Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Filon»

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 20
Ну,скажімо так. Про помсту, як активність народних мас, швидше за все не йдеться. Є ознаки самопідпалу, спровокованого бєлочкою
1.микола козак
«Цікаво , а чим же закінчилась історія з підробленим підписом , невже нічим ? »

Наскільки мені відомо історія ще не закінчилась. Вона отримала несподіване продовження. Конкретніше, йдеться про перевірку і наступне кримінальне провадження по факту передачі громадянином Копельцем О.О. підробленого документу в НДКЦ. По простому Санич взяв і зробив копію заяви Гординської і поставив туди підроблений підпис.Хоча це інфа із одного джерела. Так що потрібно ще перевіряти.
1.Ayaks
«Але зникло з горизонту одне просте питання - хто підробив підпис Гординської на першій заяві? Член виборчої комісії - Спиця? як про це заявив Копелець, чи Копелець коли передавав заяву (чи її підроблений варіант як заявила, тепер уже нова влада громади) на експертизу і вона визнала підпис підробним. »

Ніхто ні про що не забув.
Filon 14 вересня, 06:35 На тему: Про користь «ворогів народу»...
2.Ayaks
«Нічого Вам не нагадує? Підкажу - Копельця. Ще в Жукова бульбашки з бокала шампанського, яке розливали в честь перемоги над Копельцем не вийшли, а уже і високі досягнення у праці пішли, і премія за хорошу роботу.»

Дякую. Про все напишемо
5.Chamara
«А чому ви не пишете що на комісію чинять тиск, що членів комісії залякують? Чому не пояснюєте в своїх замовних статтях що є рішення сесії, що голова видав розпорядження яким призупинив дію рішення відповідно до ст. 59 ЗУ "Про місцеве самоврядування" що на сесії депутати не подолали 2/3 як того вимагає закон? Чому не пишете що голова засумнівався у власноручному підписанні депутатом яка «хоче» скласти повноваження і звернувся за експертним висновком яка підтвердила що підпис на заяві не є особистим підписом. Чому правду не пишете? Бо вважаєте себе розумнішими?
»

Ну й псевдонім Ви собі вибрали... Тепер по суті. Все Вами написане вже було оприлюднене на сторінках газети і на сайті. Просто Ви нерегулярно газету читаєте. Читайте регулярно і все буде ок
1.Chamara
«Я була на засіданні але жодного представника еха не бачила, і чому ви в мене не запитали? Ц»

Ну, напевне Ви так була на засіданні, що не бачили...А хто така чамара, що в неї потрібно про щось запитувати? Ну і третє. Ірина Гносенко була представлена, як голова Полтавської РВК. Молода симпатична жінка в білих джинсах, блондинка. Постійно переміщалася із залу кудись в коридори, певно влади. Потім поверталася. Чи не так було? Чи ми із Вами на різних засіданнях були?
1.Niko
«Можливо, наш газетяр Філоненко зміг би допомогти людям хоч трохи заспокоїтися, взявши інтерв"ю в військових,поліції, електриків, місцевої влади. Можливо, навіть ввести таку рубрику, як ПИТАННЯ= ВІДПОВІДІ, де люди могли б щось запитати і отримати кваліфіковану пораду. »

Безумовно Ви правий. Із першого, ні,збрешу, із другого дня війни намагаюся це організувати. Перший день -0 це ступор. Але тільки зараз на фактично 12-й день, вдається організувати військову комунікацію із владою. Розумію їх і ні в чому не дорікаю. Вчимося разом на ходу.
Filon 24 лютого, 17:11 На тему: Якщо завтра війна...
Визнаю, я помилився. Таки логіка нормальної людини не працює, коли маєш справу із психічнохворими або професійними вбивцями. Проти нас два в одному - «рузгіє» психи-вбивці. Але правда таки за нами. Отже, переможемо.
Filon 21 лютого, 18:29 На тему: Якщо завтра війна...
До речі. Уривками подивився засідання Совбезу РФ. Частина російських чиновників виглядали дуже переляканими, а Путін стомленим. Бояться вони й не хочуть війни. Ну в ленере і денере зайдуть. Їх там із 2014-го чекають. А далі - ні.
Filon 21 лютого, 17:42 На тему: Якщо завтра війна...
24.Selena2017
«Не чуєте, як гримить побіля кордонів залізо?»

Не чую. Але це не головне. Судячи із розвитку подій, сьогодні-завтра Росія визнає ленере і денере. Потім, швидше за все, туди увійдуть війська. Після цього усі обміняються черговими порціями заяв. І все поступово почне стихати. А далі пропаганда кожному народу пояснить, що саме його держава перемогла. Але як і раніше думаю, що до прямого збройного протистоянння ЗСУ та армії Росії не дійде.
Filon 19 лютого, 19:00 На тему: Якщо завтра війна...
14.Selena2017
«. Отож не запилюжуйте людям мізки своїми дикими висловлюваннями. »

А можна більше конкретики, а не звичного бла-бла-бла. Що ви вважаєте дикими висловлюваннями? Те, що я говорю - не буде війни, у даному контексті, атаки збройних сил Російської Федерації? То що ж тут дикого? Я завжди думав і думаю, що коли немає війни - це добре. І коли люди думають не про війну - це прекрасно. Чи це таки дикість, не вірити у війну? Пані Селено, поясніть.
Filon 18 лютого, 18:08 На тему: Якщо завтра війна...
1.Selena2017
«Коли російський снаряд влітає в дитячу кімнату дитсадка , то хіба це війна ?»

Пані Селено, так це війна. Але, повторюю ще раз, війна суто інформаційна. Ви особисто той снаряд бачили? Ви там були? Але вам сто разів за день повторили одне й теж. І мозок вже сприймає це як ніби ви самі є учасницею події. Хоча насправдді ви не бачили і не знаєте нічого. Окрім того, що вам втокмачили. З іншого боку ця війна працює по тих же законах. У ленеері та дененері оголосили про евакуацію. ВСУ стріляють. При цьому - жодної жертви, жодного свідка, а тільки кореспонденти і тамтешні "говорящі голови". І там в ленеері та дененері тсячі людей вже бачать українські війська які наступають. От це і є класика інформаційної війни. Та і з тим снарядом у дитсадку. І з евакуацією. НЕ відбувається взагалі нічого, Але люди вірять у збройну війну.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Даааа. Саша Стависький і Оракул звичайно ж напишуть, що Санич нічого не знав. Це ж, директор, падло. А я в чергове првтрою те про що пишу вже кілька років - Санич падлюка, яка підставляє інших людей.
Печалька. Із надійних джерел надійшла інформація, що в Горішніх Плавнях кобеляцьке сімття не прийматимуть. У всякому разі такою є ситуація на 7 лютого. Дзвонив на їх підприємство Спецеко. Нічого не знають. Юрист запропонувала писати запит. Пишемо.
33.ixtamnetka2
«призначив її сам ЦАРЬ- голова РДА »

А що слово ЦАРЬ є синонімом до слова "телепень"?
15.ixtamnetka2
«Следующий Пашка Голтвянский? Там тоже все подписи только Пашкины, а земелька Копельцовская ! А коли розібратися, то вони , напевно ж знали і розуміли на що ідуть ... А там і Стаднікова з Хряпою та Голтвянською підтягнуться ( вони ж теж його "люди"»

Ну тут я не погоджуся В принципі - це абсолютно неправильно, коли починається кримінальне чи інше переслідування людини, керівника за те, що він чи вона "чийсь". Тим більше, що якоїсь достовірної інформації про те, що названі вами керівники замішані у якихось кримінальних оборудках, у мене особисто немає.Ну підпримували вони чи підтримують Копельця, ну поставиви він їх на посади ( до речі, Ліля Костянтинівна, якщо мені память не зраджує, взагалі при Ісипові стала керувати). В цьому немає нічого незаконного. Та й по Юрку, кримінальна справа - така собі. Воду то він дійсно поставляв людям, а не сам випивав. Так ліцензії на видобуток води не було ще до Копедьця. Як тоді вирішували, я опишу в наступному номері. Як і опишу як виникла ця кримінальна справа. Ніхто, до речі, ні на кого не "стукав". Бо таких справ - кілька десятків по всій області. А фігурує там не лише кобеляцьке підприєство. Там і Світлогірське, і Білики, і Бутенки.
13.саша ставицький
«кучка завжди незадоволених , яких підігріває Філоненко для своїх цілей. »

Саньок так і тебе теж виходить підігріває Філоненко. Ти ж один із найактивніших.
3.Slavko
« А хіба Василенко був директором ?»

Василенко був начальником с-г управління.
Ну скажемо так. Підозра - це ще не вирок. Але ж це ще вони по звалищу, по забрудненню грунтів до підозри не довели. І слава Богу,що хоча б після рішення суду про заборону на Вовку протоколів не складали. Тоді було б, ну зовсім, важко психологічно. Вовці. Саничу - ні.
24.саша ставицький
«І чому ти так радієш»

Я не радію. Я називаю падлюк падлюками. Знаєш важкувато бути толерантним, коли такі як ти нагло брешуть, а такі як Копелець підставляють слабших.
А Саньок може титепер директором водоканалу підеш попрацюєш? На чотири підозри. Ох і с--а. Вибачте всі інші читачі.
9.саша ставицький
«Так от я пропоную тобі особисто піти до Копильця і запропонувати замінити тобою Юрка , який судячи з ваших коментів не справляється з обовязками.Хоч слід відмітити , що за минулий рік небуло проблем з водою , хоч багато з вас пророкували колапс , регулярно вивозилось сміття , доки активісти екологи не почали накаляти ситуацію і призвели до колапсу , хоч самі ті активісти не такі вже і екологи , гадять самі де попало»

От мені цікаво, як тепер пахан буде діяти, коли його підлеглому за один день вручили три підозри у скоєнні злочину. ТРИ,КАРЛ!!! Вези Вова, Санич усьо порішає... Порішав. Саньок чи ти знову збрешеш, що Копелець ні в чому не винен?
13.саша ставицький
«зараз більшість із тих , що мають більш , менеш нормальну зарплату , не платять комуналку , а особливо за сміття ,за газ то заплатять , бо можуть відключити , а от сміття?Платять в основному ті , в кого пенсія 2000 грн , а ви порахував скільки для них коштуватиме та вивозка в Комсомольськ?»

Саш, а де можна побачити твої статистичні дослідження з приводу того, хто платить, а хто не платить? Щоб так як ти стверджувати, потрібно оперувати якимись достовірними даними. Чи та як Санич, звик просто язиком ляпати? А рахувати і доводити до відома громади скільки буде коштувати вивезення сміття у Горішні Плавні повинен міський голова. Він по моєму за це зарплату отримує. До речі, а від премії за січень Копелець відмовиться чи ні? Як на мене, то він її не заслужив. Як і надбавки за інтенсивність. Було б з його боку шляхетно аби він ці кошти спрямував на пробний рейс із сміттям до Горішніх Плавнів. Як думаєш, Саша? Чи Маша? Ти вже вибач, що я тикаю. Взагалі з живими людьми, я на ви спілкуюся. Але ж саша ставицький - це аватар, нік, псевдонім. Може й взагалі, штучний інтелект.
9.саша ставицький
« регулярно вивозилось сміття , доки активісти екологи не почали накаляти ситуацію і призвели до колапсу , хоч самі ті активісти не такі вже і екологи , гадять самі де попало.»

Сашок нагадаю, що колапс насупив після рішення суду, котрим де-факто і де-юре було заборонено вивозити сміття в ліс. Пре те, що буде саме так я особисто написав десятки статей, які читає і Копелець. Але він палець об палець не вдарив аби змінити ситуацію. Ти запитуєш чи є у нормальних лдей пропозиції? Не вмикай дурня, пропозиції озвучувалися неодноразово. Зараз - вивозити на Горішні Плавні, паралельно впроваджуючи систему роздільного збору, що включає в себе і півищення культури населення при поводженні із ТВП та прораховуючи доцільність створення сортувальної станції. І документи для її будівництва готуючи. Можливо ти щось краще запроопонуєш?
Filon 28 січня, 14:11 На тему: За все доводиться платити...
4.микола козак
«Єдиний вихід зараз , щоб зникла проблема сміттЯ , зібрати всі контейнери у дворі ККП водоканал , адже з десяток років назад їх не було і всі вирішували питання самостійно. »

Миколо, та я не проти. Нехай пробують. Можливо так і краще буде. Хоча я в цьому сумніваюся. Хоча по великому рахунку три тижні вже так і є. Можна й воду не подавати, нехай самі питання вирішують. але ж тоді нехай повернуть гроші сплачені за вивезення відходів. Люди ж заплатити, а послугу їм не надали.
1 2 3 4 5 6 7 ... 20
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації