Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 ...35 36 37 38 39 40 41
У такому разі краще вже вводити практику невідвідувань, як у школі чи ВНЗ. Пропускає дитина більше 15% днів у дитячому садочку без поважної причини - відчислити її! А кому дійсно треба у того "еНок" не буде.
8. New пише:
«Після Європи у мене спостерігається стабільне почуття тошноти від укровлади.»

А що, до Європи у тебе було стабільне почуття нескінченної любові до укрвлади?:)
Чесно, дивлячись на цих дядечків у широченних одежка і височенних шапках, з довжелезними свічками в руках, на їхні шаманські танці... Ну просто згадується пісня Карабаса-Барабаса: «Мы вам покажем представленье, Ах, это просто загляденье!..»

Посилання на www.youtube.com


Віруючих прошу не ображатися. Віра вірою, але мені просто здається, що вся ця помпезність православної церкви Богу абсолютно не потрібна і придумана вона для людей. Явно не для Нього.
1. Любов пише:
«аніж цвяхи на колії потяга класти. »

А що може статися від цвяха на колії? О_о

А я б своєму по шиї дав би. Не дуже, але дав би.
Ага, і ще цікаво, що то таки за номер 911 в Україні? По ньому таки можна з’єднатися із черговою частиною? А чому тоді його не розповсюджують серед народу і не рекомендують по ньому телефонувати "раптом що"?
Чудо Юдо 25 вересня 2013, 22:12 На тему: Камо грядеши?...
Блін, єслі шо, то я не понти мав на увазі, коли говорив, що Колян із Нью Йорком провокують народ. Їм дійсно гидко, бо вони наяву змогли порівняти. Нічим їм понтуватися. Просто вони, як на мене, занадто вже часто і відкрито гидують. Особливо Нью Йорк :)

А ваще троллізм переходить на новий рівень. Ростемо, хлопці, розвиваємося! :) Осінь холодна позаганяла народ за компи, дивись скоро в наших рядах побільшає
Чудо Юдо 25 вересня 2013, 16:46 На тему: Камо грядеши?...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
81. есер пише:
«То по-пояс деревяні,то мудаки!Ще одна достойна фракція в нашоому парламенті!»

Точно, зважаючи на новітню історію нашої країни там зараз отак все і робиться. Хороша аналогія.
Чудо Юдо 25 вересня 2013, 11:04 На тему: Камо грядеши?...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
73. stogryven пише:
«А після закриття кордонів, наступний крок - це створення необхідних умов для позитивних перетворень.»

Імхо, все потрібно робити якраз у зворотньому порядку: спочатку робити умови для нормального життя в Україні, а потім вже самі заробітчани повернуться додому і їм ніфіга нікуди їхати не хотітиметься.
Не заробітчани винні в нашій біді, чому на них "виїжджати"?

71. Микола Гузченко пише:
«Їм спокою не дає те, що хтось там сидить, сука, жирує на всьому готовенькому. »

Коля, так ти ж сам провокуєш таку реакцію, при чому постійно. Ти сам, разом із Нью Йорком, РЕГУЛЯРНО у своїх коментах пишете, що от "там" - там офігенно, знаємо не по чуткам! Там дуже офігенно! А от "тут" - тут гімняно. Тут дуже гімняно! І як ви (аборигени) не старайтеся - у вас було, є і буде гімняно! І дітям вашим буде гімняно і внукам!
Щось типу того. І що ти чекаєш почути у відповідь? «Так, я гімно, моя країна гімно і як я не старатимуся і не вкалуватиму - все рівно я буду гімно...» — таке, чи що? Звісно, що ваші слова українців злять і створюють у їх уяві образи, немов вас там, у Європі, з хлібом-сіллю зустрічають, в ніжки цілують і ви повертаєте додому з перекошеними від огиди обличчями і вам навіть гидко дивитися на сраних українців, та що там, ступати на цю кляту землю гидко! :)
Ви навіть гляньте, хто і якими словами розпочав розмову під цією статтею :)
Чудо Юдо 24 вересня 2013, 21:20 На тему: Камо грядеши?...
Тьху, блін, знову все звелося до срачу.
Стогривень завів стару пісню: "Нефіг їм туди їздити і жирувати!" (де, блін, у коровниках та свинарниках з лопатами повними гімна вони там жирують???), а Колян із Нью завели свою стару: "От ми були у Європі - от там офігенно! А ви всі - пропащі, низи, гімно гімном і ніколи з нього не вилізете, ще й нас тут, такі-сякі, в цьому гімні топите!" (чомусь нагадуєте мені Золотого Тельця — той всі свої коментарі закінчував криками, що "хахлы - проклятая нация, все умрете в пламени, в нищете!!!!!!!!!" Знаки оклику він ставив в не меншій кількості після кожного свого речення).

Та я стьобаюся, не прийміть всерйоз:)
Хоча в кожному стьобі є доля...
Чудо Юдо 23 вересня 2013, 21:22 На тему: Камо грядеши?...
53. New York пише:
«Окей. Неважливо. Тоді я кину 10 коп. Хвате?»

За інформацією цього ж таки сайту їм не вистачає 2 млн. грн. (4200 книжок по 400 грн. кожна... хоча як перемножити то виходить лише 1.680.000. Ладно, інше - на доставку нехай). Тож, Нью, якщо маєш 2.000.000 грн. то кидай — от тоді точно хвате. А якщо кидаєш менше, значить не хвате, яка б це сума не була. То який варіант: будемо мірятися хто більше кинув чи не кидатимемо взагалі?

52. Микола Гузченко пише:
«Де?»

От ти думаєш я оце зараз почну весь сайт лопатити і шукати? Під статтею того ж Паршевлюка ти написав, що розумні політики спочатку покращать економічне життя, а потім уже валятимуть Ленінів, а не навпаки (ну, це якщо коротко про зміст). Думка слушна, я згоден. Але ти спробував реалізувати колись — по ходу тобі ніфіга не сподобалося.

52. Микола Гузченко пише:
« Краще сюди: Посилання на exo.in.ua
Сюди точно передам. Я з голоду не здохну, а дай Бог там моїх 10 коп. якраз і "не хвата" :)
Чиновників пересаджати я не можу. І не хочу цим займатися. А от трохи допомогти тій чи іншій людині - можу. І інших спонукати до цього (вдало чи невдало) можу. Це поки що мій мінімальний внесок у кращу долю моєї Батьківщини (аж захлинувся від пафосу і нахлинувших високих почуттів :) )
Чудо Юдо 23 вересня 2013, 09:44 На тему: Камо грядеши?...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
49. New York пише:
«Скільки кинув, добрий молодєц?»

А це вже не важливо. нехай навіть срану гривню - це відміняєш сам факт?

49. New York пише:
«Це хуйня, а не рішення. В суспільстві зомбованих і корумпованих мудаків усім похуй буде така партія.»

Так зроби так, щоб не стало корумпованих і зомбованих мудаків. Політикам це якраз під силу, навіть Коля он розповідав як потрібно діяти в політиці, щоб результатом була ефективність а не ефектність. А як ти ще думаєш змінювати суспільний устрій якоїсь нації, окрім як через політику та освіту? Може одягнеш рясу і почнеш проповідувати, а коли всі "увєрують" відразу настане рай на Україні?:)
Чудо Юдо 22 вересня 2013, 23:49 На тему: Камо грядеши?...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
38. New York пише:
«Неприємно визнавати, що чужа "Ворскла" грає краще, ніж "Колос", в якому граєш ти. І це при тому, що ти — найкращий форвард "Колоса", ахуєнно граєш, і невдачі клубу аж ніяк не через тебе.»

А це вже, Ню, нескормно. «Я — офігенний, всі інші — дебіли». Негарно. Хоча далеко не оригінально: майже кожна людина так вважає. Інакше нафіга б вони все робили по своєму? Так що ти кращий від когось лише для себе. Але не цьому комусь, в його очах - ти дурень дурнем.

Або ж я знову туплю і щось не так зрозумів :)
Чудо Юдо 22 вересня 2013, 23:45 На тему: Молочна математика...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
10. Микола Гузченко пише:
«Ух як! Яка залізобетонна логіка. Люди витрачають більше грошей, ніж отримують. Отримують збитки. Але селяни від такого бізнесу не відмовляються, бо збитки - єдине джерело їх існування. Мені одному здається, що це піздєц?»

Коля, ну ти ж знову до слів чіпляєшся. Ясен пень, що якусь грошву селяни таки заробляють! Але їхні вирази у літературі називаються "перебільшення" - спеціальний прийом, щоб підсилити ефект. Грамотний, сам знаєш.
Чудо Юдо 22 вересня 2013, 23:41 На тему: Камо грядеши?...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
44. stogryven пише:
«Слабо?»

Ясен пень слабо. Триндіти, що ми херово живемо - це одне, а робити щось щоб ми так не жили - зовсім інше. Ні, звісно, робити для себе можемо. Якщо не зовсім ліниві мудаки. А потрудитися для інших - це вже ні, це складно і забере всі сили, час і ресурси. А коли ще й тобі почнуть за твої ж труди виказувати, мовляв, ну да, непогано працюєш, але ж міг би і краще. Так, ми тепер заробляємо на скількись гривень більше, лікарні стали кращі і в освіті не такий бедлам але ж це хуйня, давай краще! Де наші сучасні авто, гарні будинки, халявні кредити, ефективні біржі і одностатеві сім’ї врешті-решт??? Давай роби, бо якщо не будеш - ми оберемо того політика, який більше тебе обіцяє (і пофігу, що він нас наїбе, ми через це вже проходили не раз). І це я не лише про інших - мені також слабо, чесно признаюся.

Так, щось мене далеко занесло, вибачте... не потрібно далеко. Можна для початку простіше: вважаєте себе розумнішими і більш здатними до реальних справ? Он, бачите, справа на сайті банер із ведмедиком. Клацніть по ньому, перейдіть на сайт і киньте грошви. Може це хоч не слабо?
Ну ніх"№%. А я його просто проспав, думав там так, понти...
З відео видно що ніфіга не понти
У цій історії шкода японців
Чудо Юдо 19 вересня 2013, 21:46 На тему: Камо грядеши?...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Шановні, не здається лі вам, що ви рівняєте самі знаєте що із пальцем? Це я про "Манчестер" і "Колос". У футболі, як і в будь-якому іншому виді спорту мають бути фаворити і аутсайдери. Це ОБОВ’ЯЗКОВА умова. І Всі отакі місцеві "Колоси" потрібні лише для того, щоб у них випадково знаходилися місцеві сільські Шевченки, ті що Андрії, Рональдіньї, Руні і т.п., закохувалися у футбол, починаючи грати на сраних районних полях, розвивалися і в результаті їх купляли всякі "Манчестери" за мільйони. І така структура не лише в Україні, а в європейських країнах також — чи у них там одні "Манчестери" і всі команди займають перші місця у таблицях? Хотілось би на це подивитися.
У своїх намаганнях показати які хохли гімняні дехто зіскакує на трохи маразматичні порівняння. А якщо взяти до уваги, що вже що ж, а футбол в Україні таки на дуже дебелому рівні — навіть національна збірна затикає за пояс доволі немало європейських — то давайте не будемо :)

8. New York пише:
«До союза жили хуйово, при союзі жили хуйово, зараж живем хуйово. Який висновок з цього слідує?»

«Шеф, все пропало! Все пропало!!!» (с)

А взагалі багато українців настільки звикли озвучувати думку «у нас все погано, а "там" - все заїбісь"», що їх уже «заносить». Два роки назад, пам’ятаю на цьому ж сайті читав статтю Володимира Паршевлюка про санжарку яка виїхала жити у Лівію. Боже, як же він її розхваляв, возвишав, возвеличував. Боже, як же там жити чудово, які ж там люди чудові, милі та приємні, пукають метеликами і пісяють веселкою, куди там сраній Україні?!..
Рік назад, коли я дивися відео, де лівійські повстанці якомусь хлопчику засунули металічну жердину самі розумієте куди я увірився, що таки там люди дійсно милі та приємні, куди там сраним українцям?..
Чудо Юдо 13 вересня 2013, 10:10 На тему: «Ноги тобі для чого?!»...
Ніколи дуже не цікавився футболом, але перший коментар заставив мене почитати статтю. І в результаті скажу що Юрій даремно наїхав на автора статті: від свого імені автор не сказав жодного поганого слова ні на кого із гравців. Та й не видно щоб дуже вже ж критикував. А те що навів цитати від уболівальників: так а що, коли вони дійсно так висловлювалися?
Ну і пропозиція журналісту вийти на поле а Вам, Юріє, написати статтю також дурнувата — ви ж так само виражаєте думку, що чужу роботу робити легко, проти якої двома рядками вище протестували. Найлегша робота — яку не я роблю :)

Ну а щодо людей то так, слів дядьки часто не добирають. Як не крути, а у футболі, як і в інших видах спорту хтось буде першим, а хтось останнім. Усі переможцями бути не можуть. І коли твій фаворит не зміг, не витягнув — це, звісно, прикро, але ж називати його "калікою", це вже банальна бикуватість.
Хоча з іншої сторони у великому футболі в адресу футболістів виражаються не краще, так там ще й всяка шпана розбірки між собою влаштовує та цілі квартали трощить:)
Чудо Юдо 10 вересня 2013, 08:27 На тему: «Де б іще ми взяли 1,5 мільйон...
А я відразу здивувався побачивши оголошення: Посилання на exo.in.ua
Думав лікарі вже підробляти почали. Тепер розумію: вирішили оновлюватися без відходів
Чудо Юдо 30 серпня 2013, 12:03 На тему: Два кавуни...
Так це не Воділа, це якийсь інший, по ходу. У цього стиль писання інший, до того ж того я хоч трохи розумів, я суть коментів цього щось не уловлюю...
Хоча може це якась дивна реінкарнація старого Водія?..
Йду я, значить, по нашій центральній вулиці, перечіпаюся об 60-річний кривий асфальтований тротуар і дивлюся - оппа, пам’ятник новий ставлять! Це ж чудово! От все у нас добре, тільки пам’ятників не вистачає.
Щоправда про окуляри таки бред (особиста думка). Така прив’язаність до них пояснюєтсья тільки майже наркоманською звичкою їх носити, яку я часто спостерігаю серед людей - починають тягати ті окуляри вдень і вночі, потім очі звикають настільки, що без них вийти на вулицю таким людям - суцільна мука. Йтиме такий собі плачучий китаєць який ледве щось бачить. Очі просто шокуються від відкритого сонячного світла. От і стають окуляри "частиною їх".
Та ладно, що ви вз’їлися на людину? Виділяння із натовпу, як процес, робиться не для інших, а для себе. «Зроби себе сам» як сказав якийсь розумний дядько і радій самому собі що ти такий є. Роза просто написала про думки і переконання отакого собі хіппі старовіра-баптиста. Вважає свій шлях кращим ніж шляхи інших - його справа, нехай вважає на здоров’я. Для об’єктивності Розі потрібно написати ще про якогось панка, гопніка, буддиста, сатаніста і навіженого. В кожного буде своя правда. А нам зашилиться прочитати всі їхні переконання і робити висновки для себе.

До речі, я все чекав, що в кінці буде написано «а ще цей хлопець є членом організації «Свобода»», та видно це тільки Паршевлюк ударився в цю тему.
6. ansambl пише:
«Посилання на ihoraksjuta.livejournal.com Проект сделанный на вчера! Я котеджы проектирую от полугода до года, а тут бассейн. »

Ахаха, поржав. У сусідів такі ж раки держзамовлення роблять як і у нас. Приємно знати що ми не одні такі дауньки. Мде, поки відкат робили, поки будматеріали крали уже й, дивись, будувати із глини залишається.
5. Істина пише:
«Ультраправе хіппі,яке всередині дитина,частина якої окуляри,та ще й язичник,а потім протестант,що не терпить православні образи,з пацифіською пов"язкою на руці»

5. Істина пише:
«Тьфу!Противно!»

І що із вами перечисленого Вас так зачепило (я б сказав би занадто зачепило)? Не бачу ні однієї вкрай поганої якості.

І щодо пустоголових не погоджуся. Якраз пустоголові не мають своїх думок - вони лише повторюють чужі. Свої думки лише мисляча людина може говорити. Щоправда це все рівно не факт, що вона права чи адекватна :)
Думаю видаляти не потрібно, потрібно трохи уточнити (бо не всі знають історію) - написати текст типу: "Ці під..си мішають нам отдихати - вони прибирають на пляжі коли ми там насираємо"
1 ...35 36 37 38 39 40 41
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації