Останні коментарі користувача «yrec»

Коментарі користувача
yrec 22 листопада 2015, 00:50 На тему: Та дайте ж оголошення...
Напишу тут, може хтось і прочитає! Близько місяця назад по провулку Шевченка в районі Солонців пропало кошенятко сірого кольору це кішечка! Це сину подарували, кожного дня він її виглядає, гукає, і дуже сумує! Може хтось щось знає, будь ласка допоможіть знайти кошенятко!
yrec 18 серпня 2015, 22:49 На тему: Полтавці стали частіше одружув...
Весілля дорого,народити дорого,в дитячий садок теж дорого, в школу ще дорожче, а інститут то це не для всіх! померти дуже дорого! А прожити і не померти так це просто щось з фантастики! За те в євро йдемо! Слава Україні.............
yrec 24 липня 2015, 02:29 На тему: «Нам у Кобеляках ще другого Чо...
5.Адекватник
«
А Солонці це воно де? Це не там де євромер Ісип живе?»

Жив скоріш всього! у нього будинків як в у дурня фантиків!
yrec 24 липня 2015, 00:19 На тему: «Нам у Кобеляках ще другого Чо...
У Нас на районі солонці гірше Чорнобиля! Палять все що горить, сморід стоїть такий Що крематорій віддихає,куди ж дивиться Валентина Іванівна? Коли вже ці палії будуть наказані?
yrec 9 квітня 2015, 09:25 На тему: Вред или польза е-сигарет? Мне...
2.ЕБусел
«Звиздеж и провокация. Электронные сигареты намного превосходят по вредности традиционные.»

Сам то пробував що пишеш? я вже півтора року як перейшов з звичайних на електронну, за рік прокурюю 500 гр. скільки потрібно витратить на звичайні? Перестав кашляти, немає пропалених речей, повернулися смакові якості, парити можна будь де, нікому не воняє!
yrec 8 квітня 2015, 23:29 На тему: Вред или польза е-сигарет? Мне...
Сам не вірив пока не купив e-sigarette, начинав з дешевої, потім купив хорошої фірми. Одні плюси, мінусів пока не найшов!
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації