Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 40
Чудо Юдо 11 червня 2021, 10:03 На тему: Тільки гарні новини...
1.alist
«А так позитив в житті дійсно є, і далі його буде більше...правда не для всих. »

Аліст, тут бачу два виходи: або жити виловлюючи у житті позитив, а негатив просто поборювати...
Або застрелитись.
Бо жити заради негативних емоцій, як на мене, не варіант взагалі.

Я не образити Вас хочу, просто свою позицію висловлюю. Не розумію людей, які кожен день живуть лише на негативних емоціях. У мене у общагі, як учився в університеті, жив "сокамерник", який кожен ранок просинався зі словом «за*бали» і лягав спати зі словом "за*бали". Більш похмурої людини я, мабуть, в житті не бачив. І відтоді вирішив, що ніколи в житті не буду брати негативні події за основу своїх переживань. І тьху-тьху, живу та радію чому є :)
Їхнє діло - доїти, а проблеми індіанців... :)
Ага, як все-таки гарно зорі зійшлися: який шмат дороги у нас не візьми - все вміщається у суму 49 з лишнім тисяч!
Ну прямо немов люди ями вибивали спеціально так, щоб мер не заморочувався із тендерами! :)
6.саша ставицький
«Чому громадяни так безбожно виробляють сміття , адже 30 років назад сміття було в рази менше»

За 30 років соціальні і санітарні норми змінилися + з’явилися нові дешеві матеріали з полімерів.
30 років назад автомобіль привозив до магазину хліб і буханки заносив в магазин водій вимазаними в мазуту руками. І це було для всіх нормально. А зараз незапаковану в плівку хлібину можна викладати на прилавок, хіба що якщо вона прямо у цьому маркеті і спечена.

Європа уже через це пройшла і цю проблему майже вирішила, а ми тільки доходимо до неї...
Суд закрив сміттєзвалище біля цегляного заводу у 2014 році. 5 років ні разу з цього приводу ніхто не почесався, аж поки не закрила вже його прокуратура.
Тоді, у 2019, у авральному порядку почали валити купу у лісі. Зуб даю - за 2 роки ніхто нічого і не думав на цю тему.
Зараз закриють це звалище – відразу ж почнуть валити десь у іншому лісі, майже на 100% впевнений. А любителі Копельця будуть кричати: "Ну як так умні, так скажіть куди ЗАРАЗ його дівати??? Уже ж треба!"
А той, хто повинен якраз про це думати (і отримує за це некислу зарплату) робити свою роботу і не хоче. Бабусями концерти пограють, вони потім відгавкають і проголосують...
3.василь овсієнко
«заходите на gaz.ua »

gas.ua *
2.Седой
«Боже, до чего дожили... Есть газ, но топит дровами... »

І що?
30.саша ставицький
«ви навпаки їх крадите , пооформлявши свої забігайлівки нва підставних осіб , щоб не сплачувати податки , саме тому вам не до вподоби касові апарати»

Шановний, у конкретно даному випадку, Ви трохи не за адресою. Немає у мене забігайлівок і я не торгаш. А прибутки мої дуже далекі від того, коли потрібно оформляти свій бізнес на декількох підставних осіб - я прекрасно «влазю» у ліміти приватного підприємця, до мільйонерів мені дуже далеко :)
Відносно професійної армії так я справно плачу ті 1.5%, які від мене вимагає держава.

По радянським дорогам (точніше, по тому що уже з них залишилося) так, їжджу і що? Їх позривати щоб такі як я не їздили? Ті, хто їх будував, лише "для себе" будували? Чи мені за свій кошт починати їх ремонтувати, щоб чиновникам накрасти легше було?:) Не уловив суті претензії...
20.саша ставицький
«Для тебе повинні були побудувати школу , де ти отримав освіту , лікарню , де лікуєшся , дороги , по яких їздиш , водогін , з якого береш воду , хтось повинен виростити картоплю , напекти тобі хліба - зате ти нікому нічого не винен. »

Якусь єресь Ви несете. Ніхто мені нічого не винен, у мене з усіма людьми товарно-грошові відносини, мені також безкоштовно нічого не дається.

18.Selena2017
«Якщо вже справедливості ради , то: а скільки разів промовчала на образи на свою адресу ? Сторонньому оку це якось непомітно. »

Не спостерігав за вашими перемовинами, тому можливо, нічого не скажу...

19.Selena2017
«треба постаршати (чомусь уявляю Вас в розквіті молодості) , мені це стало зрозумілим з віком.»

Та ні, я уже не першої свіжості, потягало життя :) Але ще є немало часу (сподіваюся), щоб учитися і змінювати свої погляди.
10.САША СТАВИЦКИЙ
«Пане Філон , не годиться так спілкуватись із жінкою.А після того , що ви написав: де б ви друкували свої дурнуваті коментарі - я незнаю , чи варто взагалі відвідувати цей сайт»

Ну, справедливості ради, Селена перша стартонула з образи :)
15.Selena2017
«Більше за те : ми генетично прив"язані до місця проживання,»

Ну, у генетичну прив’язаність я якось не вірю. Швидше за все просто одні люди легко "зриваються із місця", а інші так не можуть, то і все. Чимало людей не лише із нашої країни заносило навіть на інший край Світу і нічого, жили не тужили.

15.Selena2017
«А якщо ще домішається до неї й зневага, то ризикуєте перетворитися на земляка, що сходить злістю від неможливості навіть не повернутися, а відвідати»

Ні, зневаги не відчуваю точно. Раз проживаю тут то адаптувався до тутешних умов і почуваю себе непогано. Бо так дійсно можна перетворитися у людину, яка в Україні живе і Україну ж люто ненавидить (серед коментаторів тут є такі) - це нічого окрім спалених нервів не принесе.

15.Selena2017
«Якщо хтось і робить спробу - запльовують»

І це правда - у наших людей якийсь дикий синдром біполярності, чи що: то вони скиглять цілими днями, що все навкруги хреново, а як тільки хтось щось організує чи той же Філон починає писати про явних хабарників, так відразу в крик: "та нафіга? та зачем??? Та нашо воно нада?". Людям подобається жити в лайні, людям подобається відчувати себе нещасними і обманутими.

Бачите, з більшістю Ваших тверджень я погоджуюся. Але, незважаючи на це, абсолютно не вважаю себе винними державі. Я винен їй заплатити податки за те, що я працюю тут - я плачу. Це і є мій мінімальний внесок. Я не кидаю недопалки мимо урни, я не ламаю те, що уже побудовано. Але більше цього я нікому нічого не винен. І, наприклад, армія, на мою думку, повинна бути тільки контрактною, бо мені колись отак, як я був ще хлопчаком, у воєнкоматі уже про "борг перед Родіной" втірав воєнком, я ще тоді питав у нього, що ж я у борг взяв таке, що я безкоштовно повинен наражати своє здоров’я і життя на небезпеку?
3.Ltava
«Гарно витративши бюджетні кошти на народження освіту і т.д. поїхати за кордон для самореалізіції»

З моїх батьків «доїли» гроші і у школі, у в універі, і, мабуть, у пологовому будинку. І це поверх податків, які вони платили і так. Так що моя держава не дала мені безкоштовно НІЧОГО - все оплачено офіційно і не офіційно.
Так що, моя позиція: я не винен їй не коп’я. Ну, окрім податків із того, що я батрачу щоденно.
А якщо керівництво цієї держави не хоче давати перспективи своїй молоді а просто хоче верхи на ній їздити і обкрадати - так тоді не можна роказувати цій молоді, що вона щось їм винна.

P.S. я живу і працюю в Україні. Ще в Україні.
Чудо Юдо 10 квітня 2021, 21:41 На тему: Чорбівський чародій...
7.orakul
«Тоді ви же тільки вилазити почали із схронів»

Хто такі "ви"?
Особисто ми тоді під стіл пішки ходили :)
Хто там куди у вас вилазив я не знаю. Я просто не можу зрозуміти у чому суть такого ярого ностальгування за СРСР. Який смисл? Всьо, нема і не буде більше. Може жилося тоді вам чимось краще, чимось гірше, але уже не повернеш. А мені та ідеологія зовсім чужа, мене не «варили» у котлах жовтенят, піонерів, комсомольців... мене висадили у цей Світ у суворі 90-ті, коли вчорашні комсомольці грабували моїх батьків.

І весь цей час я не бачив ніяких братерських відносин між Україною та РФ. Між окремо взятим українцем і росіянином - можливо. Між країнами - ні, ні на мить.
Чудо Юдо 8 квітня 2021, 21:18 На тему: Чорбівський чародій...
4.orakul
«Народ в ватніках одержав Перемогу у ВВВ, врятував Європу від фашизму»

Перед цим допомігши фашизму цю Європу захоплювати :)
Посилання на news-sphere.com - Фотошоп?:)

4.orakul
«А пришелепки у каструлях отримавши халявну спадщину від ватніків вщент все зруйнували»

Спадщину зруйнували у 90-х, то виходить «катрюлі» уже тоді носили? Діду, а ти також носив чи просто скраю у хаті жив коли країну грабували?:)
Чудо Юдо 7 квітня 2021, 15:58 На тему: Чорбівський чародій...
1.Седой
«Кастрюлю снять бы, цены б ему не было :(
»

...А як ватнік надягти і ще б балалайку в руки дати, так взагалі золотий чоловік був би! :-D
9.саша ставицький
«Куди дівати стихійні смітники , які ви самі утворюєте. »

За насирання на вулицях потрібно банально штрафувати. Але командор поки що не йде на такий непопулярний крок.

9.саша ставицький
«але після вашої радості порекомендуйте куди дівати ваше сміття »

А от щодо "куди дівати сміття" це нехай придумує той, хто за цю роботу майже мільйон гривень зарплатою та преміями за минулий рік отримав. За нього ніхто його роботу робити не зобов’язаний.
61.orakul
«Думаєш просто так конституційна більшість складає 66,6%?»

Це просто математика - 2/3 від 100%. А цю математику придумали індійці і розповсюдилась вона арабами, далеко від тогочасного масового розповсюдження християнства. От християнство уже і маніпулювало цими цифрами, але ж це просто... цифри
17.Slavko
«Чому вони ПриватБанк бігом націоналізували, а газові мережі - не можуть ? »

Ну Приватбанк націоналізували ще при Порошенкові, але причина від цього незмінна: я думаю він зав’яз у боргах і став просто не потрібен кучерявому, от він і спихнув його у державу, яка покрила його мільярдні борги.
А труби - вони прибуткові, хто ж їх віддасть?
Юморист спішив випендринутися, сказав "у цьому році запустимо" і як в СРСР - партія дала задачу виконати 5-річку за 3 роки! І відкрили яке було на момент кінця обіцяного Зєлєю терміну.
А люди?.. Та насрать їм на людей, їх що, мало у нас?

Змінено 09.02.2021, 21:56
15.Fed654Frumos
«До речі,майже 80% українців-православні»

До цих 80% відносять, наприклад, і мене, якого, не спитавши, немовлям хрестили. Але вийшло так, що коли я виріс і став власною головою думати сам, то вирішив що я клятий антихрист і взагалі не віруючий :) Але до 80% мене відносять у статистиці.

А щоб не зачіпати почуття православних віруючих, я звернуся до твердження, що пірнання у ополонку 19 січня нічого спільного із православ’ям не має. Про це мені казав не один піп.
Цю затію почали мабуть з півстоліття тому і зовсім не з благословення батюшок.
Якщо не вірите - спитайте самі.
5.Седой
«рислал, чтобы передовой опыт перенимали, а то все монументы сносите. »

Передовий опит дебільного купання у ополонці?
Я аж навіть хз наскільки я опечалений, що не беру участь у такій важливій справі! :)

Сєдой, ну чесно, ці купання - це повна дурниця, на мою думку. Якщо комусь хочеться ухопити адреналіну серед зими - його справа, навіщо ще витрачати держкошти та влаштовувати якісь палатки з пиріжками для цього маразму?:)

Правда, можливо, вся причина у кількості любителів такої розваги. Якщо у РФ їх набагато більше ніж в Україні, то можна і бабло на цьому заробляти... пиріжками, наприклад.
41.микола козак
«Ви б же зразу сказав , що вам потрібний у владу шкарбан , щоб рішати ваші проблеми , ростити лохину для лохів.»

Ахах, а я то думаю, хто ж той "велікій і страшний таємний замовник поливання брудом нашого мера" про якого Бюлетень у кожному своєму випуску писав, але він так ні разу названий і не був. А воно, виявляється, Шкарбан все замовляв! А Філону пообіцяв, що тоді він буде "вирощувати лохину для лохів".
Оце поворот! :)
2.микола козак
«Дивлюсь , як редактор зварганив фото на престолі , то здається вже зовсім втрачено здоровий глузд »

Це зображення зі знаменитого серіалу «Гра престолів» в честь якого мабуть і стаття названа. То чим поганий колаж?
7.микола козак
«На сьогодні на ютуб ваше відео продивились 233 перегляди , при тому , що хтось міг його включити 2-3 рази не додивляючись»

Та ні, Ютуб хрен двічі одну і ту ж людину порахує, він останнім часом наскільки прискіпливий став, що не завжди і «чисті» перегляди рахує.

А тим часом Спиця і Філон у ФБ набрали уже 1400 переглядів: Посилання на www.facebook.com

Нині далеко не лише малолітки в соцмережах сидять, повірте. Навіть моя теща і та зависає там! :)
1.Дід Панько
«так говоріть - повне блокування, а не локдаун! »

А що робити якщо слово придумали не українці? Всьому придумувати переклад? Та ну це дурниця, Вам не здається?
А як тоді бути зі словами комп’ютер, смартфон, чіпси, гриль, тірамісу, дисципліна, гамбургер, система і т.д., і т.п.? Також перекласти? Все норм, слова іншомовного походження не є чимось дивним.

1.Дід Панько
«від початку карантину на Полтавщині діагностували 22 055 випадків захворювання на COVID-19, а діти ходять до школи!»

Бо навесні так розтрубили про цей коронавірус, що всі повсиралися і по норам поховалися, а зараз виявили, що не таке воно вже і страшне. А як може бути неймовірно страшною хвороба, яка може пройти безсимптомно? Ну скажіть це, не знаю, холері чи віспі наприклад - «безсимптомно» :)

1.Дід Панько
«2. В другій та третій школі вчителі захворіли на COVID-19, а ніхто цього не каже! »

Посилання на exo.in.ua
1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 40
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації