Останні коментарі користувача «arturwanga»

Коментарі користувача
1 2 3 4 5
Головне щоб незабули перевiрити ту дорогу яку фiрма Касая ремонтувала, так класно що забула на десяток кiлометрiв кинуть хоть 1 лопату асфальта, а от 7 лимонiв незабули забрати iз держбюджета за незроблену робату.Чесно кажучи дуже пiдозрiлий цей так званий взагалi не слуга народу.
Статья дiйсно про нiщо, не купляти потрiбо а подавати заяви про перерахунок вiдповiдно до рiшення Окружного aдмiнiстративного суду м Киiва вiд 04.03.2019 по справi №820/9665/16 якою була скасована Постанова КМУ № 315 вiд 27.04 2016 року. Дана постанова дала рiзке пiдвищення цiни на газ.Таку заяву про проведення перерахунку я соьгоднi подав, в Кобеляцький Мiжрайонний Вiддiл з реалiзацii природного газу
1.Lion2020
«А де ж екологічна служба?!»

Ви про кого цих вимогателей бабла у всiх пiдрят ???
Якщо проаналiзувати як це все вiдбуваеться то це на 100% вiдмивання державних коштiв.
Коментар видалено за порушення пункту 2.1, 2.2, 2.5 Правил користування сайтом
1.Lion2020
«А нещодавно ж гучно дякували Т.Шевченко за плідну працю»

А що вона хоть зробила?? ааа xату купила за 1 милион який вкрала в громади так дiйсно добра справа.
2.Filon
«Ну, а якщо не безпечно, то всі отримають змогу он-лайн і безкоштовно спостерігати за пограбуваннями і вбивствами.»

З такими суперовими полимилицiонерами це вiрно на 1000%
3.Beri Mor
«Піклуються про доржнє покриття»

На линию 102 я вже звертався 2 рази 12.05.2019 та 20.05. 2019 року з вимогою застосувати до утримувача автодороги О1714197 «Кобеляки-Бiлики-М22» cт 140 КУпАП(Порушення правил, норм i стандартiв при утриманнi автомобiльних дорiг) Моi 2 звернення направлено для розгляду до батальйону ПП м Кременчук УПП Полтавськiй областi, оскiльки розгляд справ, що стосуеться порушень при утриманнi автомобiльних дорiг вiдноситься до iх компетенцiiю.На даний момент очiкую реакцii та вiдповiдi.
3.Beri Mor
«Так він і є платний.Мєнтам платять.На сухинівському посту поставили ваги,так тепер щебінь пизд.ують шестидесятитонники по трасі Кобеляки-Просяниківка,»

Через Сухинiвський пост як тiльки приiджа «Укртрансбезпека» взагалi перегруза в послiднiй час нема, там всiх пiдрят штрафують на 600 евро + 510 гривень. А вiдносно ментiв так пишiть заяви,призвiща полимилицiонерiв якi беруть неправомiрну вигоду чому ви тут пишете i бiльше нiчого неробите.Посилання на www.facebook.com
Пане Миколо напишiть на цю так звану горе слiдчу скаргу.
20.Borch
«Менты с радостью поедут в Германию по диск,»

А для чого вам диск скопiював та хватить, cкрин я думаю у вас э
Дiйсно Кобеляцькi полiцейскi показали що вони недарма iдять свiй хлiб.Вибачаюсь за свiй коментар «Даю 1000% що знову Кобеляцький ВП олажаэться " Думаю що i iншi злочини треба так реактивно розкривати.
Дiйсно запрацювався так що пiсля удару даже невипустив телефон, абсурд повний.
Даю 1000% що знову Кобеляцький ВП олажаэться .
Одурили «добробут» i вони недовольнi. а скiльки «добробут» одурив людей статистика напевно вiдсутня.
Для статистики хочу щоб всi розумiли в Кобеляцьку полiцiю в 2018 роцi вiд громадян поступила п’ять тисяч 570 заяв iз цих заяв як злочини розглянуто 200. Це така якiсть служби Кобеляцького ВП дайте вгадаю 2 процента , так якi ви хочете вироки?
Думаю що з юредичноi точки цi блоки там неможуть находитись.iх треба прибирати.
Думаю що я пiшов- би як громадський активист контролювати процес ремонту мiсцевих дорiг з великим задоволенням та переконаний що помiг - би
А забув 8 тисяч патрiотiв сидить по тюрмах
7.orakul
«Подивлюсь, що з вами зроблять патріоти»
Це якi патрiоти, тi диваннi так? Ви де в космосi живете, дурню цю фашистську тут пишучи? Це даже не вашi меседжi а просто бред рябоi кобили.Cпустiться на землю походiть по магазинах, подивiться платежку за опалення.
1.orakul
«64,68 % проголосувало за іудеїв і 10.17% за підра. І це нація?»

це слова расиста. Cуть не в нацii.
Шановнi щоб потiм ви не жалiлися на те що так все погано як ви захвичай робите.
Факти говорять самi за себе,вже ГУНП об’явило що поставили нового начальника Новосанжарського ВП це вже говорить про те що Кобеляцькi полiсмени в одному були правi,
а от вiдносно законностi iхнiх дiй так там багато питань, те що Полонський був п’яний це трохи iнше, ще можна добавити що на 10-12 тисяч гривакiв в ’Фiлiнi" толком не нап’эшся
В десяточку, так воно i е .
Думаю що всi вже зрозумiли що нiякоi реформи в полiцii, а особливо в Кобеляцькому ВП взагалi нiколи небуло , викликае подив все що вони роблятьб говорять тому що все це до слова закон взагалi невiдноситься. Молодцi журналiсти що все показали, ви уявiть як будуть вiдноситись до вас якщо вони до своiх колег як до бидла вiдносяться.
1 2 3 4 5

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації