Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Дід Панько»

Коментарі користувача
1 2 3
Так буває, коли не ма про що написати... Поворожимо на 3.14 ді! Куди дивиться наше «эхо» мабуть прямо в 3.14 зду! Навіть й не чекав що таку фігню буду читать! Ось воно як! Мабуть корона вірус, заштрик від "короно вірусу" закакав "му мозг" Це вже діагноз!
Та ні! Ніде ходити не потрібно! Болгарку, а в кого не має, то ножовка по металу, і нехай шипить, дістали вже!!! 3.14-дараси!
Саме в тому "поганому совку" було налагоджено все виробництво, від цвяха до автомобіля, тепер на жаль все Китай, пам’ятаю як разом з сином паяли перший ПК «Спектрум» всі мікросхеми були виготовлені в совкові, хто пам’ятає той зрозуміє, логіка 155 , 555 серій такі собі утюжки, а що зараз? А зараз думать можемо тільки як купить за 1 гривню, і продать за 10, де є телефон виробництва Україна? Може хто бачив планшет? Ноутбук? ПК? Немає, не було й не буде, поки всі оті олігархи не будуть підвішені на кожній електроопорі! Під лежачий камінь вода не тече........
Slavko! Розуму я набрався "в ті кляті совкові часи" тоді мене вивчила держава, надала місце роботи, лікувала безкоштовно, надала квартиру, за газ і світло платив адекватну ціну, я ніколи не був при «кориті» і жив разів в 500 краще ніж зараз! Не було в наш час ворожнечі! А зараз то москалі погані, то влада не така, то мова не така, то я скажу так по старинці "поганому танцюристу яйки зважають" ....
Не ображайтесь, але з розумом проблеми саме у Вас! Полтавська область видобуває газу дуже багато, а платимо фантастичні тарифи, і ще якась доставка, за що? Люди не користуються газом, тому що наше «дурне» покоління звикло жити по своїм статкам, тому сидимо в холодній хаті, бо за пенсію хрен проживеш, це ми так краще живемо? То лапшу їсте Ви, я народився, вивчився, працював в ті як ви кажете "погані часи", а Ваш час це горбачовскі времена, перестройка. Не путайте палку з грішним кінцем!
Всі дружно рубаємо дроти! Хай сами їдять свою енергію! Не буде споживачів будуть сами в себе купувать! Немає енергії - не купляють енергоспоживачів, не платять за інтернет, не користуються телефонами.... Ото заживуть владельцы заводов, кораблей, параходов!
Хотів написати від єднаємося від СССР, але не сподобалось комп’ютерному розуму
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Якщо на даний час «розкуркулити» всіх «олігархів» то не потрібно брать ніяких кредитів МВФ, не потрібно було б підставляти гузно Європі, але ж на жаль, свідомі Українці лізуть туди куди їх звуть щоб нагнуть "раком", покричать слава Україні, і бути повним кріпаком!
Давнє прислів’я: Моя хата скраю........... Тому так і живемо!!! Був би дружнім народ, місто, село, і т.д. підняли ціну на газ,бензин,електрику... всі дружно відмовились від таких послуг, сокирою відрубали дроти від хати, перепиляли газову трубу, хто болгаркою хто полотном по металу, і не один, а всі! І хай сами собі платять олігархи! Але ж ні! Моя хата скраю! Так жили, живемо, і будемо жити «кріпакувати» пам’ятаю як в 90 -х кричали: "віднесемося від СССР цукор будемо їсти «попою» то як їмо???
Занадто дурні сидять при владі! Коли будуть потрібні палачі, звертайтесь, безкоштовно, не дрогне рука, відрубать голову тим хто не хоче (не може), думать тим що називають головою! В мого знайомого будинок не стоплюється років п"ять, в будинку нема ні плити, ні котла, ні чого що може споживать газ! Так платіжка прийшла плати! Труба то рядом!
Кобелячани! Чого мовчим і платимо? Може пора .............
Всім Відомо кого треба брати за "Крашанки", але «криша» за межами навіть Полтави. Бізнес хлопчик має волохату руцю, і йому дають дозвіл грайсь... дури... Тай сам, він той «хлопчик» на До.... починається, дуже полюбляє поклацать!
Місто Кобеляки! Перестало бути містом давно, не пам’ятаю точну дату, і точний рік, але це сталося! Ті хто пам’ятає, ті вже такі діди (та бабусі) як я. Було місто! Навіть були автобуси, (кирпичний) так говорили, все було! Кінотеатр, швейна, вальонка, ПМК -7, ПМК-69, сільгосптехніка, сільгоспхімія, хлібопекарня, і т.д. Тепер немає нічого! Немає навіть автостанції, "Два Куми, купили автостанцію у Галушка і Ісипа". Не має і Миколи Андрійовича, за допомогою чиїх мозолів на руках, Кобеляки стали відомі на ввесь світ! Немає нічого, скоро на мапах не буде й Кобеляцького району, згодом і самих Кобеляк!
Згодом не стане і України, ні вільної, ні УССР, ні якої! Наш життєвий девіз - "Моя хата скраю, я нічого не знаю". Ні Порошенко, ні Зеленський, ні хто не допоможе! Спитаєте чому? Відповім! З дитячого садочку, потім в школі, і т.д. учать не любити, а ненавидіть, що буде далі??? А далі - будуть як раніш, Пани та кріпаки, хоча чого будуть..... Вже Є!
Народ давно кріпаки! СУМНО! Де там знавці історії, а ну налітайте діда клювать!
Весна прийде будемо саджать! Пане президент! (Голобородько)! А що ж Ви там садите??? Печінку? Чи може оту коноплю? А ізвиняюся за свій хранцюзкій, ну Ви ж вже достали! Платні дороги під вашу Слуго величність - і слуга народу забув про народ? Пора вигнать такого слугу, хай кварталить далі! Місто без світла від ЗЕ! президента! Прямо ЗЕ дід мороз!
Напевно я не Українець! Перечитавши словники які в наший час мали назву «Тлумачний» я не зайшов там пояснення цього (локдауну), але маючи деякі знання (lock - блокировка, down - окончательно) на Українському буде так "Повне блокування"! Нам тут лапшу на вуха мотають що Українець повинен говорить Українською, так говоріть - повне блокування, а не локдаун! Якого ви ... ліпите якийсь локдаун ??? Де Ваш патріотизм? Чи ви так по фені ботаєте ?
Тепер поясніть чому:
1. 12 березня 2020 настав карантин, діти сиділи вдома, хворих по Вашим даним в Кобеляках та району не було.
Але зараз - 16 218 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 27 листопада 2020 року, і За інформацією Полтавського обласного лабораторного центру МОЗ України, від початку карантину на Полтавщині діагностували 22 055 випадків захворювання на COVID-19, а діти ходять до школи!
2. В другій та третій школі вчителі захворіли на COVID-19, а ніхто цього не каже! Оце Вам іншомовний (локдаун).
То як логіка? Україна проти логіки чи як???
Пам’ятають мабуть тільки ті «совкові» люди, яким зараз за 60, і бодай більше, коли ми були молодими юнаками (дівками)! Трави накосити - була б сила та коса, всього всім вистачало, потім заявився Андропов, ой як же його «хвалили» особливо статі жіночого роду,сухий закон..... Горбачов, перестройка, заживемо! Далі ще краще, треба від «совка» тікать, бо вільні, як нам казали десь так в 1989 році, у нас свій цукровий завод, то будемо цукор жопою їсти, то й як наїлись??? Де тепер той цукровий? Де молоко - консервний? Де ПМК - 7?, де ПМК 69? (то в Дороша), де автопарк?, автостанція, швейна, валенка? Був навіть аеродром з літаками, Все про какали, а тепер ще й земельку! Молоді вони не пам’ятають, але ж ми ще пам’ятаємо, талони, купони, пусті магазини. Так це не «совок» робив, а ті кому так хотілось все розвалити! Ну наше покоління трішки пожило, а далі хто доживе той побачить......
Slavko, Всрався синку, той хто уміє руйнувати, але не вміє строять! Той хто звалив хату стареньку, а на тому місті збудувать нову і кращу не зміг, або не захотів, бо клепки не вистачило!
Совок він не в голові, це те де я народився, жив, працював, ростив дітей, де я мав змогу лікуватися БЕЗКОШТОВНО, і якісно! Де були закони, не на папері, а в дії! Тепер правлять «братки» ті що як паразити накрали з совка собі гроші, майно, магазини, заводи, пароходи, тепер п’ють кров з народу! Поваляли пам’ятники, нові назви вулиць, міст, то як легше стало? Україна вільна? То чому Європа диктує Україні ціни, тарифи, свої закони, це вільна та демократична держава? У моїй хатині я сам вирішую де поставити стілець, бо я в ній господар, а от у вашій получається керує сусід де ставить стілець, бо Ви там не господар, так Вам зрозуміло?
В дуже поганому «совку» було гірше, саме так кричать пАтріоти, а в чому вибачте? А, в тому що ви не до патріоти не якісно училися в школі! Раніше народити дитину це було безкоштовно, дитячі речі стояли копійки, лікували безкоштовно! Вчили безкоштовно! Хоронили безкоштовно! Тепер європейці платять за електрику прямо не піднімні гроші, за газ теж, за здоров’я так тут треба так платить, що ніби злітать на луну чи марс.
Кажуть тут ті патріоти що ми незалежні, демократія, на колінах не стояли, берці зав’язували, як на мій погляд то ви доступ до анального отвору Європі відкривали! Мізків немає, оце саме вся проблема занедбаної України, саме в цих псевдо патріотах, моя хата скраю..... саме так і існуємо....
Так все вірно! Василь Рафальський чекає щоб позолотили ручку, і все вирішиться! Це ще той .......... язик не повертається, ні сказать ні написать. Такі як Галушко рука Ісипа, вони теж інваліди, не без допомоги того ж Василя, та й сам Василь також мабуть групу має, і мабуть якщо не всі, то через одного наші "депутати". А той кому та група дійсно потрібна, курять бамбук, але групи не мають, бо нема чим руки золотить...
То ж як погано було в совкові! Лікували безкоштовно, насильно, от гади! Тепер платіть, ламайте пам’ятники, паліть дипломи совкові, бо ми ж Європейці! Це все совок винен! Не помажеш не поїдеш!
Пенсійний фонд нанизав пенсіонерів, потом знову нанизав, подумав, ой "маловато будет", і знову нанизав! Та не пенсіонерів штрафувати потрібно, а оту сволоту що вирахувала ці копійки на які ми не можемо не то що прожити, а навіть проіснувати! Собі поробили що пенсії, що зарплати, трудяги, в рот їм ноги....

Кожний вечір, проходжусь нашим містом, бачу собачок, які лежать в квітнику під маркетом, а поряд лежать кістки, вони вже їх не їдять, бо в них спина двічі товща чим в пенсіонера!
Це про пенсіонерів! А люди які мають інвалідність? В мене знайомий отримує пенсію ~1700, на ліки йому цих грошей не вистачає, сидить собі тихенько, без собачих кісток що валяються під маркетом, і світло не вмикає, бо в холодильник положити немає що, і за те що лампочка світитиме теж нема чим розрахуватись! Хто розраховує? Яким чином може проіснувати людина на такі гроші? Ні знову мало, давай будемо штрафувати...........
Одне питання: У Міністерстві інфраструктури що курять? Якість доріг де? Якість запчастин де? Оце точно незалежні! Ціна на світло, газ і т.д. встановлює Європа ? Так, питання: А де ж та незалежність? Точно курять! Точно якийсь бур’ян з Європи!
7.orakul
« А бабуся? А бабуся напевно жила не правильно,»

От доживеш до пенсійного віку "правильний ти наш", та не дай боже залишися сам,ні дітей ні внуків, бо біда ходить не одна, вона ще і діток водить, і залишися сам с своєю пенсією, і будеш потом жаліть собак, верблюдів, котів, мишок норушок...... на свою пенсію, думаю для твого віку такі грамотні, правильні, якраз, скасують пенсію... Мабуть у мене не вистачить часу щоб побачити як такі ПРАВИЛЬНІ будуть доживати.

Одне для мене дивно, як ми могли виростити таких ПРАВИЛЬНИХ? Дай бог щоб твоя шкура не змогла зрозуміти як прожити на той мізер, на який виживають ті люди, які все своє життя відали на те щоб такі «ВУМНІ» судили хто як жив, вірно чи ні.....
Нема більше слів...........
ПРАВИЛЬНИЙ наш.........
Матом би Вас вкрити, та не так виховали........
Ідемо до магазину Маркет опт, в клумбах серед троянд лежать не собаки, а прямо «КАБАНИ» собачок жалко, а те що є люди в яких нема на кусок хліба то чипуха? Будем годувати собачок!!! А потом ті собачки кидаються на людей, дітей, онуків, а все рівно жалко, тваринка ж без захисна, її і погодуємо, і полікуємо, БЕЗКОШТОВНО, а пенсіонери хай видохнуть, з них треба в три шкури здерти! Волонтери! та ви не на тварин, на літніх людей зверніть увагу! Хай Вам гресь! Якась бабуся не може хлібину купити, то нічого, а от верблюд, треба бігом лікувать, в якогось дідуся світло обрізали, чи газ, то так має будь, все життя горбатили, а тепер до них діла нема, за то верблюд худий! А бабуся яка не має на хліб? Хай по мусорках шукає поїсти. Схаменіться!
Цікаво! А коли ж приїдуть в Кобеляки і погладять проти шерсті "Кобеляцького хабарника", бо кажуть що наш Василь уже так зажерся, що за отримання групи платять навіть хворі у яких немає ноги. Не так давно мав розмову з людною якій просто необхідна група по інвалідності, а за продовження групи запросили кругленьку суму, а так як чоловік дійсно не може працювати, прийшлось викласти кругленьку суму, бо без грошей, як сказали не факт що продовжать, мало може нога відросте!
3.Filon
«ЖНИВУВА?ННЯ, я, сер., розм. Дія за значенням жнивувати. Гаркушині заробітчани працювали далеко від табору, уже на жнивуванні (Олесь Гончар, Таврія.., 1957, 201).
Ну, якщо Гончар та інші класики - це нове, то, що ж тоді старе?
»

Вірно говорите, але ж назва новини "Кобеляцькі аграрії пробують жвинувати (фото)" в назві помилка, замість жвинувати повинно бути жнивувати!
Я вибачаюсь, Українська мова звісно мелодична, має кучу чудернацьких "словей", але жвинувати це щось нове, потрібно як скоріш занотувати в тлумачний словник.
Вік живи, вік учись, а помреш рідної мови не знатимеш...
Автор! Ви будь ласка визначтесь що на самому ділі це за «звір» такий, то це у Вас гелікоптер, потім це вже вертольот, потім гвинтокрил, потім уже вертоліт.
Як же можна говорити, писати, та читати такою чудернацькою мовою? В одній невеличкій новині одна і таж річ називається по різному!
1 2 3
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації