Останні коментарі користувача «arturwanga»

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6
Особенно приспособленца Калюжного
2.Filon
«Так отож. Згідно із законодавством стаття і відео вже э підстваою для перевірки з боку правоохоронних органів. І заяву писати немає потреби»

Так воно і є, але, де ви бачили в м Кобеляки правоохоронні органи??????
На так званий ремонт даноі дороги і ми звернули увагу але оскільки катастрофічно бракує часу все переміряти я остановився на тому що написав запит та отримав Акт виконаних робіт.Далі буде....
Платити за транспортуванн газу однозначно непотрібно допоки “Полтавагаз” ненадасть обґрунтованої відповіді на підставі чого сформувалась така сума і чому вони стягують, де той платіж, тому що розумієте якщо ми говоримо про розподілюючі системи наприклад таж сама труба, я незнаю чи вони враховують наявність труби в тому що це транспортування газу,хтось використав цю трубу закопав і,т,д по ній біжить газ.Чи враховується за газ плата газ який біжить по відповідній трубі. Якщо так то зразу виникає питання а чому “Полтавагаз” вирішило використовувати плату за те що вже давно заплачено, тому що ця труба з’явилась не минулого року і не цього року. Тим більше всі труби які є в с Сухинівці та Лісному вже були встановлені за власні кошти жителів цих населених пунктів, то ми встановлювали ці труби, то ми копали траншеї, газовики іх під’єднали і все.І поясніть чому я повинен платити за свою трубу яку я купив. Так неіснуючий кооператив на чолі із головою Литвин Анатоліем передав на баланс газовоі організаціі Але платити за те що я купив я незобов’язаний.Нам вкинули другу платіжку і сказали плати причому за об’єм який вони врахували за минулий рік.але за минулий рік” Полтавагаз” вже стягнув плату, і об’єм газу за минулий рік мене не цікавить, тому що на сьогодні тепла зима, і відповідно ми споживаємо газу значно менше а отже транспортували вони газу менше..
Тi хто хоче допомогти той завжди допоможе, тим паче що проблема вирiшуеться за кiлька годин. А тi кому ми сплачуемо за користування та обслуговування то редиски.
А що тут нового на превеликий жаль в полiцii у нас працюють в переважнiй бiльшостi брехуни та бандити такi реалii cьогодення
arturwanga 30 грудня 2019, 20:58 На тему: ЛНР посеред України...
Та це сумно, але у нас ще одна э роспублiка це Сухинiвська народна республiла в якiй теж похожих багато проблем. Але попасти на сесiю СНР взагалi неможливо, сайту на який в вiдповiдностi до ЗУ "Про доступ до публiчноi iнформацii" повиннi дибильнi секретарi викладати проекти рiшень взагалi просто нема,xоча кажуть що начебто кудись викладають , теперь дерибанять земельку собi,от такi пироги.
Ми рядом iз викопаними ямами де витягували кабель бiля дороги яка веде на базу вiдпочинку «ДЕВЗ» виявили незаконну порубку викликали полiцiю.Чекаемо коли нададуть вiдповiднi документи тобто дозволи на вирубку дерев в ланшафтному парку.
arturwanga 25 грудня 2019, 13:46 На тему: Аваков закрив всі «лотереї»...
1.Lion2020
«Виявляється за кілька годин, можливо вирішити питання, які не вирішувалися роками!!!»

Нарештi ви починаете думати як здравомисляча людина Кобеляцькi полiцiанти взагалi просто нiчого нероблять невже ранiше ви цього нiколи небачили???? А якiсь дауни розказують що вони самi найкращi
arturwanga 20 грудня 2019, 17:10 На тему: Театр абсурду...
Про полiцiантiв дуже точно,iм просто невистача календарика .Це результат 5-ти рiчноi реформи полiцii, разом iз шоуменом п Джулайом .
1.Ltava
«Ну нарешті вони будуть націлені »

Куди??
2.Filon
«А в кобеляцьких поліцейських нарещті є свій калєндарь.»

Шкода що тiльки календарь а не те що потрiбно щоб нарештi Кобеляцький ВП нарештi почав служити в вiдповiдностi до чинного законодавства.
arturwanga 25 листопада 2019, 10:40 На тему: На Смертному «Ланос» збив підл...
2.Lion2020
«(попереджувальний) світлофор років п’ять як не працює!»
Скиньте будь-ласка фото на вайбер +380667477043
arturwanga 9 листопада 2019, 17:36 На тему: Депутати районної ради направи...
1.Fuks
«а Кобеляки глухо»

Скорiш за все вних маю на увазi Кобеляцьких фермерiв бiльшiсть землi державнi вони всi пiдуть з молотка
arturwanga 3 листопада 2019, 16:25 На тему: 164 тисячі сімей на Полтавщині...
Це нагла брехня, у нас в селi бiдьшiсть громадян неотримують субсидiй БРЕХНЯ
arturwanga 1 листопада 2019, 22:06 На тему: Закрити сесію і їхати з палатк...
В с Сухинiвка та с Лicне роздають тiльки тим xто приближений до сiльскоi ради, менi надали на iнформацiйний запит вiдповiдь що планують iнвентаризувати по дiлянках десь 140 га а насправдi з iншого джерела узнаю планують 500 з гаком iнвентаризувати , це рядом з Кобеляками . Cвоi cлова можу пiдтвердити документами
arturwanga 21 жовтня 2019, 17:48 На тему: На ділянці дороги М-22 встанов...
А чому ненаписали де, бiля чого буде цей так званий комплекс по зароблянню неправомiрноi вигоди стояти щоб можна було побачити як вони працюють, а вернiше граблять водiiв.
Це просто показовi виступи для публiки. А так за звичай ви можете до них недозвонитися та недочекатися. Це просто витрачання бюджетних коштiв на вiтер.
1.Lion2020
«Ви бачили той ремонт?!»
Скоро поiду подивлюсь знiму видеоролiк та всiм покажу, побачу щось дивне викличу полiцiю.
arturwanga 14 вересня 2019, 13:34 На тему: Костянтин Касай: «У тюрмах 50 ...
Головне щоб незабули перевiрити ту дорогу яку фiрма Касая ремонтувала, так класно що забула на десяток кiлометрiв кинуть хоть 1 лопату асфальта, а от 7 лимонiв незабули забрати iз держбюджета за незроблену робату.Чесно кажучи дуже пiдозрiлий цей так званий взагалi не слуга народу.
arturwanga 13 вересня 2019, 19:36 На тему: На зиму можна придбати газ за ...
Статья дiйсно про нiщо, не купляти потрiбо а подавати заяви про перерахунок вiдповiдно до рiшення Окружного aдмiнiстративного суду м Киiва вiд 04.03.2019 по справi №820/9665/16 якою була скасована Постанова КМУ № 315 вiд 27.04 2016 року. Дана постанова дала рiзке пiдвищення цiни на газ.Таку заяву про проведення перерахунку я соьгоднi подав, в Кобеляцький Мiжрайонний Вiддiл з реалiзацii природного газу
1.Lion2020
«А де ж екологічна служба?!»

Ви про кого цих вимогателей бабла у всiх пiдрят ???
Якщо проаналiзувати як це все вiдбуваеться то це на 100% вiдмивання державних коштiв.
Коментар видалено за порушення пункту 2.1, 2.2, 2.5 Правил користування сайтом
1.Lion2020
«А нещодавно ж гучно дякували Т.Шевченко за плідну працю»

А що вона хоть зробила?? ааа xату купила за 1 милион який вкрала в громади так дiйсно добра справа.
1 2 3 4 5 6
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації