Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Микола Гузченко»

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 11
18.Седой
«И зачем мне завойовывать Украину?»

Сірьожа, ти ж не так давно писав тут, шо прієдіш в радниє Бєлікі з вайскамі і всєм даш пізди? Передумав? Слава Богу! Відлягло...
Мені от що цікаво. Оце гнильйо, тіпа: "У вас всьо плоха, ха-ха! А я в шикаладє! Ха-ха! У міня тачкі, дєньгі, тьолкі, Вікіпєдія, а ви всє в гавнє! Ха-ха!" - воно ж неспроста. Здоровий дядько не стане серед площі розмахувати мудями. Це ж як білицькі пацани свого часу гандонили цього Сірьожу, шо воно виросло в такое злобне закомплексоване гімно?
2.Олексій
«мені може показалось, ви дійсно жалкуете що Микола Андрійович так рано помер?»

Та ні, він радіє цьому:
1.Седой
«Повезло Лiкарю»

Це йому там скрєпу таку привили. )
Микола Гузченко 19 жовтня 2017, 12:32 На тему: На Україні...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
16.Anatoliy
«якщо якесь ракло починає гнути матюччя при жінках і дітях, то роблю зауваження. А як не помагає - то і у вухо даю...»

Бог в поміч. Летс гет реді ту рамбол, так сказать.
Не треба плутати культуру інтернету з культурою спілкування вживу. Публічні матюки вживу майже завжди недоречні, публічні матюки в мережі - допустимі. Втім, ця дискусія мені вже набридла.
8.Anatoliy
«якщо тобі вдень і вночі силою пхнути в зуби хоч і найулюбленішу страву, врешті-решт її згидуєш»

23.Dana77
«А з 2014 року не одягала жодного разу, навіть у Санжарах. Почала соромитись вишиванки, бо раптом мене ототожнюватимуть з бандерівкою або, чого доброго, з Розою Паршевлюк»

Да, оці дві причини накладаються одна на одну. З одного боку, популярний нині показний патріотизм, який лізе з усіх дірок, набива оскому, а з іншого - його узяло на знамена різне отрєбьє. Хто заради бабла, хто заради безкарності, а хто просто з моди. Розумній людині некомфортно іти під одними знаменами з мудачьйом - от і сталося тепер, що колишні символи України сьогодні стали символами негідників і нікчем. Ні в якому разі не хочу сказати, що кожен у вишиванці чи з прапорцем - мудак. Хороших людей теж дуже багато, просто мудачьйо, яке рядиться заради вигоди, дуже шумне, галасливе, старається привернути до себе увагу, і складається хибне враження, що його дуже багато. Це відштовхує. Прекрасно розумію Дану77.
1.Кобелячанин
«лайкнути ніяк. А так хочеться. Адміни може зробимо шось для цього?»

Мене дужче тривожить, що я бачу кількість переглядів свого поста, але не бачу кількості переглядів чужих статей. От є у мене, скажімо, сто переглядів, а я навіть не знаю, багато це в рамках цього сайту чи мало.
Микола Гузченко 18 жовтня 2017, 19:09 На тему: На Україні...
Ой! Я й подумати не міг, що за матюки перепаде...
Розумієте, рєбята, прекрасна українська мова пропонує мені інструмент для точної передачі думок і емоцій - матюки. Я цим інструментом із задоволенням (і, як мені здається, вдало) користуюсь. Мова наша, вже вибачте, складається і з матюків теж - тому їй точно не буде ніякої шкоди.
Але матюки, як я розумію, не вписуються у ваші поняття про культуру і естетику. Це вже ваша особиста справа. Не хочете - не використовуйте. А тут мій пост з моїм текстом - то і відповідати він має моїм принципам, а не вашим. Соррі.
І ще: мова багата словами. Чим більше слів, можливостей описати схожі речі - тим мова багатша. Тому українська, подобається це вам чи ні, багата і за рахунок матюків теж.
Мир вам. )
1.Седой
« А девчонки молодцы.»

Девчёнки.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
26.Адекватник
«Я думав ти розумніший.»

Добросовісно передивився всі ссилки. Все вірно. Мадрид, Париж, Детройт - прекрасні міста для людей. Архангельськ - йобаний стид. Навіщо зайвий раз було це показувати?
28.Чудо Юдо
«Литва, Латвія, Фінляндія, та й навіть Естонія.»

А чому навіть? Естонія на голову вища за Литву і Латвію.
22.don Pedro
«я думав ти поїхав новенький пам"ятник Сталіну цілувати у Архангельск»

Відкрили? Маладці які. Хто не зна, Архангельськ - це ось:
Посилання на varlamov.ru
.Володимир Паршевлюк
«У чому полягала власне революція гідності? Як на мене — у тому, що більшість людей, які їхали до Києва взимку 2013–2014, дуже боялися.»

Власне, цих речень цілком було б достатньо для прояснення ситуації. Тут все описано - і сенс "РГ", і наслідки, і мотивація революціонерів, і розуміння поняття "гідність", і здатність автора раціонально мислити, вибудовувати логічні ланцюжки, та й інтелектуальні можливості вцілому.

А Гнатович - це, я так розумію, тимчасово просвєтльонний Сірьожа Сєдой? Перший комент - прекрасний, решта два - здебільшого вже звичний нам усім кал.
Микола Гузченко 21 лютого 2017, 08:07 На тему: Ностальгія...
59.Адекватник
«Ти щось попутав.»

Ну тоді каюсь. Винен.
Микола Гузченко 20 лютого 2017, 14:00 На тему: Ностальгія...
55.Адекватник
«А тут ти не вгадав. Я нікуди не їздив»

Значить напиздів. Або раніше, або зараз. Сам же писав, шо їздив, і примовляв, шо це чистий бізнес, нічого особистого. Було?
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
10.Седой
« Вот и мы шахтерам помогаем с нациками бороться»

Аплодую стоячи.
Ось вам, шановне товариство, і різниця між каталонцями, яких тут чомусь обзивають іспанцями, і їбанутими мавпами, у яких в голові рідкий кал. Одні живуть собі, радіють, грають у футбол, випускають хай і німецькі, але дуже хороші Сеати. І мирно, спокійно але послідовно десятиліттями витісняють Іспанію.
А ці, сука, з нациками допомагають боротись. Ну добре, уявімо на секунду, що Україною правлять не злодюги, а нацики. В рамках боротьби з ними треба було роз’їбашити Донбас, перебити тисячі (чи десятки тисяч) мирних людей, розвалити рештки промисловості, заблокувати людей? Яка від того шкода твоїм нацикам, аміго? Яка від цього користь шахтьорам? Срєдства пораженія, блядь, впєрьод пашлі. Краще б мозги пашлі, як у каталонців. Може б ви краще адвокатів найняли замість убивць?
А стрючком своїм міряйся зі школярами - не про мене забава. Тим паче мірятися Вікіпєдією - невдячна справа. Вона у всіх одна і будь-який довбак за три хвилини може витягти звідти з десяток екзотичних географічних назв.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Ой! Ти в гєйропі? А чого взимку? З’їздити в сезон не вистачило рублєй?
Ну, не суть. В Барселоні, між іншим, є ще кілька удівітєльних речей. Якщо ти, Сєдой, роззирнешся навколо, то неодмінно побачиш на кількох балконах чи у вікнах жовто-червоні смугасті прапори. Це прапори Каталонії. Справа в тім, що всі поголовно каталонці - сепаратисти і мріють про відділення регіону від решти Іспанії. А якщо ти назвеш каталонця іспанцем, він швидше за все спитає, чи ти часом не мудак. Іспанців вони не люблять, і навіть каталонські футболісти часто відмовляються грати за Фурію Рокку.
І от удівітєльне діло. Жоден підарас в Каталонії не палить і не топче іспанський прапор, не виколює очі іспанським поліцейським і жодна мавпа не бігає по площаді Іспанії з автоматами во імя свабоди БНР, хоча у них же є фактично своя країна, мова, історія. Подивись уважно, немає ополчєнцев? А знаєш чому? Бо вони мають у голові не звичний для багатьох рідкий кал, а мозги. І Каталонію люблять не на словах, а на ділі. І за незалежність вони борються політичними методами. Бо тільки так їхня батьківщина уникне війни, блокади і прочього піздєца. Отакі от удівітєльні речі.
Барселона, дорогий аміго, - це не про кіборгів і не про майдаунів, а про ДНР/ЛНР. Навєрно ані умниє, еті каталонци. А про посадки ти ніхуя не знаєш, тому не пизди.
Кланяюсь.
Микола Гузченко 29 листопада 2016, 13:03 На тему: То хто за це відповідає?...
19.Адекватник
« Думаю, ти ж не фейс мав на увазі, бо його тут не видно.»

Та фейс. Бо про нього мені відомо рівно стільки ж, скільки тобі про мої мозги. Вирішив на порожні компліменти відповісти такими самими.
21.Адекватник
«Ну хібі ж я робив їх винними в ініціативі пройдисвіта?»

Ну да. А навіщо ж було цю демагогію тут розводити?
Микола Гузченко 28 листопада 2016, 11:25 На тему: То хто за це відповідає?...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
11.Адекватник
«Ти наче починав розумнішати а це знову щось здаєш.»

Хе-хе... Цікаво, що я ж за останні років 20 ні на грам ні разу ні порозумнішав, ні подурнішав. Ну хіба буває таке, що людина сьогодні дурна, а завтра - розумна?! А потім - знову дурна? Ну окей, щоб не бути твоїм боржником, напишу: ти явно був покрасивішав, а оце знов похуйовішав.
12.Адекватник
«А без цього ніяк не можна. Це першооснова.»

Справа в тім, дорогий аміго, що на світі таких твоїх першооснов дуже є багато. Тут тобі і Бог з Сатаною, і жиди з масонами, і чаклуни з відьмами, і Обама/Трамп з Меркель, і Путін з Порошенком, і Ленін з регіоналами. Кожен вірить в своє. Є предостатньо обставин, реальних і вигаданих, від яких ми залежимо, і на які ми не здатні впливати. Мене от найбільше кумарить проклята гравітація. Це все через неї. Якби не вона, скільки б всього можна було... Та я б... Ех...
Це я до того, що безкінечно незалежно від контексту мусолити речі, в яких ти ніхуя не розбираєшся і на які не можеш вплинути, - удєл шизофреніків і маразматиків. Любиш побєсєдувать про світову закулісу - будь ласка. Тільки ж старайся робити це в тему, бо зовсім же уже...
Микола Гузченко 27 листопада 2016, 22:42 На тему: То хто за це відповідає?...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Ось тут, між іншим, показовий випадок, чим відрізняється долбойоб від нормальної людини. Нормальна людина в розмові про хліб говорить про хліб. А от долбойоб не здатен ідентифікувати, про що йде мова, і у будь-якій розмові про будь-що говорить про те, про що ще вчора думав. І позавчора. Наші от пацієнти завжди приходять до одного висновку про жидів, масонів і світову закулісу. Навіть в розмові про погоду.
От обидва олігофрена тут і випірнули, хоча ж тема зовсім не по їх профілю.
Сєдой - красавчик. З тебе можна писати підручник по долбоєбізму. Цікаво, тобі клавіатуру часто доводиться міняти? Слюнями не заливає? ;)
P.S. Вже вибачайте, що і сам не про хліб.
Купюра гарна ще й тим, що її можна використовувати і як 20, і як 160 гривень.
А мені цікаво, як Юрій Стеценко набув прав власності у 1994-му році, коли йому було від сили 13 років. Зрозуміло, що чверть хуйовенької квартири - це не про корупцію, але цікаво все ж, що це за казус такий?
3.Седой
«А книги для фото - это це Еуропа?»

Посилання на lurkmore.to
2.Гай Фокс
«Ти віриш офіційній статистиці?»

Зробіть свою, непідтасовану. Це якраз і буде боротьба правди проти брехні. Дуже легко і зручно офіційній інформації не вірити, а свою не збирати, бо влом.
2.Гай Фокс
«Де ти його бачив, той закон? Ти дійсно такий наївний, чи просто вже відвик від українских реалій?»

А я не бачив, щоб хтось пробував його застосувати. Чомусь не було жодної статті про незалежних експертів, про судову тяганину, про скарги біличан в екологічні інстанції, державні і міжнародні. ЖОДНОГО РАЗУ ніхто і ніде не видав нагора інфу про те, перевищується ГДК гімна в повітрі чи ні. Можливо просто ніхто про це не писав, але чуєчка у мене, що писати тут нема чого.
2.Гай Фокс
«І тільки?!»

Не тільки. Я дуже добре знаюся на астмі. Запах гімна для астматика - ніщо в порівнянні зі жнивами.
2.Гай Фокс
«Старі наївні казки.»

Ну були ж наміри? Я про ідіотські ідеї, а не про їх реалізацію на ділі. Не маю уявлення, голодають там свині чи ні.
2.Гай Фокс
«перекриття вивозу -- абсурд.»

Нема вивозу - нема заробітків. Це ж не зоопарк, тут свиней на продаж вирощують. Коли корм завозять, а свиней не вивозять - це збитки для власників без шкоди для тварин.
2.Гай Фокс
« має бути тобі відомо, що всі оці твої суди, комісії, результати аналізів, купляються свинарями нараз.»

Нічого мені не відомо. Це все теорія. Хотілось би побачити ссилочку.
3.Гай Фокс
«буде ще страшніше і сумніше»

Не сумніваюсь. Тримайтеся.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Та й люди ж їбануті. Он тут один розписував, шо, мовляв, білицькі діти чахнуть від астми через свинокомплекс. Питаю його: "А є якась статистика по цьому?" Мовчить. Проти брехні треба боротися правдою, а не ще одним слоєм брехні. Проти беспрєдєла треба боротися законом, а не ще одним слоєм беспрєдєла.
Нахуя брехати про астму, коли астматики погибають через жнива, а не через свиней? Нахуя ви перекриваєте дорогу для кормовозів, які везуть свиням жрать? В чому хоч нещасні свині винні? Ви хоч знаєте, яка зараза почне розлітатися зі свинарника, коли там гнитимуть тисячі дохлих свиней? Перекривайте дорогу для скотовозів, бо скотовози - це заробіток для власників, а кормовози - це щоб не мучились звірятка. Ви пробували наймати юристів, подавати в суд, кликати експертів, боротися правовими методами? Ви хоч один раз спромоглися поміряти концентрацію аміаку (чи що там ще шкідливого є) в повітрі перш ніж скликати ваші майдани? Навряд. Базар, бардак, шабаш. Дивитися на це сумно і соромно.
2.Седой
«Он что, дэбил?»

Думається мені, тут не в Олівері Ереті діло... )
46.Чудо Юдо
«Може вони за новітніми технологіями його народжують?»

Не інакше. Ну або роблять усі необхідні для запліднення маніпуляції, і потім 9 місяців чекають. Якщо не народився пачпорт, доводиться замовляти традиційним шляхом.
Там же ще з Металіки штришок. Красота.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Да, статєйка і правда смішна. Традиційна і давно уже набридла інфантильна муть короткозорого автора.
Ось вам приклад. Консульство України в Данії. Співробітники консульства працюють в самому центрі Копенгагена і щодня бачать, як живе/працює/розвивається одна з найуспішніших країн на планеті. Користуються данськими дорогами, комуналкою (співробітники ходять в туалет у сусідній готель), лікуються, щось оформляють, отримують дуже хороші зарплати. Основна робота консульства - надавати послуги громадянам України, які волею долі опинилися в Данії. З-поміж іншого - видача паспортів.
Закордонний паспорт - штука недовговічна, тому отримання нового - річ часто актуальна. Ми знаємо, що в Україні закордонний паспорт можна без проблем зробити за два тижні. Плюс його треба доставити з Києва до Копенгагена. Це близько двох тисяч кілометрів. Пару годин літаком. Або добу, ну нехай дві, машиною. Якщо нести паспорт пішки (йти 5 кілометрів на годину, 8 годин на день, субота/неділя вихідні), то принести його можна за 10 тижнів, тобто 2,5 місяці. Тим часом співробітники консульства обіцяють, що постараються вкластися у 9. 9 МІСЯЦІВ, КАРЛ!
Я не знаю, хто в цій хуйні винен - консул, посол, МЗС чи Кабмін, зате точно знаю, що переймання закордонного досвіду - це брєд сивої кобили. Щоб робити добрі діла, треба не закордонний досвід, а бажання робити добрі діла.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Да, я теж вважаю, що контрабасом повинен займатися справжній патріот, зірка Майдану і герой АТО. Нічого в цю справу пускати кого попало.
А якщо по суті, то:
Раз: замість одних негідників неодмінно прийдуть такі самі негідники.
Два: мені поїбать на економічних злочинців. Вони у нас завжди були і завжди будуть. А от на долбойобів, які палять з кулеметів у центрі міста, - не поїбать. Боротьба ж іде не між добром і злом, а між двома сортами злочинців, один з яких соціально небезпечний, а інший - ні.
1 2 3 4 5 6 7 ... 11
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації