
21 червня Відділ комунікації поліції Полтавщини повідомив, що кобеляцькі правоохоронці встановила чоловіка, який незаконно заволодів автомобілем у місцевого мешканця. Згідно інформації поліцейських, у понеділок, близько 23:30, до них звернувся житель Білицької...






















