Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Filon»

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 21
Filon 12 вересня, 09:01 На тему: Дмитренко вимагає виборів...
1.микола козак
«На території Кобеляцької громади немає військових дій , тож і вибори можна проводити , а якщо вже не вибори , то призначити військову адміністрацію.»

Миколо, ну не буде так як ви хочете. А буде така як велить Закон. А він і проведення виборів забороняє і запровадження військової адміністрації не передбачає. Є перелік обставин в разі настання яких запроваджується військова адміністрація. А їх цих обставин в Кобеляках немає і не було. А ваша як і вашого улюбленця Копельця проблема полягає в тому, що ви не читаєте тексти законів. Або намагаєтесь їх трактувати під себе. Робив би Копелець згідно із діючим законодавством, то ніякі депутати, тим більше, автор цих рядків, його б від влади не посунули б. Я йому про це неодноразово особисто говорив. Ну й публічно писав. Але він як і ви, не сприймав. Якось так.
Filon 12 вересня, 08:53 На тему: Дмитренко вимагає виборів...
2.Zorn
«А це той Дмитренко що керував цегельним заводом і ПМК-7 чи ні?»

Той
Filon 5 червня, 15:06 На тему: Ціна помилки...
1.Zorn
«Виникає питання: ця інфа помилка активіста-журналіста?»

Так. Ну давайте я про вас напишу, що Ви щось купив, а перед тим вкрав.Факти де? Факт в даній ситуації лише один - "промайнула інформація".
Filon 5 червня, 14:48 На тему: Як беруть владу...
2.Zorn
«ЗМІ теж влада. Їх називають четвертою владою. »

Це міф, невідомо ким вигаданий. Точніше цей вислів приписують, якщо не помиляюся Томасу Карлайлу. Але він жив у 18 столітті. В Україні є законодавчо закріплені три гілки влади. Як на мою субєктивну думку журналіст завжди має бути між... Між владою і громадськістю. А якщо журналіст- це влада... То це використання публічності для того щоб отримати портфель. Взагалі в європейській спільноті журналістів є такий собі неофіційний кодекс етики. До речі, він є і в Україні. До речі, колись ми із покійним Сергієм Поповичем їздили в Київ, де теж підписували цей документ. Хоча повторюся він неофіційний і сили закону не має. Так от там чітко зазначено, що журналіст не можу бути членом якоїсь політичної партії і депутатом. Після підписання того документу я особисто вже нікуди не балотувався і ні в яке гімно, читай партію не вступав. А ось колеги по цеху такі корифеї як Єгор Соболєв, Сергій Рахманін теж підписували. Але в гімно вступили. Якось так.
1.Zorn
«Отаких «керівників» і могила не виправить. При соціалізмі вони «сиділи» на різноманітних благаг: ділили квартири, дефіцити , посади... Вранці, роздавши наряд підлеглим, їхали на малььовничу природу пиячити з такими самими "потрібними керівниками", жарили коханок на капотах службових авто, займалися полюванням чи рибалкою... Переважна більшість із таких «керівників» залишилися біля корита і в незалежній Україні»

Давайте без голослівних узагальнень. У даному випадку із Мамаєм, Ваша теза, є надто надуманою. Олександр Федорович не має жодного відношення до того типу керівників, який Ви змалював. Він, радше, "дитя перебудови". Адже до 1996 року працював виключно вантажником чи двірником. Потім торгував цукром у Полтаві на ринку. А потім став мільярдером. Так що до соціалістичного типу керівників Федорович не дотичний. Почитайте його біографію. Мільярдер Андрюша Веревський в кінці 90-х теж соняшник під Полтавським олійним заводом за готівку приймав. А потім став власником цього підприємства. А названий Вами тип керівників, до речі, в провінції, такій, як Кобеляки чи Полтава особливих статків не нажив.
Filon 14 лютого, 19:11 На тему: «Чому розділяють людей?!»...
8.Slavko
«Частково погоджуюсь »

Ну і добре. Часткове порозуміння завжди краще аніж повна антипатія.
Filon 14 лютого, 09:13 На тему: «Чому розділяють людей?!»...
4.Slavko
«Ви сиділи колись на Евересті»

Славік, дорогий ти мій чоловіче. Я сидів не на Евересті ( фото у ФБ), а на Язику Тролля. Це у Норвегії. А всі ті мудрі вчення в яких усім рулить Карма, а не Бог-творець, говорять про те, що весь світ знаходиться в тобі,єдиному і неповторному. До речі, неспотворені людьми авраамістичні вчення, теж говорять про це. Як і дхармічні такі, як індуїзм і буддизм. Стань сам щасливим. Це єдине що ти, я і будь-хто інший може зробити у цьому житті.
Filon 14 лютого, 06:36 На тему: «Чому розділяють людей?!»...
Славік, яка карма? Її індійські жиди придумали!
Filon 13 лютого, 14:50 На тему: Хто керує світом...
3.Selena2017
«А відносно науково-технічного прогресу , то тут ще й посперечатися можна, але досить .
»

Згоден. Якщо учасники дискусії не просто тупо гиркалися, а доклали зусиль хоча для власного саморозвитку це вже результат. Позитивний.
Filon 12 лютого, 13:49 На тему: «Чому розділяють людей?!»...
Фото не до цієї статті. Зараз адміну передзвоню, щоб видалив.
Filon 12 лютого, 11:35 На тему: Хто керує світом...
Відповідаю Селені. Перше. З приводу висвітлення діяльності бібліотек у тому числі й проблем, на сторінках "ЕХО". Вирішив перевірити. Набрав у пошуковику сайту "бібліотеки". Видало 20 сторінок назв публікацій. У тому числі й тих, де мова йде про проблеми бібліотек і бібліотекарів. Можете перевірити. Щодо того, хто керує світом. Ніхто ним не керує. Маю на увазі людей. Керує науково-технічний прогрес. Щодо масонів... Напевне немає в світі спільноти про яку б інформація для плебсу була настільки спотворена. Два факти, які неможливо спростувати тому що вони є фактами. Тараса Шевченка із рабства викупили масони. Кирило-Мефодіївсько товариство було масонською організацією. І цей список шляхетних справа для користі людства можна продовжувати безкінечно. Натомість люди як типові «славіки» користуються інформацією із паперу що висить на гвіздочку у деревяному сільському туалеті ( метафора)."
1.василь овсієнко
« написаного в даному матеріалі виходить , що Василь Карнаух провокатор , який навмисне провокує населенн»

Шановний Василь Іванович. В тексті статті немає й натяку на сумніви в достовірності інформації Василя Карнауха. Тим більше, що його ніхто й не згадує. А повідомлення схожого змісту розповсюджували й інші автори. Так що у Вас емоційна складова переважила раціональну. Окрім того звертаю Вашу увагу на те, що в статті неодноразово згадано про те, що термін придатності цього борошна скінчився чи закінчується і воно може бути зіпсованим. Знаю і Вас і Карнауха, як людей принципових і порядних. ТОмй й дякую за активність. А міській владі буде наука.
20.Selena2017
«Ця тема ПОВИННА бути в газеті ! »

Буде. Ну, а з приводу шкода... Тут питання дискусійне. Я розумію, що зараз на жаль сбушникам не до таких, як Славко. Можливо, колись руки і час дойдуть. Адже там все не так безневинно. Думаю, ви вже прослідкували логічний ряд. Ця тема закинута ззовні. Повістки незаконні, війна незаконна. А розвязали її жити путін і зеленський аби зачистити Україну для жидів. Нічого нового. Ефесбешні методички.
12.Selena2017
«Справді, немає сенсу. »

А я вам Селено про що говорив? Це типовий випадок. Хоча такі от конспірологічні теорії закидають в нет зовсім невипадково. Їх глашатаї є людьми досить розумними. Вони вміло використовують отакі от слабкі уми як у нашого сухинівського славіка. Що найцікавіше. В рашці і в Україні слабким умам навязують одне й теж. Їх слабоумні націоналісти плетуть один в один таку ж ахінею, як наші славіки. А фінансує все це ФСБ. Тому що їм вигідно аби люди замість реальної боротьби за свої права розказували один одному про те як викопали шоломами море, що вони, українці ( росіяни) були аріями, розказувало хто є жидом, а хт о євреєм. Колись я досить давно я все це теж читав. Навіть трішки вірив. Але з віком воно має пройти. Якщо ж не пройде то... Галоперідол.
в чому полягає смисл сказаного ? А все дуже просто. Галоперідол. Ну є й інші сильнодіючі засоби. Дехто мухомори вживає.
Filon 1 жовтня 2022, 14:03 На тему: Грандіозну пожежу в Кобеляках ...
Ну,скажімо так. Про помсту, як активність народних мас, швидше за все не йдеться. Є ознаки самопідпалу, спровокованого бєлочкою
Filon 22 вересня 2022, 18:18 На тему: Виборча комісія визнала Романа...
1.микола козак
«Цікаво , а чим же закінчилась історія з підробленим підписом , невже нічим ? »

Наскільки мені відомо історія ще не закінчилась. Вона отримала несподіване продовження. Конкретніше, йдеться про перевірку і наступне кримінальне провадження по факту передачі громадянином Копельцем О.О. підробленого документу в НДКЦ. По простому Санич взяв і зробив копію заяви Гординської і поставив туди підроблений підпис.Хоча це інфа із одного джерела. Так що потрібно ще перевіряти.
Filon 14 вересня 2022, 06:36 На тему: Депутати вдруге прийняли відст...
1.Ayaks
«Але зникло з горизонту одне просте питання - хто підробив підпис Гординської на першій заяві? Член виборчої комісії - Спиця? як про це заявив Копелець, чи Копелець коли передавав заяву (чи її підроблений варіант як заявила, тепер уже нова влада громади) на експертизу і вона визнала підпис підробним. »

Ніхто ні про що не забув.
Filon 14 вересня 2022, 06:35 На тему: Про користь «ворогів народу»...
2.Ayaks
«Нічого Вам не нагадує? Підкажу - Копельця. Ще в Жукова бульбашки з бокала шампанського, яке розливали в честь перемоги над Копельцем не вийшли, а уже і високі досягнення у праці пішли, і премія за хорошу роботу.»

Дякую. Про все напишемо
Filon 29 серпня 2022, 08:27 На тему: Чергове скандальне засідання К...
5.Chamara
«А чому ви не пишете що на комісію чинять тиск, що членів комісії залякують? Чому не пояснюєте в своїх замовних статтях що є рішення сесії, що голова видав розпорядження яким призупинив дію рішення відповідно до ст. 59 ЗУ "Про місцеве самоврядування" що на сесії депутати не подолали 2/3 як того вимагає закон? Чому не пишете що голова засумнівався у власноручному підписанні депутатом яка «хоче» скласти повноваження і звернувся за експертним висновком яка підтвердила що підпис на заяві не є особистим підписом. Чому правду не пишете? Бо вважаєте себе розумнішими?
»

Ну й псевдонім Ви собі вибрали... Тепер по суті. Все Вами написане вже було оприлюднене на сторінках газети і на сайті. Просто Ви нерегулярно газету читаєте. Читайте регулярно і все буде ок
Filon 27 серпня 2022, 08:02 На тему: Чергове скандальне засідання К...
1.Chamara
«Я була на засіданні але жодного представника еха не бачила, і чому ви в мене не запитали? Ц»

Ну, напевне Ви так була на засіданні, що не бачили...А хто така чамара, що в неї потрібно про щось запитувати? Ну і третє. Ірина Гносенко була представлена, як голова Полтавської РВК. Молода симпатична жінка в білих джинсах, блондинка. Постійно переміщалася із залу кудись в коридори, певно влади. Потім поверталася. Чи не так було? Чи ми із Вами на різних засіданнях були?
Filon 8 березня 2022, 16:52 На тему: Піднімати в повітря дрони забо...
1.Niko
«Можливо, наш газетяр Філоненко зміг би допомогти людям хоч трохи заспокоїтися, взявши інтерв"ю в військових,поліції, електриків, місцевої влади. Можливо, навіть ввести таку рубрику, як ПИТАННЯ= ВІДПОВІДІ, де люди могли б щось запитати і отримати кваліфіковану пораду. »

Безумовно Ви правий. Із першого, ні,збрешу, із другого дня війни намагаюся це організувати. Перший день -0 це ступор. Але тільки зараз на фактично 12-й день, вдається організувати військову комунікацію із владою. Розумію їх і ні в чому не дорікаю. Вчимося разом на ходу.
Filon 24 лютого 2022, 17:11 На тему: Якщо завтра війна...
Визнаю, я помилився. Таки логіка нормальної людини не працює, коли маєш справу із психічнохворими або професійними вбивцями. Проти нас два в одному - «рузгіє» психи-вбивці. Але правда таки за нами. Отже, переможемо.
Filon 21 лютого 2022, 18:29 На тему: Якщо завтра війна...
До речі. Уривками подивився засідання Совбезу РФ. Частина російських чиновників виглядали дуже переляканими, а Путін стомленим. Бояться вони й не хочуть війни. Ну в ленере і денере зайдуть. Їх там із 2014-го чекають. А далі - ні.
Filon 21 лютого 2022, 17:42 На тему: Якщо завтра війна...
24.Selena2017
«Не чуєте, як гримить побіля кордонів залізо?»

Не чую. Але це не головне. Судячи із розвитку подій, сьогодні-завтра Росія визнає ленере і денере. Потім, швидше за все, туди увійдуть війська. Після цього усі обміняються черговими порціями заяв. І все поступово почне стихати. А далі пропаганда кожному народу пояснить, що саме його держава перемогла. Але як і раніше думаю, що до прямого збройного протистоянння ЗСУ та армії Росії не дійде.
1 2 3 4 5 6 7 ... 21
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації