Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 1611
1.Fed654Frumos
«.Чи більше податків,тим більше флагштоків!!!!СУГС!!!!»

Дебелі флагштоки. І парад хвайний. Треба ж свідомих чимось потішити. А тепер по суті, яке владі собаче діло до мого, наприклад, будинку збудованого у "клятому совку". То спадщина "злочинного режиму".
"Але не зайвим буде нагадати, що вартість одного флакона сучасного антирабічного препарату в аптеках становить близько п’ятисот гривень."

Набагато корисніше було б щодня нагадувати пришелепуватим українцям статтю 49 Конституції України в якій чорним по білому записано «У державних і комунальних закладах охорони здоров’я медична допомога надається безоплатно;» І якби пришелепки не топтали свою Конституію на всіляких реголюціях, а щодня добивалися її виконання, щодня нагадували владі свої права, то було б набагато більше користі. І була б цілою країна. Але пришелепки повелись на ілюзії і тепер мають те, що мають. А скоро й того не матимуть.
Тепер вводять якісь зміни до правил ДР і за їзду під шафе буде штраф більше 50 тис. грн. а за їзду без шолома - більше 500 грн.
А тепер розтлумачте мені, чому якісь «правила» важливіші від Конституції? Чому за порушення правил є відповідальність, а за порушення Конституції такої відповідальності не існує.
Чому, коли ви їдете не пристебнутий паском чи без шолому, то для поліцая не існує виправдання вашого вчинку, хоча то ваше власне життя і поліцаю повинно бути по барабану розібєте ви голову чи ні. А саме для вашого захисту придумані паски і шоломи. А коли ви попадете в лікарню із розбитою головою чи із сказом, то так званій державі глибоко наплювати на те що у вас нема грошей. Тут турбота про вас закінчується і ніякий поліцай чи навіть прокурор вам не допоможе, тому що їм плювати на Конституцію. Якась Конституція, це вам не ПДР З ПДР конкретний гешефт, а що взяти з Конституції? Який з неї толок для її гарантів? А пришелепків такий стан речей влаштовує. От зараз тут мене почнуть критикувати, що я тіпа неадекватний. Та ні, шановні, то 99% великоукрів неадекватні. І доки ви такими будете, нічого у цій країні не зміниться. Хіба що на гірше...

Змінено 26.08.2021, 11:29
[[ЦИТАТА|1|BezuglenkoTaras|Цитувати
Вакцинуйте свій мозок,може добавиться сіроі рідини.
))))))
Так, по цим жалюзям можна представити мешканців цього будинку...
Блін,ну хто пише ці статті,а головне заголовки.Ну це чистої води маніпуляції.Хто б не бажав жити та працювати вдома?Хіба що цигани,в яких це філософія життя."Скільки громадян НЕ МАЮТЬ МОЖЛИВОСТІ жити і працювати в Україні"-ось правильний заголовок для даної статті.
Дуже хороший закон.Чи більше податків,тим більше флагштоків!!!!СУГС!!!!
Заголовок провокуючий...А це просто сума за лікування...А то наші ребята при владі можуть таке нововведення прийняти рішенням РНБО для всіх українців.
Жалюзі на вікнах креативні))


Змінено 25.08.2021, 20:59
Вакцинуйте свій мозок,може добавиться сіроі рідини.
"Чем бы дитя не тешилось..."
9.Чудо Юдо
«А при Сталінові статистику вели чесну-чесну :) »

На порядок честнішу від сучасної. Знайди тодішній КК і почитай. Тоді за спотворення статистики була кримінальна відповідальність. Он навіть Селена зна що тоді робили з порушниками закону. Взагалі-то я тебе перехвалив. До чого тут статистика при Сталіну? Я привів статистику сучасну, з свідомих сайтів і свідомої Вікі. Там вже такі як Селена все порахували, всі голодомори врахувалти і получається, що таки тоді смертність була меншою.
1.Fed654Frumos
«А знизити ціну на ці лікарські засоби слабо?»

До речі, може і знизиться тепер трохи. В ціну витрати на рекламу менше закладатимуть, будуть конкурувати іншими методами, ціною в тому числі.
На Колимі та Воркуті взагалі воскрешали з мертвих , суцільні реанімаційні заклади набудував товариш Виродок
6.orakul
« І таки попутно для себе вичитав що смертність в 1950 році при товаришу Сталіну була майже вдвічі менша ніж при Славковій свободі і демократії.»

Таки ж при Сталіні ніхто і не думав маніпулювати статистикою, лише чисту правду в народ видавали! :)
6.orakul
«І таки попутно для себе вичитав що смертність в 1950 році при товаришу Сталіну була майже вдвічі менша ніж при Славковій свободі і демократії.»

А при Сталінові статистику вели чесну-чесну :)
6.orakul
«смертність в 1950 році при товаришу Сталіну була майже вдвічі менша»

Мені теж не подобаються мої коментарі) не можу дизлайкнути)
Така реальність
6.orakul
« вичитав що смертність в 1950 році при товаришу Сталіну була майже вдвічі менша ніж при Славковій свободі»

Тоді її взагалі не було, було сроїтєльство для безпам"ятних лохів, які тепер голосують
Оце досягнення!А знизити ціну на ці лікарські засоби слабо?Упирі,б.ядь...
5.Чудо Юдо
«
А я так думаю, що цифру навпаки завищують»

Правильно думаєш. А Аліст пургу гонить. Лінь шукати, на сайті МОЗ
є статистика смертності по причинам. І навіть та їхня статистика, вже з накрутками лікарів, показує, що 90 % смертей не від інфекційнних хвороб - приблизно 60% хвороби серця і системи кровообігу, більше 10% онкологія. Ось інфа з Вікі, не думаю що там багато брехні. І таки попутно для себе вичитав що смертність в 1950 році при товаришу Сталіну була майже вдвічі менша ніж при Славковій свободі і демократії. Цікаві там таблички.
4.alist
«І це при тому, що в нас як завжди цифру занижують, перекидуючи смертність від корони на інші болячки»

А я так думаю, що цифру навпаки завищують. При такому піарі коронавірусу, є сенс завищувати, щоб лякати ще більше, смислу занижувати немає
2.alist
«І залишається лише побудувати сквери і зони відпочинку. І наступить рай. »

Це ж "Громадський бюджет", тут гроші виділяються на людські ініціативи (за які найбільше голосують). За них не будують доріг, не боряться зі злочинністю.
Так, з однієї сторони Ви праві: нормальна дорога важливіша ніж спортивний турнік та бруси, але з іншої сторони, у нашій державі і дороги не стелять, і турніки не ставлять. А так хоч щось.
1.Slavko
«З самого коронавірусного початку було зрозуміло. Просто пан Філоненко дуже гордий, щоб визнавати чи публічно вірити у штучність зарази і маріонетковість партії зелених перед глобалістами, але факти свідчать ! Все більше казки стають реальністю.
Вже звикли до масових похоронів ? Доведеться звикати. А правди - ніхто не знає та і не шукає »

Правди? Правда в тому, що в Україні за фактично рік вмерло (наголошую, додатково вмерло) 53453 людини. Багато це чи ні? Це Кобеляцький район. Просто отак раз, і вимер. І це при тому, що в нас як завжди цифру занижують, перекидуючи смертність від корони на інші болячки, доказом наприклад є смертність від грипу і пневмонії в травні 2020 це було 542 людини, а в травні 2021 вже 1561. По хорошому потрібно сісти і вираховувати реальну цифру смертей від корони, і це буде значно більше чим офіційно, але....
Але пів України дивляться на ці могили і кричать "це видумка!" «заговор» "біолабораторії" "Чіпи, 5G!" "Я не одіну маску!". Оці могили і є правдою, і фактично неважливо, штучна це зараза, чи ні, там і без нас розберуться, або не розберуться. Для нас це нічого не змінить, наша реальність це - 53453+ смерті, на сьогодні, а на завтра буде ще більше. І уряд, який тратить 170 мільйонів на флагштоки, а сам просить в усього світу "подайте якоїсь просроченої вакцинки", і місцева влада, яка влаштовує дні міста, дискотеки, паради, обжинки і т.п. і тут же вішає (а скоро і по всій Україні це буде) "корона, прийому немає". І люди які з радістю вірять любій чепухі з інтернету, а потім записують відео з лікарні плачучи "корона це страшне, не хочу вмирати". Оце вона правда.
Приємно, приємно читати і розуміти, що всі проблеми вирішено, питання доріг закритов, з водомережами все ОК, робота є, екологія прекрасна, злочинність подолано і т.п. І залишається лише побудувати сквери і зони відпочинку. І наступить рай.
4.Чудо Юдо
«Так, «рішати» у нього явно талант. Може він, навіть, гіпнотизер.
Попереді депутати сиділи на сесіях я зачаровані: нічого не бачили і не чули... У цьому «скликанні» нові з’явилися - спочатку побрикалися, а тепер так само, як і попередні, сидять, скляними очима на князя дивляться. І ЕХО ж читають, 100% бачать ці статті, але реакції - нуль. Точно гіпнотизер, кажу Вам! :)
»

Показав однією рукою на гроші з бюджету, а другою на карту з земелькою і загіпнотизував в один момент. Вони і шуміли поки за місце біля корита бились, а тепер все добре і проблем в громаді немає.
1 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 1611
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації