Останні коментарі користувача «Fuks»

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 11
Чергова ідея фікс відставних мінтів.В Бутенках на стадіоні грандіозні змагання проходять,в Будинку культури концерти і спектаклі майже кожного дня,те саме в Дрижиній,Бережнівці при повному аншлазі,в Марківці і Кусткущах,на Подолі класів для учнів не вистачає,в Степовому в людей вода в кожному дворі і дорога до села як злітна полоса,і ще багато де чого.Просто гроші на вітер.Питання кого з відставних ще до корита треба приставить? Ідея утопічна.Сахзавод вже каптить,ну свинарник повинен був запрацювать,але мабуть під весну запрацює.А ми через рік чекаєм редьку з огірками і мінус в бюджеті мільйонів на десять...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Єхать копать Жук природолюб.Сам падла розорав всі заплави Ворскли,повиорював береги по 2 метри до води а тут Драбинівку в державу здає.Ну і потвора...
З Вашої логіки пане Ставицький Філоненко ворог всіх часів і всіх народів,особливо кобелячан,яким все рівно де те сміття сипиться,яку воду пьєм,яким повітрям дихаєм і т д і т п. Треба було зробити мусорку прямо на площі,або в Ворсклу сипать..Не видно і не воня.А на пахунок що Філон повинен побудувати сміттєвий завод теж не праві.В нього ж нема ні повноважень ні землі та й коштів теж.А в городского градоначальника все це є.За 7 років правління кільки агепано в дні города,екопарки і т д.?
Святкували і сільради і при Ісипові,але наскільки пам*ятаю з бюджету кошти не виділяли,залучались спонсорські в основному,якщо не прав поправте...і феєрверків годинних не гепали,а артисти також місцеві...День міста це день народження і показувать треба свої досягнення а не влаштовувать низькосортну гулянку з п*янкою..Краще б ями на Калініна залатали,чи тротуар біля Атб відремонтували чи ше шось путнє,чи квартиру лікарю якомусь купили б..Народ просіт зреліщ....Нате!
Да,пир під час чуми..Грошей на дороги нема,тротуари з плитки Капельцевої порозсипались,за села взагалі мовчу,там кіт не качався після сотворенія громад,лікарі розбігаються скоролікувать нікому залишки кобелячан буде,школи закриваєм,дітей харчувать нічим а ми вдарим піснями і танцями з феєрверком по разгільдяйству і розвалу.Слава Капельцу найкоащому меру всіх городов і сіл.Ми танцюєм...Тьху.
О дає Санич! Пані Вірі правнуків няньчити треба а вони медицину підіймать з нею хочуть...Маразм мера кріпча з кожним днем...Бібліотеки закрив,клуби також,старост нема,на днях школи переполовине,а к Новому году і первинна ланку медицини прикаже довго жить...І почне розцвітать Кобеляччина!На шляху до Біликів чи Плавнів на чроі з членами неДовіри.
Fuks 2 квітня, 10:50 На тему: Закарантинились...
Коментар видалено за порушення пункту 2.1 Правил користування сайтом
Fuks 28 березня, 12:34 На тему: Голосуй, не голосуй, а буде, я...
Ну і як оце? 3,14дари Жуков з шайкою Юлькиною,прости тут ка Тамілка таки лягли під Санича. А як клялися,як клялися за народ...Да своя сорочка ближче до тіла чи до діла..Мабуть громаді треба ініціювати розпуск депутатів.Все одно вони нічого не роблять,лиш свої питання вирішуютьМародери.
А взагалі якщо вчитатися в слова Луніна,то питання вирішене...Буде працювать,зараз трохи *попрацюють* з Сел радою,трохи з житилями і процес пішов..Відновлюйте бистріш лікарню Білицьку,алергії і бронхіти лікувать..
Нажаль чи на щастя але буде.Буде працювать,Його й закривали щоб забрать подешевще.А інтерес до нього має Великий дядько,виходець х Харкова,він і дав команду полтавській харківській владі займатись цим питанням.З якого дива ОДА так почала опікуватися закритими фермаи.Казок нарозказують,але вже тої лафи для Білицької Сради що була при Орлову не буде.На осінь готуйтесь заганять свиней..
Fuks 25 березня, 20:27 На тему: Голосуй, не голосуй, а буде, я...
Маразм мера кріпне.шкільні автобуси були придбані для цільового призначення -перевезення учнів,плюс санітарні норми,і т д.Ну Саничу правила не писані.Скоро Санич учнів з громади звезе раз на тиждень в клуб і буде їм читать уроки. А якже грошей в бюджеті нема.вчителів нізащо утримувать..Котимось,котимось з деревяним головою колгоспу...
Терміново ініціюйте приєднання до Біликів,поки мер не все роздерибанив..Там бабла не міряно і відношення інше.зав Фапом 6тис на руки отримує.клуби бібліотеки і інше все працює...Городу хана з паханом.
Та не переймайтесь тим лісничим...Справи пишуться,лапті плетуться...Скоро,скоро...
Приєднають,Кабмін же сказав що всі громади повинні бути самодостатні і самоокупні,не спроможні громади будуть приєднуватись до більш потужних. Кобеляцька найбідніша в Україні по надходженнях до бюджету це по прогнозу,а фактично буде ще бідніша.Хіба може й не приєднають якщо Копелець з виконкомом будуть і вчителями,і лікарями фельдшерами,в зоопарку концерти і книжки видаватимуть,дороги зовсім ляжуть..до того йдеться.Очі розплющіть..
Кобеляцькій громади не буде,вона збанкрутує,приєднають до Біликів.Там люди з нуля зробили ПМСД,відділ освіти,культури,лікарню відновлюють,автобуси запустилиі т д. А в Кобеляці будки теплої для автостанціїї не можуть найти.За села мовчу.Запустіння і зубожіння далі.А мер уборщиць на роботу кастинг проводе..Бачили шо купляли їжте..
Та чого церемонитись.Заганяйте бульдозера та згортайте вже ті села з землі.Школи закриваєте,медицини нема,автобус не ходить,роботи нема а ви їх тримаєте.Згортайте вже..Але якщо серйозно то на ворсклянський лями є,на футбол теж з обизянником Копильцевим.На освіту нема.Не смішно.Де бі ли депутати з мером.
Цікаво,ну невже Копельцеві закон не писаний..Людину вибрали люди,призначили депутати а хамло голова чудить.В Європі вже б не одну робу зшносив би за гратами,а тут можна..І депутати мовчать.Маячня якась.За вимушений прогул Кіптілого з кишені мера,втройному..
Маразм крепчаєт у мера! Чи не знають постачальники тирси що треба ділитися з мером? Щомісячно конверт із зеленими по кожному обьєкту і т д. І відмовиться від газу,і температура в класах буде плюс тридцять..Да вибрали 3,14дора.
Та навіщо тим депутатам та голові ті ФАПи,люди що залишились по селах хай вимирають,а хвутбол нужніше,там грошики можна мийнути.А взагалі складається враження що Санич вже обработал всих депутатів що на виборах рвали рубашки за народ і робить свою справу.І ще,здається мені що за керівництва Санича і цих депутатів Кобеляцька міська рада з приєднаними сільськими радами скоро прикаже довго жить,т. є. чекає її приєднання до сильнішої в фінансовому і управлінському плані.Якщр і досі старост не призначили,пріорітетів розвитку не визначили то ми на кануні як кажуть великого шухера...
Тому заводу вже кранти.він вирізаний на 40 процентів..А Літвінов той нічогісінько не вирішує.Да людей потихеньку розганя.І все.так що там без перспектив.
А цікаво доблесні правоохоронці справу відкрили про неякісне будівництво,недоробки на дорозі,врешті про неякісне утримання і догляд в непогоду чи ні? Загинули люди,покалічені люди,понівичена техніка і все тихо? Премії,відкати отримали і все ок.А народ хай гине.Обмеження 50км поставили ж.Хоча авто заносить і на 30км швидкості,і сліпиться теж хоч і стоїть..Країна,яка не має перспектив.Корупція на корупції.А ми мовчим...
Нажаль автор прав на 100. 3,14 з дець підкрадається.. і не потихеньку а швидкими кроками.Фапи на вихід..на 0,25 ставки фельдшера пашуть в основном..в школах холодно,харчі для дітей ніякі,інсулін не дають..А голоане ОНУР по тхеньку вудочки з Ьутенок скручує..рообочих місць поменша,так що не все в шоколаді.Депутатам і керівникам терміново треба приймати програми по розвитку сільського бізнесу..заохочувати одноосібників,тваринництво розвивать.прозорі земельні відносини створювать а не собі любимим...хоча це вс Fata morgana... для наших громад.
Ну чого панікувати.Не платити податки для Санича то святе.В нього скільки хвірм було? Ото ж. І не платив. Директора конешно жалко,може статтю схопить за несплату.А селяни нікому не нужні.Аквапарк і обезянник давай.І все буде в шакал аді....
Що не говоріть,цирк поїхав,а клоуни таки залишились в пришилепуватій державі..
Та можна було б і сесію зібрати,як в інших громадах це роблять.Бояться депутати,бояться чогось.В області зібрали сесію а тут діячі хренові побоялись.Послухали б що газовик розказав би за тарифи,та й за39 процентів втрат спитали б..Премію ж він отримує.Більшість депутатів прийшли свої особисті питання вирішувать,і почнуть робити вони це вже скоро.Чекайте.Гунжеля одного на їх всих не вистачить.Подивіться які вони пихаті та пузаті...Нафіг їм ваш газ..
1 2 3 4 5 6 7 ... 11
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації