Зрозуміло хто це))
Але я іншого батька назвала психом, що "всипати" обіцяв. Після такого привселюдного виховання дитина може закритися в собі, а розраду знаходитиме в тому ж спиртному та цигарках.
Спеціально перечитала пункт 2.3 "Заборонена пряма та непряма реклама, комерційні, беззмістовні повідомлення, спам, повідомлення повторені декілька разів."
Чоловік написав список підприємств які обдурюють людей, написав, що може допомогти, нехай і за гроші.
Альо!?
Навіщо видаляти? Ця публікація - одне з небагатьох місць, де люди, яких лохонули, можуть знайти необхідну інформацію, а ви її видаляєте.
+++++++++++++++
Адміністрація повернула частину попереднього коментаря.
Ну хоч так...
2. Ярослав Гузченк пише:
«Ну таке! 2010 рік - 0 чол., що травмувалися на кобеляцькому хокейному майданчику, 2009 - 0, 2008...2000.... 2012 - 1 чол. Та це ж на стобіса відсотків більше!!! »
А то :)
Проте, у Полтаві на катку працювала знайома медсестра. Вона говорила, що кожного дня були травматичні випадки. Переломи ніг та рук - часто. Тому цілком можливо, що такі чутки стануть реальністю.
On May 25, 1926, while walking on rue Racine, near from Saint-Michel, Petliura was approached by Sholom Schwartzbard. Schwartzbard asked him in Ukrainian, "Are you Mr. Petliura?" Petliura did not answer but raised his walking cane. Then, as Schwartzbard claimed in court, he pulled out a gun and shot him five times.[22] Some state two more shots were fired after Petliura was lying on the ground. That is how Schwartzbard described the incident:
"When I saw him fall I knew he had received five bullets. Then I emptied my revolver. The crowd had scattered. A policeman came up quietly and said: 'Is that enough?' I answered: 'Yes.' He said: 'Then give me your revolver.' I gave him the revolver, saying: 'I have killed a great assassin.' "When the policeman told me Petliura was dead I could not hide my Joy. I leaped forward and threw my arms about his neck." Посилання на en.wikipedia.org - в англійській вікіпедії написано дві версії. Так як і повинно бути якщо немає доказів.
Вбивство:
"Симон Петлюра був убитий 25 травня 1926 р. анархістом С.-Ш. Шварцбардом, вважають[3], що він був агентом НКВС, а помста є лише приводом. Сам Шварцбард у перших свідченнях французькій поліції розповідав, ніби лише чув про погроми від одновірців, коли в 1917 році їздив спільно з французькою військовою місією з Петрограду до Одеси. Про це, зокрема, свідчать публікації тогочасної французької преси: «Еко де Парі», «Парі-Міді» та інших.
Слідство і обвинувачення не висунули жодних переконливих доказів особистої причетності Петлюри до погромів. Жоден факт не підтвердив антисемітських нахилів Петлюри, не вказав на його будь-яку причетність до організації погромів.
На процесі було представлено понад 200 документів, які свідчили про намагання Петлюри та його уряду зупинити погроми. Однак вони не були взяті до уваги. Не вплинуло на рішення суду і те, що на сесії суду 20 жовтня зачитувалась 20 сторінкова заява Елії Добковського, який особисто знав убивцю Петлюри, до прокурора. У цій заяві пан Добковський твердив, що особою пана Петлюри активно цікавився дехто Володін, який є агентом ГПУ, розпоряджався значними сумами грошей і що він сам признався Добковському, що безпосередньо допомагав цьому вбивству.
Українські джерела, і зокрема книга А. Яковліва «Паризька трагедія», надає чимало свідчень проти московського агента Міхаїла Володіна...
Поза тим слідство, яке тривало понад 16 місяців, виправдало вбивцю. Адвокат Шварцбарда, комуніст в молоді роки Анрі Торес, зумів уникнути детального обговорення організації вбивства. Натомість, за попереднього слідства, він спільно з майбутнім засновником Ліги проти антисемітизму Бернаром Лекашем, подався до Москви (а не до України) шукати свідчень на підтвердження петлюрівських погромів.
З цього суперечливого процесу народилася впливова нині Ліга боротьби проти антисемітизму та расизму (LICRA). Міф про душогуба-Петлюру є одною з складових того підсвідомого негативного іміджу, який досі шкодить Україні на французькій землі..."
Для прикладу пропоную поглянути на те, як тлумачать вбивство Петлюри російська та українська вікіпедії.
Убийство Петлюры:
"Петлюра был убит 25 мая 1926 года в Париже С. Шварцбардом. Согласно некоторым источникам, убийца был анархистом, лично знакомым с Нестором Махно, с которым накануне убийства Петлюры он попытался поделиться своими планами. Согласно воспоминаниям самого Махно, тот попробовал отговорить Шварцбарда от убийства и даже предупредить Петлюру, но тщетно. Позже Нестор Махно согласился выступить на суде по делу Шварцбарда и свидетельствовать в пользу Петлюры, отрицая, в частности, антисемитизм украинского лидера.
Сам Шварцбард в своих первых признаниях французской полиции говорил, что слышал о жестоких погромах от единоверцев, которых встретил в 1917 году по дороге из Петербурга в Одессу. Об этом свидетельствуют публикации во французской прессе того времени: в газетах «Еко де Пари», «Пари-Миди» и других. Aдвокат Шварцбарда, Анри Торрес выдвинул иную версию защиты: про 15 родственников Шварцбарда, включая родителей, убитых на Украине петлюровцами во время еврейских погромов (об этом также пишет Еврейская энциклопедия[13]). Торрес обосновывал личную ответственность Симона Петлюры за погромы украинских евреев тем фактом, что Петлюра как глава государства нес ответственность за все проиходящее на контролируемой им территории.[
Соратники и близкие Петлюры представили на процессе более 200 документов, свидетельствовавших, что Петлюра не только не поощрял антисемитизм, но и жёстко пресекал его проявления в своей армии. Однако они не были приняты во внимание, так как адвокат Торрес показал, что большинство их были составлены постфактум, после изгнания петлюровцев с Украины и ни один не был подписан Петлюрой лично.
Французским судом присяжных Шварцбард был полностью оправдан."
1. Любов пише:
«Звичайно ж радянські фільми та книги переповнені однобокою нісенітницею. Але не слід впадати в крайнощі, вихваляючи анархістів та емігрантів ;) Хай живе об'єктивність та право на існування кількох теорій минулого, звісно ж, якщо недостатньо фактів. »
4. кобелячанин пише:
«Любочко а де ти побачила вихваляння? »
Вириваєш із контексту. Я говорила про книги. Про те, які б вони мали бути в ідеалі. Перефразую. Не варто перегинати палку і говорити, що хтось хороший, а хтось поганий. По суті.
Не знаю як вам, а нам у школі розповідали нову, іншу історію України. Я вже навчалася в незалежній країні. Вчителі говорили, що Червона армія забирала в українського селянина останнє, нібито солдати всіляко знущалися з українського народу не одне десятиліття... Може з такими переконаннями я б і виросла. Але десь у 6-7 класі я вперше подивилася фільм "Свадьба в Малиновке". Під час перегляду радянської кінострічки в мене на очах були сльози. Невже ці відважні "наші" були поганими? Невже в реальності "Попандопало" - хороший? Вова, я погоджуюся з твоїми поглядами відносно важливості вивчення української мови та історії. Але не варто трактувати наше минуле з погляду теперішнього. Ти особисто знав Петлюру? Ти впевнений, що Махно кращий за Хрущова? Звичайно ж радянські фільми та книги переповнені однобокою нісенітницею. Але не слід впадати в крайнощі, вихваляючи анархістів та емігрантів ;) Хай живе об'єктивність та право на існування кількох теорій минулого, звісно ж, якщо недостатньо фактів.
А я вірю, що якщо вийшов з хати, а потім згадав, що щось забув - не треба вертатися, не на удачу. Не вірила дужи довго, але завжди збувалося... зараза.
В інші забобони не вірю.
"Найбільш дивними були ті, які казали, що не вірять, і… обходили."
А це так, на всяк випадок. =)
"Деякі громадяни у відповідь на питання кореспондента поводились досить дивно — мовчали, пришвидшували крок і йшли, не оглядаючись."
Ну так це звична реакція більшості українців, звикай )
Це таку ножку ви ковтнули? Посилання на www.thenibble.com
Ви дивилися фільм "Анаконда"? Та зміюка спочатку ціляком ковтає свою жертву, а потім назад відригує. Не ображайтеся, це я по доброму.
Бажаю вам вилікуватися пошвидше.
У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!
Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.
Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації