Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Професор»

Коментарі користувача
1 ...2 3 4 5 6 7 8
професор 24 листопада 2014, 13:08 На тему: Щеплення від «Свободи»...
Чому ми бідні?
Бо дурні.
а чому дурні?
Бо бідні.

Ці слова належать Леоніду Макаровичу Кравчуку. який зажив собі слави у партнерів як "хитрий лис". І вони , очевидно - відповідають сьогодні дійсності. До ВР пройшло немало людей, які бажають зростати політично, та разом з цим переважно захищати середній та великий бізнес. Разом з цим більшість українців вибрала для себе поступове погіршення власних соціальних статусів. Фактично виглядало так:
Ми молодці, ми багато робимо, якщо ми будемо робити інакше і не потурбуємось про виживання відносно багатих людей, то всі не дуже багаті люди взагалі пощезнуть!
чомусь ці слова були сприйняті на віру на Ура...
Від себе можу додати особистий аналіз таких тверджень

Росія розвалиться - усі імперії розвалювались.

Так. Цілком можливо.
Але звідки така впевненість у строках?

Приміром, та ж гітлерівська Германія розвалилась аж після того, коли повоювала з рівнозначним за силою, але багатшим за резерв ресурсів противником - СССР.

Якщо взяти за відправну точку 1939 рік - то нам ще чекати щонайменше 6 років, і сподіватись, що Росія таки почне воювати з НАТО.

Україну аж ніяк не можна зрівняти з СССр тих часів. І голий патріотизм "совєтам" не допоміг. А людського ресурсу "на загибель" у 30 млн вояк україна не має.


Яценюк може допомогти "виключно" з своєї кишені.
Помиляєтесь. В Україні і досі існує система управління, коли "кишеня" врученої установи цілком тоотожна кишені того, хто нею управляє.
На даний момент - кишеня Яценюка- Україна в цілому.

Стратегія 2020 - знов нагадала "квартиру кожому до 2000 року!".
Ні про що. Як для простих громадян.

А от позитивний дзвіночок - це заява Штатівців І Європоссів про "або боріться з корупцією і звільняйте чиновників десятками тисяч, або гроші від нас побачить хтось інший...!"

От з цього може бути діло. І хай воно буде приписане заслугам Яцика, Рошенка чи новійц Раді - але - аби було!
22.фермер
«Партія Президента має рейтинг не завдяки Пазюк , а вопроки ее деятельности.»Блок Порошенка в усіх регіонах, куди довелось поїхати чи подзвонити останнім часом, має от-таких "вшивих представників".
Це традиція в них така, чи що...
Посилання на vibori.in.u

Посилання на ubr.ua

Це так, до розваги від соціальних тем
Ну, якраз ми з хлопцями вже знайшли для ебе нішу виживання. Виявляється, оці самі депутасти готові дорого платити і обіцяти пересісти не те що на Ланоси, а йна корову рогату, аби тільки подібні факти не афішувались у СМІ (особливо на виборчому участку). А те, що потрібно два десятки хлопців... Вистачає і девяти. Голвне - серйозний вигляд, балаклави, і протестний гомін. Охоронців, зазвичай два. Якщо буде три - то до подібних акцій треба готуватись більш відповідально і мати при собі як мінімум Флобера. Там де охоронців четверо і більше - потрібен натовп, до цього бажано, вже підігрітий та налаштований вороже. Перед виступом бажано розігріти людей, закинувши у натовп інофрмацію "а оцей Петро Петрович, гандон, у моєї тітки" далі у натовпі починає само собой обговорюватись, хто і шо у кого віджав, хто куди і з ким їздив, на кого забив і т.д. Кому таки не йметься долучити свого кулака до депутастської пики - на фейсбуці і у ВК є багато угруповань, хто бажає на цьому заробляти. Збирайтесь у власні групи. У принципі, нагадує звичайне полювання. Але - морального задоволення більше.
Почитайте Югославські газети часів війни Косово. Там серби - їх ЗМІ верещали про американців так само, і часто тими ж фразами. як наші про Росію. І наскільки погано живуть зараз Піндоси? Так і тут, Росія скоріш за все, доб*ється того, чого захоче добитись. Будь-хто, хто був останні кілька років у Росії (і бажано - не в Москві), зрозуміє, про що я кажу. Середній рівень життя в простих росіян в приблизно однакових містечках і селах, у порівнянні з Україною - вище десь удвічі. Хоча, дуже багато залежить від регіональних факторів, в залежності від регіону є ряд переваг і недоліків, хоч загалом, окрім "чорножопої Москви", яку в Росії фанатично не Люблять, ситуація рівна. У Москві росіяни не люблять все. Окрім свого царя. Оскільки є фактичне розуміння того, що за його часів зріс добробут простого люду , і, що важливо - зменшився вплив середнього чиновництва та олігархату. Приміром, ситуація : син губернатора збиває п*янючим на дорогій автівці кілька людей. В одній країні він залишається безнаказанним, у іншій - негайно потрапляє за грати, ще й батько втрачає посаду. Яка з цих ситуацій українська? І саме останнє. разом з поступовим покращенням добробуту підвищує любов росіян до Путіна, вони бачуть сильного царя, який може, й кидає крупні шмати м*яса найближчому олігархату, та , я думаю, і українці з таким положенням справ би ще змирились. А от коли спостерігається фактичне "право сильнішого" в будь-якому спорі багатшого з біднішим, вище поставленого чиновника, чим нижчче поставленого, а Закон має в цьому разі лише виключно пристосувальницьку функцію, жди біди. І цілком імовірно, що в Україну ця біда скоро прийде. Її ім*я - хаос і безвладдя. Зате на цю розорану землю, можливо, таки прийде паросток Справедливості і Доцільності.
Дивлячись на заяву Авакова - війна, схоже - не закінчиться скоро...
Узагалі-то, шибки на авті можна будо б і повибивати. Ы заклеїти написами: наші депутати їздять на Ланосах і Тавріях! І дивись, 5000 кандидастів трохи припіднімуть рівень вітчизняного автопрому...)
19. шофер пише:
«Бюджето-залежна обнищала жидовщина, яка прагне виплат та зарплат (читай манки з неба).»


Вас не турбує, що таких в країні - 14 мільйонів?

До речі, для тих , хто поставив життя на паузу:
даремно, бо в Україні вже гарантовано буде громадянська війна. Всі, хто хоч якимось чином може купити зброю - купляє зброю. Після того, як влада в котрий раз не почула людей на майдані, активно шириться єдине №Ми їм таки покажемо!". Плани - грандіозні за своєю зухвалістю. Але зплановані. Не буду перераховуваит, скоро різнобоко і дуже голосно заспівають на всіх каналах. Але - зводяться до одного: захоплення не адмін будівель, а маєтків, вбивства, каліцтва, мародерство. Наскільки вдасться це здійснити...
Зі свого життєвого досвіду, врахувавши самовпевненість влади та опозиції ( а скоро на якийсь час їм таки доведеться обєднатись на захист свого майна та родичів) здається, що справді вдасться. Це ширитеметься повсюдно, на будь-кого, хто, за думкою знедолених, завинив перед ними несправедливістю, чи, на підставі несправедликивих законів - "законно обікрав"... Чиновники, судді, депутати всіх рівнів, підприємці... зараз схвильовані одним словом:
"Коліївщина..."
Населення сплачувало лишки переплат магнатів-підприємств.
Тепер ці гроші підуть на компенсацію дефіциту Пенсійного Фонду. Минулого року дотація дефіциту з бюджету склала 61 млрд гривень.
На подив багатьох пенсіонерів, в Україні ЗАВИЩЕНІ пенсії в угоду виборчим акцентам. Пенсіонери - активний електорат, а вибори в Україні - ціле дійство. На сьогодні на одного пенсіонера приходиться 2,5 працюючих-платника до ПФ. Сер зарплата в Україні 2500 грн.
Відрахування 7+2%.
Тобто близько 230 грн.
Множимо на 2,5 =
775 грн.
Така має бути СЕРЕДНЯ пенсія в Україні.
Виходів у уряду основних три:
продовжувати збільшення дотацій ПФ (в 2015 якщо не підвищувати пенсій, сума сягне понад 100 млрд).
збільшити пенсійний вік ( в Україні один з найнижчих у світі 60 і 60 років)
знизити розмір пенсій до реальних. Але вони нижчі за прожитковий мінімум.
А покоління нинішніх пенсіонерів самл винне.
Воно народило мало працівників, а саме годувало від 1 пенсіонера на 7 (70-ті) до 1 на 4 (90-ті)...
Лише два відсотки наркоманів виліковуються, інші 98 відсотків — помирають
Це найбільший маразм, який можна було написати.
За який період помирають - за все життя?
так тоді помирають 100 відсотків.
Що означає виліковуються?
Адже залежність - це хронічне захворювання, що залишається на все життя.
А якщо брати період реміссії (утримання від вживання) за виліковування , то вона буває майже у 100 відсотків, тільки в когось вона максимум 1-2 дні, а у когось - десятиліття...
Тому на речі все ж краще дивитись з фахового боку.
Ось цю фразу, Ви скоріш всього зайшли на одному з сайтів, що мало посилання на інтервю одного з чиновників МВС.
Але ж , я певен, він знає про все , вищесказане мною, не більше, ніж звичайний пересічний громадянин. Тому й "ляпнув" за звичкою... Посада дозволяє...
А замісна терапія - річ хороша.
Навіть якщо там буде 10 наркоманів.
Порахувати просто на побутовому рівні.
Щоб постійно колотись, все ж час від часу якомусь відсотку з цих бідолах доводиться красти.
І навіть якщо 5 з цих десяти скоювали крадіжки хоча б двічі на місяць.... виходить 120 епізодів за рік...
Але не буду за приміром міліціянтів залазити в їхню парафію, бо можу помилятись ще більше, чим вони...
Краще порадуюсь ззменшенню шансів передачі СНІДу та сподіванню того, що ці пацієнти зможуть нарешті жити відносно нормальним життям, навіть мати можливість влаштуватись на роботу, ... якщо вона в Кобеляках звісно є...
професор 20 серпня 2012, 10:10 На тему: А пам’ятаєш?.....
Пані Маринка, як на мене, описала свій емоційний стан, і вдіповідно емоційне забарвлення цієї статті відповідає її переживанням цієї події. Не розумію, чому ведеться таке бурхливе обговорення цього, невже емоційне піднесення автора внаслідок даної події когось ображає?
Чи ми всі настільки вже звикли до емоційного негативу, і зустрічаючи його нас це вже не так зачіпає, як "підсолодження"(пан Микола - семпл)?
Для мене чомусь ключова фраза в цій статті - Пригадую щасливі сльози в очах Лідії Миколаївни.
І Бог з усіма іншими перебільшеннями , якщо ця єдина фраза відповідає дійсності. Чомусь цей Бог створив нас так, що наші вчителі рідко мають можливість бути щасливими завдяки саме нам. Тому кожен такий випадок - цінуймо!
Дай Бог здоровя кожному, хто хоч чогось доброго в житті навчив мене...


Змінено 20.08.2012, 10:10
Не все.
Та поки Ви голосуватимете і рватимете голос один на одного за Ротшильдовичів і Ротшильденко, а не за брата - тракториста, лікаря, міліціонера, так все й буде.
професор 7 липня 2012, 20:27 На тему: Вбивство через жінку?...
Досить дивна агресія з боку трьох шісток в спину автора статті. Ще трохи можна зрозуміти, якщо за цим ніком ховається жінка, жінкам частіше вибачають нетактовну поведінку, але така некультурна!!
Щоб чоловік йменував себе "шісткою" взагалі дивно.. Ну та то його особиста справа...
Я погоджуюсь зі звичаєм не говорити погано про мертвих. Адже нічого поганого людина після смерті вже не встигне зробити, а фактично кожна людина хоч щось до смерті встигає зробити щось хороше.
Краще пригадувати це. Тоді й самі ми стаємо кращими...

Змінено 07.07.2012, 20:27
професор 29 квітня 2012, 23:34 На тему: Висушити калюжу...
Порівняння нашого життя з калюжами цікаве вже тим. що є калюжі, які швидко зникають просто після припинення дощу.
А є ті, що витримують тижнями сонце, і навіть збільшуються інколи, чи то від роси. чи ще від чого...
Зі свого досвіду мандрівками Україною робив для себе дивні висновки: останні років 10 йде поступова українізація столиці і значної частини центрально та південно - українських міст. До того ж серед молоді, яка не сповідує ідеали "гопнічєства" цей відсоток ще більш значний. І навіть люди, що за рівнем освіти не повинні були б виразно змінювати власний суржик, вкорінюють для себе поступово милозвучні українські слова...
Так, і справді дивно все частіше чути наголосливе "Привіт" замість "Прівєт", "досить"-замість "хватить", "чудово" замість "класно, прікольно". Можливо найменше покоління підхвачує цей варіант словесності з фільмів, і , як колись формою протестності та особливої сленговості були "Кльово!" та "хаза", то тепер вони використовують для свого відділення звичайні українські слова, яких серед оточуючих майже не чують...

Змінено 06.03.2012, 15:05
професор 27 листопада 2011, 03:02 На тему: У Києві знову мітингують, у Но...
Напевно, не було такого розпорядження.
В точку!
професор 26 листопада 2011, 23:21 На тему: «Кожні два дні я обходжу Нові ...
4. Светка пише:
«Ага сплять п’яні двірники в купі листя поблизу вічного вогню!!!»

Кожен має право на комфортні умови для праці!
1 ...2 3 4 5 6 7 8
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації