Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Випадковий»

Коментарі користувача
Цікаво, чи не забуде пан після цирку з голосуванням про свою обіцянку:Він пообіцяв описати ситуацію в найближчому випуску бюлетеня, щоб виборці знали, хто за що голосує і прагне...І друге; як можна проводити тендер на газетку, яка офіційно не зареєстрована? "Міська рада вже оголосила тендер на друк 20 випусків «Нашої громади". Для Копельця закону ніде не існує.

Змінено 20.01.2022, 22:30
Хто пояснить, для чого було так спішно збирати сесію, ігнорувати всі закони, якщо сам міський голова з обох питань голосував "ПРОТИ"? Щоб знову сказати: це не я, це -депутати???
За яким принципом вибирали чорнобильців для вшанування? Невже тільки 10 заслужили на увагу з боку влади, а інші чим гірші?
Інформація лиш частково відповідає дійсності. Результат зовсім інший...Вам не соромно перед спортсменами і тренером?
І знову-ляп! Коли навчитеся правильно писати прізвища? Не Бутенко, а БУТКО!!!
Щось інформація журналіста не співпадає з повідомленням поліції: через кілька хвилин затримали чи впродовж дня?
Учора в Біликах (Полтавський район), між 5-ю та 6-ю ранку, на жінку, яка поверталася додому з нічної зміни, напав та згвалтував невідомий їй чоловік. Поліція упродовж дня встановила та затримала підозрюваного. Ним виявився 29-річний мешканець одного із сіл Кобеляцької громади. Якщо вину гвалтівника доведуть у суді, йому загрожує до 5-ти років ув’язнення.
Дивні діла творяться в нашій громаді: людина, яка не має відношення до культури-організовує чудовий концерт. Працівники бюджетноі сфери, які отримують за це гроші, регулярно піарять себе на весіллях, днях народження та ін., де надають послуги за великі гроші (податки не сплачують!!) Те саме роблять працівники будинку дитячої творчості, педагоги.Гарно прилаштувались- і стаж іде, і зарплата, і фотосесії в робочий час та заробіток. Для чого витрачати гроші на утримання цих установ?На змагання возять дітей за батьківські гроші, і рік пишуть, які молодці.Звісно, правда не сподобається.
Початок знищення освіти громади: директори, кращі педагоги. Заміни достойної немає, але Царя це не цікавить. Він так вирішив і крапка.
Чудо Юдо, перш, ніж давати ради-поради, почніть самі платити за сміття. Раз говорите про ціну - 4 грн з людини, значить не платите, бо ціна давним-давно зовсім інша.
Дивна позиція журналістів тупо поширювати інформацію пресслужби...А перевірити слабо? Де те відділення і в якому стані?
А Решетило розкаже, який же мер молодець. Ну й коротка пам*ять у нього!!! Перед виборами на сходках кричав, що не можна Копельця до влади допускати, бо це громаді капець, але Тамілла і його приручила. В області партія "За майбутнє" в опозиції до "Довіри", а в нас любі друзі. Вміє Копелець "домовлятись", вміє.
найкраще продаються погані новини є аксіомою журналістики. Хоча визнаю - весь бруд в якому доводиться порпатися набрид страшенно...
Не журналістики, а ЖОВТОЇ преси, яку ви представляєте.Виконуєте замовлення, домовляєтесь, як у випадку з мером. Така ситуація вже спостерігається і з Решетилом- робить діаметрально протилежне тому, що говорив і писав перед виборами. Бізнес-це не журналістика!!!
А зовсім недавно та сама Таміла пропонувала створити 15 старостинських округів. Тепер тупо повторяє ідеї Копельця в очікуванні посади секретаря.
Ну куплять сміттєвоз, а далі??? Як вирішувати проблему сміттєзвалища? Депутати цим уже не переймаються, опозиції немає, на сесії тільки "одобрямс": всі отримали земельку, мер-підтримку, а виборців у черговий раз пошили в дурні.
Переглянув інформації, як у інших громадах вшанували чорнобильців. Хоча вшанували до Кобеляцької громади-це голосно сказано. Так, колишні міліціонери отримали нагороди, але влада до них не має відношення. Влада навіть елементарної грамоти нікому не виписала. Захід, як і все інше, для галочки! Ганьба!!!Для чого поширювати таку інформацію, панове-журналісти?
Випадковий 2 квітня 2021, 17:04 На тему: Закарантинились...
Те, що коаліція буде знищена БЮТом, попереджав з перших днів її створення. Знав, що й Таміла забуде про насмішки, фотоколажі як тільки з*явиться можливість стати секретарем. Прогноз збувається. На жаль. І це тільки початок...
Вцілому)No1 Про проведення закритого засідання сьомої сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання.РІШЕННЯ ПРИЙНЯТОЗА = 18, ПРОТИ = 4, УТРИМАЛИСЬ = 1, НЕ ГОЛОСУВАЛИ = 2, ВІДСУТНІХ = 2
Полтавська обласна організація ПП "Довіра"Копелець О.О.- За Мельник А.І.- За Слав’янський О.В.- За Татарко О.О.- За Фещенко В.В.- За Голтвянський П.С.- За Полтавська обласна організація ВО "Батьківщина"Жуков В.В.- За Рафальський В.О.- За Ялова А.С.- За Ясинська Н.А.- За
Полтавська обласна організація ПП "За майбутнє"Крайнюк Н.В.- За Кривуля А.А.- За Омеляненко В.М.- За Шевченко Т.В.- За
Кобеляцька районна організація ПП "Рідне місто"Таранушич А.О.- Проти Проценко І.А.- Проти Андрієнко М.І.- Відсутній
Полтавська обласна організація ПП "Слуга народу"Василенко Р.В.- Утримався Горбенко О.Г.- За Гординська Т.В.- Не голосував Кіптілий В.А.- Не голосував Ященко М.І.- Відсутній
Полтавська регіональна організація ПП "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"Попик М.С.- Проти Немудрий В.М.- Проти
Полтавська обласна організація ПП "Наш край"Гречаний В.А.- За Копелець О.О.- За Фесюра В.О.- За.Як Вам, виборці, результати голосування?
Проголосували дружньо, а перед тим прибрали з залу журналістів. Мовляв, карантин, а насправді дерибан землі.
Тому більшість депутатів новообраного складу міської ради висловилися проти фінансування цього бюлетеня. А як же профінансували?
Як можна вирішувати це питання в лютому, коли немає жодного гектара, підготовленого під сівбу цукрвого буряка? Та й стан ц/заводу сумнівний. Це розмова ні про що.
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації