Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 1646
[[ЦИТАТА|16|Slavko|Давно йому обіцяю написати на СБУ, ніяк часу не знайд
оце ти і сам підтверджуєш, що тиз групи стукачів.Отакі в 30-х писали доноси на сусідів , зустрічали фашистів хлібом сіллю , були поліцаями і старостами.
Но знать и понимать, а в особенности, правильно и быстро действовать – это абсолютно разные понятия.
20.Slavko
«рук не хватить»
,
Ну то ж я образно так написав. Хто б об тебе руки пачкав. Просто та людина може на тебе поскаржитися, що ти безпідставно і публично її звинувачуєш у тім, чого вона не робила і ким вона взагалі не являється.
Ну а щодо гостей, так хай приходять, якщо знають куди йти. А то с таким сусаніним як ти можуть і заблудитися.
18.orakul
« думаю, що в тебе пожиттєва група.»

До тебе є бажаючі в гості прийти, крім мене
18.orakul
«за наклеп на людину тебе можна за барки взяти? »

рук не хватить
12.Випадковий
«.Інші, перевірив, пишуть.Із свободою слова все нормально»

Ану напиши що небуть а я прочитаю.
Там написано "Администратор временно выключил возможность комментирования."
Чи то може мені персонально така шана? Поясни, буду вдячний за підказку.
Посилання на www.facebook.com
17.Slavko
«Хтось за державу помирає, а хтось їм допомагає»

Це часом не ти за державу помираєш? Шерлок Холмс хренов. А що буде, якшо не вгадав? Ти усвідомлюш, що за наклеп на людину тебе можна за барки взяти? Ти піди спочтаку на медкомісію, і якщо вдруг скажуть що ти здоровий, то тоді треба тебе запитати, чому ти ще й досі не в окопах? Попросити людей щоб тобі допомогли? Хоча, думаю, що в тебе пожиттєва група.
Хтось за державу помирає, а хтось їм допомагає
12.Випадковий
«Оракул: на КОБЕЛЯКИ TODAY під цією темою не міг написати жодного комента.Правильно роблять, бо ти своїми коментами просто засмічуєш сторінки-ні в кого немає ні часу, ні бажання читати твою дурню.Інші, перевірив, пишуть.Із свободою слова все нормально.А твоя ненависть до мови батьків і дідів просто шокує. Над кожним другим словом знущаєшся і робиш це свідомо чи алкоголь мізки пошкодив?»

Щоб ви розуміли, хто це робить, є такий старий пердун Валерій Коробчинський із Кобеляк ! Це жах всьому !
Я в шоці, що така людина тут живе. Давно йому обіцяю написати на СБУ, ніяк часу не знайду.
Первый, пошел !!! Если честно, Вовчика жаль......Следующий Пашка Голтвянский? Там тоже все подписи только Пашкины, а земелька Копельцовская ! А коли розібратися, то вони , напевно ж знали і розуміли на що ідуть ... А там і Стаднікова з Хряпою та Голтвянською підтягнуться ( вони ж теж його "люди")....Цікаві часи настають....
13.саша ставицький
«кучка завжди незадоволених , яких підігріває Філоненко для своїх цілей. »

Саньок так і тебе теж виходить підігріває Філоненко. Ти ж один із найактивніших.
12.Випадковий
«. Випадковий / сьогодні, 17:06»

це твої коменти засмічують мізки людей.Один тверезо мислячий оракул пише дійсно про ситуацію , а то тут зібралась кучка завжди незадоволених , яких підігріває Філоненко для своїх цілей.
Не плач, Оракул: на КОБЕЛЯКИ TODAY під цією темою не міг написати жодного комента.Правильно роблять, бо ти своїми коментами просто засмічуєш сторінки-ні в кого немає ні часу, ні бажання читати твою дурню.Інші, перевірив, пишуть.Із свободою слова все нормально.А твоя ненависть до мови батьків і дідів просто шокує. Над кожним другим словом знущаєшся і робиш це свідомо чи алкоголь мізки пошкодив?

Змінено 02.02.2022, 17:48
Вчора на КОБЕЛЯКИ TODAY під цією темою не міг написати жодного комента, ну я у них давно заблокований. А сьогодні вони взагалі коментарі закрили ВСІМ. Ото така тепер свобода слова. Так що Ехо в цьому смислі ще взірець демократії і свободи слова.
"Аналогічні протиправні дії директор комунального підприємства здійснив повторно у період з квітня 2020 по серпень 2021. Згідно висновку судової економічної експертизи розмір завданих збитків державі становить понад 600 тисяч гривень."
Треба так понімать, що 600 тисяч коштує дозвіл мужика в чалмі чи в яромольці?
І інфа для Ехо і поліцаїв. І для активістів тіпа Славка, щоб написали поліцаям заяву.
Це мізерні збитки. Треба розкопати усі збитки мужика у ярмольці. Наскільки мені відомом, то отієї клятої ліцензії в Кобеляках не було від часів подій описаних Гоголем.
Треба обрахувати збитки нанесені Ісипом, а може ще й Сироваткою чи Попругою. І все оприлюднити, щоб і громада знала скільки вона води на халяву випила. І обовязково треба всі гроші відшкодувати "ліцензорам", а споживачам треба зробити перерахунки.
Ну а фулі, Європа, так Європа. Із цієї серії й те, що за сміття платили наприклад 15 грн. а ще 15 дядьку в ярмрольці. І як мені пояснили ніяк ніззя платити прямо в касу КП, треба з банками ділитися, як любив казати Ісип "50:50". 15 грн за вивіз сміття на протязі місяця і 15 грн за те, що баришня раз в місяць понатискає на клавіші. Європа. А тепер сміття буде 150 грн. трішки підрихтують диспропорцію. Буде справедливіше для наріду, а от банкіри тепер невдоволені будуть. Прийдеться й "за квитанцію" ціну піднімати.
Так от... про воду. "Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією."(Конституція України)
Усікаш, як все по Гоголю відбувається? Вода ж тіпа наша і ми її добули і випили. А ніззя. Треба ліцензію взяти. Знаєш хто там на тій ліцензії сидить? Сам вгадаєш?
І не треба мені тут шити пропаганду беззаконня. Вода наша власність і пішли всі нах. Знаю що свідомі почнуть писати про гейропу, про те що вода не наша, і дуже дешево коштує. Треба ринок води а ціну як у Європі, а краще не як у Європі, а як у Ізраілі чи в самім серці Сахари. Треба щоб нормальна ціна була, щоб туди і ліпка глинняних кувшинів входила, і ціна верблюда, ну і само собою дозвіл від якогось араба у чалмі. Тепер роблять крайнім директора КП. Та він що, ту воду випив чи не тим продав? Продав, і дуже дешево. Чомусь мовчать всі що тариф у нас довго не піднімали. Ісип вже б сто раз підняв. Зараз ще допишу.
3.Slavko
«Цікаво.»

Афігенно цікаво. Цікаво хто замовник ваших бойкотів смітників і оцього чергового наїзду на Копельця? Але, думаю, що ти цього не знаеш. Тебе втемну використовують, як і усіх свідомих. Ти там обурювався що буде смітник біля Сухинівки, і що у Сухинівці Копелець не поставив мусорних баків. Так от я тобі нагадаю, що Сухинівка ввійшла в ОТГ недавно і неконституційно. А до того, у вас була своя законна влада, І якого ви біса тоді не ставили отих баків, які вам і нах не нужні? Я ж розумію, що то ти так писав, аби наїхати на Копельця. Ти не думай що я за те щоб кругом сміття було і звалище. Навпаки. Але якщо ти такий правильний, то чого ти мовчиш про інше. Ще до того як міськрада вирішила вивозити сміття на те місце куди його звозили роками ще з часів СРСР я пішов у ліс по гриби як кажуть "до дурдому". І от починаючи від шлагбауму і на протязі не одного кілометра аж до паркану дурдому, а може й до Сухинівки не ліс а суцільний смітник. І він нікого не турбував, ні ковачів, ні екологів, ні поліцаїв. І так було аж до тих пір поки не виникла потреба наїзду на Копелця. Але це я вже зїхав з теми. Давай про воду.
4.Slavko
«Не зрозумів, за яку скважину підозра, вони пробурили чи просто продають ?»

Ти фіг що й зрозумієш. Щоб шось зрозуміти, треба щоб «розумілка» працювала. А тебе вчи, вчи і як об стінку горохом. Відбувається те, про що Гоголь писав у забароненому тепер Тарасі Бульбі
"- Такая пора теперь завелась, что уже церкви святые теперь не наши.

- Как не наши?

- Теперь у ж_дов они на аренде. Если ж_ду вперед не заплатишь, то и обедни нельзя править.

- Что ты толкуешь?

- И если рассобачий ж_д не положит значка нечистою своею рукою на святой пасхе, то и святить пасхи нельзя."
Поняв хоч щось? Щас поясню ще раз. Скоро буде таке, що аби відчинити власний холодильник, то треба буде заплатити і тільки тоді можна їсти. А найсмішніше те, що треба ще й талон на ніч до дружини купляти. Не заплатиш, а такий як ти свідомий настучить, от і схлопочеш.
5.Filon
«5. Filon / 1 лютого, 21:08Цитувати
3.Slavko»

1.Fuks
«. Fuks /»

Ви скоро захлинитесь власною жовчю.Ви ж користувались , пили і жрали ту воду , а тепер радуєтесь , що якийсь ..... порушив ту справу. Це не без вашої участі , саме такі , як ви були завжди стукачами .Думаю , що ви рано радієте.
Це вже апогей «талантіща» Капельца. Скоро все місто буде «задоволене» його рукоблудством. Як тільки пригріє сонечко і ми відчуємо всю ту глибину його розумних рішень. Гей, депутати, ви де?
Для понимания того, что для улучшения продаж необходимо постоянно быть выше конкурентом в списке узнаваемости

Змінено 04.02.2022, 04:27
3.Slavko
« А хіба Василенко був директором ?»

Василенко був начальником с-г управління.
Не зрозумів, за яку скважину підозра, вони пробурили чи просто продають ?
1.Fuks
« директора,чи втопе.Як колись Василенка та бухгалтера.Агов Ставицький..Спасай»

Цікаво. А хіба Василенко був директором ?..
Ну скажемо так. Підозра - це ще не вирок. Але ж це ще вони по звалищу, по забрудненню грунтів до підозри не довели. І слава Богу,що хоча б після рішення суду про заборону на Вовку протоколів не складали. Тоді було б, ну зовсім, важко психологічно. Вовці. Саничу - ні.
1 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 1646
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації