Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 ... 28 29 30 31 32 33 34 ... 41
Чудо Юдо 13 листопада 2014, 12:36 На тему: Чому не потрібно ділити «шкуру...
7.Ваганич Дурахманич
«ажуть що лише пального прокатав на 40 тисяч бюджетних гривень, а в скільки ще ремонт обійшовся.»

Блін, ну от подобаються мені такі коментарі, в зошит треба записувати!
От зараз скажуть, що я Паршевлюка захищаю. Ні. Я просто ржу від того, як люди "хавають" інфу, навіть не задумуючись над нею.
Ви хоч самі прикиньте - 40.000 гривень - це 2500 літрів пального (по сьогоднішній ціні, навіть не по літній). А 2500 літрів - це 41666 кілометрів (порахував по 6 літрів на 100 км, хіба службове авто з убитим нафіг двигуном, або ж являється танком - тоді більше жерти має). Він що, Україну по кордону 6 разів об’їхав за літо, чи що?

Отак всяка херня на слуху у народу і з’являється - хтось ляпнув не подумав, а хтось "схавав" не думаючи...
Чудо Юдо 12 листопада 2014, 13:19 На тему: Хвала рукам, що пахнуть грішми...
20.Микола Гузченко
«Ти шо, зовсім? )»

Йопти, точно, ото мене проглючило, Вована не впізнав О_о
Ще раз передивився і набачив.

21.Козельщанин
«Це такий собі підкидний листок, випуск якого замовний і проплачений певними політичними колами, які рвуться до влади.»

Дуже цікаво, а хто, на Вашу думку, проплачує? А то я також бачу у газеті іноді дуже суб’єктивні матеріали, але ніяк не можу уловити за яку сторону, бо частенько і за ту і за сю пишуть... Ну хіба Партію регіонів вони явно недолюблювати.

21.Козельщанин
«Зразу ж згадалося: Ві думаєтє Адєсу брала Красная Армія?...Адєсу брала п’яная матросня!»

Як гарно малюють всі такі двіжухи на картинах і як таки відрізняється дійсність. Усі революції робила п’яна матросня. Тільки хто ж цю матросню до такого стану допускає, як не керівництво, ними в результаті на деревах розвішане? Хочеш бути царьом - умій керувати, інакше висіти тобі та на вітрі хитатися. Не хочеш хитатися - не прися у царі.
Чудо Юдо 12 листопада 2014, 11:56 На тему: Хвала рукам, що пахнуть грішми...
А я думаю тут Шофер дещо доречно нагадав усім, про що взагалі стаття. Вона то явно написана представником однієї зі сторін і на об’єктивність аж ніяк не тягне, але чому такі завзяті коментатори, які з остервенінням обсирають тих активістів (навіть пройшов слух, що це делегація із Санжар на чолі з Паршевлюком, хоча я його на відео не побачив), ні слова не сказали по суті?
Що там з урановою рудою, ГОКом і екологічною ситуацією? Все насправді супербезпечно і без негативних наслідків, що отой лисуватий дядько правий у своїй заяві: «Альо гараж, рот закрой»?
Непогано було б побачити думку експертів. Ібо я, як і горласті представники обох сторін, ніфіга у цьому не тямлю. А от що бізнесмени почнуть шукати "замінники" Донбасу вірю - там дяді втратили мільярди, потрібно відбивати на нових територіях.
Оце так прорвало народ. Матеріали про Паршевлюка (або від Паршевлюка) завжди викликали резонанс на сайті по 300 коментів "набивали", але щоб півсотні менше ніж за добу... Бачу у Санжарах політичне життя набагато жвавіше аніж у тих же Кобеляках.
Я думаю що Володимир зараз якраз на своєму місці. Бути бунтарем у нього набагато якісніше виходить, аніж бути у керівниках. Та і костюмчик з пригладженим волоссям йому не дуже личить :)
І так, мені також цікаво звідки такі точні дані про зарплату з Майдану і куплений будинок?
Чудо Юдо 30 жовтня 2014, 12:58 На тему: У ніч з 29 на 30 жовтня між Бр...
Чуйка у мене, що це "асвабадітєлі апалчєнци" нас від фашистського гніту заїжджали рятувати таким способом. Або, скоріше за все, у "добровольців" гроші закінчилися, приїхали сюди на промисел.
Адже у простих грабіжників зазвичай гранатометів немає, а у новоявлних республіках зараз такого добра навалом.

Що сказати... падлюки, горіти їм у пеклі, бажано якомога скоріше.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
2.Кобеляки
«і ще й батьків прострамити та відшкодувати Кобеляцьким діткам їхнє добро»

Та може так бути, що за цих довбойобів батьки уже не відповідальні :) Воно ж як дурень, так то надовго, можливо навіть до самої смерті.

У таких випадках рулять камери по місту. Але і без них думаю знайти реально. Свідків має бути не один і не два. Але знаючи нашу міліцію... Для них це щось на рівні лейтенанта Коломбо :)
Вовчок дурницю пише, але шофер ще більшу.
Чому там всі підставні? Не може бути, що людям сподобалось виконання українського гімну? Так дівчина доволі гарно співала. Я б може і не вскакував підспівувати і за серце хапатися, але і не ригав би, це точно. Нормально послухав би.
74.Ясен
«А те,що переможе саме Река,закономірно.Люди вже невірять олігархам,вискочкам,самопіарним журналістам.»

Зважаючи на те, скільки вбехали грошей на рекламування Реки, то від олігархів він недалеко знаходиться. Хтось проспонсорував не слабо. Вирішили що перспективний дядько.
А от передвиборча програма у нього поганувата: почитав я вчора на дільниці - одна вода. Собсно як і майже у всіх інших кандидатів.
А чому вітають? Він уже переміг?
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
1. шофер
«скільки тобі заплатили за цю заказуху - напісатільнєца ?»

А у чому авторка неправа? Що закони були їбануті? Що ті, хто за них голосував - довбойоби? Та ти б перший, Шофере, офігєл, коли б тебе тормознули ДАІшники і штрафонули за те, що ти п’ятий підряд по трасі їхав :)
І прізвищ вона не називала, рекламою чи антирекламою не займалася прямою. Просто закликає слати на йух тих, хто за ті дебільні закони голосував. Підтримую
4.Павло
«...Сталіна нам треба...»

Клініка
Є ще деякі інстанції, які мають інфу про пенсіонерів, типу Служби соцзахисту. А якщо представити, що всі "серйозні" державні інстанції відмовили надати інфу, то її можна зібрати у тій же Укрпошті. Список виписувачів «Колоса» взяти, відкинувши з нього держпрацівників.
45.Ваганич Дурахманич
«Які для нас, новосанжарців, докази потрібні, якщо ми самі все на власні очі бачимо.»

Ну, мені дійсно "туди не видно" тому і спитав докази. Немає, то й немає. Як доказ безтолковості Паршевлюка на цій посаді можна сприйняти відсутність тут коментарів у його підтримку... Або ж його прихильники не читають «ЕХО» :)
Чудо Юдо 23 жовтня 2014, 11:22 На тему: Півника таки демонтували...
1.Тамара
«Вважаю що памятник із золота біля магазину Оскар потрібно не ісипу було ставить а Терновому»

Не знав, що то Ісип "із золота вилитий".

Тільки я не зрозумів у чому роль Тернового. Прийшов дядько, Володимир, заліз на трубу і стягнув металічну конструкцію - подяка йому і шана. А що робив Терновий? Знизу його страхував, упіймати був готовий, якщо той упаде, чи що?:) Чи роль у тому, що він поза законом ("без паперів") допустив цю дію?
Ну та ладно, зняли оперативно - і добре, спасибі їм.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Якщо чесно, не зовсім зрозумів в чому такий ажіотаж і злорадство. Прямо так тут коментуючі (з яких майже немає постійних користувачів, до речі, всі якісь нові ніки) радуються що Паршевлюка зняли (чи радується?). А чим він такий херовий не понять. Ну Леніна звалив, да... не було б більшої печалі. А ще кажуть на машині службовій катався, але щось ні одного доказу (21 століття, зніміть відео та на Ютюб). Я то не із Санжарщини, всіх деталей не знаю, але хотілось би почути щось більш вагове, щоб Паршевлюка негативно відрізняло від, скажімо, Шовкопляса. Просто цікаво. А моєе когось просто криє злорадство через дуже велику завзятість Паршевлюка на початку і занадто мізерний "вихлоп" в результаті. Ну це зрозуміти можна...

40.базарянин
«а ще забув - щупати Розочку серед центру за обвисшу задницю»

Ну а це вже ваще пездець причина, я б фіг би придумав кращу, щоб зневажати голову РДА :) Базарянину, підозрюю, років 70. Хоча ні, задницю Рози уважно роздивлявся, значить молодший :)

Хоча можливо і Паршевлюка, і Тернового, і ще цілої купи інших володарів посад голів РДА об’єднує одне: пустозвонство від ніг до голови - багато понтів, а за півроку реальної дії мало. То це можна пояснити просто, чотирма словами, які уже не раз звучали на цьому сайті: ця посада нахер непотрібна
Чудо Юдо 18 жовтня 2014, 16:56 На тему: Два відра зубів...
2. шофер
«Позитивний результат від нових облич буде тоді, коли новими обличчями будуть ті, хто зараз на сході - хто на собі буквально відчув ціну України. »

Це ти маєш на увазі вояк чи бандитів?
Чи тамтешніх бізнесменів а-ля Ахметов?
Може і я тупий далі нікуди, але я також нічого не зрозумів. По-перше не зрозумів навіщо цей текст під цієї статтею, а не під уточненням про Мірошниченка. Ну Бог з ним, Зінченко мабуть хотів, щоб його коментарі біли помітніші, бо під тією новиною уже насрали далі нікуди. Але ж, по-друге, я не зрозумів і всього іншого, окрім того, що Зінченко вимагає повідомити, хто справжній автор якоїсь статті, надрукованої 25 липня (хоч би назву її написав чи що?). Ну і ще те, що Зінченка хтось хоче змістити. А все решта - якийсь сумбур, вибачте. «ЕХО» когось підтримує, якусь політичну силу (яку?) тому що в ньому надрукована спочатку осудлива стаття про некоректне поводження Мірошниченка, а потім надруковане уточнення, в якому приводиться цитата слів Мірошниченка яка суті не змінює. І?
Може у мене просто мало інфи по темі, тому «невкурив»...

Змінено 17.10.2014, 12:17
Заніматєльна історія. І тваринка у даному прикладі справжня. І судячи по історії іще одна як мінімум десь бродить така ж сама.
Одне тільки мені не дуже ясно. При всій повазі до героя статті(мисливця) хочеться спитати його: "а нахєра ви її застрелили, шановний?" Тут по-перше питання гуманності чи навіть просто здорового глузду: що це за принцип такий "побачив невидану тварину - треба грохнути!". При чому абсолютно не задумуючись чи приносить він цим шкоду навколишньому середовищу.
А по-друге, ладно, фіг з нею з гуманністю, якщо багато хто у неї не вірить і вважає за честь ні за що убити живу істоту. По-друге, якби ми жили у правовій державі цього б горе-мисливця по-перше штрафонули б єгері на кругленьку суму - він полював на кого? На качок. Так якого ж дива він убив хутрового звіра (ну якщо виявиться, що це таки росомаха)? Хіба зараз сезон? А от "грін-пісовці" його б таки зовсім гнобили. А раптом (тільки уявіть) це таки дійсно ніким ще не досліджений абсолютно новий вид тварини? І що тепер толку з неї мертвої?

Не в моді зараз задумуватися хоч над чимось...
Популярність Кулічковського набирає обертів!
Хто дивився фільм цього року випуску «Посвященный», той неодмінно мав би помітити, як на одному із кадрів, які показують головному герою фільму, засвітився наш одіозний батюшка.
Ось цей кадр із фільму (у моїй версії це було на 1:04:52, у іншій версії дещо раніше):
Посилання на i63.fastpic.ru

Так що скоро марківського священника позвуть в Голлівуд, глядіть. А ви тут всякими поганими словами його називаєте... :)
Чудо Юдо 21 вересня 2014, 15:13 На тему: Подорожчання — неминуче...
Провінційна школа. Директор викликає до себе учителя. Говорить йому, мов, так і так, потрібно пофарбувати у вашому класі дошку і відремонтувати стільці. Бо дітки пишуть уже на чорт зна йому, сидять на такому ж самому. Іди, шукай бабло, бо із бюджета дуля з маком прийшла.
Учитель іде до батьків дітей з простягнутою рукою і клянчить, мов жебрак, гроші. Не для себе ж, для діток.
Батьки опускають додолу очі і витягують із кишень останні. Скидаються. Потім самі приходять, фарбують дошку, ставлять новенькі стільці.
Через пару місяців приїжджає у школу поважний чиновник із області. Директор присідаючи у реверансах, проводить екскурсію. Заводить у вищезгаданий клас, демонструє як у них у школі все добре, яка у цьому класі новенька дошка і стільчики.
Чиновник дивиться на це все і думає: "Прислали їм 3 тисячі, решту я спиз*ив... А вони на ці 3 тисячі он який ремонт відгрохали. Викрутилися, молодці... Треба у наступному сезоні і ті 3 тисячі спиз*ити, обходяться ж якось".

Отак і живемо.

Не варто мислити глобально. Якщо кожен почне думати за своє благополуччя а не за благополуччя чиновників та дебільних начальників, тоді і заживемо нормально

Змінено 21.09.2014, 16:28
Чудо Юдо 21 вересня 2014, 02:23 На тему: Подорожчання — неминуче...
До речі, сучасний технологічний рівень цілком дозволяє жити у провінції і заробляти через інтернет, сидячи вдома за комп’ютером. Це реально. Тільки для цього потрібно навчитися певній спеціальності, уміти робити конкретну роботу. Так, для цього потрібен час і зусилля, але без труда, як то кажуть... Просто багато людей думає, що заробляти через інтернет - це щось типу шататися по сайтам, втикати у Однокласнікі і отримувати за це гроші - ні, так не буває. Максимум таким шляхом можна потрапити у якусь фінансову піраміду, не більше.
Чудо Юдо 21 вересня 2014, 02:12 На тему: Подорожчання — неминуче...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
12.гостя
«Запропонуйте роботу з достойною оплатою, чекаю пропозиції.»

Нью он уже сказав: навіть реалізаторам на ринку чи продавцям в магазині платять пристойніше. І ніяких "Колосів" виписувати не заставляють. І ні на які "миючі для воїнів" скидатися в обов’язковому порядку не заставляють.
А якщо жінка має ще й якусь спеціальність та навички роботи, окрім імітації бурної дєятєльності (чим займаються з половину держпрацівників) то може і по цій спеціальності знайти. Навіть у Кобеляках. Потрібно лише подолати сраний страх і все буде нормально.

Я кілька років назад свобю знайому на пару з її чоловіком ледве не за ноги витягував із пошти. Робота там дебільна, зарплатня херова, умови взагалі їбануті - імхо працювати взимку на робочому місці у шубі і при цьому мерзнути - це нездраво. Вона плакалася часто, що умови погані, мінімалка цього не варта. Але як ми їй говорили, що звільняйся і шукай іншу роботу навідріз відмовлялася. Якийсь гадський страх не дозволяв (або мазахізм, про який я вище згадав). Ледве витягли її звідти. І нічого, зараз має набагато прийстойнішу, оплачуванішу і цікавішу для себе роботу.

Не потрібно боятися. У крайньому випадку таке лайно як держслужба за мінімальну платню із начальником-придурком завжди можна буде заново знайти, якщо не вийде знайти хорошу.

Я також не так давно був молодим і починав із вантажника на складі. Тягав мішки та ящики маючи диплом вищої освіти у кишені і певні знання в голові. Зараз працюю мізками, у офісі і заробляю набагато пристойніше за вантажника. А міг же досі мішки тягати, якби боявся у житті щось міняти.
Чудо Юдо 20 вересня 2014, 15:25 На тему: Подорожчання — неминуче...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Нью, та все вони прекрасно розуміють, що потрібно звільнятися на хрєн, що можна начальника-довбойоба наказати і що є у світі нормальні роботи з нормальними оплатами та на яких не заставляють виписувати сраний "Колос" (на який ідуть гроші зі бюджету, а потім його ще й насильно впарюють тим же бюджетникам).
Просто ніхто цього не робить... Якже тоді ці люди будуть задовольняти свої мазохістські потрібності?
Бо на таких роботах, з такими умовами, з такими зарплатами і начальниками можуть працювати лише мазохісти.
А можна відео цієї Пазюк десь на мітингу?
А то я подивився «Голос громади», послухав її - відчуваються явні признаки класичного "очманілого борця за свободу": істеричні нотки, понаддушевність у голосі ("цукерочки, діточки", бла-бла)... Хоча не сильно. Можу помилятися. Але вона сиділа у студії, там свою інтонацію люди тримають на рівні. Тому хочу послухати її голосочок у неформальній обстановці. Там би відразу стало ясно якого поля ягода.

А про державний автомобіль Паршевлюка... Якщо дійсно використовує у своїх цілях - значить мудло таке ж самісіньке і те, про що він кричав на Майдані і гроша ломаного не коштує. Хоча з іншої сторони - а чому не пожалієтеся у відповідні органи? Якщо точно знаєте, що закон порушує - чому не здасте?
І так, обидва конфлікти дійшли до протихаконних дій.
Але Микола правий - різницю у початках цих конфліктів тільки баран не побачить:

Посилання на www.youtube.com

Посилання на www.youtube.com
50.Гість1
«І з іншого боку можна лише подивуватися млявості Великобританії щодо референдуму в Шотландії, навіть ніяких тобі бомбардирувань і геноциду шотландців! Ганьба!)))))»

А що, шотланці уже з кулеметами і гранатометами британських поліцейських мочать?
Щось я пропустив тамтешній український сценарій...
1 ... 28 29 30 31 32 33 34 ... 41
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації