Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «alist»

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 11
І до речі, щодо того, що це викличе "суттєве здорожчання продуктів", бо "потім закладуть вартість «нассрів» у ціну своїх товарів, які куплять у тих же фермерів." Так уже, і без нассрів все подорожчало, дорожчає і не припиняє цього робити. І в магазинах, і в фермерів і в представників великого бізнесу.
Більше того ці «нассри» уже привели до того, що подорожчало навіть Ехо. Напевно там отримали грант від французів, а тепер "вчергове багаті стануть ще багатшими. А бідні, особливо ті, кого звільнять із роботи, підуть працювати на благо транснаціональних корпорацій." І ці додаткові 2 гривні теж напевно "заплатять батьки". "Справа в тому, що в кінцевому результаті за всі ці «витинанки» від Клопотенка, Зеленської, Філоненка та «АШАНу» заплатять ті самі звичайні, зовсім небагаті українці."
Такий от журналістський фалафель виходить.
"Майже сто років дітей в українських школах годували без «нассрів», і голоду не було."
А взагалі може тоді потрібно повернутись до історіїї і почати кормити дітей відвареною брюквою, а що сто років тому при царях було нормально.
А взагалі зверніть увагу на пару моментів, кормити по новому погано, бо буде дорожче. Санітарію повищати непотрібно, сто років було по старому і хай і далі буде. Так от пане Філоненко, а як щодо злочасної мусорки? Сто років валили на кучу, то в одному місці, то в другому і було нормально. А Ваша пропозиція возити мусор кудись на переробку-полігон в інший район, яка обійдеться дороже нинішнього «геніального» рішення Копельця, за неї що, не "заплатять батьки і бюджети на місцях, які формуються із грошей цих самих батьків."
Які дивні двойні стандарти, чи не так?
Дивна якась істерична стаття, де до питання харчування дітей, приплутали євреїв, єгиптян французів і неявку Кононенка в Куст-Кущі і Кунівку (кожен же український діяч повинен туди завітати і послухати настанови, не знали?).
Оновлення харчування і салати з фруктами, це погано, дайош традиційні макарони з хлібом!
Вимоги до харчової безпеки погано, хай буде гнила капуста і переморожена картошка!
Меню від кулінара погано, бо "досвіду роботи в реальних державних структурах не має." Зрозуміли? Для створення меню для дітей, виявляється потрібно 20 років стажу, третім помічником заступника діловода в якійсь держустанові!
P.S. Можливо відповіддю на питання для чого ця стаття є наступні слова автора "Адже згадані «нассри» можна просто купити за 40–50 тисяч гривень. І куплять їх зовсім не фермери, які вирощують овочі та фрукти, а представники великого бізнесу.". Ті хто читає ехо пам’ятає, любов автора до торговців овочами на ринку, яка проскакує в статтях про власне вирощування капусти, карантин для базарників... Схоже хтось заробляє на поставках продуктів в шкільні їдальні в районі, а тут якісь санітарні вимоги нагло вводять.
P.P.S. А щодо росту ціни на продукти, так от вам простий вихід, нехай їх закупку дофінансує громада. Мільйони на генплани, премії в міськраді, феєрверки і дні міста є. От нехай відщипнуть і дітям трохи.
P.P.P.S. І щодо гранту АШАНУ, знайшов, дали аж 314 580 грн. Це зарплата одного-двох чиновників в громаді, або сума яку чиновники району тратять в тиждень на м’ясо для шашликів. Феєричні гроші, чи не так?
Відео цієї сходки це напевно саме фееричне відео, що я бачив в цьому році.
П’єса достойна показу в найкращих театрах країни.
На сцені - здоровенний кар’єр.
Представник Онуру - це не використання надр, це резерв біля дороги.
Копелець - це все проіски папередників, а конкретно Галушка і Ко. І вобще я замерз, я вам автобус виділю, тільки давайте розідемось.
Відомий сухинівський активіст - це приватна власність, хай роблять що хочуть, це незаконно їх трогать!
Таранушич - люди, я переживаю за людей, не чіпайте Онур, вони потім все рекультивують і все буде добре. І взагалі все возитимуть, або не возитимуть, а до речі, шановний Онур, а скільки ви можете одсипать, тобто допомогти і селу тоже? А то ми перекриєм дорогу.
Жителі села - вода в колодязях пропаде, тобто вже пропала, чи пропаде потім! А що ви зробите для села, дороги, шумозихисний екран....?
3.Slavko
«І чо ти таке "мо ?... Якось були ненароком закрили кар"єр у Соснівці, то ще живі-здорові, а ти як був лайном, так і остався, можеш тільки поносити
(((( »

2.Slavko
«Якшо ти хоча б повезеш туди, то які проблеми ? Чого запитання такі задаєш, бо сам лайно ? »


Ну, як би, по перше, я тебе не ображав, а по друге, це ти не просто демонтруєш всим свій розумовий рівень (досить незначний, скажімо честно), а і проявляєш на публіку свої дитячі комплекси, які варто було б обговорити тет-а-тет з психологом, а не демонтрувати оточуючим (хай навіть анонімно в коментарях). Розімієш, в нашій слов’янській культурі, не прийнято показувати на публіку свої психологічні проблеми, що б там не стало в тебе їх причиною - відношення батьків, однолітків, інші питання, навіть інтимного характеру (не знаю що конкретно сталось з тобою), обговори це з психологом. Я тобі порадити нікого з них не можу, мені ніколи не потрібно було до них звертатись, але думаю в районній лікарні тобі порадять до кого звернутись. Одужуй, щиро переживаю за тебе.
Ще раз, 2 (два) сухинівські «активіста» + мама одного з них, заблокували (на пару годин) вивіз мусора з Кобеляк в кобеляцький ліс. Досить повно показує відношення жителів, чиновників і силовиків міста до проблеми. Рівно як і виникає питання, а як поводяться з мусором в самій Сухинівці, якщо тамтешні «активісти» вирішили всі місцеві питання і зайнялись уже кобеляцьким мусором. Може вони поділяться ціннимм досвідом і розкажуть, як треба робити, з наведенням сухинівських прикладів?
P.S. Розповідей про компостну кучу в дворі не треба, більшість проблемного мусору, це поліетилен. Розкажіть про сортування і переробку, чи вивіз на законні полігони, чи....
Люди мають платити за ненадання їм послуги з транспортування, приватній фірмі, яка начебто власник труб прокладених вже неіснуючою державою в 70-80 роках минулого століття. Причому труби зариті в землю, а власником землі, надр і т.п. за Конституцією є український народ. Але приватна фірма не платить людям за користування надрами де лежать труби.
Україна - соціальна держава! Все для людей! *-список кого вважати людьми додається.
Спокійно, в міськраді вже вирішили як допоможуть жителям Гайового - засиплять кар’єр кобеляцьким мусором.

P.S. До речі, а чого активісти не вірішать питання заблокувавши вивіз звідти корисних копалин? Бояться, що Онур не комунгосп, і їх там і прикопають? Або приїдуть полтавські поліцейські і небудуть складати безтолкові протоколи, а фізично, так сказати, розтлумачать всі ньюанси Великого будівництва імені Зеленського?.
Генера?льний план — вид містобудівної документації, що регулює містобудівну діяльність в містах і інших поселеннях, визначає умови безпеки мешкання населення, забезпечення необхідних санітарно-гігієнічних і екологічних вимог, раціональне визначення меж землекористувань, зон житлової, суспільної, промислової забудови, територій, що особливо охороняються, зон різної містобудівної цінності, розміщення місць прикладення праці, розвиток інженерно-транспортної інфраструктури, впорядкування територій, збереження історико-культурної спадщини і антропогенних ландшафтів.

Скажу так, я цих ваших університетів не закінчував, поясність мені простим язиком, от з однієї сторони, 646 тис гривень (я так зрозумів ще потрібно додати 250 тис. до них) комусь в кишеню. З іншої, що за це отримає середньостатистичний житель міста - не будуть облаштовувати магазинами, генделиками і церквами парки в місті? Не можна буде в хаті прорубати двері на вулицю і поцепити табличку - Магазин? Вулиці краще розчищатимуть від снігу? Не можна буде будувати вдома гараж? Чи заборонять генпланом тримати вдома 40 свиней і викидати їх відходи в мусорки? Чи неможна буде займатись вдома якимось бізнесом? Чи не можна буде торгувати на площі і підкові, бо це вулиці, а не комерційна зона? Чи наоборот генплан все це легалізує і дозволить? Чи в рамках збереження історико-культурної спадщини вернуть назад пам’ятник Леніну? А як щодо мусорки, вона буде на генплані? І буде її "стратегічна екологічна оцінка"........От яка саме конкретна вигода буде жителям міста за майже мільйон гривень?
P.S. І дещо риторичне питання, це генплан МІСТА Кобеляки, а як щодо сел громади? Ім, я так розумію, теж він потрібен? Чи ім виявляється можна поки що обійтись без всього цього "впорядкування, збереження і розвитку"?
група активістів перекрила своїм легковим автомобілем в’їзд та виїзд на незаконне сміттєзвалище - це скільки 2-3 людини? Потрібно вже зрозуміти - всим пофіг! І жителям громади і екологам і владі і правоохоронцям і депутатам. ВСИМ! І буде пофіг аж до наступних виборів, а потім знову. І ради справедливості, я підтримую Копельця, не потрібно його чіпати і цей мусор, аж до тих пір, поки не буде підняте питання "досягнень попередників".
Хоч якось наказали Ісипа і Ко, коли вони перенесли мусорку, нам тут під хати? Хоч якось наказали депутата - палія який не раз підпавлював мусорку ради піару? Хоч 1 гривню штрафу їм виписали? Де були ці активісти тоді?
1.Maksym
«Саме стільки полтавців повинно злітати в Каїр чи Варшаву, щоб виправдати чергову реконструкцію аеропорту. »

А при чому тут полтавці? Ви що, думаєте якщо Зеленський схоче відвідати Полтаву, то йому летіти в Харків, а потім їхати звідти?
А якщо серйозно, то пошукайте про те як йшла реконструкція будівлі і скільки звідти поживились чиновники різного рівня. А тут ще 1,54 млрд на розпил. А потім ще немало грошей на дорогу до аеропорту, занавіски в будівлі, туалетний папір туди по хххх гривень. А потім один літак в місяць, зарплату директора аеропорту 500 000 грн в місяць і кафе в будівлі, з бутербродами по 200 грн. Про полтавців які звідти літатимуть ніхто не думає, думають лише як про ще одну кормушку.
alist 16 грудня 2021, 01:05 На тему: У Кобеляках почали відновлюват...
От почитав коментарі, "Сталін", "Гітлер", "євреї", "патріотизма", "біломорканал".... Скажу вам так нешановні "патріоти", "сталіністи", "європейці"..., перечитайте кожен свої коментарі, сходіть/з’їздіть в кобеляцький ліс і подивіться на мусорку там. І скажіть, це її там (а до цього в Кобеляках) зробили нелюбимі вами євреї/Сталін/Гітлер/Путін/...? Щодця прилітає літаки з Москви чи Тель-авіву і бомбардують ліс тонами мусору? Особисто Байден телефонував місцевим «журналістам» і «активістам» і казав "усьо, бабло, посади і землю в міськраді поділили, stop розкручувати тему мусорки, до наступних виборів"?
alist 16 грудня 2021, 00:45 На тему: Уряд пропонує побудувати в Кре...
1.Fed654Frumos
«.Спочатку медична реформа американки Супрун,і як наслідок будівництво по всій Україні крематоріїв.»

От просто вражений, вже більше 2 років медициною керують "прості і чесні" люди яких обрало 73%. За цей час можна було яку хочеш реформу закрити/зробити... але до цього часу в усьому винні попередники.
1.Fed654Frumos
«.Правильно,земелька потрібна транснаціональним компаніям,навіщо ж її витрачати на цвинтарі для аборигенів.
»

Якщо полистати новини, подивитись на реалії вже колишнього Кобеляцького району, то важко знайти новини типу "Кока кола зрила кладовище під новий завод" чи в "Кобеляцькій громаді американський банкір отримав 2 га землі на кладовищі і пригнав туди трактори сіяти соняшник", а от місцеві хвермерки аж бігом таким займаються. Причому наголос на МІСЦЕВІ, не Добробут, не Кернел і навіть не Путін з Байденом, а місцеві. Але давайте оминем цей факт і будем писати про якісь транснаціональні компанії, вони ж далеко і не приїдуть одрихтувати табло, на відміну від кума Петі чи Васі, які цим і займаються. Чи не так?
alist 20 листопада 2021, 23:59 На тему: Біличани забирають у власність...
Думаю можна спрогнозувати наступний розвиток подій. Десь протягом наступного року (не раніше, щоб стихли обговорення, і не пізніше, бо потім вибори....і можуть змінитись розклади)на якусь непримітну сесію в Біликах, винесуть питання продажу непотрібного їм майна. Серед якого буде і ця будівля. Або, як варіант здача її в оренду на 49 років. Потім її за умовно «шалені» гроші продадуть комусь... Кому? Я думаю Скрильнику і Ко уже довели прізвище "самого чесного покупця", який на "самих чесних" торгах її купить в "запеклій боротьбі" з якимось своїм родичем (ну, для масовки). Потім можна придумати не один десяток варіантів, розвитку подій - від магазину там, до продажу в 10 разів дорожче Кобеляцькій громаді.
Хто винен в цьому? Список значний, так от сходу запитання можна задати Тамілі Шевченко, яка і створила Бутенківську (а тепер Білицьку) громаду свідомо знищуючи при цьому Кобеляцький район. А тепер депутатствує в Кобеляках. Депутатам Білицької громади, яких їх виборці могли б спитати навіщо їм непрофільна будівля в Кобеляках, тоді коли в Біликах ради майну недадуть. Копельцю, "який нічого не знав". Депутатам Кобеляцької громади, які наголошую, від партій, які формують і ради в Полтаві. І могли б по "партійним каналам" навести порядок, але їм пофіг.... І т.д. А поки що, дерибан продовжується.
1.AVI90
«всі правдолюби та борці за справедливість і мовчать, як промовчали за автостанцію.»

А все просто - вони не в курсі, що це таке, автостанція. От якби в Кобеляках закрили всі АЗС, от тоді було б крику. А автостанція, для них щось таке незрозуміле і давнє, як і інші пережитки СРСР. Вони давно дивляться на Кобеляки і околиці, з власних автівок, в "особливо трагічні" моменти життя з вікна таксі. А якісь там автостанції, рейсові автобуси.... того для них неіснує, як неіснує для них і людей що користуються всим цим.
alist 19 листопада 2021, 23:50 На тему: Закон не для всіх однаковий?...
А давайте скажемо прямо, те що Копелець творе що хоче, це не новина, те що депутати, завзято йому ..... допомогають в цьому теж уже не секрет. Питання в даному випадку до такої структури, як прокуратура - за що вони отримують величезні зарплати? Може це виплати їм по інвалідності за глухоту і сліпоту? Бо нічого не чують і не бачать.
alist 19 листопада 2021, 23:46 На тему: Дорогу збудують, а проблеми мо...
Дорога дорогою, а от по частоті згадок пана Срібного останнім часом, схоже хтось уже починає виборчу кампанію.
alist 19 листопада 2021, 23:45 На тему: «Створюємо ліси разом», або Пр...
30 берізок!!!!! Оце досягнення влади. Просто голова обертом від масштабів. А от торговці саджанцями, які весною і осінню, на площі, барижать по 30 саджанців кожен, щодня, напевно б’ються в істеричному припадку. Зате тут - 30 саджанців!
P.S. Цікаво, скільки дерев випилюється щодня на дрова в районі?
alist 19 листопада 2021, 23:40 На тему: Президент обіцяє по 1000 гриве...
Все таки дається взнаки, що в школі в мене по математиці був стабільний тройбан. Повністю вакциновано (двома дозами) в Україні 9 448 782 людини, кожному по 1000 грн, виділено 3 мільярди в цьому році і ще 3 в наступному, тобто 6 мільярдів. а потрібно дати по 1000грн, 9,5млн людей (це при умові, що більше вакцинуватися небудуть). Інтеграли потрібно використовувати, чи диференціали? Хтось із математиків підкаже?, бо в мене на калькуляторі лише, додати, відняти і помножити.
Я взагалі чудова ідея дати гроші на абонемент у спортзал, кінотеатр, театр, музей, концертний зал чи виставковий центр. Саме цього і невистачає сьогодні українцям. А критикам які ниють про ціни на продукти, ліки, комуналку..., можу лише нагадати геніальні слова одного зі слуг - "продайте собаку!" і живіть на ці гроші як сир в маслі!
Дякую 73% за кінець епохи бідності і початок епохи дешевого і вульгарного шоу! Землю робочим, заводи - селянам, гроші - в офшори, і по роялю в кожну домівку!
alist 19 листопада 2021, 23:23 На тему: Копелець пробує забрати землю ...
А яка різниця? Ось саме такими словами можу висловити свою точку зору на ці земельні питання. Ось особисто для мене - яка різниці хто отримає цю землю? Жук? Копелець? Депутати? Ніде в цьому переліку немає нікого з «простих» жителів громади, чи скажімо чесно, мене, чи моїх родичів/друзів. Вся ця земельна катавасія, це розпил землі між «старими» і "новими". Ніякої екології, справедливості, інтересів жителів громади.....лише очі можновладців в яких горить полум’я майбутнього "бабла". Єдине чим фактично це цікаво, це факт що «вільні» землі закінчуються і вся ця свора, починає потроху рвати один одного, немов зграя шакалів. І далі буде лише веселіше.
alist 25 жовтня 2021, 00:43 На тему: У Кобеляцькій ОТГ вакциновано ...
Для чого я оце сперечався з навіженим пришелепком, шановні, зовсі не для того щоб його в чомусь переконати. Сенсу в цьому 0. Лише для того щоб Ви побачили, чого варті його побрехеньки. Він вже наскільки забрехався, що почав писати просто таки наглу і відверту брехню. Пійманий на ній, він лише пише у відповідь словесний поток наступної ще більшої брехні, а якщо почати розвінчувати і її, то у відповідь ще більше ....
Звісно у кожного свої погляди, і нормально якщо Ваша точка зору не співпадає з іншими коментаторами. Але вірити тому хто тут пише під ніком оракул = неповажати себе. Якщо Вам іноді хочеться послухати брехні, включіть телевізор і подивіться ток шоу з нашими політиками, по крайній мірі, вона там більш красива і не така топорна як у оракула. А регулярно читати його коментарі, все одно що нирнути в вигрібну яму, не варто цього робити, навіть якщо Вам кажуть що це елітне СПА.
alist 25 жовтня 2021, 00:06 На тему: У Кобеляцькій ОТГ вакциновано ...
12.orakul
«невідомо від чого ті люди померли. »

Відомо, за данними МОЗ Білорусі, яке підпорядковується авторитетному для тебе Лукашенку - померли від коронавірусу. В той же час ти брешеш, що там ніхто не помер від корони. Так хто брехун - ти, чи Лукашенко?
alist 24 жовтня 2021, 23:09 На тему: У Кобеляцькій ОТГ вакциновано ...
8.orakul
«Так а ти читай і коментуй.»

Так і коментую - я не збираюсь писати відповіді на твої очередні бредні, доказувати щось і т.п.
Я вказав - ти прямо збрехав, щодо того що в Білорусі ніхто не вмирає від ковіду. Тобі наведені дані білоруського мінздраву (причому явно занижені в угоду Бульбафюреру). Дай конкретну відповідь щодо своєї брехні, не потік лай....твоїх думок, а пряму відповідь щодо брехні. Коментувати інще сенсу не бачу, бо на кожну аргументовану відповідь ти пишеш 10 вигадок, перекручень і посилань на всяких пришелепків, які близькі тобі розумом.
Твоя конкретна брехня - чекаю конкретну відповідь.

2.Borch
«1.orakul
«А там де приділяють увагу не заробітку на вакцинації а лікуванню, і не по якихось там тіпа стандартах якогось пришелепуватого ВОЗу, а індивідуально, то там взагалі від цього ковіду ніхто не вмирає.»

Де? »

3.orakul
«Ну, наприклад, в Білорусі. »
alist 24 жовтня 2021, 21:01 На тему: Кобелячок защебенили законно...
Бачете, а кажуть чудес і магії неіснує. Така от бюрократична магія, дивися на пересипану щебнем річку, дістаєш папірець з печаткою, кажеш «абра-кадабра» і порушення екології перетворюється в "перекат із бутового каміння. А щебінь засипаний, щоб затримувати мул". От ви вмієте таке? А люди вміють. Правда екології від того легше не стає, і річка все так же залишається пересипаної, під дорожку для автотранспорта, але кого те хвилює?
І це не єдиний приклад існування магії, он навіть Копелець уміє. Робить порушення з вивозом мусора до лісу, а потім виходить і каже заклинання "Абра кадабра, депутатус купуватус, землю, бабки поділятус, опозиція купуватус, аллє - оп" і все, тема куди і як дівається міський мусор перестає цікавити всих, від депутатів до журналістів і правоохоронців. Архімаг, йомайо!
А магію з кроликом, якого витягують з пустого капелюха, так і взагалі демонструють безупинно всі чиновники. Правда трохи в модернізованому варіанті, в оригіналі, з капелюха витягують кролика, а в їх варіанті в пустий конверт вони ложуть бюджетні гроші і вони миттєво звідти зникають. А потім вдома чиновники вже з пустого капелюха виймають собі долари, машини, квартири.....Магія!
alist 24 жовтня 2021, 20:45 На тему: Канікули закінчуються, та навч...
«короткотермінове введення дистанційного навчання викликане ситуацією, яка склалася з відсутністю постачання природного газу та відповідно недотриманням теплового режиму у закладах освіти».
Не дуже зрозуміло, як це стосується тих шкіл, де топлять не газом, а розхваленою економною тирсою. Ладно людей в міській раді не чують, так може хтось із депутатів відірветься від процесу загрібання собі і друзям землі та грошей громади, та запитає міського голову як це так? Шановні батьки, які зацікавлені в освіті своїх дітей, давайте запитаємо обранців?
alist 24 жовтня 2021, 20:38 На тему: Кінець епохи бідних...
Шановний редактор, а як ця інформація про «заборону» пересування громадським транспортом стосується Кобеляк, враховуючи що при мовчазному дозволі влади і депутатів, у нас ліквідували навіть автостанцію? Ще задовго до... Щось тоді міський голова, аппарат райдержадміністрації, місцевий депутатський корпус та активісти не сильно переживали за "найбідніших верств населення, персіонерів".
1 2 3 4 5 6 7 ... 11
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації