Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 ... 30 31 32 33 34 35 36 ... 41
1. шофер
«А ті люди постраждали через вас.»

Ті люди постраждали через те, що підтримали озброєних бандитів, навіть не запитавши хто то такі. Я думаю багато хто навіть не знає, звідки взялися ті Гіркіни, та інші чмошники.
Тепер отримують банду на своїх вулицях.
Чому гопоти з автоматами немає у інших регіонах України? Чому інші області більш-менш згуртовані і не підтримують незрозуміло кого, хто ухопив автомата і стріляє направо і наліво? А Майдан же "для всіх" був.
1.светка
«Буде як завжди всих відпустять і випишуть 350 грн штрафу (може).»

Ну, у цьому випадку є шанс, що просто так не обійдеться. Адже все-таки дали розголос, навіть прізвища назвали. Уже зовсім сухим вийти не вдасться
5.Волоська Ольга
«На в"їзді до смт. Решетилівка розстріляно колишнього працівника ДАІ, який працював охоронником Колотія. Випадкова, безглузда смерть. Отепер вірю, що ТСН бреше.»

Як це працівник-ДАІ-охоронець? ПРосто охоронець місцевий. І що у новині збрехали? Він виїхав напереріз конвою? Виїхав (в крайньмоу випадку міліція так заявляє). Військові, на нервах, відкрили вогонь? Відкрили. І всі ЗМІ відразу написали, що це був напад на конвой, а розбираються вже потім. Єдине про що накосячили, так це про те що він стріляв, але ж такі чутки виникають миттєво і відразу перевірити їх не має можливості.
Ну а взагалі так, ТСН бреше, та дуже часто подає неперевірену інформацію. Як і БУДЬ-ЯКІ ЗМІ

А смерть безглузда....
Чудо Юдо 9 травня 2014, 15:07 На тему: Плюшеві термінатори...
Мешканець, ви родилися в Україні і зараз проживаєте в Росії (я саме так зрозумів із ваших коментів). І в даний момент, ви, перебуваючи в Росії, радуєтеся тому, що влада вашої нової Батьківщини всіма силами старається принести розбрат, вбивства, кров у вашу минулу Батьківщину. Ба, ви навіть намагаєтеся спонукати ваших колишніх співвідчизників ставати террористами, щоб ті убивали ваших інших колишніх співвідчизників.

Ану, скажіть як така як ви людина називається? Бо якщо скажу я, то мій комент сховається під спойлер.
Чудо Юдо 8 травня 2014, 09:39 На тему: Сепаратисти серед нас...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
20.Йорк
«Хм... На багатьох фото обгоріле лице і кисті рук, а остальне тіло — ні.
Інтірєсний, сука, пожар.»

Я, до речі, також звернув увагу. Якісь дуже дивні трупи. У всіх обгорілі лише ті частини, по яким опізнавати людей потрібно - обличчя та кисті рук (на деяких, до речі, бирки якісь). Ноги, животи здебільшого цілі - лише один реально згорілий труп на сходах видно. До того ж всі окрім однієї єдиної людини лежать на спинах. А ще жінка, яка абсолютно неприродньо лежить на столі. Якби люди тікали і вчаділи на ходу (а видно що не згоріли) то вони б майже всі на животах лежали - падали вперед, повзли...
Відчуття, немов хто спеціально їх туди приніс і порозкладував завчасно.

А ще сліди пожежі. Сходи обгорілі повністю, але офіси цілі цілісінькі - ніяких слідів сажі на стінах. На 4 фото видно абсолютно цілий стілець у коридорі. А на фото де лежать хлопець і дівчина в джинсах у обох обличчя обпалені до невпізнаваємості, а сам одяг абсолютно не постраждав, навіть білі футболки залишилися білими.

Не фейк лі єто всьо?
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
70.Гiсть
«пиндосский снайпер беркутов и сотню перестрелял»

Що, Путін-ТВ уже зовсім моск з’ло?

Мене взагалі дивує така вперта віра росіян у американських агентів. Майдан стояв 3 місяці - жодного агента ніхто не бачив, "але він є" (с). Крим російській війська захоплювати - жодного агента не бачили, але вони там є! На Донбасі Путіном проплачені бандити бігають зі зброєю, жодного американського агента не побачили, але вони ж там точно є!
Зомбус обикновенікус 3 степені.


70.Гiсть
« в Одессе Хатынь устроили»

На, почитай про свою Хатинь у Одесі, якщо буде сміливість. Чувак не піздаболить, усі свої слова проілюстрував фотографіями, а що не знімав - те не стверджував.
Посилання на public.od.ua

70.Гiсть
«Может и крымчане в ужасе не ломанулись из такой державы со своим чемоданом? »

До речі, не помітили, що поки йшла анексія Криму на Донбасі було глухо як у танку, комусь подобалися наслідки перевороту в Україні, комусь не подобалися, але була тиша.
Як тільки покінчили з Кримом - тут же все перекинулося на Донбас, як по команді.
Хутін, той що Пуйло, таки не хоче щоб я жив у міцній країні. Навіщо вона йому міцна? А я і здохну так йому посрать буде.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
49.Гiсть
«Мыкола гузченко, американцы не только топтали укр. прапор, но и обоссали и подтерлись им на сцене под одобрительное улюлюканье патриотов»

Не будь піздаболом - якщо ти про виступ гурту Blood hound gang у серпні минулого року в Одесі, то басист гурту тоді виніс на сцену український і російський прапор і дав глядачам вибрати, котрий із них він освятить своєю дупою. І, представ собі гостюшка, одесити вибрали російський.
Так що американську дупу протирав тоді російський прапор
Посилання на www.youtube.com
Чудо Юдо 5 травня 2014, 09:59 На тему: "Хутін — пуйло!"...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Як же ж Шофер із Іваном активно стараються всіх запевнити у тому, що Путін і ЄС все давно вирішили і розподіл України неминучий.
А чи не проплачені лі ви агенти царя-батюшки часом?:) А то одні бігають з гранатометами по Донбасу, а інші в інтернеті пишуть українцям, що все неминуче, не борсайтесь навіть.
Жарти, звісно, але... Якщо Путька біснується через те, що із України дав драпа його холуй Янукович і тепер у нього вже немає держави-маріонетки-прослойки між ЄС та РФ то нехай піде скине стресс постукавшись головою об стіну. Я прекрасно розумію, що він вирішує питання безпеки своєї країни, але ж, блін, мені абсолютно пофігу які він там питання вирішує - чому саме за мій рахунок це має відбуватися? Бо на фоні світової політики начебто все ясно і красіво: Путін захищає РФ від НАТО під боком, шляхом проплачування бунтів і бойовиків-головорізів в Україні - йому не потрібна сильна Україна. Але на фоні мене - простого українця, за чий рахунок все це відбувається, - то цілком нормальна моя реакція: "Хутін - Пуйло!".
35.мешканец
«Вот я и не хочу, чтобы по моей родной земле не ходил американский или европейский солдат, ел украинский хлеб и "варнякал" по-своему. А какого хрена, скажи-ка мне, эти самые солдаты УЖЕ ходят по моей земле?»

Де ви їх побачили, чи уже від приливу царського патріотизму глючить?
Я поки що бачу тільки проросійських (а може і російських) бойовиків озброєних до зубів.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
40.мешканец
«Мы не ссоримся, а находим общую точку зрения.»

Мабуть тому, що земляки-полтавчани не бігають з автоматами і не кричать "Ростов - український!!!!"

40.мешканец
«Шо ж вы упали ниже плинтуса!»

Та може ж нарешті за 23 роки українці вперше вийшли на вулиці не тому, що їм в руки дали прапор і 100 гривень, нарешті почали не просто на кухні розповідати, який Яник гандон і олігархи офігєлі. Але ж ні - тут явився якийсь МешканецЪ, який колись виїхав з Полтавщини у Росію, хитає головою "до чого ж ви докотилися?", але сам він категорично проти, щоб ми щось із цим робили. А ще у нього є святий цар Путін, який готовий викласти скажені гроші, лиш би на Україні був безлад і безпорядки - а навіщо йому раптом зміцнівший та стабільний сусід, який ще й збирається тримати курс на Євросоюз? Учора там сидів президент - лакей царя, а сьогодні його вже там немає, дременув геть, аж курява стояла. А завтра не дай Бог Україна ще й газ сама добувати почне, або дешевше купляти реверс у Європі (блять, реверс дешевший ніж напряму від Росії, повний же абсурд!) і Росія взагалі буде у дупі, сама із собою залишиться. Нєєє, нафік, нафік, міліарди кинемо, але не дамо зміцніти Україні.
А прихильник царя, який колись виїхав з України і прижився в Росії, тільки за. Йому ж також не потрібна міцна Україна, йому міцна Росія тепер потрібна.
Чудо Юдо 4 травня 2014, 00:19 На тему: Сепаратисти серед нас...
14.Гістb
«Так, виходить, що в Кобеляках давно вже живуть сепаратисти - прапор Євросоюзу довгий час майорів в центрі міста.»

Його встановили на місце зірваного і розтоптаного українського?
Сарказм не зарахований
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
10.Микола Гузченко
«Тільки от хабарів же вони нікому не платитимуть...»

Може ж і добре, ми ж нібито на Європу курс берем, нехай тут на місці починають наших на власних прикладах навчати.

На офіційному сайті "Бєлгранкорму" про закриття нічого немає. Зате хваляться, що їх виробництво європейському стандарту відповідає. То може датчанам не багато і переробляти прийдеться. Ну на вигляд комплекс мегапотужний.
Щоправда як представлю собі 52.000 свиней... Йоптваю, куди ж їхні екскременти дівають? На відстійники? Та там до тих відстійників мабуть без протигазу ближче ніж на кілометр підходити не можна - концентрація бактерій страшнюча має бути.

А якщо на кого виходити то так - думаю на білицьку громаду. Терновий той такий відразу може про хабарі згадати. А громада зараз тільки за, щоб і дихати вільно стало і свинокоплекс у робочому стані залишити.
Але все-таки спочатку треба офіційних заяв почути, що "Бєлгранкорм" таки звертає виробництво. Це хз як їм погрожувати повинні, щоб вони такі мільйони покинули.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
— Треба, щоб нам давали автомати і ми стріляли сепаратистів і терористів! І такі хлопці, як я, це робили. А так, боюся, нічого не вирішиться. Буде лише гірше.

Хлоп’ятко.
Яка чудова пора - дитинство та рання молодість - усе здається таким простим і чорно-білим, та водночас романтичним: взяв автомат до рук і пішов стріляти ворогів. Настріляв зо два десятки і повернувся додому на дискотеку - груди в медалях.
Ех.. не так давно і я таким був :)

А взагалі мені здається, що чи то вся наша теперішня влада, чи то частина її, хоче Донбас просто "злити". Другий тиждень там товчуться, розповідають про те, як вони сотнями сепаратистів у полон беруть, а фактичного результату - повний нуль. Роблять тільки вигляд, що воюють, а на місці своїх ж СБУшники своїх же співробітників здають. Мало того, чудять новини: "20 сепаратистів захопили будівлю СБУ". Ну йоптваю, це я зараз піду, знайду 19 спільників і вільно можу захопити СБУ у Полтаві?
Чудеса... Не СБУ, а шпана якась...
Чудо Юдо 2 травня 2014, 12:24 На тему: Сепаратисти серед нас...
1.Стурбованний
«Инакомыслие по майдановски - это сепаратизм!»

Сепаратизм (фр. sparatisme от лат. separatus — отдельный), отделенчество — политика и практика обособления, отделения части территории государства с целью создания нового самостоятельного государства или получения статуса очень широкой автономии
(Російська Вікіпедія)

Спалення українських прапорів є? Є. Встановлення прапору іншої держави (у даному випадку РФ) на місці українського є? Є. Вимоги створення "Донецької республіки" є? Є. Побиття мітингів під національною українською символікою є? Є. Погрози ввести в Україну іноземні війська є? Є. Достатньо, щоб цей рух назвати сепаратистським за признаками, а не за "інакомисліє"? По-моєму більш ніж достатньо.


1.Стурбованний
«МНЕ КАЖЕТСЯ ЭТО ДАЖЕ НЕ НАЦИОНАЛИЗМ, А ФАШИЗМ »

А тепер дайте мені означення слова "фашизм" і прив’яжіть його до дій зимнього Майдану.
Проходимо, проходимо. Шановні відвідувачі, а тут ми бачимо дуже цікавий експонат - явний представник, іменуємий в нашому музеї як "Ботус обикновенікус". Це така невеличка істота, яка останнім часом дуже збільшила свою популяцію, в чому винні представники іншго виду — "Олігархуси Офігєвші", які підтримують всіма своїми силами розвиток отаких ось створінь. Цей вид (Ботус) займається тим, що вдень і вночі, без сну і відпочинку, за гроші Олігархусів розповсюджує подібного роду коментарі, часто навіть не намагаючись хоч якось це приховати:
Посилання на www.svoboda.org
Посилання на zik.ua
Посилання на thekievtimes.ua
Посилання на www.kirovograd.net
(Читайте коментарі, там він засів)

Так що будьте обережні, шановні відвідувачі, старайтеся не звертати уваги на плоди діяльності Ботикуса, ібо через них він проникає у ваш мозок і починає його повільно але впевнено їсти. Точно так само як представники інших видів намагаютсья проникнути у ваші мізки через відеоролики у зомбоящику.

(хоча, імхо, Порошенко таки нехай іде лісом! Тігіпко тим паче!)
«Не верю!»
Не дамо замкнути коло! Голосуймо за Ляшка!
Я думаю він враз накаже перестріляти з гармат усіх сепаратистів Донецька. І не звертати увагу на можливі втрати серед місцевого населення. Він і Крим назад відвоює, якщо підтримку хорошу матиме! :)
Китай зараз займає повний нейтралітет до всього світу. Він економічно гне і США, і Росію, і Європу, у нього достатньо армії щоб відбитися від будь-якого агресора (хоча буквально 120 років назад він сам був окупований ким попало). То скажіть, навіщо йому взагалі влазити у будь-які воєнні розбірки? Всі ці розбірки завжди виникали з двох причин: або потрібні ресурси, або потрібно кудись спихнути свій товар. Китай без війни скуповує ресурси у всього світу і впарює цьому ж світу товари свої. Срали вони і на США і на Росію з високої гори :)

21.Депутат
«Над Росією уже чергують супутники з лазерною зброєю яка наведена на всі ядерні обєкти.»

Ой, ой, скоро виявиться що у Луганську таки зелені чоловічки і таки з Марсу.
Чудо Юдо 25 квітня 2014, 22:12 На тему: Фотоапаратом по хамству...
Так може створити тут же, на сайті, фотоальбом, так і назвати "Автохами". І нехай кожен, хто забажає, фотографує таких умніків і викладає туди? Народ повинен же знати своїх героїв!
10.цікавий
«А вони й досі з дубинками бігають?»

Не знаю, ви скажіть мені. Бачу ж що щось хочете сказати.

Але не шмалять з гранатометів по вертольотам точно.
8.цікавий
«А хто озброїв майдан? Путін? Звідки почалося?»

Чим? дубинками і коктейлями Молотова? Ви це порівнюєте з автоматами і гранатометами? Не смішіть.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
А ще цікаво було б, якби автор представив себе у протилежній шкурі. З іншого боку, так би мовити:
Він, переповнений бажанням допомогти своїй країні і маючи настільки сильні переконання у своїй правоті іде на барикади. Нехай не всі поділяють його переконання, але вони(переконання) були настільки круті, що він напротязі 3 місяців отримує дубинакам по ребрам, сльозогінним газом в обличчя, наручники, холод, незручності, неможливість помитися. Навесні нарешті він, травмований фізично і морально, перемагає, на звільнений ним престол заскакують інші гамнюки і кажуть йому: "все, ти більше не потрібен, вали додому!". Мимопроходяща бабуся крізь зуби шепоче: "Фашшшист!", а мимопроходящий дідусь звертаєтсья до нього зі словами: "Ну чо ти тут став, нероба? Їдь додому, картоплю саждати, розвелося вас, козлів та лінтяїв!". І виходить що Яника гнать не треба було, а треба було і далі на кухнях сидіти та пити горілку жаліючись пляшці, що "яка ж у нас херова влада", та слухати як твій прем’єр-міністр по телику розповадає про ріст ВВП і те що тобі жити стає все краще, все ліпше.


Я не був на Майдані. Я не беру участь ні в яких партійних "движухах", мене верне від дитячих тупих лозунгів типу "москаляку на гілляку" і тому подібних елементів. Але я просто можу (і хочу) себе уявити на місці тих чи інших людей. І я хочу зрозуміти мотиви дій тих чи інших людей.
2.Гiсть
«что Путин никак не ху... Ло?»

Посягнув на території нашої держави, прикриває озброєних бандитів Донбаса, погрожує розв’язати війну, порушує укладені договори... Нє, блін, він офігенний пацан!

2.Гiсть
«Посилання на www.ntv.ru»

І що?


В цілому мислення автора правильне. Єдине що я таки не вірю у всемогутніх масонів, може вони і є, але не настільки круті як декому хочеться. А ще автор трохи сам собі суперечить: привели Яйценюка до влади і все, "ходіть додому"? Розійдіться та не заважайте їм перетворюватися у Януковича з Азіровим? Ба ні, наступним реченням автор пише, що нова гоп-компанія не краща за Януковича. І як її саму на себе залишати пропонуєте?
15.мешканец
«на Майдане не было нассано»

Уже прибирають.

15.мешканец
«не было никаких митингов у Райрады»

Отже за щось виступати і боротися - це погано, краще на кухнях воювати з владою?

15.мешканец
« Да и дурачка Тернового ещё не было.»

Буде тупити - виходьте на мітинг, вимагайте прибрати. щоправда, ви ж проти мітингів, краще сидіти вдома мовчки...

15.мешканец
«Кто не верит, сходите на круг на заправку, гляньте на цены. И вспомните, что было год назад?»

А що за Яника ціни стабільно падали? Хмм... пам’ять у мене поганувата, але щось не пригадую такого.
Чи може якби Яника залишили то бензин у ціні ніколи не виріс би? У країні, економіка якої тримається на кредитах, половину з яких у оффшори відправляють? Сумніваюся...
11.мешканец
«А майдановцев - под трибунал.»

За що? За те що Яника під сраку виштовхали? Так я тільки радий, а Ви проти? То може приютите у себе його? Він же до Дня Перемоги погрожує повернутися.
Те що відбувається внаслідок перевороту зараз - то тимчасові маразми. Все пройде. Але є від майданівців теперішніх і користь - нехай не дають нинішнім керівникам розслаблятися.
1 ... 30 31 32 33 34 35 36 ... 41
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації