Останні коментарі користувача «alist»

Коментарі користувача
1 2 3 4
Не переживайте, через місяць вспливе замом/начальником райвідділу десь в Одеській області, а ще через півроку, як тихо відсидиться, знову кар’єра піде вверх. Звичайна практика в органах.
alist 25 вересня, 10:23 На тему: Екологи рахують збитки...
Зате багато відкритих питань:
- де районна влада? Чи ви лише бюджет району пилити можете?
- поліція. Де справа на регулярного підпалювача мусорки? Чи раз її закрили, то діло ненужне? А якби, недай Бог, так регулярно загорався райвідділ, чи райдержадміністрація, то вже знайшли?
- поліція, прокуратура. Де справа на Ісипа і Галушку за поперідню НЕЗАКОННУ свалку, яку Копелець талантливо нарік сортувальною станцією і протяг так якийсь час?
- чого, чим ближче до виборів, тим дужче загорається (в прямому і переносному сенсі) мусорна тема?
- куди викидують свій мусор активісти, журналісти, екологи і т.п.? В контейнери, і в цей момент не сильно переживають, що через день їх мусор літатипе по лісі. І розказувати, що самі дома все переробляють непотрібно, нинішній "стиль життя" передбачає багато мусора, який дома не переробиш.
- А чого ж не приїхали інші активісти захищати ліс? Піара малувато?

А скінчиться тим, що Копелець перестане вивозити мусор і поставить біля кожного контейнера плакат - з претензіями дзвонити Філоненку, Тамілі, Матюхову та Ісипу. І їх номера телефонів.

Змінено 25.09.2019, 10:35
alist 25 вересня, 10:07 На тему: Екологи рахують збитки...
От зараз нічого пропонувати не буду, лише покритикую.
1. Копелець і Ко - чого ця свалка виглядає, як звичайна галявина в лісі, куди валять тихцем мусор? Це підготовлений полігон? Тут немає навіть мінімальних спроб окультурити і запобігти пожежі, чи попаданні відходів в грунтові води. Зате лежать непогані такі дрючечки, напевно спиляні з засохшої деревини, так? На перший (та і п’ятий і десятий) погляд, це вдесятеро мерзотніша свалка, ніж колишня ганжівська і кобеляцька. Ви навіть не спробували зімітувати створення полігону. В Жуках ви теж свій мусор валите в лісопосадку?
2. Ті хто пропонує возити мусор в Горішні Плавні чи Зачепилівку, є один ньюанс - а Ви там спитали чи ждуть вони кобеляцьго ла..на? Чи тоже викличуть екологів і поліцію? І крім того покажіть репортаж з тамтешнього мусороПЕРЕРОБНОГО заводу. А то в мене є велика підозра, що він з розряду кобеляцької сортувальної станції, тобто просто відбирають мусор, який приносить бабки, а остальне на кучу. В данний момент вся ваша фантазія це - відвезти подалі, хай воняє комусь другому.
3. Фантазери - зробимо свій мусоропереробний завод, чи полігон європейського рівня. Я навіть не чіпаю питання бабла, питання в тому, чи розумієте Ви, що після такого уже нам повезуть і полтавське і львівське і кременчуцьке сміття?
Чи Ваша мрія зробити типа завод, на якому можна буде відібрати метал, пластик і папір і забарижити його, а остальне в лісок? Тоді все стає ясно.
4. Тарифи і штрафи, як пропонують за мусор - знаєте, останнім часом, я вже не витримую, з кожного кутка безостановочно - підняти тарифи, підняти штрафи, підняти налоги, а що це в тебе за гроші, а звідки? Причому самі чогось їх не платять. Знайте, при певному рівні тарифів і штрафів, будуть ночами грузити сміття в машину і кидати його десь в Кобеляках, де вроді нікого не видно.
alist 31 серпня, 20:14 На тему: Післявибор’я...
Іноді краще промовчати пан Філоненко, тоді будете схожі на ... непредвзяту людину. Як Ви проїхались по Вітку, Босенку... і одночасно лизнули Бульбаху і Жука. От тільки, що між ними спільного і різного? А те, що Жук і Бульбаха "свої", місцеві і при невдоволенні можуть доставити проблем, а чужі це так...
Тобто по вашому, "Сергій Жук — жнивує, обробляє землю, готується до посівної", все нормально. А може Вітко і Босенко і Ко. теж жнивують? Ви цікавились? Може їм тоже ніколи захищати людей, бо вони зайняті як і Жук? А взагалі, якби вибрали Жука, то він би попросив перенести засідання Ради, бо йому нужно жнивувати і обробляти землю? А де згадки про Реку? Но ніззя такого писати, свої ж!
Радите нам рости як виборцям? Так і я пораджу Вам рости як журналісту, як незалежному журналісту, а не бути діджеєм по заявках.
P.S. Варто було б Вам згадати і інших зникнувших з горизонта захисників, ряд місцевих депутатів, Ісипа, пані Тамілу. До речі де вона? Отримала за 6 місяців безупинного піклування про людей 240565 грн. і отчалила в Сен-Тропе? За півлимона гривень в рік я теж готовий днями і ночати турбуватись про людей.
Але видно їх ще не «заказали» "незалежному і професійному журналісту".
P.P.S. Зате користувач який закликав до геноциду українців продовжує зажигати в коментарях, так тримати, Ехо Кобеляк!
83.orakul
«Істота - це створіння яке втратило мізки, це те, в що перетворили телеящиком більшість народу.»

Самокритично написав, нічого не скажеш.
83.orakul
«Конституція України має найвищу юридичну силу...»

Нагадуєш звичайного бандита, вроді крутяк, але тільки що, біжить в поліцію з заявами, що його побили. Але погано, що така істота як ти, побачив в конституції лише права, було б непогано дочитати і до обов’язків. Наприклад статті 68. Кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.
Бачич оце - Не посягати на честь і гідність інших людей.
Запам’ятай, твої права, закінчуються там, де починаються права інших людей.

Повторюсь, ШАНОВНА РЕДАКЦІЯ, ПАН ФІЛОНЕНКО, ДІДЕНКО ТА ІН. Ви важаєте нормальними мати в коментарях заклики до геноциду українців, неоднократні образи українців та ін.? Чи невидалення таких коментарів та коментаторів означає, що редакція цілком підтримує таку точку зору?
27.orakul
« А вАще-то є радикальніші методи. Проста логіка і здоровий глузд підказують, що треба усувати причиниу. А першпричина - українці. Ніхто ж не заперечить? Вихід простий і на всі сто дієвий - геть українців з цієї землі. Нєт українців і нєт проблєм.»

Це не вирвано з контексту. Повторюсь, хотілось би побачити Вашу позицію відносно даного користувача. Особливо враховуючи, що ви закріваєте коментарі за одине єдине нецензурне слово, а фашистські заклики виходить норм.? Чи праві ті хто писали, що оракул це хтось з редакції?
77.ИВЕН
«почали за сміття-не вийшло- кинулися на Сталіна і іші теми
а що ж із сміттям?
»

А нічого. Більше того, 90% що його куди возили, туди і возитимуть. Це ж Кобеляки, коли тут що небудь доводили до кінця? Причому і люди і влада (яка до речі це тіж кобелячани, а не марсіани чи їзраїльтяни, як дехто фантазує). Результат простий, хтось попіднімав свій рейтинг на мусорі і показав себе новій владі, хтось зробив вид ніби рішив проблему, ну а ми залишились з мусоркою під дворами, ой, вибачте, з сортувальною станцією. А, ще жителі сусідніх сіл, ще раз побачили, що для них ОТГ з Кобеляками, це обмін їх грошей на наш мусор.
27.orakul
«А вАще-то є радикальніші методи. Проста логіка і здоровий глузд підказують, що треба усувати причиниу. А першпричина - українці. Ніхто ж не заперечить? Вихід простий і на всі сто дієвий - геть українців з цієї землі. Нєт українців і нєт проблєм.»

Шановна редакція, Вам не здається що дана істота, вже конкретно охаміла? Ви вважаєте, що таким фашистським коментарям місце на сайті? Я розумію доводи про свободу слова, але це вже давно вийшло за межі. Ви навіть коментар не видалили, хоча воно вже написало достатньо для блокування на сайті. Шановний пан Філоненко, пан Діденко, Ви вважаєте це нормальним і чи нормальною є бездіяльність редакції в даному питанні?
1.ИВЕН
«ДЕ Ж ТІ ОБІЦЯНКИ ЩО ПЕРЕДУВАЛИ ВИБОРАМ (а вибирав то вас народ...) »

За новинами не слідкуєте, шановний? ПреЗедент ще на другий, чи третій день піісля виборів сказав, що він нікому нічого не обіцяв.
5.Maksym
«Якщо за зелений тариф не будуть платити “Укргідроенерго” та “Енергоатом”, то хто буде?»

Той хто і зараз - ти, я, і всі інші зі свого кармана. Коли йтимеш вулицею і побачиш батареї на криші якогось кобеляцького мініолігархі, чи ціле їх поле Ахметова, то гордись - це з твого кармана кожен місяць оплачується. І круто так оплачується. А тепер можеш гордитись ще більше, тепер ти компенсуєш 20% власникам заводів і прочим "бізнеселітам". Круто, да?
15.микола козак
«Цікаво , кого ви відносите до еліти , не тих бува , хто більше вкрав? »

Ні еліта, це....найкращий приклад, це уха, коли її вариш в певний момент там збирається піна, хороший кухар її знімає і викидує, а в Україні не тільки немає хорошого кухаря, а ще й піна об’явила себе елітою, і викидує з казана рибу.
14.микола козак
«Я наприклад не бачу , що Копилець чимось гірший за Ісипа.»

Одинакові, абсолютно, трохи різна поведінка, але результат один і той же. Але зараз з Копельця як з гуся вода, а за Ісипа ніхто і не згадує, бо там в багатьох рильце в пушку, проще мовчати.
14.микола козак
«Якщо Копилець щось украв , то є правоохоронні органи , суд »

Які суди, які правоохоронні органи? В Україні? В Кобеляках? Ти смієшся? Їх професійний потолок, на заправці один одному морди бити та на родичів заяви про взятки писати.
9.Beri Mor
«Треба якнайшвидше об"єднуватися в ОТГ,та гнати цього зажравшогося отморозка в його жуківську нору. »

Тільки буде не так, об’єднатись в ОТГ, вибрати головою Копельця, от тоді він розвернеться. І виберуть же. А якщо і не виберуть, то нічого не зміниться, замість нього буде другий рехворматор, і в нього теж буде бізнес, діти, родичі..., всим їм нужно буде земельки, грошей, та і для нас теж будуть... обіцянки і плани.
18.ИВЕН
«Без обиди до всіх жителів міта--щож робити з мусором ?
Давайте ж всетаки вирішувати--- а не критикувати кожне предложення--нумо-давайте встановимо приз за лучший проект... »

Ну поперше приз за проект уже є - це неслаба зарплата, а потім і пенсія чиновникам, яким люди делегували обов’язок це вирішити. І смію замітити нікого силком в крісла не саджали і ніхто заяву не написав, бо не справляється.
По друге, ми ж не сама передова країна світу, все давно придумано - роздільний збір сміття, переробка, біогаз з мусорок... Але...питання навіть не в грошах, а в головах людей. Вийдіть і скажіть кобелячанам, що тепер мусор потрібно викидати роздільно - стекло, папір, пластик.... Та тут, до багатьох просто не доходить, що в контейнери свиняче лайно кидати не можна, що мусор нужно кидати в мусорку, а не на траву... Того я схиляюсь до думки, що мінімум 10 наступних років, все буде по старому - вивезти і вивалити на кучу за город (або навіть в межах), питання тільки де буде та куча, тут чи в Решетиловкі, чи в Гайовому....

Змінено 18.08.2019, 10:07
Тобто дали по лимону гривень на піар існуючих депутатів. Які будуть торжественно перерізати стрічки відкриваючи ці "об’єкти". Шановна редакція надіюсь зніме відеоролик? Особливо цікавить відео з торжества, по поводу ремонта вигрібної ями, яку змогли підлампічити лише за допомоги області.
Не можна туди свалку переносити, є серйозні перепони для цього:
1. Як тоді Ромчику піаритись на мусорі?
2. Як же тоді посада голви райдержадміністрації? Туди ж активіста будуть назначати,як же активнічати без мусора, це ж чотка, провірена виборами тема?
3. Це ж їздити його підпалювати нашому "таємничому піроману" доведеться через усе місто! Хто компенсує йому бензин?

А взагалі жителям Гайового передаємо пламенний привіт. Ганжівку мусорома завалили, частину Кобеляк теж, тепер Гайове, хто далі?
Знаю, тут потрібно клясти стару, нову, майбутню владу, але все таки напишу - а що, в Комарівці залишились лише пенсіонери 80+ років? Невже ні в кого немає зварювального аппарата? Немає нівкого з родичів, друзів? Якщо така проблема, чоловіки села, зберіться на субботник і приведіть міст до ладу, хоч як зможете. Але ні, всі чекають, що хтось інший зробить - сільська рада, районна влада, Зеленський, сусід. Ну чекайте далі, а поки їздіть 20км.
А, ледь не забув, не забудьте на наступних виборах знову проголосувати за того хто ОБІЦЯТИМЕ, а не РОБИТИМЕ.
1.Fuks
«Читав що ОПУ призупинив перерахування коштів містам щоб мери перед виборами не піарилися... »

Ну да, а пеотім кинуть їх на наступний день, після того як більшість місцевих крісел займуть "слуги народу". І народ буде вс.....я від радості "які класні нові облицця у влади, он і ремонти бігом почали, не те що....". Влада нова, а порядки старі.
alist 18 серпня, 08:49 На тему: Чи є життя без свинарника?...
Та нормально все, ось дочекаємось 2020р., подивимось на нові декларації Латиша і Ко. і побачимо що в селищі все стало нормальніше відсотків на 30-40 проти цього року. Що є кращим доказом процвітання, як не зарплати чиновників (і їх зростання)?
Ну знову в статті багато помилок. Пан Діденко, як так можна?
1. - помилка в назві статті, має бути "Як почати заробляти на громадянах України, продаючи їм втридорога сонячну енергію."
2. - і в кінці "Якщо держава даватиме можливість заробляти на «зеленому» тарифі всім громадянам, а не лише олігархам,", має писатись "Якщо держава даватиме можливість заробляти на обдиранні простих людей тарифами, не лише олігархам, а і трохи менш заможним багачам, то буду збільшувати кількість сонячних панелей"

Зрозумійте всі, 4,40 грн за кіловат, що отримують зеленотарифні бариги, не з повітря беруться, їх платите ВИ! воно все закладене в тарифах для простих громадян. Я щиро, ,Щиро, ЩИРО надіюсь, що наше рідне і любиме государство, поступить традиційно і «кине» цих новоявлених мініолігархів, відмінивши цей зелений тариф, і оставивши їх з кучею китайських, безтолкових сонячних батарей, які будуть окупатися в ринкових умовах 150 років, а не за 5 за рахунок наших з вами грошей.
3.микола козак
«Марна трата часу їхати до президента з Кобеляцьким смітником.»

Та їдуть не ради смітника, а з надією, що може побачить, та пустить в "Слугу народу". Балакають, що там вже б’ються за місце в партії, бо чуть не 100% шанс припасти до корита, на наступних місцевих виборах. Ото і вся мета, скоро потянуться до Зеленського мітинкувальники - окремо за больниці, окрема группа проти ям на Шевченка, окрема группа проти ям на Касяна і т.д. Це ще тільки начало.
Не важко передбачити куди просадять ці гроші - футбол (500 тис.), підняття зарплати міськраді (1 млн), премії (2 млн.), екопарк (1млн.), на парк (100 тис), День чого небудь (4млн), 0,0005мм. асфальта, десь в перевулку (200 тис), газету (45тис.) і 35 грн. на капітальний ремонт водопроводу.
А потім їх Високопреосвященство буде казати - район/область/Київ, грошей не дає, на мусоровоз нема, на скважини нема, на водопровод нема, а тут ще й сніг неожиданно в січні випав.
От який дивний збіг, кожного разу коли в повітрі начинає «пахнути» місцевими виборами, загорається мусорка. І деякі активісти сидячи верхи на димлячій кучі мусора, ломляться в чиновницьке крісло, поближче до грошей.
Прохання до райвідділу - займіться цим питанням, піймайте цього «таємничого» мусорного піромана.
Вообще кошмар, мало того, що поряд мусорка з вонню і крисами, так ще й через політичні амбіції "когось", ще й димом дихати.
P.S. А вообще непонятно, дали ж субвенцію 7,8млн. грн., а на мусоровоз 3,8млн., виділити з них жалко? На футбол потратять, чи що?
Крім того, прокурор спитав, "а чого дорогу не перекриють" - це просто повний ................., оце відповідь від представника влади!
Здивували люди, чесне слово здивували. Я був впевнений, що як завжди проголосують за того, хто більшою пачкою грошей потрясе, а ні, Вітка "кинули", на концерті пострибали, а потім не проголосували. Може, ще й не все втрачено, є якийсь прогрес в головах.
автомобіль обслуговує лише жителів Кобеляк. - А можуть медики, пожежна і прочі служби почати обслуговувати всих крім міського голови і депутатів міськради? Оце було б справедливо.
"Зараз я вже оформила документи в центрі зайнятості. Трішки перепочину."

!!!Шановна редакція, а от візьміть і проконтролюйне, чи буде ця пані (отримуючи напевно 10000-15000грн "допомоги") ходити відмічатися ледь не кожен день, як всі інші, чи відправлять її на громадські роботи, чи піде на навчання дояркою, чи направлять її на роботу прибиральницею....як і всих інших. Чи вона «перепочивати» буде на наші гроші.
4.Малой
«Ваш округ значить продажнi холопи, живiть як хочете , i нема чого кричати що погано все , ви самi лохи.»

Та ні дорогий, це і твій округ, так що, як ти зізнався, то лох це мабуть ти. Ти ж напевно вищав від радості від дзідзьо, сьогодні повищиш від Полякової, і не факт, що за 100-200 грн. не роздаєш сьогодні макулатуру за всих цих «спасітелей» Кобеляччини. Чи вже починаєш стандартну пісню - я не брав, я за них не голосував. Зараз як подивишся, так і за Яника і за Кучму, та навіть за Копельця не голосували. Тільки зарано, вибереш в неділю музикального кандидата, а потом будеш розказувати, що то лохи вибрали, а ти ні-ні, на концерти не ходив, не брав....ні.ні.ні. Бадь чесним хоч перед собою.
alist 16 липня, 22:10 На тему: Кобелячани «жартують»...
Особисто я так зрозумів позицію прокуратури, прочитавши дану статтю - якщо побачили скажімо чоловіка в калюжі крові, ідіть мимо, бо вдруг то не вбитий, а п’яний упав і розбив носа, і вам раз - і два роки тюряги. Чи чуєте, вибачте, трупний запах від сусідів - не телефонуйте, бо може то просто воняють 4000 зіпсованих гусячих яйець з притулку для собак. А позвоните - поїдете на зону.
Дякую за роз’яснення, треба принцип - моя хата скраю - записати в конституцію, за пунктом № 1.
Пан Гунжель, якщо Ви думаєте, що з допомогою цієї бюджетної, депрессевно-меланхолічної акції, потрапите на депутатське місце, то глибоко помиляєтесь. В нашому виборчому округу прийнято голосувати за людей щедрих. Для перемоги, Вам потрібно було б роздати пару холодильників, ліків пенсіонерам, привезти сюди з концертом якусь Лорак, чи хоча б очередне дзьо-дзьо. А це... даремне витрачання тих 500-800 гривень, що були потрачені на оплату активістам. Не прийнято тут за такиж економних голосувати. Кульок гречки рішає все.
Проблема на самому ділі, куди як ширше, чим притулок для собак. Зветься вона - правила поводження/проживання/культури/екології/санітарії в населеному пункті. Питання - це нормально, коли в межах населеного пункту знаходиться притулок для собак? Нормально коли в населеному пункті тримають свиней, курей, гусей? І я не про 1-2 свині, 20 курей і 10 гусей пишу. Ні, мова йде про особливо обдарованих «бізнесменів» які тримають штук 10-30 свиней, і т.п. уже пром. кількості біля жилих будинків. Але влада (та і журналісти) їх "не бачать".
А всим хто за притулок, бажаю уявити таке сусідство для себе. 50 собак за забором.
На самому ділі я за притулки для собак, котів, і т.п. Це цивілізованість. Але і облаштовувати їх потрібно цивілізовано.
P.S. Звернув увагу на слова про утилізацію зіпсованих гусячих яєць. А Ви, пан Філоненко звернули? Спитали про кількість утилізованих, а головне, як їх утилізували? Зарили тищу-дві зіпсованих яєць під забором у сусідів? В лісопосадку? Варто жителям Сухинівки чекати нового "Чорнобиля"?
1 2 3 4
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації