Останні коментарі користувача «alist»

Коментарі користувача
1 2 3
автомобіль обслуговує лише жителів Кобеляк. - А можуть медики, пожежна і прочі служби почати обслуговувати всих крім міського голови і депутатів міськради? Оце було б справедливо.
"Зараз я вже оформила документи в центрі зайнятості. Трішки перепочину."

!!!Шановна редакція, а от візьміть і проконтролюйне, чи буде ця пані (отримуючи напевно 10000-15000грн "допомоги") ходити відмічатися ледь не кожен день, як всі інші, чи відправлять її на громадські роботи, чи піде на навчання дояркою, чи направлять її на роботу прибиральницею....як і всих інших. Чи вона «перепочивати» буде на наші гроші.
4.Малой
«Ваш округ значить продажнi холопи, живiть як хочете , i нема чого кричати що погано все , ви самi лохи.»

Та ні дорогий, це і твій округ, так що, як ти зізнався, то лох це мабуть ти. Ти ж напевно вищав від радості від дзідзьо, сьогодні повищиш від Полякової, і не факт, що за 100-200 грн. не роздаєш сьогодні макулатуру за всих цих «спасітелей» Кобеляччини. Чи вже починаєш стандартну пісню - я не брав, я за них не голосував. Зараз як подивишся, так і за Яника і за Кучму, та навіть за Копельця не голосували. Тільки зарано, вибереш в неділю музикального кандидата, а потом будеш розказувати, що то лохи вибрали, а ти ні-ні, на концерти не ходив, не брав....ні.ні.ні. Бадь чесним хоч перед собою.
alist 16 липня, 22:10 На тему: Кобелячани «жартують»...
Особисто я так зрозумів позицію прокуратури, прочитавши дану статтю - якщо побачили скажімо чоловіка в калюжі крові, ідіть мимо, бо вдруг то не вбитий, а п’яний упав і розбив носа, і вам раз - і два роки тюряги. Чи чуєте, вибачте, трупний запах від сусідів - не телефонуйте, бо може то просто воняють 4000 зіпсованих гусячих яйець з притулку для собак. А позвоните - поїдете на зону.
Дякую за роз’яснення, треба принцип - моя хата скраю - записати в конституцію, за пунктом № 1.
Пан Гунжель, якщо Ви думаєте, що з допомогою цієї бюджетної, депрессевно-меланхолічної акції, потрапите на депутатське місце, то глибоко помиляєтесь. В нашому виборчому округу прийнято голосувати за людей щедрих. Для перемоги, Вам потрібно було б роздати пару холодильників, ліків пенсіонерам, привезти сюди з концертом якусь Лорак, чи хоча б очередне дзьо-дзьо. А це... даремне витрачання тих 500-800 гривень, що були потрачені на оплату активістам. Не прийнято тут за такиж економних голосувати. Кульок гречки рішає все.
Проблема на самому ділі, куди як ширше, чим притулок для собак. Зветься вона - правила поводження/проживання/культури/екології/санітарії в населеному пункті. Питання - це нормально, коли в межах населеного пункту знаходиться притулок для собак? Нормально коли в населеному пункті тримають свиней, курей, гусей? І я не про 1-2 свині, 20 курей і 10 гусей пишу. Ні, мова йде про особливо обдарованих «бізнесменів» які тримають штук 10-30 свиней, і т.п. уже пром. кількості біля жилих будинків. Але влада (та і журналісти) їх "не бачать".
А всим хто за притулок, бажаю уявити таке сусідство для себе. 50 собак за забором.
На самому ділі я за притулки для собак, котів, і т.п. Це цивілізованість. Але і облаштовувати їх потрібно цивілізовано.
P.S. Звернув увагу на слова про утилізацію зіпсованих гусячих яєць. А Ви, пан Філоненко звернули? Спитали про кількість утилізованих, а головне, як їх утилізували? Зарили тищу-дві зіпсованих яєць під забором у сусідів? В лісопосадку? Варто жителям Сухинівки чекати нового "Чорнобиля"?
alist 14 липня, 12:03 На тему: Доживемо до серпня…...
5.orakul
«Адмін рехворма призначена для передачі землі у власність ОТГ і потім її вилучення. Очевидне підтвердження цьому - подарунок черметної санітарки від Ротарі клубу Буденківській ОТГ. »

Я от просто не розумію, які мають бути завихрення в голові, що об’єднати вигадку про вилучення землі і машину швидкої допомоги. Там що автопілот, і вона буде нагрібати в кузов землю і возити її в Італію? Чи ти думаєш, що тепер Скрильник подаре у відповідь італійцям трохи бутенківської землі? Скрильник! Подаре! Та якщо і подаре, то хіба собі.
Та біс з нею, адмінреформою, по оракулу можна зробити висновок про повний провал медичної реформи, бо видно, що нові таблетки, які видають в дуркі вже не діють. Як так пані Супрун? Старий галоперидол давав хоч який ефект, а нові вітамінки не допомагають.
alist 14 липня, 11:46 На тему: Доживемо до серпня…...
1.Borch
«Порошенко мав парламент на кормушкі тому і міг приймати любі рішення.»

Нічого, через тиждень, в Зеленського буде свій, «ручний» парламент. Подивимось тоді на його "активну управлінські політику". А поки зеленофілам варто придумати нові пояснення, чого все не стає прекрасно, бо старі про повноваження і стару владу вже не підходитимуть. А взагалі є чудовий вислів про поганого танцюриста і те що йому заважає, дуже в тему.
1.Borch
« Інвестори вірять в позитивні зміни у Україні, тому і почали масово вкладати кошти, що не може не сказатися на курсі.»

Давай приклади великих і массових інвестпроектів, бо я поки бачу єдиний - вибори в парламент. Туди таке бабло засипається (і старою «злочинною» владою, і новою "дуже чесною"), що аж курс просів.
І відразу питання - коли через тижня 2-4 курс полізе вгору, а з ним і ціни, хто буде оголошений винним - Порошенко? А він полізе, в кінці літа - на початку осені точно (коли фермери, будуть конвертувати зерно в бакси).


3.Filon
«І проблема не в робітниках, проблема у тому, що рівень технічного і технологічного забезпечення в Німеччині дає можливість працювати набагато ефективніше.»

Я думаю, це правда, але не вся, бо справа ще і у робітниках. Зарплата, знайшов от дані - середня зарплата в Німеччині 2 667 євро, податок з неї 1 650, на руки 1500 євро в місяць. Це 43 000 грн. в місяць. Ціни там майже як у нас. Коміналку в нас зробили як в Європі. Середня зарплата в Україні 10200, за мінусом податків 8200 І от питання, люди робитимуть як німці? А тепер пару ньюансів, про податки з зарплати, у нас за них отримуєш лише право дати на лапу чиновнику, що вирішити своє питання, а там безплатну освіту (навіть в Вузі) чудову медицину (а не м’ясників в халатах) і т.п. Або от міцевий антураж, німець прийшов з роботи подивився футбол, попив пивко і зранку відпочивший, пішов на роботу, у нас - прийшов з роботи, накормив живність, порився на городі до ночі, зранку - накормив живність і потяг ноги на роботу. Така ж буде ефесктивність роботи? А інакше не виживеш.

Змінено 14.07.2019, 12:12
2.ИВЕН
«а якби ще й парку БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО хочаби трішечки уділили уваги
(там теж відпочивають і дітки і дорослі)... »

А я пропоную приділити увагу Парку Перемоги. А то, як завжди, кинули справу на середині. Значить так, ту частину що до автостанції, теж застроїти магазинами, за ними ще пару генделиків, щоб було де пити пивас, бо в нинішні вже всі не влазять. Частину парку, біля Зорі, закатати в асфальт, хай буде парковка, забор біля церкви розширити ще на 20 метрів, бо попам звідти, вже ніде свої доски зберігати. А в центрі поставити пам’ятник - на постаменті двох людей, Ісипа і Копельця. Бажано щоб скульптор, який його робитиме, зробив в них кармани побільше, і звідти обов’язково має стирчати бабло.
Цікаво, відмінити парад = зекономимо 300 млн. Вартість нового офісу для Зеленського - 300млн. Совпадєніє? Не думаю.
1.Lion2020
«Весь непотріб... »

Оце правда! Кому вона нужна та швидка, могли ж просто грошима дати. А так вроді і є щось цінне, а в карман з нього нічого не урвеш. Ну хоч запаску Володимирович напевно вже забрав.

А взагалі смішні ті італійці, раді мабуть, що допомогли «бідним» бутенківцям швидкою. А самі і не знають, що в Україні така машина, з примірно таким же пробігом коштує 140-160 тис. грн. А зарпала Скрильника 354 000 грн. в 2018 (в 2019 мабуть і півлимона буде), секретар сільради 249 000, начальник юридичного відділу - 217 000, спеціаліст відділу архітектури (в селі! архітектури!) - 117 000. Криші на клубі за міліон перекривать, газети за сто тисяч видають, а вони свого ніщенського Хюндая 2001р. дарять. Не розуміють, що дарити нужного нового Мерседеса з кожаним салоном! А краще просто дати грошей, причому бажано налічкой, щоб солідні люди не «парили» собі мізки кришами, газетами, а могли просто їх спи..., ой вибачте, - освоїти.
alist 15 червня, 16:29 На тему: У Кобеляках виступав Dzidzio...
31.orakul
«Ти не плутай»

Аха-ха, лежу під столом від сміху. Оце по цьому коментарю, діагноз можна ставити враз. Бандеровці, москалі, Сталін, масони, СРСР, свідомі... Повний набор!
Хоча на самому ділі, це не смішно, коли подумаєш, що отаке ходить по вулицях між людьми. Сьогодні в нього масони з шекелями, а завтра голоса в голові і ніж в руках. Скільки таких випадків.
alist 15 червня, 13:24 На тему: У Кобеляках виступав Dzidzio...
26.земеля
«Дядя (а может тетя) ты всем нынешним доволен? »

Тобто невдоволеність ситуацією потрібно виражати лише в стилі шизонутого оракула? Ну типу так:
- Зайшов оце в магазин, а там мені продали подавлений помідор - Це винуваті бендеровці, які за шекелі на замовлення масонів, які прилетіли з платнети Нібіру, разом з рептилоїдами, підкидають подавлені помідори всим таким як я, щоб ми вимерли!!! Ось вам доказ - відео з ютубу з очередним недоумком який робить відео для недоумків.

Чим раніше було краще, так це тим, що всі ці городські сумашедші, сиділи собі по домівках і нікому не мішали (ну крім сусідів), а тепер ними переповнений ютуб, форуми, чати і т.п.
Я прмо уявляю як пройде звіт - "Усе там харашо, а тепер дайте ще 50 000 на прокорм голодающих футболістів, і 30 000 на нового дикобраза, бо старий пішов на шашлик"
Але жарти жартами, а є питання до статті
- "депутат облради Микола Андрієнко виділив 400 000 грн. на ремонт артсвердловини" В мене питання, він свої особисті дав? Якщо так, то честь йому і хвала. Чи це гроші облради? А пан Андрієнко за рахунок бюджету, перед виборами собі імідж покращує? За наший тобто кошт. Незрозуміло.
- "на Екопарк 150 000 грн. з облбюджету в рамках программи розвитку СІЛЬСЬКОГО туризму". Як просто Кобеляки попали в перелік сел.
- А взагалі дивні порядки в міськраді - депутати не в курсі скільки людей працює в комунальних підприємствах (їх же в нас багато і штати там великі), куди ідуть гроші, а питання вартості відвідин Екопарку приймає виконавчий комітет, а не міськрада. Частина депутатів не ходить на сесії (чого було лізти тоді в депутати?), інші майже одноголосно «За» любу ідею Копельця. Не вистачає лише періодичного "зустріли слова мера - Бурными, продолжительными аплодисментами, переходящими в овацию"
1.ivanrywa
«А в Кобеляках,які кандидати обговорюються? »

В Кобеляках не прийнято щось з кимось обговорювати, а тим більше кандидата на посаду голови райдерж. Но можна спрогнозувати:
1. Кандидат №1 - пані Шевченко, яка може б і пішла с посади, але вона так «приросла» до крісла, ніби її суперклеєм приклеїли.
2. Кандидат №2 - пан Копелець, який просто хоче ще.... Ще, всього - влади, грошей... Та і на мера може тоді синка попхати, ото тоді розвернеться.
3. Кандидат №3 - за вже прийнятою практикою, це має бути хтось з 95-го кварталу, чи родич члена 95-го кварталу. Я про таких в районі не чув, але тоді це має бути хтось, кого знає пан Зе, тобто людина із шоубізнесу - Кувалдін!
alist 14 червня, 22:43 На тему: У Кобеляках виступав Dzidzio...
От чим забавні коментарі на Ехо, обговорення будь-якої статті, декілька "альтернативно обдарованих" завжди зводять до бендеровців, масонів, шекелів і т.п. маячні. Таке враження іноді буває, ніби в дурдомі, чи то день відкритих дверей, чи то інтернет туди завели.
alist 11 червня, 23:58 На тему: У Кобеляках виступав Dzidzio...
Ну я особисто був дуже вражений всим цим концертом, правда не скажу, що приємно.
- Вразив Артем Вітко, який, видно обрав наш регіон для передвиборчого "окучування", не жаліючи для цього бабла, навіть орендував Dzidzio. Тепер напевно наступний етап - гречка, ліки і т.п
- Вразив Dzidzio, який під люту фанеру трохи пострибав по сцені з видом "як ви мені ...." Видно недоплатив Вітко. /По крайній мірі це моє враження/
- Але особливо вразили жителі міста, і гості теж. Знаєте шановна редакція, до цього відео, потрібно було б додати ще пару, одне зняте після концерту з ужратими в хлам на вулицях, а головне друге відео - зранку на наступний день в парку і на площі. Знаєте коли в Біликах прикрили свинарник, схоже свиней не вирізали, їх перевезли в Кобеляки на вільний випас. Інакше я не можу пояснити ці гори сміття, які було дуже важко донести пару метрів до мусорок. Позорище.
P.S. Тепер при згадкі Вітка, чи Dzidzio, в мене відразу виникатиме ассоціація з кучею сміття, це успіх, я думаю.
"розпочали укладати важкий бетон". - а бетон таки дійсно "важкий", за бугром он «легкий» кладуть, і як результат за пару місяців, максимум півроку - нова дорога. А тут "важкий", от до 2030 року дивись ті пару кілометрів і закінчать, «важкий» же....
Науковці досі сперечаються, частина доводить, що ті дорожники які там працюють пішли від черепах, а не від мавп, як всі люди, інші доказують, що вони пішли від лінивців.

"дорога Дніпро-Решетилівка є першою бетонною дорогою в Україні". - головне і отмазку вже придумали, для пояснення чого вона розвалиться через рік-два - опитна ж, перша.
А взагалі, якщо подумати, то якийсь брєд. У нас аграрний район, в Біликах було не виробництво якихось там непотрібних речей, а підприємства зав’язані на сировину з району. Не так давно, буквально десять-двадцять років назад в Біликах був нереальний движ, шутили, щоо район перейменують на Білицький. А тепер? залишилось тільки залізницю на чермет здати до повного комплекту. І одні питання
- нам не потрібний цукор? так ні гребуть в магазинах.
- Його нерентабульно робити? так ціна і так зависока.
- згущонка непотрібна? в магазинах половина білоруська.
- нерентабельна згущонка? так ціна як за коньяк 7*
- масло перестали їсти?
........

Думаю насправді, відповідь в тому, що всим цим аграріям, добробутам, астартам, і .т.п. неохота займатись виробництвом. Це ж скільки "головного болю", а так проще - виростив зерничко, загрузив на корабль і рахуєш пачку баксів.
А потом можна загнати фуру з польським/білоруським/китайським цукром, забарижити в 5 раз дорожче і знову пачкою баксів в руках трясти.
А на людей їм плювати, та і за людей вони лише себе і рахують, а остальні для них це так...

Змінено 02.03.2019, 13:27
3.molodi
«А Ви шановний alist, я дивлюся дуже усвідомлені щодо доходів голови селищної ради. »

А що там бути усвідомленим, відкриваєш в інтернеті декларації і дивишся як живуть "слуги народу" за наш кошт. Я оце в цьому році відкрив для себе цей сайт, так оце "залипаю". Посилання на declarations.com.ua/

3.molodi
« Проте щодо цукрового заводу Ваші висновки, мене дуже обурюють.»

Бачу Ви незрозуміли, я просто іронізую, що поки розвалюються залишки хоч якого виробництва в тих же Біликах, деякі чиновники роблять собі офігенні зарплати. Ще я думаю і премії собі оформляють. Звісно це погано, в районі бачу залишаються лише чиновники, торгаші і трохи вирощування с.г. І все. Навіть буряки возитимуть кудись в другий район. Або що точніше, просто їх не вирощуватимуть, а потім чиновники пучитимуть очі з телеекрану, "чого цукор по 500 грн."
В Біликах хоч трохи жевріло якесь виробництво, хоч і сезонне, а тепер бач стає таким же болотом, як і Кобеляки. А районній владі начхати, Таміла ж занята перетворюванням Бутенок на образцову громаду. Де єдина приметна річ, це нова дорога, по якій зможуть швидше проїхати селом і не роздивлятися облуплені хати.

3.molodi
« Тому якщо так прагните для Кобеляк зробити смітник, робіть у себе біля двору. »

Хочете анекдот? Хоч і не біля двору, але кобеляцька мусорка (ой пробачте Сортувальна Станція) неподалік від мене. І я Вам щиро небажаю тогож. Тут весь куток з жахом чекає нових виборів мера чи міськради, бо тоді один дєятель-активіст бігом прибіжить вночі цю свалку підпалювати. Ну хобі в нього таке, ідти на вибори на фоні горящої-димлячої кучі мусора. Та і без цього "приємне сусідство", якби ще Ісип з Копельцем тут своїх дітей поселили, вообще було б безподобно.

А Вам, біличанам, бажаю найкращого, чудове ж селище.
9.orakul
«При СРСР»

Багато слів ні про що, а от головне ти не написав - ти особисто будеш жити по законам СРСР, а не по нинішніх "бандеровських"? Чи ти лише в інтернеті анонімно можекш ляси точити про присягу СРСР і т.п. Покажеш нам дотримання тобою обов’язків громадянина СРСР?
Тільки не треба тут втирати сберкаса не віддає і т.п. - можеш в разі чого подати в суд, причому в Кобеляцький районний народний суд УРСР :)) Якщо його знайдеш.
3.orakul
«Нагадати текст першої присяги "крутого воєнного" ?
Ось він
"Я, гражданин Союза Советских Социалистических Республик, »

І в чому проблема? СССР припинив своє існування (мирно, без зовнішнього втручання) і відповідно присяга припинила дію. Чи потрібно було розстріляти тих хто прийняв рішення про незалежність України? Так це нагадаю 28 804 071 житель України Посилання на uk.wikipedia.org
Знаєш, до такого навіть Гітлер не додумався б, а ти по факту предлагаєш почати громадянську війну
По друге, якщо наприклад, ти за дотримання радянських присяг, законів..., то почни з себе, покажи приклад так сказать. Плати наприклад в магазинах рублями, а не бандерівськими гривнями, заплати ними за комуналку по тарифах СРСР, а коли тобі не продадуть і сірника і відріжуть газ розкажеш нам про присяги і ОБОВ’ЯЗКИ громадянина СРСР.
І головне, дивись інтернет в СССР не придумали, але напевно найближче підходить тодішнє законодавство про радіопередатчики, якщо ти такий патріот СРСР, то маєш дотриматись законів СРСР, а значить покажи регістрацію свого комп’ютера в відповідних органах. Немає? Ти не менший злочинець чим Гриценко. А якщо подумати, що інтернет придумали американці, комп’ютер з якого ти пишеш теж їх, то ти вже американський шпигун. КГБ хватай шпіона!

Легко умнічати, які всі довкола не такі, почни з себе. Покажи як ти слідуєш ОБОВ’ЯЗКАМ громадянина СРСР, а особливо одному з них - дотримуватися законів СРСР.

4.orakul
««…не оголошено правовий режим воєнного стану, без якого застосування Збройних сил є незаконним»

Я прям уявляю - 22 червня 1941 року, німці почали атаку і оккупацію території СРСР, а прикордонники, війська, штаби, Сталін і всі інші ждуть, коли ж збереться Верховна Рада СРСР і оголосить - правовий режим воєнного стану!

Тьфу на тебе, більше постараюсь не писати відповіді на твою маячню. Легше головою стіну пробити, чим хоч трохи відволікти тебе від перегляду російської пропаганди і вигадок психів з ютубу.
Гриценко крутий, закінчив Київське суворовське військове училище з золотою медаллю, закінчив із золотою медаллю Київське вище військове авіаційне інженерне училище, закінчив оперативно-стратегічний факультет Університету Військово-повітряних сил США, військовий, міністр оборони і просто «крутий» воєнний.
А ще в 2015, коли мене призвали і я лежав під обстрілом в Щасті, він в цей час влаштувався доцентом кафедри політології у Києво-Могилянській академії, там напевно його військовий досвід був найпотрібнішим. Голосуймо ж за цього найдостойнішого кандидата!
«Чесний президент – служитиме людям!»*
*-список людей прилагається.
Ну от шановний пан Філоненко, Ви факти написали вірні, а от висновки з них зробили абсолютно невірні. Ну як це - "Білики стрімко перетворюється в один із найбільш депресивних регіонів Кобеляччини" і т.п. натяки на сумну долю селища? Є певні, такі собі маркери, того, що Білики "на коні" і далі тільки кращатиме.
От дивіться в 2016 коли свинарник працював, сільський голлова Латиш получив зарплати 96404 (або 8033 в місяць), а вже в 2017 після закриття "Ясних Зорь", це було 187922 (або 15660 в місяць), а в 2018 получив 255066 (21255 гривень в місяць) Працівники селищної ради теж не відстали. Що це, як не безсумнівний доказ процвітання селища? Невже депрессивний регіон міг би дозволити собі таке? Шах і мат пан Філоненко!
І взагалі куча плюсів - буряковози не будуть розбивати дорогоги, як тільки сахзавод пустять на металолом буде купа робочих місць (розпилювати його), а на місці де він був можна буде збудувати щось класне, наприклад мусорку для Кобеляк! Одні плюси! А те, що закриють Ощадбанк, це вообще безподобно - безчесні банкіри не будуть грабувати біличан!!!
І взагалі, Ви знаєте, що є в Білицькій селищній раді? - там є Жуки, село де живе САМ!!! і їздить через Білики, один цей факт збільшує привабливість Біликів для інвесторів на 200%!
А серйозно, так завжди можна зварганити Білицьку громаду і «висосати» всі гроші з прилеглих сіл, чим тепер напевно і займуться.
Тобто відремонтують, означає засиплять самі великі ями. Тут трагедія в тому, що поки Копелець зайнятий проблемами футболу і екопарком, частину (а скоро і всі) вулиці уже ремонтувати немає сенсу, іх нужно заново перекладати. Причому не двома міліметрами асфальту, як це робить Інтера, а нормально з вкладанням основи. От тільки робити цього не будуть ні пахан, ні його можливий наступник. Завжди на першому місці будуть зарплати міськрадовців, футболісти, якісь петушки в екопарк, чи інші проявлення завихрень в голові міського голови (причому не тільки Копельця, той же Ісип теж талантливо запускав гроші в небо феєрверками чи т.п.).
1 2 3

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації