Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 ...35 36 37 38 39 40 41
Чудо Юдо 22 вересня 2013, 23:49 На тему: Камо грядеши?...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
38. New York пише:
«Неприємно визнавати, що чужа "Ворскла" грає краще, ніж "Колос", в якому граєш ти. І це при тому, що ти — найкращий форвард "Колоса", ахуєнно граєш, і невдачі клубу аж ніяк не через тебе.»

А це вже, Ню, нескормно. «Я — офігенний, всі інші — дебіли». Негарно. Хоча далеко не оригінально: майже кожна людина так вважає. Інакше нафіга б вони все робили по своєму? Так що ти кращий від когось лише для себе. Але не цьому комусь, в його очах - ти дурень дурнем.

Або ж я знову туплю і щось не так зрозумів :)
Чудо Юдо 22 вересня 2013, 23:45 На тему: Молочна математика...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
10. Микола Гузченко пише:
«Ух як! Яка залізобетонна логіка. Люди витрачають більше грошей, ніж отримують. Отримують збитки. Але селяни від такого бізнесу не відмовляються, бо збитки - єдине джерело їх існування. Мені одному здається, що це піздєц?»

Коля, ну ти ж знову до слів чіпляєшся. Ясен пень, що якусь грошву селяни таки заробляють! Але їхні вирази у літературі називаються "перебільшення" - спеціальний прийом, щоб підсилити ефект. Грамотний, сам знаєш.
Чудо Юдо 22 вересня 2013, 23:41 На тему: Камо грядеши?...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
44. stogryven пише:
«Слабо?»

Ясен пень слабо. Триндіти, що ми херово живемо - це одне, а робити щось щоб ми так не жили - зовсім інше. Ні, звісно, робити для себе можемо. Якщо не зовсім ліниві мудаки. А потрудитися для інших - це вже ні, це складно і забере всі сили, час і ресурси. А коли ще й тобі почнуть за твої ж труди виказувати, мовляв, ну да, непогано працюєш, але ж міг би і краще. Так, ми тепер заробляємо на скількись гривень більше, лікарні стали кращі і в освіті не такий бедлам але ж це хуйня, давай краще! Де наші сучасні авто, гарні будинки, халявні кредити, ефективні біржі і одностатеві сім’ї врешті-решт??? Давай роби, бо якщо не будеш - ми оберемо того політика, який більше тебе обіцяє (і пофігу, що він нас наїбе, ми через це вже проходили не раз). І це я не лише про інших - мені також слабо, чесно признаюся.

Так, щось мене далеко занесло, вибачте... не потрібно далеко. Можна для початку простіше: вважаєте себе розумнішими і більш здатними до реальних справ? Он, бачите, справа на сайті банер із ведмедиком. Клацніть по ньому, перейдіть на сайт і киньте грошви. Може це хоч не слабо?
Ну ніх"№%. А я його просто проспав, думав там так, понти...
З відео видно що ніфіга не понти
У цій історії шкода японців
Чудо Юдо 19 вересня 2013, 21:46 На тему: Камо грядеши?...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Шановні, не здається лі вам, що ви рівняєте самі знаєте що із пальцем? Це я про "Манчестер" і "Колос". У футболі, як і в будь-якому іншому виді спорту мають бути фаворити і аутсайдери. Це ОБОВ’ЯЗКОВА умова. І Всі отакі місцеві "Колоси" потрібні лише для того, щоб у них випадково знаходилися місцеві сільські Шевченки, ті що Андрії, Рональдіньї, Руні і т.п., закохувалися у футбол, починаючи грати на сраних районних полях, розвивалися і в результаті їх купляли всякі "Манчестери" за мільйони. І така структура не лише в Україні, а в європейських країнах також — чи у них там одні "Манчестери" і всі команди займають перші місця у таблицях? Хотілось би на це подивитися.
У своїх намаганнях показати які хохли гімняні дехто зіскакує на трохи маразматичні порівняння. А якщо взяти до уваги, що вже що ж, а футбол в Україні таки на дуже дебелому рівні — навіть національна збірна затикає за пояс доволі немало європейських — то давайте не будемо :)

8. New York пише:
«До союза жили хуйово, при союзі жили хуйово, зараж живем хуйово. Який висновок з цього слідує?»

«Шеф, все пропало! Все пропало!!!» (с)

А взагалі багато українців настільки звикли озвучувати думку «у нас все погано, а "там" - все заїбісь"», що їх уже «заносить». Два роки назад, пам’ятаю на цьому ж сайті читав статтю Володимира Паршевлюка про санжарку яка виїхала жити у Лівію. Боже, як же він її розхваляв, возвишав, возвеличував. Боже, як же там жити чудово, які ж там люди чудові, милі та приємні, пукають метеликами і пісяють веселкою, куди там сраній Україні?!..
Рік назад, коли я дивися відео, де лівійські повстанці якомусь хлопчику засунули металічну жердину самі розумієте куди я увірився, що таки там люди дійсно милі та приємні, куди там сраним українцям?..
Чудо Юдо 13 вересня 2013, 10:10 На тему: «Ноги тобі для чого?!»...
Ніколи дуже не цікавився футболом, але перший коментар заставив мене почитати статтю. І в результаті скажу що Юрій даремно наїхав на автора статті: від свого імені автор не сказав жодного поганого слова ні на кого із гравців. Та й не видно щоб дуже вже ж критикував. А те що навів цитати від уболівальників: так а що, коли вони дійсно так висловлювалися?
Ну і пропозиція журналісту вийти на поле а Вам, Юріє, написати статтю також дурнувата — ви ж так само виражаєте думку, що чужу роботу робити легко, проти якої двома рядками вище протестували. Найлегша робота — яку не я роблю :)

Ну а щодо людей то так, слів дядьки часто не добирають. Як не крути, а у футболі, як і в інших видах спорту хтось буде першим, а хтось останнім. Усі переможцями бути не можуть. І коли твій фаворит не зміг, не витягнув — це, звісно, прикро, але ж називати його "калікою", це вже банальна бикуватість.
Хоча з іншої сторони у великому футболі в адресу футболістів виражаються не краще, так там ще й всяка шпана розбірки між собою влаштовує та цілі квартали трощить:)
Чудо Юдо 10 вересня 2013, 08:27 На тему: «Де б іще ми взяли 1,5 мільйон...
А я відразу здивувався побачивши оголошення: Посилання на exo.in.ua
Думав лікарі вже підробляти почали. Тепер розумію: вирішили оновлюватися без відходів
Чудо Юдо 30 серпня 2013, 12:03 На тему: Два кавуни...
Так це не Воділа, це якийсь інший, по ходу. У цього стиль писання інший, до того ж того я хоч трохи розумів, я суть коментів цього щось не уловлюю...
Хоча може це якась дивна реінкарнація старого Водія?..
Йду я, значить, по нашій центральній вулиці, перечіпаюся об 60-річний кривий асфальтований тротуар і дивлюся - оппа, пам’ятник новий ставлять! Це ж чудово! От все у нас добре, тільки пам’ятників не вистачає.
Щоправда про окуляри таки бред (особиста думка). Така прив’язаність до них пояснюєтсья тільки майже наркоманською звичкою їх носити, яку я часто спостерігаю серед людей - починають тягати ті окуляри вдень і вночі, потім очі звикають настільки, що без них вийти на вулицю таким людям - суцільна мука. Йтиме такий собі плачучий китаєць який ледве щось бачить. Очі просто шокуються від відкритого сонячного світла. От і стають окуляри "частиною їх".
Та ладно, що ви вз’їлися на людину? Виділяння із натовпу, як процес, робиться не для інших, а для себе. «Зроби себе сам» як сказав якийсь розумний дядько і радій самому собі що ти такий є. Роза просто написала про думки і переконання отакого собі хіппі старовіра-баптиста. Вважає свій шлях кращим ніж шляхи інших - його справа, нехай вважає на здоров’я. Для об’єктивності Розі потрібно написати ще про якогось панка, гопніка, буддиста, сатаніста і навіженого. В кожного буде своя правда. А нам зашилиться прочитати всі їхні переконання і робити висновки для себе.

До речі, я все чекав, що в кінці буде написано «а ще цей хлопець є членом організації «Свобода»», та видно це тільки Паршевлюк ударився в цю тему.
6. ansambl пише:
«Посилання на ihoraksjuta.livejournal.com Проект сделанный на вчера! Я котеджы проектирую от полугода до года, а тут бассейн. »

Ахаха, поржав. У сусідів такі ж раки держзамовлення роблять як і у нас. Приємно знати що ми не одні такі дауньки. Мде, поки відкат робили, поки будматеріали крали уже й, дивись, будувати із глини залишається.
5. Істина пише:
«Ультраправе хіппі,яке всередині дитина,частина якої окуляри,та ще й язичник,а потім протестант,що не терпить православні образи,з пацифіською пов"язкою на руці»

5. Істина пише:
«Тьфу!Противно!»

І що із вами перечисленого Вас так зачепило (я б сказав би занадто зачепило)? Не бачу ні однієї вкрай поганої якості.

І щодо пустоголових не погоджуся. Якраз пустоголові не мають своїх думок - вони лише повторюють чужі. Свої думки лише мисляча людина може говорити. Щоправда це все рівно не факт, що вона права чи адекватна :)
Думаю видаляти не потрібно, потрібно трохи уточнити (бо не всі знають історію) - написати текст типу: "Ці під..си мішають нам отдихати - вони прибирають на пляжі коли ми там насираємо"
До речі і справді: де ви тут релігійність якусь взагалі побачили?
Я то і нацизму(хтось закликає винищити якусь націю?) із фашизмом (хтось закликає винищити ВСІ нації?) не побачив, але це неграмотне кліше — так звикли всі хто не попадя обзивати націоналістів при цьому не відрізняючи одне від другого і третє від першого. Але ж де тут хоч слово про релігію, може я що пропустив?

Діти займаються своєрідною але цікавою діяльністю. Єдине що мене трохи розчарувало так це згадування якихось там політичних партій - і тут на дітях хоч трошки та й попіаримося! Невелика різниця від цих придурків: Посилання на www.exo.in.ua
Отже якщо немає "гарпуна" знач можна ганяти на скаженій швидкості. Є "гарпун" і немає знаку - можна таки знову перевищувати швидкість і винуватити ДАІшників в тому, що вони... не попередили, що будуть тут ловити лихачів.
От сволочі! Порушників надумали ловити, совісті вже зовсім не мають!..

А про те, щоб просто не ганяти занадто швидко ні один водій не задумався.
Чудо Юдо 5 липня 2013, 09:42 На тему: Урок Врадіївки...
Боже, які ж таки милі та приємні люди проживають у Врадіївці! Таких би в кожен населений пункт України!
Чудо Юдо 1 липня 2013, 13:31 На тему: Віра в Україну...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
100. Майстер пише:
«сподіваюсь що це останній строк Віктора Федоровича»

Тверезо оцінюючи ситуацію сумніваюся в цьому... У нас немає здравої опозиції. Там партії щороку створюються, розсираються, розвалюються, об’єднуються, розбігаються і збігаються. І кожен раз вони нові. І кого людям обирати, як кожен день нові пики на екранах ТВ? А ПР, тут потрібно віддати все-таки їм належне, уже десяток років як міцна і стабільна братва.

А щодо слів Майстра про поділ обговорюючих на три групи, то погоджуся. Одні хочуть покращення і займаються незрозуміло чим. Другі хочуть того ж покращення, але займаються висміюванням перших. Толку мало що від перших, що від (тим паче!) других.

А взагалі я сам відношуся до третіх, які взагалі нічим у цій сфері не займаються, але вірять у щасливе майбутнє. Вимруть наші батьки, вимремо ми і наші онуки житимуть краще. Подивіться на нові покоління. Вони вже не наші батьки - вони вже не хочуть продавати голос за кіло гречки. Вони як продати, так хочуть задорого - у олігархів бабла не вистачить купити. Тільки не потрібно говорити про дітей-алкоголіків, курящих, наркоманів і закиданих таблетками дебілів на дискотеках. Так себе поводить молодь у всіх країнах світу, навіть у найуспішніших. Але розтрощених пляшок на тротуарах поменшало. І це показних появи здравія в мізках, щоб там не говорили скептики Нью Йорки та Гузченки. Це вже признак появи якогось мислення у півкулях нового покоління.
2. ткачиха пише:
«Я також вважаю,що наші діти закінчили школу,виключно,завдякуючи партії РЕГІОНІВ,»

Печалько...
Партія регіонів приходила, доглядала діток, учила їх, виховувала, здавала гроші на нові парти, фарбу для дошки, нових вікон, одягала і взувала діточок, недоідала і недопивала, по ночам тяжко працювала... Потім замовила ресторан для дітей, оплатила, влаштувала безкоштовно на навчання... благодєтєлі наші! Що ж ми без вас робитимемо???..
Падаємо на підлогу і цілуємо вас в ніжки!..
Мде, автор чотири рази наголосив, що це не жарт. Так, правильно робить, в нашій країні у таке щастя ніхто просто так не повірить. От тільки здається мені затягнеться ця справа як мінімум до наступного року. Щоправда бувають і чудеса - нещодавно одне чудо своїми очима бачив, а саме дорожних працівників, як в суху і ясну погоду ремонтували поворот, що біля пошти. Їй-Богу не брешу! Вперше побачив таке, але було... Хм... може вони грязюку із собою привели і, перш ніж класти асфальт, наляпали її на дорогу?.. Ну хіба так.
9. водій пише:
« русло річки тіпа як повинно розширитися, а цей трактор не достає стрілою аж на той берег.»

Ммм... я звісно не знаюся на чистці річок, ніколи цим не промишляв... але... Чисто логічно подумав: а чому не можна вичистити спочатку з однієї сторони, а потім заїхати з іншої? Чи там немає як заїхати?

А взагалі Кобелячок давно вже перестав бути річкою. Це велика канава. Влітку подорожуючи понад ним я бачив місця де він взагалі відсутній — наприклад на місці народної переправи між Колесниківкою та Золотаренківкою. Там течія відсутня, бо відсутня вода. Хоча навколо Кобеляк течія є, ледве помітна. Тож ми маємо просто локальні озера, які підживлюють місцеві джерела.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
13. Саид пише:
«потрибно а племен тарану людя нить та повару до отхочу чих. »

«Потрібна елементарная людяність та повага до оточуючих»

Це мені робити нічого було і я хвилин 10 намагався зрозуміти що він написав...

До речі, нікого більше не напрягає, що коли справа йде про державні гроші, а не приватні, ціни стають разів у 10 більшими? Освітити туалет? Почепити дві срані лампочки і один лічильник? Та які проблеми? 15 тисяч башляйте і буде вам освітлення. Бля, звідки така ціна?? Підіть на базар і подивіться скільки коштують ті срані лампочки та лічильник. Ладно, + ящик для лічильника міцний (щоб ніякий довбойоби його не украли) і плафони, кріплення для лампочок, дроти від стовпа до туалету. В 3 тисячі можна вкластися, купивши наофігенніші складові. То виходить що у нашій сраній країні на бумажки і чиновників іде в чотири рази більше бабла ніж на матеріали і роботу?
Чудо Юдо 27 березня 2013, 09:17 На тему: Село Деревки весною...
Я так думаю фото зроблені не цією весною точно :)
Чудо Юдо 25 березня 2013, 20:25 На тему: Як написати скаргу на яму?...
20. ясен пише:
«Пропоную кожному з учасників форуму взяти шефство над якоюсь ямою на дорозі.»

А от це слушна пропозиція. Було б вельми корисно так зробити. Піду почитаю уважніше що на тій "УкрЯмі" пишуть...
1 ...35 36 37 38 39 40 41
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації