Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 ... 29 30 31 32 33 34 35 ... 41
50.Гість1
«І з іншого боку можна лише подивуватися млявості Великобританії щодо референдуму в Шотландії, навіть ніяких тобі бомбардирувань і геноциду шотландців! Ганьба!)))))»

А що, шотланці уже з кулеметами і гранатометами британських поліцейських мочать?
Щось я пропустив тамтешній український сценарій...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
31. шофер
«Питання - яким буде результат?»

Ну якщо дещо із твоїх пунктів ще можна уявити у фантастичному розповіді, то пункт №3 не витримує навіть найфантастичнішої критики - Янукович що, чародій, уміє самостійно робити інфляцію та дефляцію валют? Це дуже складна штука, яка ніяк не залежить від того, хто у кріслі презика сидить, залежить від того, як той презик править, а з Януковича правитель був а-ля «довбойоб звичайний».
І пункт 6 не менш казковий. Насправді Росії (керівництву) з високої гори на Донбас. Путлєр заохочує там терроризм від співчувань жителям Донбасу? Ага, аякже. І гуманітарку ми уже їхню бачили - привезли напівпорожні фури, хрін зна де вигрузили, а натомість накрали запчастин до «Кольчуг». Нє, ну це взагалі пиз***ь! Це ж просто ворюги срані! Яке «відновлювати», шофере, ти що? Цинічні злодюжки нічого не відновлюють :)
Нью, в принципі з тобою згоден, Майдан організований дядями, яких "прокинув" Янукович і вони вирішили видавити його з країни. Чим подали нехороший приклад людям. Але тільки одна у тебе помилка:
29.New York
«Оскільки вони майже відразу напоролись на супротив армії, то і самі взяли до рук зброю.»

"Сєпари" взяли в руки зброю відразу, ще коли ніякою армією ніде і не пахло.
Посилання на www.youtube.com
Зверни увагу на дату - 12 квітня. Ніякої армії і АТО ще й у помині не було.

Цю херню організовували інші люди, яким взагалі насрати на чиїсь житті і вони ніяк не хотіли показати яка українська влада погана (у випадку з організацією Майдану), цим організаторам просто потрібна була кров і руйнування. Набрали оторвів, дали в руки автомати і ті: "улю-улю-улю", побігли стріляти у неугодних. Це ж так офігенно постріляти у людей, а тебе за це ще й хвалять
11. шофер
«Якщо справа АТО доторкнеться хоч до когось із моїх рідних, я сам примушу патлатого понести відповідь за його майдани. Це моя йому офіційна обіцянка.»

Я завтра візьму у руки автомат і піду грабувати твоїх рідних, наприклад. А ти після цього негайно біжи примушувати "патлатого" нести за це відповідальніть. Це ж майдан винен, що мені у людей постріляти захотілося!
Чудо Юдо 6 вересня 2014, 19:18 На тему: Вода камінь точить...
2.Мужик
«Як повинні працівники на зарплату в 1300-1500грн.купувати для громадян конверти,папір ,бензин.»

От поки будуть купувати за свої гроші - поки і хрєн вони бачитимуть кошти з казни. Дійсно, думка високопоставленого чиновника: "а нафіга ті гроші виділяти, якщо працівники самі за свій кошт можуть?"
8. шофер
«Якщо синячок має рацію, тоді як воно так виходить, що за нашу гривню дають три російських рубля? Ми що зараз втричі краще себе почуваємо а ніж росіяни?»

Шофере, ти трохи неправильно трактуєш сутність ціни валюти. Звісно, якість життя вона трошки може і показує, але точніше не її ціна, а її стабільність чи нестабільність. Наприклад, за одну японську єну дають срані 11 копійок, але якість нашого життя і поруч не стояла з якістю життя в Японії. А признаком цього є те, що буквально кілька років назад єну можна було купити за 4 копійки. А коли подруга мого товариша приїжджала із Данії (корів там доїла), це було, здається, 4 роки назад, то говорила що дацька крона трішки дорожча гривні - 1.10 чи щось таке. Сьогодні вона коштує уже 2.20.
Я так гадаю, що конкретно даний випадок просто учить, що коли Вам у якійсь установі пхають під носа бумажку з резквізитами, по яким потрібно заплатити певну суму, не варто відразу летіти з нею в банк, щоб витряхнути зі свого гаманця (можливо й останні) гроші, а для початку хоча б поцікавитися за що ж Ви маєте заплатити.
А то наш народ настільки довго і старано привчали до "плати! плати!! плати!!!", що він уже про інші способи отримати бажане навіть не знає.
Чудо Юдо 27 серпня 2014, 21:47 На тему: Хто такі резервісти?...
Люди, навіщо ви досі спілкуєтеся з цим Мєшканцем? Це або пристарілий подихаючий маразматік, або шизофренік із дурдому, якому дозволили сидіти в інтернеті.
На Донбасі уже во всю орудують "братні нам" російські десантники, убивають українських військових, а цей кацапський шизофренік тут одне і те саме в кожному коменті лепече. Нехай собі об стіночку з розгону уб’ється. Ігнорьте
5.митько
«А за гривню той,що з косою,йому ще й зтанцює гопака у вишиванці.На Донбас свободівець!»

Згадав я Паршевлюка на його голову - тепер хтось дуже на нього злий і про Лелюка забув :)
О, так це ж той чувак, який всю "революційну зиму" десь переховувався і на очі не показувався, в лютому нинішній голова Новосанжарської РДА в його портрет багнюкою кидався: Посилання на exo.in.ua а уже у червні за руку з ним вітався і мило посміхався: Посилання на exo.in.ua


Так, такі точно на прапори срать хотіли. Вони вішали свою портрети понад дорогами і вішатимуть. А піпл хаватиме :)
Чудо Юдо 15 серпня 2014, 22:18 На тему: Невже домовились?...
12. шофер
«інформація від Порошенка - Українські військові ту колону повністю знищили.»

А я читав, що "частково знищили"
Чудо Юдо 15 серпня 2014, 18:38 На тему: Невже домовились?...
2. шофер
«Росія почала виводити залишки своїх вояків із Донбасу у Крим.»

А нові вводити:
Посилання на www.dw.de
5.Гість
«Куди американці впихають свій писок - там завжди війна, отжим ресурсів і сокращеніє поголів*я народу»

Отакої, не одначе як Мєшканєц українську мову згадав. А то окрім нього про фантомних американців ніхто інший тут не заспівує.
Мєшканєц, сам на українській написав, чи перекладачем скористався?
40. шофер
«Чудо, ти віреш у те, що оця історія нормальна: »

Я думаю згадана у статті тітонька просто причепилася до малого язиком почесати, багато тітоньок так роблять. Бігала незнайома дитина - дай посюсюкаюся. А та у відповідь вона вивалила отаке. Чому не може бути? Може.
Не думаю, що Дарія мала на увазі, що жінка звернулася до малого лише через те, що він розмовляв російською. Може виразилася недостатньо точно. Нічого сверхстрашного у цьому немає.
Зате і нам у коментах було про що язика почесати :)
То лі це все гарна видумка журналіста... то лі знову якісь місцеві "Праві сектори" у війнушки вирішили погратися, представити себе маршалами армій. Не здивуюся якщо і козаки там беруть учать - то найперші головнокомандуючі.
Якщо віджимаються та лише з пневматики пуляють - нехай граються. А взагалі непогано б їх перевірити відповідним органам.
Ти також за те, щоб обгородити Луганду парканом? Все більше людей приєднуються вже до такої думки. Хоча так зробити ніяк ніззя.

Я чомусь думав, що вивчання п’явок уже застаріле (у медецинських цілях).
12.Алексей
«Большинство граждан в РФ довольны своим Президентом и правительством с патриархом вместе взятыми!»

Ніхто не заважає росіянам малювати ікони на Путіна (що вони в буквальному сенсі роблять уже давно). Але Путлєр виходить за рамки своєї держави, йому хочеться погратися у війнушки з іншими країнами. І він з цієї ж ікони тицяє пальцем за кордон з лозунгом: "бей хачей!", "хахлы пид**асы!", "США гады!", "евреи - наши враги!", "Долой гейропу" і т.д. і т.п. Добрий дядя придумує кожен день для свого народу ворогів. Раптом якась біда - це все американці винні. Щось не так з економікою - це Європа заважає нам жити. Десь просто повіяло не тим повітрям - зводьтеся піною в сторону українців, це вони, гади, винні. Це відбувається уже років з п’ятнадцять.
І я просто думаю... Трохи менше століття назад була уже така доволі міцна держава, в якій був всіма обожнюваний лідер і лідер цей підняв економіку країни, навчив жителів її вважати себе сильними та непереможними і регулярно знаходив їм ворога за кордоном, щоб вони були чимось зайняті, і щоб не шукали проблем всередині... Закінчилося все це дуже сумно.
1.Не за баром
«Господи, от войны что ли Филоненко стал сексуально озабоченым?»

Якомусь росіянину пукан рве. РуссоТВ шкідливе для мізків...
Вона відповідає, що їй заборонив її директор, бо тому подзвонив Пісковий і сказав, щоб не ліз на його територію. Ми такого терпіти більше не будемо!

А вийти всім селом до цього Піскового, скрутити йому дулю і заявити що йух йому а не молоко, поки не почне випендрюватися, ні? Або взагалі найняти молоковоз, гуртом скинутися і відвезти молоко тому хорошому заготівельнику, а Піскового, хто б він не був, послати під три чорти?
Начебто зимові події уже б мали навчити, що один чи два "дуже розумних" в результаті все рівно відступають перед натовпом
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
9.Йорк
«Так що тут донбас нічим новим не відзначився.»

Новим ні, не відзначився :) Пробували підарасів різної породи, підкинули нам ще й Донбаського. Цей зовсім бракованим виявився - навіть гарантійний строк не витримав. Може запропонувати народу нашої, Полтавської породи? У нас тут свиней непоганих виводять, може і президента хорошого вийде зробити?..
так, за Лелюка і я поржав. От же ловкий дядько - як смаленим пахло, так вшився десь, перекентувався, повернувся назад, швиденько перекрасився... Як таргани, живучі, гади :)
А ото на фотці справа він кривенько посміхається поруч з Паршевлюком? Від ненависті до любові... :)
На жаль міліція тут не допоможе ніяк, адже квіти посаджені поза територією двору, а тому під приватну власність не підпадають.
4.Стурбованний
«Я немец»

То може я і переплутав - дуже багато жителів північної сусідської країни з’явилося останнім часом і повчають як правильно жити українцям. Чи у школі їм там предмет такий викладають "Як пхати свого носа у чужі справи", чи просто по життю вважають за святе повчати жителів інших країн, а може це з телевізора їх учать такому, щоб проблем у своїй країні не помічали, я не знаю.
Шофер, ще раз пояснюю - у тому, що люди підтримали бандитизм на своїй землі винен не Майдан. Майдан був за одне, а бандити завжди за своє. Мені немає чому вибачатися перед донбасовцями. Точно так же мені було б дуже тупо очікувати від них якихось там вибачень, якби я у свій дім привів озброєних терористів.
А ті, хто їх не підтримував але "попав під роздачу" - ті жертви. Але жертви тупості інших жителей Донбасу а не якогось там Майдану. Бо, Шофере, ти і світове глобальне потепління скоро почнеш приписувати до Майдану.
А повінь на Західній Україні - також наслідок Майдану?
А ці рєбятки своїм бандитизмом ще й підтримують крадіїв у новій владі. Поки вони там війнушками граються нинішні керівнички на війні наживаються, бо знають, що завтра вони стануть непотрібні, отже треба красти поки є можливість.
Стурбований, москаль, - "ви" уже далеко не "ми". Не забувайте.
Ми з Європи реверс назад качаємо, нам вигідніше перекупляти російський газ у них, аніж напряму у РФ. Не наштовхує на думку що із цінами на газ для нас Росія мальоха приху***?
І Юлічку, дуру, зря випустили. Нехай би мотала.
1 ... 29 30 31 32 33 34 35 ... 41
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації