Останні коментарі користувача «alist»

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 9
6.Ltava
«А не можна декілька заяв до поліції? Чи " свисни Васько ти дурніший" ? »

Можна, звичайно можна. Тільки давайте спрогнозуємо такий розвиток подій - я пишу заяву в поліцію/прокуратуру/СБУ/Зеленському... віддію її і жду результата. У встановлений законом термін отримую відповідь "фактів порущення закону не виявлено". Далі? Мовчу. Або записую гнівне відео десь в інтернеті, яке подивиться 1,5 людини. Зате з гордістю називаю себе «Активістом!»
Звичайно можна пофантазувати, що органи візьмуться за діло,виявлять, накажуть, але давайте будемо реалістами, і згадаємо кобеляцькі події, які пройшли із зверненням в наші «правоохоронні» органи і їх результат. Декілька подій, що приходять на думку:
- підпал машини Гунжеля
- напад на Філоненка
- свіжа подія з похоронним вінком
- .....і ще десятки гучних і не дуже подій (он в рубриці кримінал можна про частину з них почитати).
Заява в нашу поліцію = всунути голову в відро і покричати. Результат той же.
Відразу відповім, чого ж я пишу це редактору:
а) чесно скажу, просто сказати свою думку
б) тому що, вважаю, що стаття в газеті це напевно, те, що найбільш може дошкулити цим людям, на все інше їм начхати.
в) тому що вважаю, що незважаючи на мою незгоду з паном Філоненоком по багатьох питаннях, з усієї влади (а журналістика, це скажімо прямо, теж своєрідна влада), він сама пристойна людина в районі, з тих хто може вплинути на ситуацію. Тому, що ті хто можуть щось зробити ділом, такі ж вори, а він може хоч словом дошкулити певним персонажам. Якщо схоче, звичайно. І ризикне теж.
До речі Пан Редактор можна до пару невеликих питань-зверненень-прохань?
1. Можливо Вас запросять на вручення квітів новому голові РДА, або на сесію громади, або ще який депутат громади буде жалітися про безпрєдєл, щодо нього, або... задайте будь ласка питання комусь з нашої правлячої еліти - як воно там з автостанцією? 13 листопада закрили стару, кожна морда у владі висловила занепокоєння з цього приводу. 4 місяця минуло і тиша. І заодно запитайте, чи є в цих чиновників-депутатів совість, чи хоча б її залишки, чи вони всю її замінили на жажду бабла?
2. Мені тут підказали цікаву штуку, в Кобеляках давно вже з’явилась всеукраїнська знаменитість (і це не про покійного Касьяна), в 2017р. кобеляцький лісичий Хома прославився на всю Україну, тим що продав стару машину за 675тис., додав зарплати 138 тис. і не маючи більше доходів і накопичень купив новий Туарег за....1,83 млн.! Але Феміда хоч і строга, але погано зряча, минулось. Аж поки не настав 2021р. і він подав декларацію, де не маючи накопичень за 2020р., отримав з дружиною на пару 945 тис.грн. і купив в 2021р. FORD Ranger за ....2 млн.!!! Цього разу «стару» машину не продавав. Запитайте будь ласка: як так зуміти зробити? Як розрулити потом? І заодно запитайте, абсолютно непов’язане з цим питання, про незаконні рубки кобеляцьких лісів, мусорки в цих лісах... і чи є ще вакансії лісничих?
3. Ну і полиставши декларації (свіженькі), можете зробити рубрику "Таємниці життя від чиновників", де чиновники (і не тільки) писатимуть поради для «сіряків»
- де купити квартиру в новобудові Полтави (розсошенцях) за 15 тис. доларів?
- де купити 10 річну Ниву, за 700 баксів?
- де купити за 10 тис.ГРИВЕНЬ іномарку яка коштує, на сайтах 800-990 тис. гривень?
- де бомжують чиновники без нерухомості в деклараціях і без витрат на оренду нерухомості?
- в який дитячий будинок здають чиновники неповнолітніх дітей, аби лише не згадувати в деклараціїх (їх і оформлене на них добро).
І це лише питання після 30-40 хвилин перегляду декларації.
Ходять слухи, що Сироватку не можуть знайти для вручення йому розпорядження ПреЗедента. Більше того ніхто в РДА і ОДА не може згадати як він вигдялає, і хто він взагалі такий :)
Знаєте Пане Шкарбан, скажу Вам (якщо побачите цей коментар), що це Ваше звернення не має ніякого сенсу, з двох причин:
- увесь минулий рік, уряд ВР і ПреЗедент були зайняті лише питанням, як «розпилити» коронавірусні кошти, та «чутка» підзаробити на масках антисептиках і т.п. Ну і під шумок пропихнути продаж землі і т.п. Як результат, ніякої просвітницької роботи ніхто не вів. І на 2021 рік більшість українців (а по опитуваннях це саме більшість) демонструють рівень знань в медицині (і не лише в ній), на рівні типового жителя Нігеру, Єфіопії чи Сомалі. Тут і чіпізація і міровий заговор і .... А починалось все з масок, які 99% виявилось важко носити на фізіономії, а вимога мити реулярно руки взагалі була сприйнята, як примус до чогось страшного. І це дикунство, демонтсрують в більшості люди які отримали освіту в СССР, де нагадаю "найкраща освіта в світі".
- по друге, про яку вакцинацію можна говорити, якщо вакцин немає, ті 500 тис., що з помпою привезли, це 250 тис. чоловік. Темпами вакцинації в інших країнах це на 1-3 дні. А далі? Нормальні країни зараз ділять між собою (зі скандалами!) ті вакцини, які вони замовили рік назад (коли в нас заривали гроші в дороги). Яка там Україна.
Я внпевнений, що до кінця року заїде ще 200-500 тис. доз (на 100-250 чоловік) і все. Єдине що зможе спонукати українців вакцинуватись, це вимога для туристів, заробітчан... пред’явити паспорт вакцинації по приїзду (хоча скоріше ними просто почнуть торгувати). Лише примус, звернення не поможуть, майже 1,5 роки в інтернеті, ЗМІ, ср...ли в голови брехнею про корону, маски, а потім про вакцину, тепер одинокими зверненнями-проханнями вже нічого не виправиш.

Змінено 14.03.2021, 21:26
9.Седой
«за зарплату, і пенсію потім, і немаленькі відмічу (к) Зависть тоже плохая черта многих народов :) В 12 ночи переживать за мою пенсию (кстати, она около 1000 долларов)-»

Та не хвилюйся ти так, непереживаю я за твою зарплату, мені і на неї і на тебе пл... все одно. Річ в іншому, ти регулярно любиш вкидувати - "яка в мене зарплата", "який я благодєтєль", "який я герой", "не те що...", "а ви тут предетєлі", достатньо непогано характеризує твою особистість, як мені здається.
9.Седой
«Но за Украину обидно. »

Ти краще за свою любиму Росію переживай, а ми тут якось і самі розберемося, як нам жити, і поради від тих хто вже як мінімум один раз став зрадником Батькіщини нам не потрібні. Особливо непотрібні твої поради-вказівки, кого нам вважати героями, у вас он уже є один Герой Росії - "я первого русского в 16 лет убил" Кадиров, нам таких непотрібно.
3.Седой
«Не прокатит, присяге был верен до конца :) В окт. 1990 послали строить МЧС, с СА расстался по доброму. »

Лукавите, зрадник СРСР, лукавите. Бо кожен хто служив, знає, що присяга дається на період служби І наступне ПЕРЕБУВАННЯ В ЗАПАСІ, і тим більше СЛУЖБУ в МЧС.
Так что, нарушение присяги = измена Родины - наказывается лишением свободы на срок от десяти до пятнадцати лет с конфискацией имущества или смертной казнью с конфискацией имущества.
3.Седой
«Прикиньте, сколько за 30 лет добрых дел совершил :)»

Може й робив добрі діла, може, але... за зарплату, і пенсію потім, і немаленькі відмічу, так що... це вже трохи другий "героїзм".
Це нам, «бандерівцям» присяга СРСР не документ, а от ти зрадник Вітчизни, і не тобі нам тут про героїзм і присяги розказувати. Повернулось би тоді ГКЧП по другому і все, валив би тайгу, а так...
І напевно десь в твоїй справі в ФСБ, чи МО РФ, стоїть такий же запис, як проставили в РФ, в документах зрадників в Криму - "склонен к предательству".
Цікаве питання по тексту статті, все в ній перелічене це чудово, але... на сайті громади, викладені результати поіменного голосування з цих питань, нічого цікавого там немає, крім...
Шановна редакція, а чого в статті не згадані ще деякі питання, які були (або не були) проголосовані
- що це, і чого зняли в порядку денного "про затвердження документації з землеустрою щодо інвентаризації земель колективної власності для сінокосіння та випасання худоби площею 18,6511 га"?
- "про надання в оренду невитрибуваних (непереоформлених) земельних часток (паїв), запроектованих шляхів, господарських шляхів та прогонів"?
- "про надання в оренду невитребуваних (непереоформлених) земельних часток (паїв)"?
- і особливо "про безоплатну передачу земельних ділянок у власність громадянам", де 2 депутати (Голтвянський і Мельник) не голосували з підставою - конфлікт інтересів!
.
Я не знаю, може ці питання важливі, необхідні і на 100% для блага людей, але мене не полишає думка, що просто це початок земельного дерибану (тобто тієї причини, чого вони туда всі і ломились). Фактично не створена ще громада, не вирішені організаційні питання її роботи, а земелька вже аж двинулась...
Можливо питання скільки заступників буде в Копельця, чи скільки футболістів ганятиме м’яч на руїнах району, під пильним контролемі інструкторів, це і є тим, що дійсно турбує громаду. Але мені особисто здається, що саме в таких маленьких питаннях і рішатиметься доля мільйонів гривень і десятків та сотень гектарів землі.
Куча питань, наприклад відносно автостанції, так і не зрозуміло:
- Заступник голови РДА Юрій Кропивка, зустрівся з керівником Управління інфраструктури Полтавської ОДА Сергієм Марчишинцем, як обіцяв? Який результат? А доповідну написав на ім’я голови облдержадміністрації? І?
- Депутати не виділили землю аптекарям, і ?
Що далі? Все, пошуміли, і розбіглися?
І питання відносно фармацевтів, якщо вони планують відкрити там аптеку і т.д., то чого на сайті OLX, в рубриці кобеляцької нерухомості виставлена об’ява "Сдам в аренду помещение 300м2. по адресу: площадь Победы,2 ( бывшая автостанция)" якимось Юрієм, і виставлена давно, лише періодично оновлюється?
1.Седой
«Я один раз присягал - советскому народу. »

І зрадив присязі - " и до последнего дыхания быть преданным своему Народу, своей Советской Родине и Советскому Правительству." Що в 1991 перестав дихати, чи твоїми словами це твоє
1.Седой
«добровольное подтверждения склонности к предательству.»

А пока тобі лише "пусть меня постигнет суровая кара советского закона, всеобщая ненависть и презрение трудящихся" Презрение же тебе, человеку предавшему Родину, во имя власовского флага, царского орла и аквадискотеки во дворце Путина.
Я от просто вражений цією нахабною брехнею від Зелених Слуг, але напевно ще більше вражений, що частина вже «купилась» на це. Підняли з січня тарифи, потім трохи! їх знизили на.......лютий і березень, а потім даєш знову «ринкові» і «справедливі» ціни. І за це «зниження» треба дякувати Великому і Чесному Президенту Зеленському, ну і трішки Шмигалю. А те що в січні найбільші витрати газу будуть через холоди?
І вони ще навчають нас "спланувати власний бюджет". Бачили фоточки як весело Зеленському було в Буковелі? Думаєте, він веселився від катання на лижах? Ні він сміявся з людей, яких "обули по повній" і продовжать це робити далі.
А тепер, що нас чекає далі - в кінці місяця газові контролери, будуть бігати як навіжені по будинках (і плювати газовикам на карантин і коронавірус) і слідкувати, щоб бува хтось не «перекинув» 1-2 куби на лютий, а заплатив по повній в січні. Заодно комусь корони закинуть, ну щоб відволікти від думок "де взяти гроші". В лютому-березні заплатимо «справедливі» 6,99. А в Квітні і далі буде більше, гривень 8-9, народ покричить, але опалення вже не тягтиме так сильно, аж до ...десь так грудня 2021р., З січня 2022 об’являть ціну 14-15 грн., народ знову закричить, але на пару місяці Зеленський накаже встановити «справедливі» 11,99грн., і так далі......
Кінець епохи бідності він такий, не для всіх як виявляється, для декого це початок епохи геноциду.
P.S. А потім електорат проголує за наступного обіцяльника, що зараз кричить - 2 гривні зробимо....10 копійок можна зробити.... І знову наступить кінець епохи бідності, в наступних "чесних і справедливих" політиків,....але не в нас. Хтось же має оплатити цей ріст багатства. Чи думаєте ця «еліта» нам оплатить? Ні, шановні, ми їм платитимемо. І так буде до тих пір поки люди голосуватимуть не головою, а ....чимось іншим. Тобто вічно.
А де ж депутатська группа "Архангели-спасителі Кобеляччини", чи як їх там ? От хто дійсно має змогу вияснити і розібратись, так це вони (ну і ще правоохоронці, але їх в районі, нажаль, останні 30 років не бачили). Минулі 5 років, в нас були депутати, дресировані лише піднімати руку "За", а тепер?

1.Fed654Frumos
«Ясно одне,що затіяли цю дебільну децентралізацію з однією метою-розсварити людей.»

Та ні, децентралізація, це здрава ідея, яка як і минулі 10500 здравих ідей, перетворена в театр абсурду і корупції.
"" Буквально за півгодини вони проголосували за звернення до Президента, Верховної ради та Кабміну. ""
От прийшло в голову, ПреЗедент, головний Слуга народу, Верховна рада - більшість Слуги народу, Кабмін сформований одноосібно ПреЗедентом та слугами в ВР. Всі вони скопом вирішили, що пора стригти овець, і підняли тарифи. Справедливо можна сказати, що відповідальність на партії Слуга Народу і особисто її лідері.
Так от, в міській раді (рівно як в Білицькій, Полтавській і т.д.) є депутати Слуги Народу, так може не потрібно звернення, а потрібно було
1) їх підняти і вимагати пояснень відносно тарифів
2) змусити вийти до людей і пояснити, за які шиші, їм платити за енергоносії
3) .....
І якщо скажете, що вони не знають/не несуть відповідальності/..../ за дії керівництва партії, так тоді питання - скільки з них вийшли з партії через незгоду з тарифним геноцидом? Не вийшли, значить підтримують.
1.Slavko
«Ну де ж ви, 73 % нелохів !? »

Так он же, вище на фотографіях, святкують кінець епохи бідності.
2.Fed654Frumos
«Ага,і де 55 % лохів сивочолого бариги,який і почав драти з українців три шкури,ввівши Дюсельдорфи та Ротердами . »

Це ти про той "грабіжницький роттердам+", який виявився дешевшим для людей чим, покращення Вована Оманського?
До речі, як там війна на Донбасі, скінчилась? Чи тепер "гроші на крові" зашибає Зеленський?
А як там боротьба з корупцією і олігархами? Братан Єрмака і Татаров передають всим пламенний привіт. А олігархи які іздять в ОПУ як до себе додому?
3.SerSergeevich
«На теренах Кобеляк з’явилася потужна Громадська Організація, Конституційно Правовий Конгрес. »

№%%%;№№№%:% на ....... а потім в *??::*::%::::::!!!! Ще одні спасителі.......!
Якби ще так турбувалися за автостанцією, мусоркою і т.п. 3,66млн. лише Колосу (читай Детюку), а ще по сільрадах спортінструктори, команди, футбольний проект Копельця.... Скільки загалом? Справжній "пир во время чумы".
1.Ltava
«НАФТОГАЗ купив?)) »

Так, в подарунок Зеленському.
"Причиною утворення деформації стало потрапляння в бетонну суміш чужорідного матеріалу, у результаті чого утворилася неоднорідна маса, яка з часом і викликала появу ями»."
Чужорідний матеріал, та неоднорідна маса - це нові назви українських дорожніх корупціонерів?
Ноухау від Зеленського - даєш ямковий ремонт на щойнозбудованій дорозі!!! Не чекай, відмивай!

P.S. Навіть зразу не помітив - там же тріщина між цими ямами! Ямки залили бетоном, а тріщина? Вирізати увесь квадрат бетону дорого, так зробили для виду "ремонт".
Ці блоки, це тестування майбутнього Кобеляцького району - автострада по якій «літатимуть» пани з Києва в Дніпро, і околиці, на які не заїхати, і з яих не виїхати, і з яких з смутком дивитимуться на Ролсройси та Мерседеси селяни. А з часом автостраду обнесуть 5 метровим парканом, щоб вигляд старих хат і голодних облич не «напрягав» еліту.
P.S. І хоча все це лише «поетичне» перебільшення, але...

[[ЦИТАТА|2|Ltava|Зніміть блоки якщо не має законних підстав їх ставити ! Шо всі так бояться себе захистити ?(( ]]
Думаю того, що хто ставив блоки ніхто не знає, і поліція нічого "не бачить", а спробуй їх прибрати, тут же прилетять і поліціянти і автодорожники і пришиють діло. Це Україна, тут така "законність"! Тебе вбивають, так ніхто не бачить, почнеш відбиватися - ти злочинець.

Змінено 15.01.2021, 00:09
Чогось в голову приходить лише шедевральне з Наша Russia: "а кто это сделал?"
Посилання на rutube.ru
3.Antireiting
«що опозиція назветься автоматично "ГРАБУНОК ГРОМАДИ" »

Поправка не опозиція - БІЛЬШІСТЬ!
А насправді неважливо, Копелець і Ко більшість, чи "Сила громади". Я от дивився відео з сесій і там випадково проскакувала правда про політично-фінансове життя району. Може і не дослівно - "зустрілись в Полтаві", "Біленький пришле юриста", "у Полтаві порішали, а ти Копелець тепер порушуєш домовленість".... Передивіться відео з сесій.
Мені особисто зрозуміло, що ділять посади, гроші, землю і т.п. обласні князьки, а тут.... шестірки ділять між собою крихти з хазяйського столу. Так нам здається що це великі гроші і в декого з місцевих це постійна кормушка, але...
Фанати Копельця, невже ви думаєте, що на вибори він всадив свої гроші? Фанати Кіптілого ви теж такі наївні? А пані Шевченко, чия реклама була всюди, крім хіба 1+1? Навіть в районних виборах це сотні тисяч, а то і мільйони. Чи скажете, тіж спостерігачі, працювал за ідею? Ні за гроші, великі, за великий чорний нал! І тепер спонсори заберуть їх назад, з відсотками, з тисячами відсотків прибутку. Заберуть землею, бюджетними грошима, міським майном...
2.Poltava
« Хочу аквапарк і європейський стадіон. »

Будуть, обов’язково будуть, правда в 50 раз дорожче і не факт що не лише на папері, але будуть, бо відмивати бабло на чомусь потрібно, не лише ж на верблюдах?
А ми будемо обговорювати автостанцію, скільки бугалтерів буде в відділі освіти, та кролів в мусорних контейнерах. Важливі речі? Так, але насправді гострі питання непідніме ніхто, ні Копелець, ні Сила громади, ні Філоненко, ні..., бо там будуть вже зовсім другі інтереси і гроші. А так погратися в демкратію і журналістику звісно дадуть, "пар випустити", аби лише не заважали справжнім баронам. А хто заважатиме, в того знайдуть пару грам наркоти, або патрон, або п’яним втоне в річці, а як мінімум для «поніманія» дадуть по фізіономії увечері, аби не ліз куди не слід. Отак і житимем, як і до цього.
Так що обсудимо 20 діловолів, чи може 19.....?
Просто відновлено газопостачання, чи "відновлено", як у недавно у Чкалово?
5.EuqeneMukhin
«ви як за звичай ALIST сильно помиляєтеся, Зелений мент це просто дно нашого сьогодення»

сарказм, просто сарказм. Та і хіба лише зеденопогонний це дно? Там всі вони повне....... оте саме. "спасителі Кобеляччини"
1.Fed654Frumos
«Оце голова громади та депутати!А в кобеляцької влади основна задача поділити портфелі,а потім і до дерибану земельки приступати.Їм на драконівські тарифи насрати,у них бабло буде,а люди хай як хочуть. »

Насправді теж саме, вищенаведені отримувачі звернення, його навіть в туалеті не використають, так викинуть, бо звикли користуватись 12 шаровим туалетним папером від Гуччі. І ніяк не відреагують, максимум порадять продати собаку і використати ці гроші на сплату нових тарифів.
У понеділок, 11 січня, кобеляцькі дитсадки знову прийматимуть дітей.
От тільки при нормальній країні, за те що 10 днів дитсадки були без опалення, полетіли б голови, а тут дійсно, випишуть собі премії за "вирішення проблеми".
А не подали – вчителі, фельдшери, трактористи, дрібні фермери, підприємці, пенсіонери. І тепер усім цим людям загрожує покарання у вигляді штрафу в 850 гривень.
З однієї сторони справедливо, а от з іншої.... а нас простих смертних, котрі не лізуть в політику (навіть місцеву), питають чи знаємо ми, скажімо про зростання тарифів? Ні маємо платити за новими розцінками. А тут «незанали» про декларації.
А запитаємо себе, а чого навчить цей вчитель дітей, якщо він неспроможний подати декларацію? А ці дрібні фермери та підприємці так само незнають про сплату податків?
І головне питання, хай і не в верховній раді, але навіть в місцевих радах ці люди приймали правові рішення як жити громаді села/міста/району, але тут чогось нерозібралися в законах. А ми в їх рішеннях маємо розбиратися?
Я вважаю, що насправді знали про декларації, просто частина купилася на оці скандали з конституційним судом, то вони відміняють декларування, то ні. От і вирішили "отпетляти". Причина проста, я особисто знаю як трясе декого від цього декларування, незважаючи, на те, що ніхто не перевіряє достовірність і повноту данних в них, в певних людей істерика від того, що "всякі селюки будуть б.., дивитись скільки в мене бабок??!!!" ©
Це неправда, що там нелегальні гральні заклади, я Вам з легкістю це доведу, якби це було так, то:
- Пан Копелець, як міський голова, та найчесніша людина (згідно передвиборчих лозунгів) підняв би це питання офіційно.
- Пан Кіптілий, як один з керівникиів кобеляцьких правоохоронців, лідер більшості в міськраді і взагалі найчесніша людина (згідно передвиборчих лозунгів), підняв би це питання ще до виборів під час своєї найуспішнішої кар’єри міліцейського-поліцейського.
- Пані Шевченко, як ще недавно голова райдержадміністрації, викрила б злочинців і поставила б вимогу перед провоохоронцями.
......
- І та ще 250 чиновників, "активістів", правоохоронців... давно б знайшли ці заклади.
Невже можна подумати, що на центральних вулицях міста, будуть незаконні заклади і скажімо, таж прокуратура, їх не бачитиме???
Так, що 100% це помилка і наклеп.
P.S. Ви ще скажіть, що в нас майже (і не майжє) відкрито торгують наркотою, самогоном, приймають незаконно металолом і їздять бухі за кермом! Місто ж маленьке, а чиновників і правоохоронців 500+ чоловік, давно б побачили!
1 2 3 4 5 6 7 ... 9
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації