Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 1593
1.nazar
«Здулась опозиція.
»

Про що ви базікаєте, яка опозиція.Копелець іх всіх купив, кого землею. кого битими вікнами.Цей весь непотріб, який зараз в міській раді, обіцяв сільским головам золоті гори а що получилося ?
4.orakul
« Кошти ж їй дали для лікування баби»


Не «для» а "за")) Пролікували- отримали, особливо за «ковідних» , чим більше хворих тим більше компенсації)) Окрема історія з сімейними - отримав кошти на рік в перед і повинен віддавати за до обстеження, консультації і т.д. Але отримуєш чужі а віддаєш уже «свої» , рідні))) Тому і такий рівень медичної допомоги на рівні сімейних )) А хворі? А що хворі? Їх більше чим норма на сімейного, та і гроші за них уже отримано, помре то з новим декларацію заключать і гроші отримають ((
Дробив і дробити буду!!
Лозунг протяжністю у 7 років)
Справа в тім, що МЕР не при ділах, зря набираєтесь) там є директор водоканалу, він все підписує і є замовником, доволі ризикованим і може трохи суїцидальним, як на мене .. підписує все.. а СанСаньок тут до чого, він гроші виділяв через сесію,ну не тратив же
3.Ltava
«
Кошти виділяються НСЗУ за кожен пролікований випадок»

А можна детальніше. Це цікаво. Ти хочеш сказати, що лікарня отримує кошти з держбюджету за те що когось там пролікувала? Ну наприклад попалась їм баба з апендиксом, вони їй його видалили, відзвітували і згодом отримали скажімо 10 тис. за її лікування? Може воно так і є, я не знаю, тому і запитую. Але якщо це так, то із цього логічно витікає, що лікарня - це шахрайська злочинна установа. Вона, як мінімум, займається нецільовим викорисаннм коштів. Кошти ж їй дали для лікування баби, а вона їх витратила на якийсь аппарат. А з баби вони тупо здерли бабло, змусили її продати свиню чи корову, бо якби вона цього не зробила, то тупо б померла. Без бабла з нею ніхто б не став навіть розмовляти. Як привезли її з апендиксом, так і назад би відвевзли, якщо в неї нема бабла. Нагадаю що згідно ст. 49 Конституції "у державних і комунальних закладах охорони здоров’я медична допомога надається безоплатно". Усікаєш? Виходить що лікарня порушує Конституцію, займається здирництвом та ще й нецільовим використаням коштів. А їх за це тут ще й прославляють. Круто обаставлено.
2.orakul
«Навіть поліцаї не можуть її виробляти. »


Повна декваліфікація(((
2.orakul
«а звідкіль у лікарні такі гроші?»


Кошти виділяються НСЗУ за кожен пролікований випадок, на жаль в цьому році їх буде все менше і менше(((
"Із цієї суми 1 мільйон 600 тисяч виділить лікарня."
Блін, а звідкіль у лікарні такі гроші? Чи вони наркотою приторовують? Так хай би тоді якусь лишню аптечку купили для швидкої.
А до чого тут "уродженець Російської Федерації"? У редакції завдання - розпалювати ворожнечу? Всі хто народився в Криму до 1954 року - уродженці Російської федерації. Це я так, для прикладу.
1.Ltava
«Та вони для власного використання »

Та ти б краще сказав, хто ж тоді у нас може робити наркоту? Кажуть що ми незалежні, а виходить що хренушки. Навіть поліцаї не можуть її виробляти. А хто ж тоді може? Хто тут начальник, блін?
Отакої. Тамілка вже ліва рука Санича. Здулась опозиція.
Яка панлюка !!!!!
Та вони для власного використання !!!
Для Випадкового.
Журналістика (від фр. Journaliste ? journal ? лат. Diurnalis, diurnalе «щоденна звістка, звістка» [1]) - діяльність по збору, обробці та розповсюдженню інформації за допомогою ЗМІ (інтернет, преса, радіо, телебачення, кіно та ін.) ;
найкраще продаються погані новини є аксіомою журналістики. Хоча визнаю - весь бруд в якому доводиться порпатися набрид страшенно...
Не журналістики, а ЖОВТОЇ преси, яку ви представляєте.Виконуєте замовлення, домовляєтесь, як у випадку з мером. Така ситуація вже спостерігається і з Решетилом- робить діаметрально протилежне тому, що говорив і писав перед виборами. Бізнес-це не журналістика!!!
Rety 26 травня, 16:12 На тему: Під Кобеляками згорів Jeep Che...
Прям під Кобеляками?)))
Свадьба - важное событие в жизни каждой пары, так что и в самом деле все должно быть идеально, от образа молодоженов к меню и тамады! Мы когда гуляли свадьбу готовились долго и очень тщательно. Заранее планировали, бронировали, покупали. Например, все необходимое для создания моего макияжа покупала здесь Посилання на www.watsons.ua Кажется, все получилось замечательно.
Плюсую. Ви правильно усе підмітив. Але на жаль, те, що найкраще продаються погані новини є аксіомою журналістики. Хоча визнаю - весь бруд в якому доводиться порпатися набрид страшенно.
Потрібно гарно готуватися Посилання на prometheus.org.ua Успіхів!
Такого роду папір під назвою сТРАТЕГІЯ приймається кожні 5-7 років .. Слушно зазначив Ltava, може і 25 років. Подивимся на реалізацію
На разі велика рідкість, звичайна стаття про щось хороше, позитивне , неполітичне .. тут жвавого дискурсу не жди, бо й не треба ..
Трава на центральній вулиці,як у джунглях,в ’’Таврії’’ тільки криша виглядає.Уже б чи баранів з екопарку пригнали,щоб випасли.Жах якийсь.
Представить к герою Украины, москальские машины таранил! Пацриот!!!
whatsgaming 25 травня, 18:17 На тему: WeLoveMebel — для людей, які ц...
Очень шикарная и стильная мебель!
любезно предоставлено сайтом WhatsGaming Посилання на whatsgaming.ne
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Всьо звізда нам, скоро і в Україні будуть пиздіти шо хто переболів лоховірусом той буде сліпим)))))))))))))
3.Ltava
«
На жаль не поспориш»

Ну хоч у цьому порозумілись. Дякую. Ось почитай як було раніше. Посилання на kobelyacka.crl.org.ua
1 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 1593
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації