Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 ...34 35 36 37 38 39 40
Щоправда про окуляри таки бред (особиста думка). Така прив’язаність до них пояснюєтсья тільки майже наркоманською звичкою їх носити, яку я часто спостерігаю серед людей - починають тягати ті окуляри вдень і вночі, потім очі звикають настільки, що без них вийти на вулицю таким людям - суцільна мука. Йтиме такий собі плачучий китаєць який ледве щось бачить. Очі просто шокуються від відкритого сонячного світла. От і стають окуляри "частиною їх".
Та ладно, що ви вз’їлися на людину? Виділяння із натовпу, як процес, робиться не для інших, а для себе. «Зроби себе сам» як сказав якийсь розумний дядько і радій самому собі що ти такий є. Роза просто написала про думки і переконання отакого собі хіппі старовіра-баптиста. Вважає свій шлях кращим ніж шляхи інших - його справа, нехай вважає на здоров’я. Для об’єктивності Розі потрібно написати ще про якогось панка, гопніка, буддиста, сатаніста і навіженого. В кожного буде своя правда. А нам зашилиться прочитати всі їхні переконання і робити висновки для себе.

До речі, я все чекав, що в кінці буде написано «а ще цей хлопець є членом організації «Свобода»», та видно це тільки Паршевлюк ударився в цю тему.
6. ansambl пише:
«Посилання на ihoraksjuta.livejournal.com Проект сделанный на вчера! Я котеджы проектирую от полугода до года, а тут бассейн. »

Ахаха, поржав. У сусідів такі ж раки держзамовлення роблять як і у нас. Приємно знати що ми не одні такі дауньки. Мде, поки відкат робили, поки будматеріали крали уже й, дивись, будувати із глини залишається.
5. Істина пише:
«Ультраправе хіппі,яке всередині дитина,частина якої окуляри,та ще й язичник,а потім протестант,що не терпить православні образи,з пацифіською пов"язкою на руці»

5. Істина пише:
«Тьфу!Противно!»

І що із вами перечисленого Вас так зачепило (я б сказав би занадто зачепило)? Не бачу ні однієї вкрай поганої якості.

І щодо пустоголових не погоджуся. Якраз пустоголові не мають своїх думок - вони лише повторюють чужі. Свої думки лише мисляча людина може говорити. Щоправда це все рівно не факт, що вона права чи адекватна :)
Думаю видаляти не потрібно, потрібно трохи уточнити (бо не всі знають історію) - написати текст типу: "Ці під..си мішають нам отдихати - вони прибирають на пляжі коли ми там насираємо"
До речі і справді: де ви тут релігійність якусь взагалі побачили?
Я то і нацизму(хтось закликає винищити якусь націю?) із фашизмом (хтось закликає винищити ВСІ нації?) не побачив, але це неграмотне кліше — так звикли всі хто не попадя обзивати націоналістів при цьому не відрізняючи одне від другого і третє від першого. Але ж де тут хоч слово про релігію, може я що пропустив?

Діти займаються своєрідною але цікавою діяльністю. Єдине що мене трохи розчарувало так це згадування якихось там політичних партій - і тут на дітях хоч трошки та й попіаримося! Невелика різниця від цих придурків: Посилання на www.exo.in.ua
Отже якщо немає "гарпуна" знач можна ганяти на скаженій швидкості. Є "гарпун" і немає знаку - можна таки знову перевищувати швидкість і винуватити ДАІшників в тому, що вони... не попередили, що будуть тут ловити лихачів.
От сволочі! Порушників надумали ловити, совісті вже зовсім не мають!..

А про те, щоб просто не ганяти занадто швидко ні один водій не задумався.
Чудо Юдо 5 липня 2013, 09:42 На тему: Урок Врадіївки...
Боже, які ж таки милі та приємні люди проживають у Врадіївці! Таких би в кожен населений пункт України!
Чудо Юдо 1 липня 2013, 13:31 На тему: Віра в Україну...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
100. Майстер пише:
«сподіваюсь що це останній строк Віктора Федоровича»

Тверезо оцінюючи ситуацію сумніваюся в цьому... У нас немає здравої опозиції. Там партії щороку створюються, розсираються, розвалюються, об’єднуються, розбігаються і збігаються. І кожен раз вони нові. І кого людям обирати, як кожен день нові пики на екранах ТВ? А ПР, тут потрібно віддати все-таки їм належне, уже десяток років як міцна і стабільна братва.

А щодо слів Майстра про поділ обговорюючих на три групи, то погоджуся. Одні хочуть покращення і займаються незрозуміло чим. Другі хочуть того ж покращення, але займаються висміюванням перших. Толку мало що від перших, що від (тим паче!) других.

А взагалі я сам відношуся до третіх, які взагалі нічим у цій сфері не займаються, але вірять у щасливе майбутнє. Вимруть наші батьки, вимремо ми і наші онуки житимуть краще. Подивіться на нові покоління. Вони вже не наші батьки - вони вже не хочуть продавати голос за кіло гречки. Вони як продати, так хочуть задорого - у олігархів бабла не вистачить купити. Тільки не потрібно говорити про дітей-алкоголіків, курящих, наркоманів і закиданих таблетками дебілів на дискотеках. Так себе поводить молодь у всіх країнах світу, навіть у найуспішніших. Але розтрощених пляшок на тротуарах поменшало. І це показних появи здравія в мізках, щоб там не говорили скептики Нью Йорки та Гузченки. Це вже признак появи якогось мислення у півкулях нового покоління.
2. ткачиха пише:
«Я також вважаю,що наші діти закінчили школу,виключно,завдякуючи партії РЕГІОНІВ,»

Печалько...
Партія регіонів приходила, доглядала діток, учила їх, виховувала, здавала гроші на нові парти, фарбу для дошки, нових вікон, одягала і взувала діточок, недоідала і недопивала, по ночам тяжко працювала... Потім замовила ресторан для дітей, оплатила, влаштувала безкоштовно на навчання... благодєтєлі наші! Що ж ми без вас робитимемо???..
Падаємо на підлогу і цілуємо вас в ніжки!..
Мде, автор чотири рази наголосив, що це не жарт. Так, правильно робить, в нашій країні у таке щастя ніхто просто так не повірить. От тільки здається мені затягнеться ця справа як мінімум до наступного року. Щоправда бувають і чудеса - нещодавно одне чудо своїми очима бачив, а саме дорожних працівників, як в суху і ясну погоду ремонтували поворот, що біля пошти. Їй-Богу не брешу! Вперше побачив таке, але було... Хм... може вони грязюку із собою привели і, перш ніж класти асфальт, наляпали її на дорогу?.. Ну хіба так.
9. водій пише:
« русло річки тіпа як повинно розширитися, а цей трактор не достає стрілою аж на той берег.»

Ммм... я звісно не знаюся на чистці річок, ніколи цим не промишляв... але... Чисто логічно подумав: а чому не можна вичистити спочатку з однієї сторони, а потім заїхати з іншої? Чи там немає як заїхати?

А взагалі Кобелячок давно вже перестав бути річкою. Це велика канава. Влітку подорожуючи понад ним я бачив місця де він взагалі відсутній — наприклад на місці народної переправи між Колесниківкою та Золотаренківкою. Там течія відсутня, бо відсутня вода. Хоча навколо Кобеляк течія є, ледве помітна. Тож ми маємо просто локальні озера, які підживлюють місцеві джерела.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
13. Саид пише:
«потрибно а племен тарану людя нить та повару до отхочу чих. »

«Потрібна елементарная людяність та повага до оточуючих»

Це мені робити нічого було і я хвилин 10 намагався зрозуміти що він написав...

До речі, нікого більше не напрягає, що коли справа йде про державні гроші, а не приватні, ціни стають разів у 10 більшими? Освітити туалет? Почепити дві срані лампочки і один лічильник? Та які проблеми? 15 тисяч башляйте і буде вам освітлення. Бля, звідки така ціна?? Підіть на базар і подивіться скільки коштують ті срані лампочки та лічильник. Ладно, + ящик для лічильника міцний (щоб ніякий довбойоби його не украли) і плафони, кріплення для лампочок, дроти від стовпа до туалету. В 3 тисячі можна вкластися, купивши наофігенніші складові. То виходить що у нашій сраній країні на бумажки і чиновників іде в чотири рази більше бабла ніж на матеріали і роботу?
Чудо Юдо 27 березня 2013, 09:17 На тему: Село Деревки весною...
Я так думаю фото зроблені не цією весною точно :)
Чудо Юдо 25 березня 2013, 20:25 На тему: Як написати скаргу на яму?...
20. ясен пише:
«Пропоную кожному з учасників форуму взяти шефство над якоюсь ямою на дорозі.»

А от це слушна пропозиція. Було б вельми корисно так зробити. Піду почитаю уважніше що на тій "УкрЯмі" пишуть...
Чудо Юдо 25 березня 2013, 14:43 На тему: Як написати скаргу на яму?...
Шановні! Пропоную терміново скласти комісію по вивченню питання правильності вимірювання розмірів ям! Це питання всенародного значення і його вирішення дасть прорив у геометрії, фізиці та хімії небачених масштабів! Після правильного формування нашої роботи ми матимемо право зачитати її на наступному конгресі лауреатів Нобелівської премії - вони 100% зажадають почути спосіб вирішення такої великої задачі!
А потім, можливо, ми досягнемо таких висот, що віднайдемо спосіб самозалатування дорожних ям, чого так гостро потребує наша країна!
Чудо Юдо 24 березня 2013, 22:46 На тему: Я і Ленін...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
24. Вася против всех пише:
«А я привык к "выборочному правосудию".Конечно, цытата коментаря Миколи Гузченка- ненормативная лексика,а сам коментарий нет.»

Вас, бачу, дуже зачепило те, що вас запихнули у спойлер. Тому, як уже бувалий на цьому сайті, спробую пояснити чому. Хоча попереджаю: це лише припущення, точних алгоритмів робити цензора сайту я не знаю і знати не можу.
По-перше ви не процитували Миколу, а написати текст самі (або скопіювали і вставили). Для цитування тут виділяється текст і натискається посилання "Вставити цитату". Як я зробив вище.
По-друге, ваш комент заспойлериро, а коментар Миколи - ні. Продивившись їх обидва я помітив, що ви використали слово "м у д а к и", яке Микола у коментарі не вживав. Так що комент прикритий справедливо :)

А взагалі я згоден із Нью Йорком та Миколою. Будь-які керівники будь-якої країни першочергово мабуть ставити перед собою завдання зробити хорошим і комфортним життя людей в цій державі. Якщо людина має нормальну їжу, нормальний будинок, машину, холодильник, пральну машину, телевізор і комп’ютер (звісно мається на увазі нормальна працююча людина, а не якесь ледащо, або чиновник-хапуга) то таких керівників поважають і люблять. А якщо таких речей у людей немає через тупість чи жадність керівників - то ніякими "високими ідеями" їх не замінити. До сраки вєлікая ідєя комунізма, якщо для цього потрібно розстрелювати людей. До одного місця патріотичні гасла та валяння пам’ятників від імені «Свободи», якщо у нас по весні асфальт злазить зі снігом. До того ж самого місця фанатично-істеричні крики поневоленої Юлічки, якщо у нас за бумагою середня зарплата 3500 грн., а насправді робочий клас ледве мінімальну отримує.

І вся ця ідейно-політична тяганина придумана лише для того, щоб маніпулювати людьми і заставляти їх діяти на користь головних ідеалістів. Заради їх збагачення чи задоволення їх амбіцій.
Чудо Юдо 15 березня 2013, 18:33 На тему: Я і Ленін...
7. koriolan пише:
«Ленин никуда не уйдет, в отличие от прыгающих у его постамента блох.
Куда от нас может уйти Христос, Колумб, Че Гевара? Они прописаны в вечности. Правда, людишки с комариной судьбой и говорящими фамилиями время от времени пытаются укусить граниты ненавистных их умишку постаментов. Сочувствую беднягам.»

Бла-бла-бла, Коріолан у своєму дусі: багато розумних слів, придуманих у пориві комуністичного натхнення і нічого конкретного.

5. із передмістя пише:
«Його коментарі, які адміном постійно видаляються, вже всіх дістали. »

Хм.. його коментарі не видаляються, а тільки прикриваються. Натисніть на червоний напис і можете прочитати коментар.

6. Любов пише:
«Антисемітизм у наш час? Адміне, агов????»

А я нелюблю зимбабвійців! Чорні, замурзані, страшні і вонючі. Я підлягаю під розстріл, повішення чи цей мій коментар повинен бути видаленим?:)
6. Козак Ямайка пише:
«Не розумію чому наш народ так хвилюється, що в нього відберуть Ілліча. »

А що, варіант що Ілліч для когось може бути таки чимось важливим, а не просто каменюкою ви взагалі не розглядаєте?

А саме опитування показало, що здебільшого людям паралельно чи Ілліч там стоятиме, чи хтось інший. Люди жерти хочуть, мати автомобіль, холодильник і пральну машину, а вже потім може і про те, кого ставити із пам’ятників задумуються. І це нормально, блага людини для неї мають бути вище амбіцій якогось там ідеолога. Якби Ілліч мене зараз наштовхнув на чесний і хороший спосіб заробити собі на будинок в нашій країні - я був би не проти його пам’ятника. Якби на це мене надихнув Шевченко, Мазепа, Хмельницький чи хай навіть фараон Тутанхамон - я б віддав би свій голос за пам’ятник цій особі. А якщо у моєму житті не зіграли ролі ні одна із вищезгаданих осіб, то мені абсолютно начхати кого із них витешуть із каменя, лиш би не за мої кошти.
Ну у випадку з Мірошниченком його дії були не зовсім спонтанними. Максимум за що притягнуть так це за хуліганство. Адже Ленін був звалений не аби який, а саме той, який ніде не стояв на балансі. А значить нічий. А значить за порчу цього нічийного майна ні перед ким не прийдеться відповідати.

Але це ніяк його не виправдує. Такі методи боротьби із супротивниками тупі і недолугі, в них більше понтів аніж дієвості. Валяти пам’ятники попередньої влади - то не крутість - так само робить будь-яка недолуга нова влада - і комуніки колись царські палаци валяли і палили, вважаючи себе нереально крутими в той момент.

Хоча тих Ленінів дійсно до біса. На місце деяких із них я б когось іншого поставив, не менш іменитого. Але культурно і за згодою всіх сторін (чи хоч більшості)
Чудо Юдо 2 березня 2013, 20:59 На тему: Овечі асоціації...
2. New York пише:
«Милі?! Добрі?! ))) »

А які? Десь бачив злісних і гнівних лохів?:)
1. Бувалий пише:
«аспирин не понадобиться»

Паціент на той час вже буде у морзі?:)

1. Бувалий пише:
«весняне загострення цієї хвороби, чи може щось інше?.. »

Якої хвороби? Редакційної? Так це ж така рубрика де треба писати все, що у голову прийде. Ну а взагалі так, Володимир останні півроку дуже часто залазить у тему політики. Раніше вона його взагалі не колихала...
Я взагалі то говорив про прикрашання ялинки, а не про заміну її штучною. Хоч щось придбалося із прикрас за весь час існування нашої ялинки? Чи все тільки за рахунок дітей?
Якщо говорити відверто, щорічну кобеляцьку ялинку я вважаю позорищем Полтавської області. З року в рік ставлять якусь обшарпану ялинку, яка чомусь в’яне буквально менше ніж за тиждень, а прикрашають її силами "добровільного" припахування дітей у всіляких гуртках саморобними іграшками. І вішають одну і ту ж саму саморобну гірлянду із простих лампочок. Те, що є чим дітей зайняти — це, звісно, добре, але ж яке убожество у нас стоїть в місті на новорічні свята!
Для порівняння ось вам цьогорічна ялинка смт. Решетилівка, яке ледве більше від Біликів:
Посилання на www.adm-pl.gov.ua

Їхня ялинка як Майбах перед оцим нещастям:
Посилання на exo.in.ua
(не знайшов фото із прикрашеною ялинкою, але вона виглядає не краще).

А ще запам’ятался минулорічна ялинка, обрубаний стовбур якої стояв посеред міста... до червня місяця. Прямо як в анекдоті де суддя питав чому сімейна пара розводиться. А чоловік нарікає, мов, жінка задовбала, вже сьомий місяць пиляє: "винеси новорічну ялинку!"
Цьогорічний обрубок, як належне, стоїть на місці. Цікаво, поб’є він рекорд минулорічного?
1 ...34 35 36 37 38 39 40
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації