою: мати у себе на побігеньках свою "братву". А братва, в основному молода, не розуміє, що їх тупо розводять. А хто розуміє... той в те лайно не лізе, тому при владі патріотів і немає.
Так, «рішати» у нього явно талант. Може він, навіть, гіпнотизер.
Попереді депутати сиділи на сесіях я зачаровані: нічого не бачили і не чули... У цьому «скликанні» нові з’явилися - спочатку побрикалися, а тепер так само, як і попередні, сидять, скляними очима на князя дивляться. І ЕХО ж читають, 100% бачать ці статті, але реакції - нуль. Точно гіпнотизер, кажу Вам! :)
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
3.Fed654Frumos
«У владі далеко не придурки,придурки хто їх вибирає.»

Отут з Вами не погоджуся. У першій половині твердження не погоджуся, з другою повністю згоден.
У владі більшість людей мають занизький IQ. Тому що у нас щоб у керівники потрапити не потрібно мати багато клепок в голові. Просто потрібно мати вроджену «чуйку» кому лизнути, кому заплатити, з ким у баньку сходити. І ось, дивись, ти вже десь начальничок. Якщо ще візьмеш собі на роботу когось, у кого є чуйка, як гарно простолюдинам оспівати твою персону - дивись ти уже і нардеп!
Але ж до рівня інтелекту ці «чуйки» не мають нікого відношення.
Он, прохвесор Ківа - тому доказ :)
Мабуть як кобеляцький Санич - спочатку роботу робили, а потім - тендер оголошували. Раз всі можливості «наварити» є, то і роботу робили, видно, хто подешевше :)
10.orakul
«Ти ж тут колись писав, що цілий універ закінчив, а все тобі дай. Пошукай. Чи ти вже в незалежній вчився? Якщо да, то тоді понятно. Ладно, допоможу. Посилання на eadaily.com»

Діду, ну ти знову як завжди: поумнічав і скинув якусь бєлєбєрду.
Де адреси у твоїй бєлєберді? Не бачу, а ти бачиш? Чи тобі достатньо якоїсь там статейки, начебто, зі слів Азаров із приблизними геоданими "десь в Україні"?
Так це рівень базарної бабки, а ти ж начебто розумний, он, всіх інших, з тобою незгодних, "пришелепками" обзиваєш. Давай факти, докази.

Змінено 18.08.2021, 11:42
8.orakul
«Кажуть, і вже дуже давно кажуть. І якщо для тебе і це новина, то тут добавити нічого. »

бла-бла-бла
Ти адресу дай
6.orakul
«По словам дипломата КНР, США создали 16 биолабораторий только в Украине.»

А де саме вони розміщені не кажуть?
Поїду та гляну хоч на ці гніздовища Зла :)
Чудо Юдо 17 серпня 2021, 12:24 На тему: Усі щеплені від COVID-19 зможу...
1.Fed654Frumos
«Взагалі я не дуже вірю в різні теорії заговорів,але в даному випадку,як казав один кіногерой "меня терзают смутние сомнения..." »

Та які там теорії заговорів, все набагато прозаїчніше: влада пи**ить на державних закупівлях вакцин, а приватні фірми залучаються зі своїми акціями просто заради піару.
Що одним, що іншим насправді абсолютно начхати хто там і як буде чи не буде хворіти «короною» :)
4.Fed654Frumos
«Зараз треба казати-"космонавткиня")) »

Та ні, про новітнім «солідарним» правилам тут таки космонавтка як і пілотка, наприклад. А от якщо вона член, то тоді членкиня, членка неправильно буде :)
1.orakul
«По-друге, в ст. 49 Конституції України чорним по білому написано «У державних і комунальних закладах охорони здоров’я медична допомога надається безоплатно;» »

Ні, ну а шо, приїдуть, заберуть безплатно, перенесуть, покладуть, глянуть - все безплатно :) ну і у морг відвезуть безплатно, хіба ні?
А про медикаменти а, тим паче, гарантії одужання, у тій статті нічого не сказано. Маєш бабки - лікуйся, не маєш - уріну пий, може допоможе.
діду, ти ж сам це прекрасно розумієш, навіщо раз по разу пишеш коментарі ці без толку?:)

Ну а щодо анекдоту то вірно. Релігія уже ціла, звідусіль лунає: "ширнись, ширнись! Ми ще не накрали достатньо на закупівлях вакцин, так що ширнись!" :)
1 2 3 4 5 6 7 ... 41
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації