Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 ... 29 30 31 32 33 34 35 ... 41
Чудо Юдо 18 жовтня 2014, 16:56 На тему: Два відра зубів...
2. шофер
«Позитивний результат від нових облич буде тоді, коли новими обличчями будуть ті, хто зараз на сході - хто на собі буквально відчув ціну України. »

Це ти маєш на увазі вояк чи бандитів?
Чи тамтешніх бізнесменів а-ля Ахметов?
Може і я тупий далі нікуди, але я також нічого не зрозумів. По-перше не зрозумів навіщо цей текст під цієї статтею, а не під уточненням про Мірошниченка. Ну Бог з ним, Зінченко мабуть хотів, щоб його коментарі біли помітніші, бо під тією новиною уже насрали далі нікуди. Але ж, по-друге, я не зрозумів і всього іншого, окрім того, що Зінченко вимагає повідомити, хто справжній автор якоїсь статті, надрукованої 25 липня (хоч би назву її написав чи що?). Ну і ще те, що Зінченка хтось хоче змістити. А все решта - якийсь сумбур, вибачте. «ЕХО» когось підтримує, якусь політичну силу (яку?) тому що в ньому надрукована спочатку осудлива стаття про некоректне поводження Мірошниченка, а потім надруковане уточнення, в якому приводиться цитата слів Мірошниченка яка суті не змінює. І?
Може у мене просто мало інфи по темі, тому «невкурив»...

Змінено 17.10.2014, 12:17
Заніматєльна історія. І тваринка у даному прикладі справжня. І судячи по історії іще одна як мінімум десь бродить така ж сама.
Одне тільки мені не дуже ясно. При всій повазі до героя статті(мисливця) хочеться спитати його: "а нахєра ви її застрелили, шановний?" Тут по-перше питання гуманності чи навіть просто здорового глузду: що це за принцип такий "побачив невидану тварину - треба грохнути!". При чому абсолютно не задумуючись чи приносить він цим шкоду навколишньому середовищу.
А по-друге, ладно, фіг з нею з гуманністю, якщо багато хто у неї не вірить і вважає за честь ні за що убити живу істоту. По-друге, якби ми жили у правовій державі цього б горе-мисливця по-перше штрафонули б єгері на кругленьку суму - він полював на кого? На качок. Так якого ж дива він убив хутрового звіра (ну якщо виявиться, що це таки росомаха)? Хіба зараз сезон? А от "грін-пісовці" його б таки зовсім гнобили. А раптом (тільки уявіть) це таки дійсно ніким ще не досліджений абсолютно новий вид тварини? І що тепер толку з неї мертвої?

Не в моді зараз задумуватися хоч над чимось...
Популярність Кулічковського набирає обертів!
Хто дивився фільм цього року випуску «Посвященный», той неодмінно мав би помітити, як на одному із кадрів, які показують головному герою фільму, засвітився наш одіозний батюшка.
Ось цей кадр із фільму (у моїй версії це було на 1:04:52, у іншій версії дещо раніше):
Посилання на i63.fastpic.ru

Так що скоро марківського священника позвуть в Голлівуд, глядіть. А ви тут всякими поганими словами його називаєте... :)
Чудо Юдо 21 вересня 2014, 15:13 На тему: Подорожчання — неминуче...
Провінційна школа. Директор викликає до себе учителя. Говорить йому, мов, так і так, потрібно пофарбувати у вашому класі дошку і відремонтувати стільці. Бо дітки пишуть уже на чорт зна йому, сидять на такому ж самому. Іди, шукай бабло, бо із бюджета дуля з маком прийшла.
Учитель іде до батьків дітей з простягнутою рукою і клянчить, мов жебрак, гроші. Не для себе ж, для діток.
Батьки опускають додолу очі і витягують із кишень останні. Скидаються. Потім самі приходять, фарбують дошку, ставлять новенькі стільці.
Через пару місяців приїжджає у школу поважний чиновник із області. Директор присідаючи у реверансах, проводить екскурсію. Заводить у вищезгаданий клас, демонструє як у них у школі все добре, яка у цьому класі новенька дошка і стільчики.
Чиновник дивиться на це все і думає: "Прислали їм 3 тисячі, решту я спиз*ив... А вони на ці 3 тисячі он який ремонт відгрохали. Викрутилися, молодці... Треба у наступному сезоні і ті 3 тисячі спиз*ити, обходяться ж якось".

Отак і живемо.

Не варто мислити глобально. Якщо кожен почне думати за своє благополуччя а не за благополуччя чиновників та дебільних начальників, тоді і заживемо нормально

Змінено 21.09.2014, 16:28
Чудо Юдо 21 вересня 2014, 02:23 На тему: Подорожчання — неминуче...
До речі, сучасний технологічний рівень цілком дозволяє жити у провінції і заробляти через інтернет, сидячи вдома за комп’ютером. Це реально. Тільки для цього потрібно навчитися певній спеціальності, уміти робити конкретну роботу. Так, для цього потрібен час і зусилля, але без труда, як то кажуть... Просто багато людей думає, що заробляти через інтернет - це щось типу шататися по сайтам, втикати у Однокласнікі і отримувати за це гроші - ні, так не буває. Максимум таким шляхом можна потрапити у якусь фінансову піраміду, не більше.
Чудо Юдо 21 вересня 2014, 02:12 На тему: Подорожчання — неминуче...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
12.гостя
«Запропонуйте роботу з достойною оплатою, чекаю пропозиції.»

Нью он уже сказав: навіть реалізаторам на ринку чи продавцям в магазині платять пристойніше. І ніяких "Колосів" виписувати не заставляють. І ні на які "миючі для воїнів" скидатися в обов’язковому порядку не заставляють.
А якщо жінка має ще й якусь спеціальність та навички роботи, окрім імітації бурної дєятєльності (чим займаються з половину держпрацівників) то може і по цій спеціальності знайти. Навіть у Кобеляках. Потрібно лише подолати сраний страх і все буде нормально.

Я кілька років назад свобю знайому на пару з її чоловіком ледве не за ноги витягував із пошти. Робота там дебільна, зарплатня херова, умови взагалі їбануті - імхо працювати взимку на робочому місці у шубі і при цьому мерзнути - це нездраво. Вона плакалася часто, що умови погані, мінімалка цього не варта. Але як ми їй говорили, що звільняйся і шукай іншу роботу навідріз відмовлялася. Якийсь гадський страх не дозволяв (або мазахізм, про який я вище згадав). Ледве витягли її звідти. І нічого, зараз має набагато прийстойнішу, оплачуванішу і цікавішу для себе роботу.

Не потрібно боятися. У крайньому випадку таке лайно як держслужба за мінімальну платню із начальником-придурком завжди можна буде заново знайти, якщо не вийде знайти хорошу.

Я також не так давно був молодим і починав із вантажника на складі. Тягав мішки та ящики маючи диплом вищої освіти у кишені і певні знання в голові. Зараз працюю мізками, у офісі і заробляю набагато пристойніше за вантажника. А міг же досі мішки тягати, якби боявся у житті щось міняти.
Чудо Юдо 20 вересня 2014, 15:25 На тему: Подорожчання — неминуче...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Нью, та все вони прекрасно розуміють, що потрібно звільнятися на хрєн, що можна начальника-довбойоба наказати і що є у світі нормальні роботи з нормальними оплатами та на яких не заставляють виписувати сраний "Колос" (на який ідуть гроші зі бюджету, а потім його ще й насильно впарюють тим же бюджетникам).
Просто ніхто цього не робить... Якже тоді ці люди будуть задовольняти свої мазохістські потрібності?
Бо на таких роботах, з такими умовами, з такими зарплатами і начальниками можуть працювати лише мазохісти.
А можна відео цієї Пазюк десь на мітингу?
А то я подивився «Голос громади», послухав її - відчуваються явні признаки класичного "очманілого борця за свободу": істеричні нотки, понаддушевність у голосі ("цукерочки, діточки", бла-бла)... Хоча не сильно. Можу помилятися. Але вона сиділа у студії, там свою інтонацію люди тримають на рівні. Тому хочу послухати її голосочок у неформальній обстановці. Там би відразу стало ясно якого поля ягода.

А про державний автомобіль Паршевлюка... Якщо дійсно використовує у своїх цілях - значить мудло таке ж самісіньке і те, про що він кричав на Майдані і гроша ломаного не коштує. Хоча з іншої сторони - а чому не пожалієтеся у відповідні органи? Якщо точно знаєте, що закон порушує - чому не здасте?
І так, обидва конфлікти дійшли до протихаконних дій.
Але Микола правий - різницю у початках цих конфліктів тільки баран не побачить:

Посилання на www.youtube.com

Посилання на www.youtube.com
50.Гість1
«І з іншого боку можна лише подивуватися млявості Великобританії щодо референдуму в Шотландії, навіть ніяких тобі бомбардирувань і геноциду шотландців! Ганьба!)))))»

А що, шотланці уже з кулеметами і гранатометами британських поліцейських мочать?
Щось я пропустив тамтешній український сценарій...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
31. шофер
«Питання - яким буде результат?»

Ну якщо дещо із твоїх пунктів ще можна уявити у фантастичному розповіді, то пункт №3 не витримує навіть найфантастичнішої критики - Янукович що, чародій, уміє самостійно робити інфляцію та дефляцію валют? Це дуже складна штука, яка ніяк не залежить від того, хто у кріслі презика сидить, залежить від того, як той презик править, а з Януковича правитель був а-ля «довбойоб звичайний».
І пункт 6 не менш казковий. Насправді Росії (керівництву) з високої гори на Донбас. Путлєр заохочує там терроризм від співчувань жителям Донбасу? Ага, аякже. І гуманітарку ми уже їхню бачили - привезли напівпорожні фури, хрін зна де вигрузили, а натомість накрали запчастин до «Кольчуг». Нє, ну це взагалі пиз***ь! Це ж просто ворюги срані! Яке «відновлювати», шофере, ти що? Цинічні злодюжки нічого не відновлюють :)
Нью, в принципі з тобою згоден, Майдан організований дядями, яких "прокинув" Янукович і вони вирішили видавити його з країни. Чим подали нехороший приклад людям. Але тільки одна у тебе помилка:
29.New York
«Оскільки вони майже відразу напоролись на супротив армії, то і самі взяли до рук зброю.»

"Сєпари" взяли в руки зброю відразу, ще коли ніякою армією ніде і не пахло.
Посилання на www.youtube.com
Зверни увагу на дату - 12 квітня. Ніякої армії і АТО ще й у помині не було.

Цю херню організовували інші люди, яким взагалі насрати на чиїсь житті і вони ніяк не хотіли показати яка українська влада погана (у випадку з організацією Майдану), цим організаторам просто потрібна була кров і руйнування. Набрали оторвів, дали в руки автомати і ті: "улю-улю-улю", побігли стріляти у неугодних. Це ж так офігенно постріляти у людей, а тебе за це ще й хвалять
11. шофер
«Якщо справа АТО доторкнеться хоч до когось із моїх рідних, я сам примушу патлатого понести відповідь за його майдани. Це моя йому офіційна обіцянка.»

Я завтра візьму у руки автомат і піду грабувати твоїх рідних, наприклад. А ти після цього негайно біжи примушувати "патлатого" нести за це відповідальніть. Це ж майдан винен, що мені у людей постріляти захотілося!
Чудо Юдо 6 вересня 2014, 19:18 На тему: Вода камінь точить...
2.Мужик
«Як повинні працівники на зарплату в 1300-1500грн.купувати для громадян конверти,папір ,бензин.»

От поки будуть купувати за свої гроші - поки і хрєн вони бачитимуть кошти з казни. Дійсно, думка високопоставленого чиновника: "а нафіга ті гроші виділяти, якщо працівники самі за свій кошт можуть?"
8. шофер
«Якщо синячок має рацію, тоді як воно так виходить, що за нашу гривню дають три російських рубля? Ми що зараз втричі краще себе почуваємо а ніж росіяни?»

Шофере, ти трохи неправильно трактуєш сутність ціни валюти. Звісно, якість життя вона трошки може і показує, але точніше не її ціна, а її стабільність чи нестабільність. Наприклад, за одну японську єну дають срані 11 копійок, але якість нашого життя і поруч не стояла з якістю життя в Японії. А признаком цього є те, що буквально кілька років назад єну можна було купити за 4 копійки. А коли подруга мого товариша приїжджала із Данії (корів там доїла), це було, здається, 4 роки назад, то говорила що дацька крона трішки дорожча гривні - 1.10 чи щось таке. Сьогодні вона коштує уже 2.20.
Я так гадаю, що конкретно даний випадок просто учить, що коли Вам у якійсь установі пхають під носа бумажку з резквізитами, по яким потрібно заплатити певну суму, не варто відразу летіти з нею в банк, щоб витряхнути зі свого гаманця (можливо й останні) гроші, а для початку хоча б поцікавитися за що ж Ви маєте заплатити.
А то наш народ настільки довго і старано привчали до "плати! плати!! плати!!!", що він уже про інші способи отримати бажане навіть не знає.
Чудо Юдо 27 серпня 2014, 21:47 На тему: Хто такі резервісти?...
Люди, навіщо ви досі спілкуєтеся з цим Мєшканцем? Це або пристарілий подихаючий маразматік, або шизофренік із дурдому, якому дозволили сидіти в інтернеті.
На Донбасі уже во всю орудують "братні нам" російські десантники, убивають українських військових, а цей кацапський шизофренік тут одне і те саме в кожному коменті лепече. Нехай собі об стіночку з розгону уб’ється. Ігнорьте
5.митько
«А за гривню той,що з косою,йому ще й зтанцює гопака у вишиванці.На Донбас свободівець!»

Згадав я Паршевлюка на його голову - тепер хтось дуже на нього злий і про Лелюка забув :)
О, так це ж той чувак, який всю "революційну зиму" десь переховувався і на очі не показувався, в лютому нинішній голова Новосанжарської РДА в його портрет багнюкою кидався: Посилання на exo.in.ua а уже у червні за руку з ним вітався і мило посміхався: Посилання на exo.in.ua


Так, такі точно на прапори срать хотіли. Вони вішали свою портрети понад дорогами і вішатимуть. А піпл хаватиме :)
Чудо Юдо 15 серпня 2014, 22:18 На тему: Невже домовились?...
12. шофер
«інформація від Порошенка - Українські військові ту колону повністю знищили.»

А я читав, що "частково знищили"
Чудо Юдо 15 серпня 2014, 18:38 На тему: Невже домовились?...
2. шофер
«Росія почала виводити залишки своїх вояків із Донбасу у Крим.»

А нові вводити:
Посилання на www.dw.de
5.Гість
«Куди американці впихають свій писок - там завжди війна, отжим ресурсів і сокращеніє поголів*я народу»

Отакої, не одначе як Мєшканєц українську мову згадав. А то окрім нього про фантомних американців ніхто інший тут не заспівує.
Мєшканєц, сам на українській написав, чи перекладачем скористався?
40. шофер
«Чудо, ти віреш у те, що оця історія нормальна: »

Я думаю згадана у статті тітонька просто причепилася до малого язиком почесати, багато тітоньок так роблять. Бігала незнайома дитина - дай посюсюкаюся. А та у відповідь вона вивалила отаке. Чому не може бути? Може.
Не думаю, що Дарія мала на увазі, що жінка звернулася до малого лише через те, що він розмовляв російською. Може виразилася недостатньо точно. Нічого сверхстрашного у цьому немає.
Зате і нам у коментах було про що язика почесати :)
То лі це все гарна видумка журналіста... то лі знову якісь місцеві "Праві сектори" у війнушки вирішили погратися, представити себе маршалами армій. Не здивуюся якщо і козаки там беруть учать - то найперші головнокомандуючі.
Якщо віджимаються та лише з пневматики пуляють - нехай граються. А взагалі непогано б їх перевірити відповідним органам.
1 ... 29 30 31 32 33 34 35 ... 41
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації