Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 40
Непогано ногами притоптали... на 136 тисяч гривень
5.Lion2020
«А що НАЗК і НАБУ ? »

Цих рєбят треба тільки носом товкти, самі вони собі роботу не шукають
Та ну що ви, хлопці? Ну подумаєш армлестрели, які їздять по всьому світу, заробляють золоті медалі, чемпіонами Європи стають... Чи й не крутизна!
А ось футбольна команда Кобеляцька! Вона грає не по якихось там Європах, вона у Полтавській лізі грає! І не в якійсь там, а у вищій обласній!
Оце де крутизна! ОЦе куди треба гроші вкидати, а ви про якихось там "на-руках-поборемося"...
(сарказм)

Змінено 09.11.2019, 00:49
Придумали казочку, яка влаштувала і підсудного, і його наглядачів. І суддя зробив вигляд що повірив :)
5.ИВЕН
«а ще люди кажуть- що поки вони все законно і гуманно зроблять-то куди ж сміття дівати»

Уже ставили питання. Уже навіть і пропонували варіанти.
4 роки сміттєзвалище за цегляним заводом незаконне. 4 роки міська рада клала буй на це. Тепер сиплять у лісі, ви думаєте голова щось за це час планує робити законно? Та Віг Вам, сипатиме поки не заставлять закрити, потім почне сипати десь у іншому місці.
Законні варіанти повинен знайти голова - йому за це платять зарплату, при чому таку, яка і не снилася 99% кобелячан - майже півляма за минулий рік. І при такі зарплаті хтось ще повинен його роботу робити??? А не жирно-нагло?
Люди кажуть, що це ідіотизм, лісники кажуть, екологи те ж саме, журналісти уже з усієї країни приїжджають щоб на цей маразм подивитися. Ба, навіть обласне керівництво каже, що так не можна. Один лише мер Кобеляк вважає це нормою і йому цього достаньо, а хто не згоден - того карикатуру у журналі "Єралаш", ой, "Наше місто" поставимо!
1.Седой
«вырос на Украине, стыдно спросить - что есть равлик? »

Улітка.
Мабуть маються на увазі Ахатіни, нині модні стали, всі рекламую що вони триндець які корисні для шкіри. В косметичних цілях.
1.Lion2020
«А як щодо справи посадовців Держрибагенства у Полтавській області»

Ось ці, чи що? - Посилання на exo.in.ua
Ну... підозру оголосили. Пальчиком посварили :)
8.ИВЕН
«роками всі возили пісок і на власні потреби і нічог-аж тут *грішний* заготовив пісок на боротьбу з ожеледецею в місті»

Раніше крали той пісок хто скільки хотів, було діло. Але останні кілька років, знаю, кобеляцька поліція приструнила самовільних копальщиків. 3 роки назад ремонт робив, то в результаті у Кобеляцькому районі купити пісок було найпроблемніше - ніхто не хотів зв’язуватися. А це уже возять, кажуть дозволи поробили (ну або відстібають процентик наглядачам, звісно і такий варіант є)
А добування корисних копалин без дозволу - це уже вам не сміття куди попало вивозити. Це відчутно серйозніша справа.
2.Lion2020
«Почитайте звіт про роботу прокуратури району за 9 місяців цього року на сайті міської ради!»

Це та прокуратура, яку мер полив брудом у своєму бюлетні?
До речі, бачили новий номер бюлетня? Прямо комедійний журнал «Єралаш» за народні гроші :) Але(о чудо!) вперше мер підписався під статтею!
Чудо Юдо 19 жовтня 2019, 00:01 На тему: Неоднозначний рекорд...
1.ocheret
«і в той же час в кращому випадку декларуєз/п мінімалку»

Цікаво з яких джерел Очерет знає що декларує автор?
Я ось не знаю... Де дізнатися можна?
А Форд його важко назвати новеньким... Років 7 на ньому їздить, здається.
А скільки Вам потрібно, щоб бути задоволеним? Безкоштовно? :)
Ну рік назад з нас по 8.52 доїли, а так по частинах і уже до 6 добралися. Уже наче і помітна різниця... Цікаво просто, а хто ж тоді таку ціну ставив і як її рахував? Чи Нафтогаз на правах монополіста яку захотів, таку і написав?
Пишуть же, що ще не порахували остаточну ціну.
Ціна на сам газ зменшуватиметься, а на транспортування, я так розумію, ні.
Але якщо грубо... у вересні був по 6.253, отже у наступному місяці буде 6.253 - 4.9% = 5.94 (але трохи більше, бо відсоток віднімати потрібно не від загальної суми, а лише від ціни самого газу)

Змінено 17.10.2019, 08:10
3.ИВЕН
«а давайте припустимо що декілька днів мусор в місті не вивозиться-щож воно буде »

А чому припускати саме таке? А давайте краще припустимо, що керівництво міста перестане гратися у лавочки-футболи і купить сміттєвоз (чи орендує) та почне по закону вивозити куди потрібно сміття.
Чому б не представити собі таке?
Чудо Юдо 11 жовтня 2019, 19:23 На тему: Мільйон віддали за борги...
Себто виходить шановний пан наставив лавочок, дитячих та спортивних майданчиків, надрукував газету, навозив щебню - і все у борг??? І півляма у «Водоканал+» - не секрет що це зарплати, які затримували.
Як можна такі речі робити у борг?
Мало того, дядько так захопився, що прийшлося навіть від трактора відщипнути щоб борги покрити. Через місяць упаде сніг - знову буде все місто на нартах з собаками пробиратися через кучугури як минулого року?
І електрики накрутили знову у борг. Уже була з нею історія. Чекаємо поки прийдеться створювати "Водоканал++"? :)
Чудо Юдо 25 вересня 2019, 15:41 На тему: Екологи рахують збитки...
3.alist
« поставить біля кожного контейнера плакат - з претензіями дзвонити Філоненку, Тамілі, Матюхову та Ісипу»

Не сумніваюся, що саме так мер і зробить, щоб зняти із себе відповідальність.
Але по якій такі логіці дзвонити потрібно вищеперечисленим, а не тому, хто 4 роки проблему ігнорив? Розбиратися зі смітниками - робота міськради. Міськрада не хоче цю роботу робити адекватно, то винен хтось десь тамось?
Може і мені у себе на роботі чийсь номер повісити, нехай за мої косяки віддувається хтось інший? :)
Чудо Юдо 21 вересня 2019, 10:58 На тему: Зона комфорту...
У тексті відповіді прокуратури рішення суду щодо закриття звалища датоване якимось там днем 2015 року! 2015-го!
Тобто у Санича і депутатів, які ігнорили це рішення, було аж 4 роки щоб придумати нормально куди сміття дівати. Але вони болт клали всі ці 4 роки. А тепер всі здивовано питають: "Куди ж дівати мусор?"
От нехай свій провтик і рішають. Коли я лажаю на своїй роботі, то я цю лажу сам розгрібаю і все місто не бідкається, що мені робити.
Можливо не сміттєвоз, а інший великий вантажний автомобіль. Хоча тут відразу питання чи можна по закону сміття не спеціалізованим автомобілем перевозити...
6.ИВЕН
«що можна зробити сьогодні і законно і щоб не воняло... »

Хм, а в оренду їх ніхто не надає? Може можна винаймати хоч тимчасово?
У бюлетні міськради Спиця пише що Філон козел, бо не дозволяє робити сміттєзвалище, через це провокує стихійні смітники навколо Кобеляк. А на нормальне рішення потрібно 3-5 років.
Але він чомусь замовчує, що проблема і так постала 3-5 років назад і ніхто навіть не подумав про якесь нормальне рішення - просто переіменували «сміттєзвалище» у "сортувальну станцію" і накидали й далі. Те саме чекає і нове сміттєзвалище - накидатимуть купу, поки заборонять, потім знову переіменують у сортувальну станцію і все по новій, поки закривати і те не прийдеться, почнемо вивозити у інше місце кудись. Схема ж працює
4.Седой
«уже лет 10: сайт госуслуг+ банк онлайн=никаких поездок и контактов с чиновниками. Живой пока :) Америку Исып открыл»

Та сама фігня. З онлайн-банком взагалі більше половини випадків кудись йти відпадає необхідність.
Проблема в людях, які цього не знають і знати не хочуть бо впадло розібратися. Їм простіше просто жалітися на те як все хреново влаштовано.
3.Седой
«уточните, плз, почему именно в кукурузное? Очень нужен опыт :))»

Якщо надумаєте відтовкмачити свою тещу, то лупцюйте прямо на місці - це набагато легша стаття, аніж якщо силою кудись повезете для цього - то уже викрадення і обмеження волі :)
1.Lion2020
«А де ж екологічна служба?! »

Ну, тут по ходу, «стучать» треба. Самим свою роботу без примушення у держслужб не прийнято робити в нашій країні.
3.Fuks
«Закріпачила на 50 і 15 год договорами і копійкм платить..»

Тю, а що вона селянам п’ятки припікала, щоб підписували договори оренди, чи що? Чи може вони самі, як чули суми в сотню тисяч так відразу розум втрачали і готові були хоч довічно здати?

Я не знаю які у Норки зарплати, але у тракторній бригаді там бував так офігєл від умов - працівники там хавають у столовій, з таким ремонтом, якому позаздрить і мільйонер, а не в хліву, як у більшості фермерів.

А куди потратити її бабки то її особиста справа. На мою думку також краще на інфраструктуру села витратити, але якщо хоче жінка відвалити своє бабло на півуна якогось - так її право. А ще причина, я думаю, у простоті - організувати на свої гроші файну тусовку - то набагато менше нервів спалює, ніж проходити 9 кіл бюрократичного пекла, щоб якусь вулицю заасфальтувати чи ліхтарі почепити. Особливо якщо ще й місцевим чиновникам впадло напрягати свої дупи, навіть коли збоку хтось свої гроші дає.
1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 40
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації