Останні коментарі користувача «шофер»

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 7
Свинарник - бізнес, що приносить своїм господарям певні приутки. Ці прибутки є такими, що любий хто набереться сміливості "перейти дорогу" - потенційний труп. Підніміть руку - хто цього не розуміє? Таких не розуміючих можливо набереться половину, але це точно не Латиш. Він на ідіота не схожий, і чудово все розуміє. А тому подібні заяви, він може робити тільки узгоджено. А тому подібні заяви - черговий блуд. А чому цей блуд спрацьовує? Тому що ми - українці. Не вірите? Овації у відповідь на заяву Латиша - беззаперечний тому доказ. Та що там овації - страна в анусі по тій же причині.
Колись раніше я висловив припущення, шо наш народ із часом помітно тупіє. Що раніше народ не задавав ідіотських питань, як наприклад, і т.д. І тоді хтось із дописувачів заперечив - мовляв то втома від роботи з роками, що і раніше було так само просто не помічав.
Ви знаєте - ні. Не втома. Вже вкотре переконуюся у цьому. Народ реально тупіє. Не хочеться мені зараз тут показувати свої оголошення та переписки із клієнтами, аби інші могли разом зі мною переконатися у "шедеврах народної мислі". Просто пропоную повірити на слово. Ну от наприкад: "Продам сідушки та дверні карти Е60 предлагайте ціну". Ні фотографії жодної нічого - це по перше. А по друге - вдумайтеся у політику та підхід "Предлагайте ціну". Ви можете допустити що таке ляпне здорова людина? Ви приходите у магазин, прохаєте продати вам хлібину, а продавець вас питає "скільки даєш за хлібину"? Що це по вашому? Коли на товарі лежать цінники, а воно питає "По чом ота штуковина" - це вже нормально, я вже звик. Продається wi-fi роутер, новий з гарантією, запакований. Питає - слухай, а він точно без боків? Ти його провіряв? Говорю - 100% без боків, обіщаю! Бери, не пожалієш.
Знаєте... у мене підозра що нас чимось "годують". Занадто таки контрастні зміни відбуваються. Коли твоя робота пов’язана із постійним потоком людей, не помітити це не реально. Ні шановні - це не втома 100%. Це справді реальне затупіння суспільства. Чуйка підказує що "тормозні колодки" найбільше водяться у ковбасах, цигарках, горілці, у пиві, та солодких напоях. Короче те що найактивніше споживається простими роботягами, за "не дорого".

Змінено 30.06.2016, 21:32
шофер 21 травня 2016, 14:21 На тему: Клята географія...
Ну, а ми… Українцям Бог дав ледве не ідеальні для проживання географічні умови.


Змінено 21.05.2016, 15:15
шофер 20 травня 2016, 21:32 На тему: Легка робота в Польщі: міф чи ...
10.Степан22
«То тобі завидно ото із тебе і тече жовча,зараз наше время пішло,скоро онукивиідуть у Европу»
оце ти "свиснув резиною" ...
шофер 18 травня 2016, 08:38 На тему: Легка робота в Польщі: міф чи ...
А іще під час перечиту мене постійно не покидала думка що це чергова філонівська видумана байка. Така сама як колись він накарлюкав про мінта, який на заправці розказував шо мічтає Х-5 купити, така сама як про "прахвісіанала" шо позвонив толкнути умну мислЮ про перехрестя. Це не все - це те шо найбільше запам’яталося посмішкою під час перечиту )) Почерк пиздьожі похожий. (дописав) Зараз поки я поки пив ранкову каву, придумав цьому почерку назву: "О... !!!"

Змінено 18.05.2016, 09:11
шофер 18 травня 2016, 00:01 На тему: Легка робота в Польщі: міф чи ...
Ніколи не понімав тих, хто їде "кудись" не для зміни обстановки, не для нових знайомств та пригод, а для заробітку, під час якого "тягло додому". Клаптик землі розміром 20 соток, може дати прибуток у порівнянні із яким Польші Данії разом узяті відверто "куритимуть". Того хто стане стверджувати що я п’янезний і блефую, мені щиро жалко (і не треба зразу умнічати про мак та коноплю). Ну ще якось так сяк, на крайняк, я пойму тих хто поїхав аби заробити старт, і повернувшись розпочати тут "вертітися" - буває що улюблена омріяна зайнятість потребує великих грошей для початку, а ніщо інше не по душі. Або коли ви відчуваєте що ця країна тупо не ваша при любих благах і обставинах - ви хто завгодно але не українець і крапка (батьківська дідівська національна різносуміш - переводняк, постійна дискомфортна чуйка шо у цій країні ти "не вдома"). А те про що йдеться у статті - це патріотизм за гроші, читай блядство.

Змінено 18.05.2016, 00:09
37.Мохаммед
«Зараз ти тут ні житло не продасиш, хіба задаром... »
Свій дім завжди повинен залишатися, де б тебе не носило. А мій дім тут. Такі речі не продаються.
-
37.Мохаммед
« якщо тільки вони бацька не завалять.»
Стосовно Бацьки - будемо сподіватися що у бульбашів більше ума.

Змінено 03.05.2016, 23:08
А як би ще хто написав статю або запис у блогові про лохотрон під назвою "точка роси", було б вообще зашибенно. Чи писати не вміють (не хочуть), чи про лохотрон ніхто із мільйонів народу не здогадується...
6.мешканец0615
«Шофёр, за базар придётся ответить.»
я тоже на это надеюсь
32.Мохаммед
«Память тебе підводить. Професор був майданутим»
Ну я точно пам’ятаю що він чоловік не глупий і в принципі ясно мислящий. Тому і припустив, що по ідеї його тодішнє бачення речей не мало би бути затьмареним. Ну а бач як ... всяко буває. При наймні він не розводив тут "патріотичні понти", і поважав інакше бачення. Він чоловік не того складу, і у цьому за нього я точно не помиляюся.
32.Мохаммед
«тепер опинившись начебто у Білорусі...»
А знаєш... у мене на умі те саме. Останнім часом, я тоже все чаще і чаще помишляю о том - як би там опинитися. Скажу я тобі от таке по сякрету. Ти ніби то не дурень, вгадай з першого разу - чому.
29.traktorist
« ... хоча,як показав час,правий в коментарях він був відсотків 95... »
А в той же час угадувати особо то і нічого, якщо не забувати - що відбувається у світі. А саме, у світі триває війна, між Америкою та Росією.

Змінено 02.05.2016, 15:24
путінхуйло
27.Гість
«було б поспостерігати трансформацію точки зору різних там петлюрівців і т.п.»
Можна як завгодно міняти нікнейми. Но коли буянив отой дибілізм, тут у коментарях, днем з вогнем неможна було побачити хоч одну думку не согласну з ідеями майдану. Всі поголовно були "народними героями". Інакше мислящих тут було раз-два і досить. А точніше я, НовийЮрко, і ще помойму, якшо память не зраджує - Професор, він вроді би як тоже бачив все проісходяще у натуральних красках, ще тоді (доктор єсть доктор - зразу оприділив шо у страни сіндром окурєнія і кайфа). Зато тепер інакше мислящими рєзко стали всі - звідки їх стіки в раз набралося... ? Якшо їх так багато - де вони всі були тоді? Уловив странну логіку? От тобі і вся "трансформація". Мені ліньки пошук по сайту клацати, хто шо писав, але ніщо нікуди не поділося. Так от якшо цікаво - вперед.

Змінено 02.05.2016, 11:51
21.Гість
«Во даєшЪ! А я що, на майдани їздив?»

а йух вас пойми - ви тепер усі срочно поміняли нікнейми: "Ая намайдані небув.... то ния... то все вони... ". Може і не був - тоді звиняй за промах. Но у большинства рильце таки у пушочку. Шанс промахнутися невелик.

Змінено 02.05.2016, 10:11
5.Гість
«Такі як він і ту країну розвалили і цю довалюють.»
Цю країну розвалили такі як ти, на майдані у 2014-му. Комунізм у порівнянні із вашим майданом віддихає.
6.гість999
«Більшого паскудства та лицемірства світ не бачив.»
Ну трді подивися на тих кого ви привели до влади своїм майданом.
У мене така чуйка шо ніякий "прафісіанал" не звонив і нічого не радив. Збрело комусь у голову (возможно не зовсім тверезу), і цей хтось, сощитавши себе архіумним, захотів сховатися за "звоником прафісіанала". Патамучта даже серед водіїв зі стажем декілька років, половина погляне на написане як на п'яний ідіотизм.

Змінено 01.05.2016, 21:43
Дороги становятся хуже, ксеноновые фары – актуальнее

Жменя каміння, яке летить у лобове стекло тоже актуальнішає - "ксенонової шпани" із самопальним не лінзованим ксеноном, нинче розвелося.
шофер 22 січня 2016, 16:58 На тему: Підсумки негоди...
(.)

Змінено 22.01.2016, 21:56
шофер 22 січня 2016, 10:33 На тему: Підсумки негоди...
(.)

Змінено 22.01.2016, 21:56
(.)

Змінено 22.01.2016, 21:55
(.)

Змінено 22.01.2016, 21:56
шофер 6 листопада 2015, 10:54 На тему: Банк «Фінанси та кредит» почин...
Забув на якому каналі, виходить передача "Народна Прокуратура". Днями тому там розповідали про власне розслідування падіння банків, і вияснили не аби що цікаве....

Принцип наступний: На фоні інфляції 300%, цілком правдоподібно виглядає картина коли один банк за другим банкрутіють.

1. Гонтарєва, звертається до того чи іншого банкіра невеличкого банку - на вибір (у даному разі "Живаго та Кредит"), і пропонує йому зробити свій банк банкрутним (300% інфляція... це тобі не жарти).

2. Далі Ощадбанк із державного фонду виділяє "банкроту" грошову суму для стабілізації - цей фонд ясен пень нічого не допомогає, і банк банкрутує.

3. Далі ощадбанк, знову ж із державного фонду, виплачує клієнтам збанкрутілого банку гарантовані вклади.

4. Власник павшого банку отримує собі у кишеню весь оборотний фонд, який тепер йому обертати не треба і він може увесь його прикарманити (бабу з воза), а гонтарєва із порошенком отримують гроші які ніби то були виділеними на стабілізацію збанкротілого банку.

5. Наступний етап - ощадбанк отримує право на розпродаж усього майна яке було у заставі збанкрутілого банку від тих чи інших позичальників. Коротко - майно продається по декілька разів декільком людям. Повторюся - все це ворочає звісно що ощадбанк (який конфіскує все майно у тому числі завтавне у банкрота), тобиш читай гонтарєва, тобиш читай порошенко.

6. Ведучі програми "Народна Прокуратура" пояснили, що завтра таку саму пропозицію гонтарєва може зробити Коломойському, і він звісно що не відмоветься.

пс. Люди гуртом скинулися і позичили вам у сумі 10.000 гн., які вам потрібно обертати і виплачувати людям відсотки. При цьому 10.000 залишаються не вашими - вам припадає лише відсоток від обороту цих 10-ти тисяч. А тут появляється гонтарєва, і пропонує - давай ми із державного фонду повернемо твоїм людям усі 10.000, ті гроші шо тобі люди позносили тепер твої повністю, а ми і з того ж державного фонду походу і собі отрмаємо долю, яку ніби то виділяли на порятунок твого банку. До речі - ймовірно це була одна із основних причин послабити гривню на 300%. А тим більше що у багатьох вкладників депозити були у гривні, повернути яку тепер нічого не вартує, ощадбанку у якого у фонді є дорогий долар.

Голосуймо за порошенка !

Змінено 06.11.2015, 11:08
як можна пити оту отраву "із газової плити"... я х..єю, на прлавках у магазині можна вибрати кращу
Шедеврально ))

Сорок перша, позачергова, остання


Депутати Кобеляцької районної ради ..... оперативно розподілили 14 мільйонів гривень та сфотографувалися на згадку.
Злодії викрали золоті та срібні вироби ..... а також гроші, які прихожани жертвували на храм.
як прийшло так і пішло...

Змінено 19.10.2015, 22:44
1 2 3 4 5 6 7 ... 7
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації