Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 1610
А яким боком Терешкова до закону про декомунізацію? Як вона могла де-юре стати символом комунорежиму? Ну й сцикуни ці міські голови. Я б Пустовгара послав би. Нехай би й на збір суниці. Але не в Польщу, щоб все кошерненько було.
Filon 10 серпня, 10:04 На тему: А може таки Карма?...
2.alist
«От зацепило, як "заробітчанина"»

Хороший текст, хороше викладення хороших думок. Заслуговує, як на ене навіть на редакційну. Як Алісте, дозволите використати ваші тези?
alist 9 серпня, 05:15 На тему: А може таки Карма?...
От зацепило, як "заробітчанина"
— От убийте мене, не розумію, навіщо наші їздять на заробітки в Польщу або Чехію. Та «паши» ти тут, як «пашеш» там, і житимеш іще краще.
Дійсно, в певний момент свого життя, я «пахав» на 2 роботах 14-15 годин в день, без вихідних, і заробляв нормально. Зовсім не так як зараз в Чехії, але нормально, а як для України так ого-го скільки. Але чи нормально так робити? Тим більше в Києві, не в Кобеляках. Умовно кажучи це теж поїздки на заробітки. Зараз в мене, неповірите, навіть оплачувана відпустка є. І вихідні. За більші гроші. І ціни тут в Чехії вже менші, чим в Україні.
Але давайте спустимось в Кобеляки, уявімо, що я не хочу їхати на заробітки з них, навіть в Полтаву. Назвіть мені де тут можна «пахати» за більш менш пристойні гроші? Онур? Поки дорогу не дороблять. І? Ще де? В тій же Польші, по безвізу - 18-30тис. знайти не важко (за 8-19 годин роботи). Скажіть де в Кобеляках, можна «пахати» на таку суму? Крім чиновників - вони, да, "пашуть". Але не в усих є мохната лапа, яка пристроїть в держкрісло протирати штани.
І це я не піднімаю питання, відпусток, медицини, умов праці,..... тут (дійсно, в Польші-Чехії-... не кругом добре, але в більшості...). Крім того в якийсь момент в житті розумієш - «пахати» не хочеш/не можеш. Хочеш просто працювати, як нормальна людина. І от тоді в Кобеляках/Україні, вибір стає ще "кращим". А от "за бугром" можна знайти таку роботу. Он на завод Skoda на 30-40 тис. за 8 годин ніхто не хоче? Я не хочу, мало. Запропонуєте мені, щось в Кобеляках? :)
P.S. А взагалі ідея «пахати» захопила уми всі українських бізнесменів. Ім дуже хочеться рабів, які «пахатимуть» за 3 копійки (а бажано забесплатно) круглі сутки, 365 днів в рік. Платити нормально, якісь соц гарантії - ні-ні-ні, то комуняки придумали, через те і страна розвалилась (це я до речі цитую кой-кого з кобеляцької бізнес-еліти).
Фонд державного майна назвав цей аукціон найуспішнішим. Принаймні, 1 липня на офіційному сайті Полтавської ОДА з’явилась новина під назвою «Мала приватизація на Полтавщині: під час аукціону з продажу об’єкта в Кобеляках стартова ціна зросла в 139 разів». У ній говорилося, що «в межах малої приватизації аукціон із продажу об’єкта на Полтавщині очолив всеукраїнський рейтинг успішних аукціонів, які відбулися минулого тижня. Про це повідомили у Фонді державного майна України».
- Цікаво, скільки премії отримали чиновники за цю недопродажу, яка очолила рейтинг аукціонів?
Maksym 8 серпня, 11:16 На тему: А може таки Карма?...
Щодо заробітків, то тут не останню роль мабуть відіграє бажання відчути себе людиною, нехай і на кілька місяців. В Україні недостатньо «"пахать» як «пашеш» там", це доведено мільйонами співгромадян, мільйонами, а не якимось там Максимом з Забурбелівки. Потрібно ще мати та вміти користуватися якостями, що так добре розвинені у людей на яких тримається цей суспільний устрій.
30.Slavko
«Це ж його суть, Віктора Івановича під псевдонімом якогось саші або наташі.»

Ходив той старий чмошник Кучеренко на святові Ласунка, руки за спину. Щось мабуть винюхував для пахана)))
30.Slavko
«. Slavko»

Є така поговірка - нема ума , вважай каліка.Ти щось дуже розмахався кулаками , дивись , щоб не наклав у штани.
А може все по Ільфу і Петрову,не вистачило на комісійний збір))
І от що мені найдужче сподобалось, так це оці слова "Забороняється жебракування з тваринами."
Мені цікаво чи у них начисто клепки повипадали, чи то вони так проколюються. Колись самі пропнували продати собаку і сплатити за газ. А тепер? Тепер вони думают: ага, значить собаку ви не продали, бо вона ж тіпа друг человека, а пішли разом з другом на заробітки, ну тобто жебракувати, як вони пишуть. Ну бабця ж не поїде на клубніку, не піде на окружну дорогу, вона йде просити і бере із собою свого вірного друга - собаку, якого не здала в оплату за газ. І на тобі... Тепер ті самі що пропонували продати хто зна кому ту собаку перетворились у захисника собак. Тепер бабця повинна зачинити собаку в хаті, а це ж теж знущання, і йти жебракувати сама, без свого друга - собаки. Кароче, тепер вони вирішили познущатися з бабусів, мовляв, жебракуйте, але собаки щоб і близько не було.
Ну і... Що там Селена із Славком скажуть? А від себе скажу слідуюче. Якби наприкла Славко захотів піти на Донбас воювати із Путіним, то для цього йому треба було піти у військкомат і вкласти контракт. У тому контракті багато що оговорено на всі випадки. Наприклад, яка йому буде винагорода коли він візьме у полон Путіна, яка буде платитися зарплатня за те, що він воюватиме, яка йому буде компенсація, якщо він захворіє, яка буде виплата, якщо його поранять, чи якщо ... не дай бог... Ну тоді його родичі отримають енну суму грошей. І це, як кажуть свідомі, так у всьому світі. І це нормально, так і повинно бути, ну це я в смислі контракту чи договору.
А тепер перключимось на вакцинацію.
Мало того, що нарід силою змушують вакцинуватися, попри усі конституції і міжнародні конвенції, так вони ще й не беруть на себе ніякої відповідальності за можливі наслідки. Навпаки, вони ще вас зобовязують розписатися про те, що ви там про щось попереджені.
І далі
"Сама по себе прививка не страшна, а страшны последствия поведения иммунной системы после привития. Дело в том, что прививка берет всю борьбу с вирусом на себя, и иммунитет как-бы расслаблен. Он усыпает. И поэтому, когда вирус мутирует, нужно опять прививаться. ТОЕСТЬ вас посадят,,,, на иглу,,,, как наркомана. Есть прививка, организм живёт. Нет прививки, то любой вирус вас уничтожит. А прививка действует от шести до девяти месяцев. Именно от вируса разновидностей сезонного гриппа. Вам каждый опасный сезон, когда произошла очередная вспышка нужно бежать и прививаться по новой. Ваша имунка всю ответственность и борьбу за вашу жизнь перебросила на плечи прививки. Вот где ловушка. И сейчас вам сделают 2 прививки бесплатно. А вот через год, когда вспыхнет новый вирус, а он вспыхнет непременно. Так как каждый год весной и осенью вирусы гриппа возобновятся и мутируют._ _Вот тогда то вы должны будете выложить свои деньги , что бы привиться снова, иначе вы или погибните или почти умрёте. Вся эта кампания и была на это рассчитана с прицелом на будущие два годика. Так вот, как говорят эти специалисты, все компании, которые выпускают прививки очень разбогатеют, так как вы любые деньги будете выкладывать, что-бы не умереть. Вот и весь фокус. В 2021 году всех привьют бесплатно. А вот в 2022 говорят, что население здорово сократиться. Так как или денег не будет заплатить, или прививку не достать. А уж вирус нам подкинут, не сомневайтесь. Получается, что вам искусственно сделают,,,,,, синдром приобретенного иммуна дефицита,,, , подумайте над этим. "
Щас проведем тест на свободу преси.
Я не знаю як ставитись до тексту, який поширюют у вайбері, але здоровий глузд і логіка підказує, що щось у цьому таки є. Запрошую до обговоренння.
Тупо текст:
"Ну вот теперь весь пазл сложился. Маски начинают спадать! «Китайская биологическая лаборатория в Ухане является частью Glaxosmithkline, которая (случайно) принадлежит Pfizer!» Тот, кто делает вирусную вакцину, которая (случайно) была выпущена в биологической лаборатории в Ухане и (случайно) профинансирована доктором Фаучи. кто (случайно) рекламирует вакцину! «GlaxoSmithKline (случайно) управляется финансовым отделом Black Rock, который (случайно) управляет финансами Open Foundation (Фонд Сороса), который (случайно) управляет французской AXA! «По совпадению, Соросу принадлежит немецкая компания Winterthur, которая (случайно) построила китайскую лабораторию в Ухане и была куплена немецким альянсом, у которого (случайно) есть акционер Vanguard, который (случайно) является акционером Black Rock, который (случайно) контролирует центральные банки и управляет примерно третью мирового инвестиционного капитала. Black Rock также (по совпадению) является основным акционером MICROSOFT, принадлежащим Биллу Гейтсу, который (кстати) является акционером Pfizer (кто - помните? Он продает чудодейственную вакцину) и (это случилось) теперь является первым спонсором ВОЗ! Теперь вы понимаете, как мертвая летучая мышь, проданная на мокром рынке в Китае, заразила ВСЮ ПЛАНЕТУ! ""
А у меня в организации 100% и живем спокойно
А без тварин ще можна?
29.Чудо Юдо
«лайнометання один в одного?:»

Це ж його суть, Віктора Івановича під псевдонімом якогось саші або наташі.
Найшли, з ким розмовляти...
Реально треба бути несповна розуму, щоб Філоненка звинуватити у підкупі активістів !
Ходить по вулиці цілими днями і розказує, які тут усі непатріоти, не хочуть нічого робити, тільки красти, усі несповна розуму і на п’яну голову зроблені, і на диво, усі вони - у вишиванках, українці !.. Себе до українців він не відносить.
Пора вже цьому старому дурню в морду дати, або до Шкарбана оформляти його, щоб лайнометання по українцях тут не розводив !
Давайте, кілька підписів зберем, нехай його психіатри провірять...
Про сміття тему закрили, розпочалися змагання з лайнометання один в одного?:)
Антигени на мопед дельта)))))))))))))
27.Filon
« Filon / »

А я поставив невподобайку .Як же ви тільки такий чесний , трудолюбивий , свідомий українець , виживаєте між отими клятими хохлами , які не хочуть робити , живуть на вашу лохину , і кругом вас оточують.Вони паразити не носять вишиванок , нікого не критикують , а живуть як хохли між щирими українцями , які тільки можуть клювати тих хохлів.
26.саша ставицький
«Я так зрозумів , що ви українець , а я хохол »

Саша аби було можна я б поставив дві вподобайки. Ви все правильно зрозумів. А з приводу "самий трудолюбивий і мудрий народ" - це навіть не смішно.
22.Filon
« Filon»

Недавно всі кричали , що українці самий трудолюбивий і мудрий народ , а тепер от пишите , що не хотять робити і по яких критеріях ви ділите на українців і хохлів?Хохли- це нація ? Я так зрозумів , що ви українець , а я хохол ?
24.FreemEn
« не чути зовсім якихось варіантів розміщення від влади і це не тільки в Кобеляках така проблема, хоча рішення по лісу без сумніву жесть. Якщо мова»

Не завжди якісь пропозиції афішуються , адже на всяку пропозицію є критики і якби ти не старався , тебе будуть обпльовувати.Та якось і сумно , що зараз колишні тракторні бригади приходиться перетворювати в смітники , куди ми йдем?А як бути з водоймами , з підгрунтовими водами , адже вся ота гидота пронила вже дуже глибоко , вже вода з глибини 160 м має неприємний запах і коли постоїть , починає цвісти.Через це від нас держать в таємниці якість питної води.
21.саша ставицький
«Ніби і непогано ви пропонуєте але , чи згодні будуть жителі села , де ви знайдете ту ділянку , адже тракторні бригади кругом як не в селі , то рядом , ну приблизно , як був смітник на території цегельні в Ганжівці»

Згоден з Вами щодо складності питання визначення місця, логістику треба врахувати і таке інше, але не чути зовсім якихось варіантів розміщення від влади і це не тільки в Кобеляках така проблема, хоча рішення по лісу без сумніву жесть. Якщо мова йде про тракторні бригади, то відстань 1 Км від найблищої забудови в більшості є, бо там розміщували і хімсклади, а така санітарна відстань існувала ще при совєтах.
Козацькому роду нема переводу))
14.Slavko
«Як на мене, я б дав тобі кайло і ти довго б ним херачив ! »

Люди добрі, ось подивіться що воно діється. Невтомний критик і борець із «тоталітарним» радянським і сталінським минулим сам став сталіністом, что що воно таке? По секрету скажу, що такі як ти тоді точно б кайлом махали.
22.Filon
«- це все «відмазки» аби нічого не робити. »

Бо хохлів забацько і серед простих людей, і серед панів :-D
1 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 1610
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації