Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 ... 30 31 32 33 34 35 36 ... 40
Чудо Юдо 4 травня 2014, 00:19 На тему: Сепаратисти серед нас...
14.Гістb
«Так, виходить, що в Кобеляках давно вже живуть сепаратисти - прапор Євросоюзу довгий час майорів в центрі міста.»

Його встановили на місце зірваного і розтоптаного українського?
Сарказм не зарахований
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
10.Микола Гузченко
«Тільки от хабарів же вони нікому не платитимуть...»

Може ж і добре, ми ж нібито на Європу курс берем, нехай тут на місці починають наших на власних прикладах навчати.

На офіційному сайті "Бєлгранкорму" про закриття нічого немає. Зате хваляться, що їх виробництво європейському стандарту відповідає. То може датчанам не багато і переробляти прийдеться. Ну на вигляд комплекс мегапотужний.
Щоправда як представлю собі 52.000 свиней... Йоптваю, куди ж їхні екскременти дівають? На відстійники? Та там до тих відстійників мабуть без протигазу ближче ніж на кілометр підходити не можна - концентрація бактерій страшнюча має бути.

А якщо на кого виходити то так - думаю на білицьку громаду. Терновий той такий відразу може про хабарі згадати. А громада зараз тільки за, щоб і дихати вільно стало і свинокоплекс у робочому стані залишити.
Але все-таки спочатку треба офіційних заяв почути, що "Бєлгранкорм" таки звертає виробництво. Це хз як їм погрожувати повинні, щоб вони такі мільйони покинули.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
— Треба, щоб нам давали автомати і ми стріляли сепаратистів і терористів! І такі хлопці, як я, це робили. А так, боюся, нічого не вирішиться. Буде лише гірше.

Хлоп’ятко.
Яка чудова пора - дитинство та рання молодість - усе здається таким простим і чорно-білим, та водночас романтичним: взяв автомат до рук і пішов стріляти ворогів. Настріляв зо два десятки і повернувся додому на дискотеку - груди в медалях.
Ех.. не так давно і я таким був :)

А взагалі мені здається, що чи то вся наша теперішня влада, чи то частина її, хоче Донбас просто "злити". Другий тиждень там товчуться, розповідають про те, як вони сотнями сепаратистів у полон беруть, а фактичного результату - повний нуль. Роблять тільки вигляд, що воюють, а на місці своїх ж СБУшники своїх же співробітників здають. Мало того, чудять новини: "20 сепаратистів захопили будівлю СБУ". Ну йоптваю, це я зараз піду, знайду 19 спільників і вільно можу захопити СБУ у Полтаві?
Чудеса... Не СБУ, а шпана якась...
Чудо Юдо 2 травня 2014, 12:24 На тему: Сепаратисти серед нас...
1.Стурбованний
«Инакомыслие по майдановски - это сепаратизм!»

Сепаратизм (фр. sparatisme от лат. separatus — отдельный), отделенчество — политика и практика обособления, отделения части территории государства с целью создания нового самостоятельного государства или получения статуса очень широкой автономии
(Російська Вікіпедія)

Спалення українських прапорів є? Є. Встановлення прапору іншої держави (у даному випадку РФ) на місці українського є? Є. Вимоги створення "Донецької республіки" є? Є. Побиття мітингів під національною українською символікою є? Є. Погрози ввести в Україну іноземні війська є? Є. Достатньо, щоб цей рух назвати сепаратистським за признаками, а не за "інакомисліє"? По-моєму більш ніж достатньо.


1.Стурбованний
«МНЕ КАЖЕТСЯ ЭТО ДАЖЕ НЕ НАЦИОНАЛИЗМ, А ФАШИЗМ »

А тепер дайте мені означення слова "фашизм" і прив’яжіть його до дій зимнього Майдану.
Проходимо, проходимо. Шановні відвідувачі, а тут ми бачимо дуже цікавий експонат - явний представник, іменуємий в нашому музеї як "Ботус обикновенікус". Це така невеличка істота, яка останнім часом дуже збільшила свою популяцію, в чому винні представники іншго виду — "Олігархуси Офігєвші", які підтримують всіма своїми силами розвиток отаких ось створінь. Цей вид (Ботус) займається тим, що вдень і вночі, без сну і відпочинку, за гроші Олігархусів розповсюджує подібного роду коментарі, часто навіть не намагаючись хоч якось це приховати:
Посилання на www.svoboda.org
Посилання на zik.ua
Посилання на thekievtimes.ua
Посилання на www.kirovograd.net
(Читайте коментарі, там він засів)

Так що будьте обережні, шановні відвідувачі, старайтеся не звертати уваги на плоди діяльності Ботикуса, ібо через них він проникає у ваш мозок і починає його повільно але впевнено їсти. Точно так само як представники інших видів намагаютсья проникнути у ваші мізки через відеоролики у зомбоящику.

(хоча, імхо, Порошенко таки нехай іде лісом! Тігіпко тим паче!)
«Не верю!»
Не дамо замкнути коло! Голосуймо за Ляшка!
Я думаю він враз накаже перестріляти з гармат усіх сепаратистів Донецька. І не звертати увагу на можливі втрати серед місцевого населення. Він і Крим назад відвоює, якщо підтримку хорошу матиме! :)
Китай зараз займає повний нейтралітет до всього світу. Він економічно гне і США, і Росію, і Європу, у нього достатньо армії щоб відбитися від будь-якого агресора (хоча буквально 120 років назад він сам був окупований ким попало). То скажіть, навіщо йому взагалі влазити у будь-які воєнні розбірки? Всі ці розбірки завжди виникали з двох причин: або потрібні ресурси, або потрібно кудись спихнути свій товар. Китай без війни скуповує ресурси у всього світу і впарює цьому ж світу товари свої. Срали вони і на США і на Росію з високої гори :)

21.Депутат
«Над Росією уже чергують супутники з лазерною зброєю яка наведена на всі ядерні обєкти.»

Ой, ой, скоро виявиться що у Луганську таки зелені чоловічки і таки з Марсу.
Чудо Юдо 25 квітня 2014, 22:12 На тему: Фотоапаратом по хамству...
Так може створити тут же, на сайті, фотоальбом, так і назвати "Автохами". І нехай кожен, хто забажає, фотографує таких умніків і викладає туди? Народ повинен же знати своїх героїв!
10.цікавий
«А вони й досі з дубинками бігають?»

Не знаю, ви скажіть мені. Бачу ж що щось хочете сказати.

Але не шмалять з гранатометів по вертольотам точно.
8.цікавий
«А хто озброїв майдан? Путін? Звідки почалося?»

Чим? дубинками і коктейлями Молотова? Ви це порівнюєте з автоматами і гранатометами? Не смішіть.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
А ще цікаво було б, якби автор представив себе у протилежній шкурі. З іншого боку, так би мовити:
Він, переповнений бажанням допомогти своїй країні і маючи настільки сильні переконання у своїй правоті іде на барикади. Нехай не всі поділяють його переконання, але вони(переконання) були настільки круті, що він напротязі 3 місяців отримує дубинакам по ребрам, сльозогінним газом в обличчя, наручники, холод, незручності, неможливість помитися. Навесні нарешті він, травмований фізично і морально, перемагає, на звільнений ним престол заскакують інші гамнюки і кажуть йому: "все, ти більше не потрібен, вали додому!". Мимопроходяща бабуся крізь зуби шепоче: "Фашшшист!", а мимопроходящий дідусь звертаєтсья до нього зі словами: "Ну чо ти тут став, нероба? Їдь додому, картоплю саждати, розвелося вас, козлів та лінтяїв!". І виходить що Яника гнать не треба було, а треба було і далі на кухнях сидіти та пити горілку жаліючись пляшці, що "яка ж у нас херова влада", та слухати як твій прем’єр-міністр по телику розповадає про ріст ВВП і те що тобі жити стає все краще, все ліпше.


Я не був на Майдані. Я не беру участь ні в яких партійних "движухах", мене верне від дитячих тупих лозунгів типу "москаляку на гілляку" і тому подібних елементів. Але я просто можу (і хочу) себе уявити на місці тих чи інших людей. І я хочу зрозуміти мотиви дій тих чи інших людей.
2.Гiсть
«что Путин никак не ху... Ло?»

Посягнув на території нашої держави, прикриває озброєних бандитів Донбаса, погрожує розв’язати війну, порушує укладені договори... Нє, блін, він офігенний пацан!

2.Гiсть
«Посилання на www.ntv.ru»

І що?


В цілому мислення автора правильне. Єдине що я таки не вірю у всемогутніх масонів, може вони і є, але не настільки круті як декому хочеться. А ще автор трохи сам собі суперечить: привели Яйценюка до влади і все, "ходіть додому"? Розійдіться та не заважайте їм перетворюватися у Януковича з Азіровим? Ба ні, наступним реченням автор пише, що нова гоп-компанія не краща за Януковича. І як її саму на себе залишати пропонуєте?
15.мешканец
«на Майдане не было нассано»

Уже прибирають.

15.мешканец
«не было никаких митингов у Райрады»

Отже за щось виступати і боротися - це погано, краще на кухнях воювати з владою?

15.мешканец
« Да и дурачка Тернового ещё не было.»

Буде тупити - виходьте на мітинг, вимагайте прибрати. щоправда, ви ж проти мітингів, краще сидіти вдома мовчки...

15.мешканец
«Кто не верит, сходите на круг на заправку, гляньте на цены. И вспомните, что было год назад?»

А що за Яника ціни стабільно падали? Хмм... пам’ять у мене поганувата, але щось не пригадую такого.
Чи може якби Яника залишили то бензин у ціні ніколи не виріс би? У країні, економіка якої тримається на кредитах, половину з яких у оффшори відправляють? Сумніваюся...
11.мешканец
«А майдановцев - под трибунал.»

За що? За те що Яника під сраку виштовхали? Так я тільки радий, а Ви проти? То може приютите у себе його? Він же до Дня Перемоги погрожує повернутися.
Те що відбувається внаслідок перевороту зараз - то тимчасові маразми. Все пройде. Але є від майданівців теперішніх і користь - нехай не дають нинішнім керівникам розслаблятися.
9.кацап тобі земляк
«А хто буде?»

У ідеалі Мешканця, мабуть, залишаться тільки зелені чоловічки з автоматами, які погрожуть незгідних з ними, цитую: «Вішати за яйця». Це таке заявив Пономарьов журналісту Газети.ру - Посилання на www.gazeta.ru (я по рекомендації Шофера вирішив почитати що пишуть російські ЗМІ. По ходу там далеко не всі вони за Путлєра горою і готові брехати до маразму).
Прапор не заборонить він ніяк. Не має права. А стрічки і справді самі ветерани можуть додуматися не чіпляти. Бо ж символом перемоги вони насправді не є, а от символом тероризму встигли стати за останній місяць.
Чудо Юдо 24 квітня 2014, 21:25 На тему: Підкову залишать у спокої...
1.Дописувач
«Цікаво чи правда що офіційно РИМ розшофровується як РОМАН И МЕР, чи це слухи.»

«РіМ»? О_о. Нє, дурня.

По суті, нехай і «РИМ». Місце непогане. Єдине питання - скільки за розташування там дертимуть із торгашів. І проблема ще одна - малуватий він, на всіх місця не вистачить
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
А чому «заказуха»? Що взагалі мається на увазі під цим словом? Люди там працюють, мають роботу, звісно їм пофігу, що комусь десь там щось воняє (хоч і воняє триндець), адже не стане комплексу - не стане їм роботи. Тому цілком логічно, що вони проти закриття свинарників. Хоча цікаво, невже там дійсно такі зарплати - 4500 грн?:) Чи це вони там такі, як і середньостатичні 3300 грн по Україні - тисячі "пригрівшимся в кріслах" - мільйони, а решті - мінімалка?
103.Волоська Ольга
«Ви з бюджетом коли-небудь працювали?»

Рекомендую Вам, Ольго, ігнорувати повідомлення Шофера. Його положення вкрай важке і, швидше за все, невиліковне. Я сам колись пробував з ним спілкуватися, лише наразився на небезпеку заразитися від нього мозковими вошками, які змушують людину думати, що вона жила донедавна у країні, яка процвітала і в якій будувалися дороги, зростали пенсії, а властьімущі доплачували за це все "зі свого бюджету".
Для Вашого ж психологічного здоров’я краще буде з ним не заводити розмов :)
72.Сторож
«Зібралося у центрі селища дві-три сотні крикунів, так званий майдан, і одноголосно викричали Паршевлюка»

Так а де ж тоді були ті, кому його кандидатура не подобається? Тоді лише один чоловік був проти (Посилання на exo.in.ua і то причину видав якусь не переконливу, а всі інші мовчали. Тепер коли призначили - давай срати в коментарях, та ще й сім’ю його тулити сюди. Гидко читати. Поставили - нехай керує. Погано керуватиме - жалійтеся на нього, пишіть куди треба. Чи легше в коментарях пописати в очікуванні, що хтось інший цим займеться?
Все одно вітаю раз призначили. Тепер у Володимира є повномасштабні можливості відчути себе "у цій шкурі". Справиться - честь і хвала йому буде. А не справиться... Тоді боюся і журналіста кар’єра його накриється - як же тоді критикувати владу, якщо сам там побував і не справився? Ніхто ж не повірить :)
Ну нічого, будемо сподіватися на краще.
Ну ну, хлопці, ви вже якусь єресь нести почали...

До речі, підняття ціни на газ планувалося ще старим урядом, ще восени минулого року:
Посилання на ipress.ua
Зверніть увагу на дату статті (14 жовтня 2013)
Чудо Юдо 17 березня 2014, 02:33 На тему: Влізти в чужу шкуру...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Так, дисбаланс у життя українців дана зміна влади внесла. Так, зараз у руля також не дуже "гарні" морди (але де ти "красивих" серед політиків візьмеш?). Так, Путя піймав момент, щоб поповнити свій запас холопів і земель. Але ж, блін, невже потірбно було залишити все як є і чекати коли Янукович і Ко "нажреться"? Вони 73 млрд. в оффшори вивели, будь-якій здравій людині має цього вистачати на 5 поколінь вперед. Але їм, явно, не вистачало. І якби сьогодні оті ярі хлопці не стали з коктейлями у Києві завтра уже б твоїй бабусі не видавали б пенсію, а тебе б погнали на громадські роботи у полі (утрирую, звісно, але десь так). Бо у держструктурах економічна ситуація погіршувалася у геометричній прогресії.

А ще я підтримую даний бунт хоча б за те, що я вперше побачив як йобані політики, мєнти, чиновники і прокурори сруть. Вперше за історію Незалежної вони сруть, боячись народного гніву і вперше у своєму житті вони обмірковують свої дії виходячи із законів та настрою простих українців, а не з точки зору особистої вигоди. Поки що сруть. Дай Бог щоб і надалі.
Чудо Юдо 17 березня 2014, 02:26 На тему: Влізти в чужу шкуру...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
68.New York
«, то це будуть перші результати правління вашої правої сили.»

Дана ситуація взагалі особисто наша, українська. Якого ху Путін взагалі поліз, не ясно (тільки не кажи, що він дійсно хвилюється про долю російськомовних українців).

68.New York
«І спробували під шумок змінити мовний закон, знаючи, як до цього може віднестися величезна російськомовна частина населення України.»

Нью, блін, невже ти це серйозно?
У тебе є друзі які розмовляють на російській? Коли ввели закон про мови вони відчули якусь різницю? А коли його вирішили змінити на днях - вони відчули різницю? Ця срань з мовою просто срань, яка абсолютно нічого не змінює. Чи ти обдивився російських телеканалів де розповідають, що (цитую): "В Україні заборонили російську мову"???

68.New York
«А Путін «підмахнув». Тепер у нього і його держави куча прихильників серед українців. І хай вони будуть тричі зомбі і дебіли, але вони українці, у них є право голосу, і вони теж можуть збиратися на майдани.»

Останнім часом розповсюдили версію, що Путя це все затіяв, щоб відбити бабло, вкинуте в Сочі. Куди ще їздять росіяни на недорогий курорт окрім Сочі? Правильно - в Крим. А що чекає Крим найближчі 2 роки у разі від’єднання від України? Правильно - економічний пиздець і, в результаті, повністю зірвані курортні сезони 2014 року (уже точно зірваний), 2015 і, мабуть, 2016 року. Сочі жируватиме!
А в те, що Росія буде вкидати на відродження Криму міліарди долярів я не повірю хоч прибий мене. У Абхазію та Осетію вони не вкинули ні копійки.

Так, у нього з’явилися "прихильники". Типу Шофера, який збирається завойовникам черевики цілувати. Але одночасно у нього з’явилося і вагон неприхильників. І вчорашній їбаннуца здоровенний мітинг у Москві та у інших містах Росії, показує, що його персона захиталася на троні сильно. Не розрахував, чи йому просто пофігу, він шизік?

Чи може ти вважаєш, що варто повернути Януковича? І він забеспечить нам "нові дороги та нові лікарні"?
1 ... 30 31 32 33 34 35 36 ... 40
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації