Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 ... 29 30 31 32 33 34 35 ... 40
О, так це ж той чувак, який всю "революційну зиму" десь переховувався і на очі не показувався, в лютому нинішній голова Новосанжарської РДА в його портрет багнюкою кидався: Посилання на exo.in.ua а уже у червні за руку з ним вітався і мило посміхався: Посилання на exo.in.ua


Так, такі точно на прапори срать хотіли. Вони вішали свою портрети понад дорогами і вішатимуть. А піпл хаватиме :)
Чудо Юдо 15 серпня 2014, 22:18 На тему: Невже домовились?...
12. шофер
«інформація від Порошенка - Українські військові ту колону повністю знищили.»

А я читав, що "частково знищили"
Чудо Юдо 15 серпня 2014, 18:38 На тему: Невже домовились?...
2. шофер
«Росія почала виводити залишки своїх вояків із Донбасу у Крим.»

А нові вводити:
Посилання на www.dw.de
5.Гість
«Куди американці впихають свій писок - там завжди війна, отжим ресурсів і сокращеніє поголів*я народу»

Отакої, не одначе як Мєшканєц українську мову згадав. А то окрім нього про фантомних американців ніхто інший тут не заспівує.
Мєшканєц, сам на українській написав, чи перекладачем скористався?
40. шофер
«Чудо, ти віреш у те, що оця історія нормальна: »

Я думаю згадана у статті тітонька просто причепилася до малого язиком почесати, багато тітоньок так роблять. Бігала незнайома дитина - дай посюсюкаюся. А та у відповідь вона вивалила отаке. Чому не може бути? Може.
Не думаю, що Дарія мала на увазі, що жінка звернулася до малого лише через те, що він розмовляв російською. Може виразилася недостатньо точно. Нічого сверхстрашного у цьому немає.
Зате і нам у коментах було про що язика почесати :)
То лі це все гарна видумка журналіста... то лі знову якісь місцеві "Праві сектори" у війнушки вирішили погратися, представити себе маршалами армій. Не здивуюся якщо і козаки там беруть учать - то найперші головнокомандуючі.
Якщо віджимаються та лише з пневматики пуляють - нехай граються. А взагалі непогано б їх перевірити відповідним органам.
Ти також за те, щоб обгородити Луганду парканом? Все більше людей приєднуються вже до такої думки. Хоча так зробити ніяк ніззя.

Я чомусь думав, що вивчання п’явок уже застаріле (у медецинських цілях).
12.Алексей
«Большинство граждан в РФ довольны своим Президентом и правительством с патриархом вместе взятыми!»

Ніхто не заважає росіянам малювати ікони на Путіна (що вони в буквальному сенсі роблять уже давно). Але Путлєр виходить за рамки своєї держави, йому хочеться погратися у війнушки з іншими країнами. І він з цієї ж ікони тицяє пальцем за кордон з лозунгом: "бей хачей!", "хахлы пид**асы!", "США гады!", "евреи - наши враги!", "Долой гейропу" і т.д. і т.п. Добрий дядя придумує кожен день для свого народу ворогів. Раптом якась біда - це все американці винні. Щось не так з економікою - це Європа заважає нам жити. Десь просто повіяло не тим повітрям - зводьтеся піною в сторону українців, це вони, гади, винні. Це відбувається уже років з п’ятнадцять.
І я просто думаю... Трохи менше століття назад була уже така доволі міцна держава, в якій був всіма обожнюваний лідер і лідер цей підняв економіку країни, навчив жителів її вважати себе сильними та непереможними і регулярно знаходив їм ворога за кордоном, щоб вони були чимось зайняті, і щоб не шукали проблем всередині... Закінчилося все це дуже сумно.
1.Не за баром
«Господи, от войны что ли Филоненко стал сексуально озабоченым?»

Якомусь росіянину пукан рве. РуссоТВ шкідливе для мізків...
Вона відповідає, що їй заборонив її директор, бо тому подзвонив Пісковий і сказав, щоб не ліз на його територію. Ми такого терпіти більше не будемо!

А вийти всім селом до цього Піскового, скрутити йому дулю і заявити що йух йому а не молоко, поки не почне випендрюватися, ні? Або взагалі найняти молоковоз, гуртом скинутися і відвезти молоко тому хорошому заготівельнику, а Піскового, хто б він не був, послати під три чорти?
Начебто зимові події уже б мали навчити, що один чи два "дуже розумних" в результаті все рівно відступають перед натовпом
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
9.Йорк
«Так що тут донбас нічим новим не відзначився.»

Новим ні, не відзначився :) Пробували підарасів різної породи, підкинули нам ще й Донбаського. Цей зовсім бракованим виявився - навіть гарантійний строк не витримав. Може запропонувати народу нашої, Полтавської породи? У нас тут свиней непоганих виводять, може і президента хорошого вийде зробити?..
так, за Лелюка і я поржав. От же ловкий дядько - як смаленим пахло, так вшився десь, перекентувався, повернувся назад, швиденько перекрасився... Як таргани, живучі, гади :)
А ото на фотці справа він кривенько посміхається поруч з Паршевлюком? Від ненависті до любові... :)
На жаль міліція тут не допоможе ніяк, адже квіти посаджені поза територією двору, а тому під приватну власність не підпадають.
4.Стурбованний
«Я немец»

То може я і переплутав - дуже багато жителів північної сусідської країни з’явилося останнім часом і повчають як правильно жити українцям. Чи у школі їм там предмет такий викладають "Як пхати свого носа у чужі справи", чи просто по життю вважають за святе повчати жителів інших країн, а може це з телевізора їх учать такому, щоб проблем у своїй країні не помічали, я не знаю.
Шофер, ще раз пояснюю - у тому, що люди підтримали бандитизм на своїй землі винен не Майдан. Майдан був за одне, а бандити завжди за своє. Мені немає чому вибачатися перед донбасовцями. Точно так же мені було б дуже тупо очікувати від них якихось там вибачень, якби я у свій дім привів озброєних терористів.
А ті, хто їх не підтримував але "попав під роздачу" - ті жертви. Але жертви тупості інших жителей Донбасу а не якогось там Майдану. Бо, Шофере, ти і світове глобальне потепління скоро почнеш приписувати до Майдану.
А повінь на Західній Україні - також наслідок Майдану?
А ці рєбятки своїм бандитизмом ще й підтримують крадіїв у новій владі. Поки вони там війнушками граються нинішні керівнички на війні наживаються, бо знають, що завтра вони стануть непотрібні, отже треба красти поки є можливість.
Стурбований, москаль, - "ви" уже далеко не "ми". Не забувайте.
Ми з Європи реверс назад качаємо, нам вигідніше перекупляти російський газ у них, аніж напряму у РФ. Не наштовхує на думку що із цінами на газ для нас Росія мальоха приху***?
І Юлічку, дуру, зря випустили. Нехай би мотала.
1. шофер
«А ті люди постраждали через вас.»

Ті люди постраждали через те, що підтримали озброєних бандитів, навіть не запитавши хто то такі. Я думаю багато хто навіть не знає, звідки взялися ті Гіркіни, та інші чмошники.
Тепер отримують банду на своїх вулицях.
Чому гопоти з автоматами немає у інших регіонах України? Чому інші області більш-менш згуртовані і не підтримують незрозуміло кого, хто ухопив автомата і стріляє направо і наліво? А Майдан же "для всіх" був.
1.светка
«Буде як завжди всих відпустять і випишуть 350 грн штрафу (може).»

Ну, у цьому випадку є шанс, що просто так не обійдеться. Адже все-таки дали розголос, навіть прізвища назвали. Уже зовсім сухим вийти не вдасться
5.Волоська Ольга
«На в"їзді до смт. Решетилівка розстріляно колишнього працівника ДАІ, який працював охоронником Колотія. Випадкова, безглузда смерть. Отепер вірю, що ТСН бреше.»

Як це працівник-ДАІ-охоронець? ПРосто охоронець місцевий. І що у новині збрехали? Він виїхав напереріз конвою? Виїхав (в крайньмоу випадку міліція так заявляє). Військові, на нервах, відкрили вогонь? Відкрили. І всі ЗМІ відразу написали, що це був напад на конвой, а розбираються вже потім. Єдине про що накосячили, так це про те що він стріляв, але ж такі чутки виникають миттєво і відразу перевірити їх не має можливості.
Ну а взагалі так, ТСН бреше, та дуже часто подає неперевірену інформацію. Як і БУДЬ-ЯКІ ЗМІ

А смерть безглузда....
Чудо Юдо 9 травня 2014, 15:07 На тему: Плюшеві термінатори...
Мешканець, ви родилися в Україні і зараз проживаєте в Росії (я саме так зрозумів із ваших коментів). І в даний момент, ви, перебуваючи в Росії, радуєтеся тому, що влада вашої нової Батьківщини всіма силами старається принести розбрат, вбивства, кров у вашу минулу Батьківщину. Ба, ви навіть намагаєтеся спонукати ваших колишніх співвідчизників ставати террористами, щоб ті убивали ваших інших колишніх співвідчизників.

Ану, скажіть як така як ви людина називається? Бо якщо скажу я, то мій комент сховається під спойлер.
Чудо Юдо 8 травня 2014, 09:39 На тему: Сепаратисти серед нас...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
20.Йорк
«Хм... На багатьох фото обгоріле лице і кисті рук, а остальне тіло — ні.
Інтірєсний, сука, пожар.»

Я, до речі, також звернув увагу. Якісь дуже дивні трупи. У всіх обгорілі лише ті частини, по яким опізнавати людей потрібно - обличчя та кисті рук (на деяких, до речі, бирки якісь). Ноги, животи здебільшого цілі - лише один реально згорілий труп на сходах видно. До того ж всі окрім однієї єдиної людини лежать на спинах. А ще жінка, яка абсолютно неприродньо лежить на столі. Якби люди тікали і вчаділи на ходу (а видно що не згоріли) то вони б майже всі на животах лежали - падали вперед, повзли...
Відчуття, немов хто спеціально їх туди приніс і порозкладував завчасно.

А ще сліди пожежі. Сходи обгорілі повністю, але офіси цілі цілісінькі - ніяких слідів сажі на стінах. На 4 фото видно абсолютно цілий стілець у коридорі. А на фото де лежать хлопець і дівчина в джинсах у обох обличчя обпалені до невпізнаваємості, а сам одяг абсолютно не постраждав, навіть білі футболки залишилися білими.

Не фейк лі єто всьо?
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
70.Гiсть
«пиндосский снайпер беркутов и сотню перестрелял»

Що, Путін-ТВ уже зовсім моск з’ло?

Мене взагалі дивує така вперта віра росіян у американських агентів. Майдан стояв 3 місяці - жодного агента ніхто не бачив, "але він є" (с). Крим російській війська захоплювати - жодного агента не бачили, але вони там є! На Донбасі Путіном проплачені бандити бігають зі зброєю, жодного американського агента не побачили, але вони ж там точно є!
Зомбус обикновенікус 3 степені.


70.Гiсть
« в Одессе Хатынь устроили»

На, почитай про свою Хатинь у Одесі, якщо буде сміливість. Чувак не піздаболить, усі свої слова проілюстрував фотографіями, а що не знімав - те не стверджував.
Посилання на public.od.ua

70.Гiсть
«Может и крымчане в ужасе не ломанулись из такой державы со своим чемоданом? »

До речі, не помітили, що поки йшла анексія Криму на Донбасі було глухо як у танку, комусь подобалися наслідки перевороту в Україні, комусь не подобалися, але була тиша.
Як тільки покінчили з Кримом - тут же все перекинулося на Донбас, як по команді.
Хутін, той що Пуйло, таки не хоче щоб я жив у міцній країні. Навіщо вона йому міцна? А я і здохну так йому посрать буде.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
49.Гiсть
«Мыкола гузченко, американцы не только топтали укр. прапор, но и обоссали и подтерлись им на сцене под одобрительное улюлюканье патриотов»

Не будь піздаболом - якщо ти про виступ гурту Blood hound gang у серпні минулого року в Одесі, то басист гурту тоді виніс на сцену український і російський прапор і дав глядачам вибрати, котрий із них він освятить своєю дупою. І, представ собі гостюшка, одесити вибрали російський.
Так що американську дупу протирав тоді російський прапор
Посилання на www.youtube.com
Чудо Юдо 5 травня 2014, 09:59 На тему: "Хутін — пуйло!"...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Як же ж Шофер із Іваном активно стараються всіх запевнити у тому, що Путін і ЄС все давно вирішили і розподіл України неминучий.
А чи не проплачені лі ви агенти царя-батюшки часом?:) А то одні бігають з гранатометами по Донбасу, а інші в інтернеті пишуть українцям, що все неминуче, не борсайтесь навіть.
Жарти, звісно, але... Якщо Путька біснується через те, що із України дав драпа його холуй Янукович і тепер у нього вже немає держави-маріонетки-прослойки між ЄС та РФ то нехай піде скине стресс постукавшись головою об стіну. Я прекрасно розумію, що він вирішує питання безпеки своєї країни, але ж, блін, мені абсолютно пофігу які він там питання вирішує - чому саме за мій рахунок це має відбуватися? Бо на фоні світової політики начебто все ясно і красіво: Путін захищає РФ від НАТО під боком, шляхом проплачування бунтів і бойовиків-головорізів в Україні - йому не потрібна сильна Україна. Але на фоні мене - простого українця, за чий рахунок все це відбувається, - то цілком нормальна моя реакція: "Хутін - Пуйло!".
35.мешканец
«Вот я и не хочу, чтобы по моей родной земле не ходил американский или европейский солдат, ел украинский хлеб и "варнякал" по-своему. А какого хрена, скажи-ка мне, эти самые солдаты УЖЕ ходят по моей земле?»

Де ви їх побачили, чи уже від приливу царського патріотизму глючить?
Я поки що бачу тільки проросійських (а може і російських) бойовиків озброєних до зубів.
1 ... 29 30 31 32 33 34 35 ... 40
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації