
На фейсбук-сторінці Новосанжарської територіальної громада опубліковане звернення селищного голови: «Шановні жителі Новосанжарської громади! У зв’язку з введенням військового стану в Україні ми маємо бути зібраними. Селищна влада та старостати працюють, роблять...






















