Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 ... 28 29 30 31 32 33 34 ... 41
3.Мама
«Чи правда? Сьогодні знайома розповідала, що днями визвали у військкомат»

думаю брехня - днями нікого в АТО не відправляли. Туди насправді прямо з військомата не відправляють, спочатку на базу тренувальну. Але призова немає, значить забрати не мають права. А от що розносять повістки то розносять. Кажуть, перевіряють хто є, кого немає і хто в якому фізичному стані на випадок післяноворічної нової мобілізації
Чудо Юдо 12 грудня 2014, 14:18 На тему: Фактор українців...
Слава чи не слава Україні, а Богдан (він же Читач і Бусел видно, він же Мєшканєц, мабуть) видно козачок засланий :)
Не даремно зараз на Донбасі масово замінюють місцевих керівників присланими із РФ, і не даремно масово переговори розпочали та всілякі "перемир’я". Великий план імперіалістів не удався, одним бандитизмом перемогти воєнні сили України не вдалося, а регулярні російські війська пускати в хід - палєво. Американські методики переворотів більш професійними за російські виявилися, воно і не дивно. Отже прийдеться домовлятися.

Влітку Мєшканец кричав, що він збиратиме у Кобеляцькому районі бандитів воювати із українськими військовими, закликав брати у руки зброю, лякати намагався. А тепер Богдан (Мєшканец?) іншу методику включив - воювати він уже не хоче і нам не радить, ще й рекомендує з фронту тікати.

Бо прийдеться домовлятися...

Може я не правий, але козачок явно засланий і старається дуже вже ж, щоб це було просто власною думкою, а не цілеспрямованою пропагандою.
4.Справидливість
«Хіба може нормальний журналіст писати про одне типу який поганий Детюк, а потім різко є достойна кандедатура Дробітькл. ой боже боже смішно таке читати. За скільки продалися ви "чесні" журналісти?»

Ви як читаєте статті то половину слів недобачаєте? Це була цитата Мирошниченка. До чого тут журналісти, якщо він так дійсно скзаав?
Читач, по скільки зараз платять за кремлівську пропаганду? А то не видно і не чути було. а тут вломився і давай розписуватия кийсь царь хороший. милий та приємний, при чому 6 повідомлень менше ніж за годину в одній новині.
Хороший працівник
Чудо Юдо 26 листопада 2014, 20:38 На тему: Щеплення від «Свободи»...
Ясен, а зареєструватися ні? ЧИ ти також, як і Шофер, боїшся, що адміністрація спалить твою МАК-адресу?
Так я тебе заспокою - МАК-адреса твого компа (а точніше твоєї мережевої карти) не виходить далі ніж за твій модем :) Провайдеру приходить МАК-адреса уже твого модема. А від провайдера до сайту ще пунктів 5-10 і кожен раз відправляється МАК нового пристрою.
«Спалити» людину по інтернету можливо, але це така їбаторія, що ця людина має бути ну дуууже потрібною, щоб кілька днів морочити голову кільком провайдерам, сайтам і мережевим адмінам, передивлятися вагон логів серверів кількох міст (при чому далеко не всі із них будуть українцями). До того ж на це потрібно мати ще й відповідні повноваження - абикому таку інфу не нададуть
Чудо Юдо 24 листопада 2014, 14:52 На тему: Сергій Калініченко: «Кегебісти...
5.Бусел
«Жду восторженных комментариев через некоторое время. Когда такие киборги, науськанные жидопидорасней, принесут войну в кобеляки. Вот тогда из погреба и покричим Слава герою. суки б.дь»

На Донбас принесли війну всілякі бандформування за підтримки дядь, зацікавлених у війні. Ось вони, як гарненько вишивають. 12 квітня, мафія з автоматами. Через місяць люди, які підтримали цих гнид і довзоилил їм ставити артилерію в їх дворах, кричатимуть: "ай, за что же нас украинская армия бомбит?"
Посилання на www.youtube.com
І що, якісь хворі на голову думали, що захоплення міліцейських відділків з армійською зброєю в руках принесе радість і щастя? Це навіть не палиці з шинами.
Тоді ще, весною, ці люди кричали в екстазі: "Донбас не станет на колени!" уявляючи як їхні бандити будуть розстрілювати примарних бандерівців...
І чому ж не стане? Ось він - стоїть:
Посилання на www.depo.ua
Голод не тітка - він виявився набагато страшнішим за якихось там бандерівців, яких жителі Донбасу так і не побачили в результаті.

А українська армія просто робить свою справу - винищує бандитизм. Який, до речі, нічого поки що у свої недореспубліки не приніс, окрім голоду, холоду і розрухи. нічогісінько. Погано в Україні жилося, так?

Привіт хворому Мєшканцю, вирішив по-іншому підписуватися?
Чудо Юдо 24 листопада 2014, 09:45 На тему: Сіль розсипатимуть руками...
Я так зрозумів ніде немає.
Але чи нам звикати? Кожен рік у вересні-жовтні комунальники розповідають, що у них солі та піску гори намішано, повні баки заправлено, лопати нагострені!.. А як тільки у листопаді з’являється перший голольод так відразу вирячують очі: "Ой, так ми ж не готові!... Ой, так у нас бензину немає, піску немає..."
Цього року комунальники вирішили пункт перший чесно пропустити.
Чудо Юдо 20 листопада 2014, 20:17 На тему: Молодь Вільховатки прогнала ні...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
13.Центр
«Але є розпорядження Голови областної адміністрації,голови районнної адміністрації,районної ради-а на місці сільским головам і депутатам все пофігу-ні сесії,ні рішення,абсолютно нічого...»

То по Вашому логічно, що голова районної адміністрації в результаті приперся серед ночі власноруч Леніна ламати (чи мені поблиндило, чи то таки він у сіренькій курточці на першому відео)?
І що ця братія зробила в результаті? Прийшли, звалили... і кинули рештки на місці. Посеред Свілогірська наклали кучу (відео №2) і свалили. Оце краще, аніж коли Ленін стояв?
Мені той Ленін також до фені, нехай хоч і того, що у Мавзолеї лежить валяють, але і ці хлопці не зробили нічого більшого, аніж просто насрали :) Тим паче якщо було розпорядження згори, то чому законним шляхом той пам’ятник не прибрали? Багато мороки? Розтрощити і кинути залишки швидше і легше?


19.traktorist
«До речі,по ящику показують,що київський авторинок заполонили крадені авто з Луганської та Донецької областей.Цікаво,хто їх с.издив та перегнав у Київ?Казакі чи чеченці?»

Я думаю казакі з чеченцями сперли, на умовному кордоні продали нашим баригам, а ті пригнали у Київ. Війна війною, а легко бабло зашибати всі хочуть (і завжди).

1.New York
«Жаль, шо по їбальникам не настукали насератілям.»

Я думаю, що цим пригрозили, тому "нічники" і свалили Леніна не чіпаючи. Бо ж сільські хлопці вони прості, без заморочок - більше одного разу не попереджають
Чудо Юдо 19 листопада 2014, 15:56 На тему: Як я їздив на Майдан по гроші...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
48.Йорк
«А чому "виявилося"? Хіба колись чи десь було інакше? Що в цьому нового?»

Так воно ж, блян, завжди цікавіше сподіватися на щось високе і менш ціничне аніж бабло. Хочеться вірити, що прийде красень-богатир в сяючих обладунках, підійме мечаку над страшним змієм-долларом і...
А тут.. А тут вискочили хлопці, молоді, енергійні і вірю я, що вони ж не за бабло, а за ідею, за свої якісь їм зрозумілі мрії про велике світле майбутнє без олігархів підарасів, чиновників мудаків та іншої нечисті...
А виявилося, що знову на їх горбах нагору виплило бабло (читай олігархи). І що не задумай хорошого - знову до бабла зведеться і знову бабло тобою скористається.
А особливо веселі випадки, коли окрім ідеї в мізках нічого більше немає...

І так, до речі, до коментарів підписаних не «Чудо Юдо» я ніякого відношення не маю!
А то так зачастили з ціює фразою, може це нове правило на сайті?
Чудо Юдо 17 листопада 2014, 16:34 На тему: Як я їздив на Майдан по гроші...
Холівар набирає обертів.
А печаль у тому, що як завжди «бабло перемогло зло».. І не тільки зло, а і все на світі.
«Свобода», яка кілька років назад піднялася на фоні абсолютно бездієвої опозиції і обнаглівшої Партії Регіонів, в результаті добралася до влади і... виявилася неспроможна керувати. А коли підійшов час виборів, нові олігархи її тупо кинули, просто-напросто не давши грошей на передвиборчу кампанію. І «Свобода» без бабла пролетіла як фанера над Парижем, а в результаті виявилося, що бабло знову крутіше, навіть за найчистіші і найсильніші переконання. Особливо коли окрім переконань більше нічим «крити».
І смішно, і сумно.


34.Бувала на майдані
«До коментаря під №32 не маю жодного відношення. Якщо вже пищещ під моїм ніком, по пиши хоть без помилок.»

37.Бувалий
«До попереднього коментаря під №35 не маю жодного відношення.»

Не маялися б ви фігнею, та зареєструвалися б.
Чудо Юдо 13 листопада 2014, 14:22 На тему: Чому не потрібно ділити «шкуру...
11.базарянин
«Це виходить десь по 225 км у день. За день такий кілометраж по самих Санжарах можна накатати. »

225 км в день - це 4 рази до Полтави ТУДИ і НАЗАД, близько 3 годин на саму дорогу. Без вихідних. Скільки ж він приділяв часу на іншу роботу?
А якщо по самих Санжарах, так від траси до моста 3 з гаком кілометра. Вовка що, на цьому відрізку "по самих Санжарах" кожен день 75 разів проїжджав для приколу?
Я вважаю дану суму взагалі видуманою. Вам хочеться вірити у всілякі дурниці - вірте на здоров’я.

P.S. У кобил немає яєць, чи Вам це хтось сказав і Ви також вирішили повірити не задумуючись?
Чудо Юдо 13 листопада 2014, 12:36 На тему: Чому не потрібно ділити «шкуру...
7.Ваганич Дурахманич
«ажуть що лише пального прокатав на 40 тисяч бюджетних гривень, а в скільки ще ремонт обійшовся.»

Блін, ну от подобаються мені такі коментарі, в зошит треба записувати!
От зараз скажуть, що я Паршевлюка захищаю. Ні. Я просто ржу від того, як люди "хавають" інфу, навіть не задумуючись над нею.
Ви хоч самі прикиньте - 40.000 гривень - це 2500 літрів пального (по сьогоднішній ціні, навіть не по літній). А 2500 літрів - це 41666 кілометрів (порахував по 6 літрів на 100 км, хіба службове авто з убитим нафіг двигуном, або ж являється танком - тоді більше жерти має). Він що, Україну по кордону 6 разів об’їхав за літо, чи що?

Отак всяка херня на слуху у народу і з’являється - хтось ляпнув не подумав, а хтось "схавав" не думаючи...
Чудо Юдо 12 листопада 2014, 13:19 На тему: Хвала рукам, що пахнуть грішми...
20.Микола Гузченко
«Ти шо, зовсім? )»

Йопти, точно, ото мене проглючило, Вована не впізнав О_о
Ще раз передивився і набачив.

21.Козельщанин
«Це такий собі підкидний листок, випуск якого замовний і проплачений певними політичними колами, які рвуться до влади.»

Дуже цікаво, а хто, на Вашу думку, проплачує? А то я також бачу у газеті іноді дуже суб’єктивні матеріали, але ніяк не можу уловити за яку сторону, бо частенько і за ту і за сю пишуть... Ну хіба Партію регіонів вони явно недолюблювати.

21.Козельщанин
«Зразу ж згадалося: Ві думаєтє Адєсу брала Красная Армія?...Адєсу брала п’яная матросня!»

Як гарно малюють всі такі двіжухи на картинах і як таки відрізняється дійсність. Усі революції робила п’яна матросня. Тільки хто ж цю матросню до такого стану допускає, як не керівництво, ними в результаті на деревах розвішане? Хочеш бути царьом - умій керувати, інакше висіти тобі та на вітрі хитатися. Не хочеш хитатися - не прися у царі.
Чудо Юдо 12 листопада 2014, 11:56 На тему: Хвала рукам, що пахнуть грішми...
А я думаю тут Шофер дещо доречно нагадав усім, про що взагалі стаття. Вона то явно написана представником однієї зі сторін і на об’єктивність аж ніяк не тягне, але чому такі завзяті коментатори, які з остервенінням обсирають тих активістів (навіть пройшов слух, що це делегація із Санжар на чолі з Паршевлюком, хоча я його на відео не побачив), ні слова не сказали по суті?
Що там з урановою рудою, ГОКом і екологічною ситуацією? Все насправді супербезпечно і без негативних наслідків, що отой лисуватий дядько правий у своїй заяві: «Альо гараж, рот закрой»?
Непогано було б побачити думку експертів. Ібо я, як і горласті представники обох сторін, ніфіга у цьому не тямлю. А от що бізнесмени почнуть шукати "замінники" Донбасу вірю - там дяді втратили мільярди, потрібно відбивати на нових територіях.
Оце так прорвало народ. Матеріали про Паршевлюка (або від Паршевлюка) завжди викликали резонанс на сайті по 300 коментів "набивали", але щоб півсотні менше ніж за добу... Бачу у Санжарах політичне життя набагато жвавіше аніж у тих же Кобеляках.
Я думаю що Володимир зараз якраз на своєму місці. Бути бунтарем у нього набагато якісніше виходить, аніж бути у керівниках. Та і костюмчик з пригладженим волоссям йому не дуже личить :)
І так, мені також цікаво звідки такі точні дані про зарплату з Майдану і куплений будинок?
Чудо Юдо 30 жовтня 2014, 12:58 На тему: У ніч з 29 на 30 жовтня між Бр...
Чуйка у мене, що це "асвабадітєлі апалчєнци" нас від фашистського гніту заїжджали рятувати таким способом. Або, скоріше за все, у "добровольців" гроші закінчилися, приїхали сюди на промисел.
Адже у простих грабіжників зазвичай гранатометів немає, а у новоявлних республіках зараз такого добра навалом.

Що сказати... падлюки, горіти їм у пеклі, бажано якомога скоріше.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
2.Кобеляки
«і ще й батьків прострамити та відшкодувати Кобеляцьким діткам їхнє добро»

Та може так бути, що за цих довбойобів батьки уже не відповідальні :) Воно ж як дурень, так то надовго, можливо навіть до самої смерті.

У таких випадках рулять камери по місту. Але і без них думаю знайти реально. Свідків має бути не один і не два. Але знаючи нашу міліцію... Для них це щось на рівні лейтенанта Коломбо :)
Вовчок дурницю пише, але шофер ще більшу.
Чому там всі підставні? Не може бути, що людям сподобалось виконання українського гімну? Так дівчина доволі гарно співала. Я б може і не вскакував підспівувати і за серце хапатися, але і не ригав би, це точно. Нормально послухав би.
74.Ясен
«А те,що переможе саме Река,закономірно.Люди вже невірять олігархам,вискочкам,самопіарним журналістам.»

Зважаючи на те, скільки вбехали грошей на рекламування Реки, то від олігархів він недалеко знаходиться. Хтось проспонсорував не слабо. Вирішили що перспективний дядько.
А от передвиборча програма у нього поганувата: почитав я вчора на дільниці - одна вода. Собсно як і майже у всіх інших кандидатів.
А чому вітають? Він уже переміг?
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
1. шофер
«скільки тобі заплатили за цю заказуху - напісатільнєца ?»

А у чому авторка неправа? Що закони були їбануті? Що ті, хто за них голосував - довбойоби? Та ти б перший, Шофере, офігєл, коли б тебе тормознули ДАІшники і штрафонули за те, що ти п’ятий підряд по трасі їхав :)
І прізвищ вона не називала, рекламою чи антирекламою не займалася прямою. Просто закликає слати на йух тих, хто за ті дебільні закони голосував. Підтримую
4.Павло
«...Сталіна нам треба...»

Клініка
Є ще деякі інстанції, які мають інфу про пенсіонерів, типу Служби соцзахисту. А якщо представити, що всі "серйозні" державні інстанції відмовили надати інфу, то її можна зібрати у тій же Укрпошті. Список виписувачів «Колоса» взяти, відкинувши з нього держпрацівників.
45.Ваганич Дурахманич
«Які для нас, новосанжарців, докази потрібні, якщо ми самі все на власні очі бачимо.»

Ну, мені дійсно "туди не видно" тому і спитав докази. Немає, то й немає. Як доказ безтолковості Паршевлюка на цій посаді можна сприйняти відсутність тут коментарів у його підтримку... Або ж його прихильники не читають «ЕХО» :)
Чудо Юдо 23 жовтня 2014, 11:22 На тему: Півника таки демонтували...
1.Тамара
«Вважаю що памятник із золота біля магазину Оскар потрібно не ісипу було ставить а Терновому»

Не знав, що то Ісип "із золота вилитий".

Тільки я не зрозумів у чому роль Тернового. Прийшов дядько, Володимир, заліз на трубу і стягнув металічну конструкцію - подяка йому і шана. А що робив Терновий? Знизу його страхував, упіймати був готовий, якщо той упаде, чи що?:) Чи роль у тому, що він поза законом ("без паперів") допустив цю дію?
Ну та ладно, зняли оперативно - і добре, спасибі їм.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Якщо чесно, не зовсім зрозумів в чому такий ажіотаж і злорадство. Прямо так тут коментуючі (з яких майже немає постійних користувачів, до речі, всі якісь нові ніки) радуються що Паршевлюка зняли (чи радується?). А чим він такий херовий не понять. Ну Леніна звалив, да... не було б більшої печалі. А ще кажуть на машині службовій катався, але щось ні одного доказу (21 століття, зніміть відео та на Ютюб). Я то не із Санжарщини, всіх деталей не знаю, але хотілось би почути щось більш вагове, щоб Паршевлюка негативно відрізняло від, скажімо, Шовкопляса. Просто цікаво. А моєе когось просто криє злорадство через дуже велику завзятість Паршевлюка на початку і занадто мізерний "вихлоп" в результаті. Ну це зрозуміти можна...

40.базарянин
«а ще забув - щупати Розочку серед центру за обвисшу задницю»

Ну а це вже ваще пездець причина, я б фіг би придумав кращу, щоб зневажати голову РДА :) Базарянину, підозрюю, років 70. Хоча ні, задницю Рози уважно роздивлявся, значить молодший :)

Хоча можливо і Паршевлюка, і Тернового, і ще цілої купи інших володарів посад голів РДА об’єднує одне: пустозвонство від ніг до голови - багато понтів, а за півроку реальної дії мало. То це можна пояснити просто, чотирма словами, які уже не раз звучали на цьому сайті: ця посада нахер непотрібна
1 ... 28 29 30 31 32 33 34 ... 41
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації