Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 ... 31 32 33 34 35 36 37 ... 41
Все одно вітаю раз призначили. Тепер у Володимира є повномасштабні можливості відчути себе "у цій шкурі". Справиться - честь і хвала йому буде. А не справиться... Тоді боюся і журналіста кар’єра його накриється - як же тоді критикувати владу, якщо сам там побував і не справився? Ніхто ж не повірить :)
Ну нічого, будемо сподіватися на краще.
Ну ну, хлопці, ви вже якусь єресь нести почали...

До речі, підняття ціни на газ планувалося ще старим урядом, ще восени минулого року:
Посилання на ipress.ua
Зверніть увагу на дату статті (14 жовтня 2013)
Чудо Юдо 17 березня 2014, 02:33 На тему: Влізти в чужу шкуру...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Так, дисбаланс у життя українців дана зміна влади внесла. Так, зараз у руля також не дуже "гарні" морди (але де ти "красивих" серед політиків візьмеш?). Так, Путя піймав момент, щоб поповнити свій запас холопів і земель. Але ж, блін, невже потірбно було залишити все як є і чекати коли Янукович і Ко "нажреться"? Вони 73 млрд. в оффшори вивели, будь-якій здравій людині має цього вистачати на 5 поколінь вперед. Але їм, явно, не вистачало. І якби сьогодні оті ярі хлопці не стали з коктейлями у Києві завтра уже б твоїй бабусі не видавали б пенсію, а тебе б погнали на громадські роботи у полі (утрирую, звісно, але десь так). Бо у держструктурах економічна ситуація погіршувалася у геометричній прогресії.

А ще я підтримую даний бунт хоча б за те, що я вперше побачив як йобані політики, мєнти, чиновники і прокурори сруть. Вперше за історію Незалежної вони сруть, боячись народного гніву і вперше у своєму житті вони обмірковують свої дії виходячи із законів та настрою простих українців, а не з точки зору особистої вигоди. Поки що сруть. Дай Бог щоб і надалі.
Чудо Юдо 17 березня 2014, 02:26 На тему: Влізти в чужу шкуру...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
68.New York
«, то це будуть перші результати правління вашої правої сили.»

Дана ситуація взагалі особисто наша, українська. Якого ху Путін взагалі поліз, не ясно (тільки не кажи, що він дійсно хвилюється про долю російськомовних українців).

68.New York
«І спробували під шумок змінити мовний закон, знаючи, як до цього може віднестися величезна російськомовна частина населення України.»

Нью, блін, невже ти це серйозно?
У тебе є друзі які розмовляють на російській? Коли ввели закон про мови вони відчули якусь різницю? А коли його вирішили змінити на днях - вони відчули різницю? Ця срань з мовою просто срань, яка абсолютно нічого не змінює. Чи ти обдивився російських телеканалів де розповідають, що (цитую): "В Україні заборонили російську мову"???

68.New York
«А Путін «підмахнув». Тепер у нього і його держави куча прихильників серед українців. І хай вони будуть тричі зомбі і дебіли, але вони українці, у них є право голосу, і вони теж можуть збиратися на майдани.»

Останнім часом розповсюдили версію, що Путя це все затіяв, щоб відбити бабло, вкинуте в Сочі. Куди ще їздять росіяни на недорогий курорт окрім Сочі? Правильно - в Крим. А що чекає Крим найближчі 2 роки у разі від’єднання від України? Правильно - економічний пиздець і, в результаті, повністю зірвані курортні сезони 2014 року (уже точно зірваний), 2015 і, мабуть, 2016 року. Сочі жируватиме!
А в те, що Росія буде вкидати на відродження Криму міліарди долярів я не повірю хоч прибий мене. У Абхазію та Осетію вони не вкинули ні копійки.

Так, у нього з’явилися "прихильники". Типу Шофера, який збирається завойовникам черевики цілувати. Але одночасно у нього з’явилося і вагон неприхильників. І вчорашній їбаннуца здоровенний мітинг у Москві та у інших містах Росії, показує, що його персона захиталася на троні сильно. Не розрахував, чи йому просто пофігу, він шизік?

Чи може ти вважаєш, що варто повернути Януковича? І він забеспечить нам "нові дороги та нові лікарні"?
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Також не розумію мотиви тих дебілів, як палять траву. Нещодавно був на березі Ворскли. Не встиг пройти і 200 метрів як наткнувся на стіну вогню і диму. Яка краса, ідеш, а тобі в пику дим вале - не вдихнути, не видихнути. Мало того, ще й несе той вогонь прямо на дерева, я ще й подумав - от весело було б якби загорілося, а там все-таки двори людські близько. І випадки загрози пожежі не поодинокі - кожну весну пожежники задовбуються гасити.

Поясніть мені дурному - нах*я його палять? Якийсь ідіот колись придумав, що від цього швидше росте трава, але вам будь-який хоч трошки знаючий чоловік скаже, що це бред сивої кобили. Навпаки, коріння трави також руйнується від вогню.
3.koriolan
«Особые задачи новые власти Украины возлагают на блогеров»

Боян :)
1.Равнодушный
«Воду перекрыть нельзя по международным нормам это геноцид! А вот перекрыть поставки газа в Украину очень даже можно»

Перекрити газ в Україну Росія може лише перекривши поставки його і в Європу.
Ну, то що скажете, зробить вона це?
Якби тоді, 30 листопада, якийсь би хрєн у касці поламав моїй дочці студентці руку, наприклад, за те що вона прийшла з плакатом підтримати шлях на Євросоюз, я б на Майдан припер кувалду і увалив би нею по хлєбалу першого "беркутівця" якого б зустрів. Утрірую, звісно, але дійсно - чого б ото люди так ВВ-шників раптом зненавиділи? Вони ж такі всі милі та приємні...
30.New York
«Інтірєсне відео для роздумів Посилання на www.klagemauer.tv
Фууу, Нью. Від тебе не чекав. Дивитися шоу-програму зроблену чисто заради бабла, яких сотню клепають кожного дня по всій планеті? Не думав, що ти таке дивишся.
Чесно, я її не дивився. Чесно, можливо там є і серйозні обгрунтовані погляди. Але як тільки я побачив феєричний логотип і майже істерично кричащий голос за кадром "Пришло время разоблачить ложь СМИ!!!" (навіть не переводчика, оригінальний німець теж повизгував) я відразу зрозумів з якого розряда ця програма. З тих, що у США і Європі (та і у нас уже також) пачками показують по ТВ для жирних зомбаків, яки дивляться купу отакої "розумної" інфи і думають що від цього розумнішають. Не заразись!..
Проглянув її кадрами. Показують то одне то інше відео де люди товчуть "беркутівців". І що? Це було до 30 листопада? Ні. Це було після того як ці ж "беркутівці" відтовкли дійсно мирний мітинг. І яку реакцію ти чекав? Що люди, які прийшли після цього, з пориві гніва будуть ВВшників цілувати у щічки?
Посилання на www.youtube.com Ти тут бачиш злісних екстремістів, які несуть загрозу для "беркутівців" і гідні таких підздюлєй? А з цього момента все і почалося.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
28.New York
«Да, тільки не плутай хуй з пальцем. Те, що відбулося в Україні — ніяка не революція, а державний переворот. »

Ладно, нехай буде переворот. Якби внаслідок нього у країні встановився комунізм - то це вже була б революція. Але політичний устрій не змінився, єдина надія - на економічний, щоб можна було називати вже революцією :)
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
25.New York
«Я не думаю, що патріотизм стоїть вище, ніж нормальність. В першу чергу людина повинна бути нормальна.»

Я мав на увазі не "вище нормальності", а "не тільки нормальність". Замість "вище" читай "глибше" чи "далі", як тобі краще.

25.New York
«Ніфіга подобного. Не страшне. Просто я не відчуваю себе патріотом. І часто не понімаю дії тих, хто себе таким вважає. Наприклад, цей вандалізм з пам’ятниками. Ну це ж пездець! Нахуя?!»

Ну не особливо відчуваю і я себе патріотом. У крайньому випадку сторонньому глядачеві мої дії не здадуться "достатньо" патріотичними. Але, пам’ятаю, ти колись виступав проти патріотизму як такого, адже він є лише спосіб управління людьми і нічого більшого - за твоїми словами. А як на мене патріотизм - це одне із духовних почуттів в якому певні люди відчувають моральну необхідність. У всіх просто рівень цієї необхідності різний. Ні для кого ж не секрет, що окрім матеріальних благ все рівно захочеться духовних. Хтось творчістю займається, хтось алкоголь приймає, хтось у волонтерство ударяється, а кому патріотична діяльність більше до душі.
Ну а з пам’ятниками... Це просто мозковий "висєр". На жаль так революції і робляться. Просто тепер кожна адекватна людина повинна думати перш ніж мати якісь справи із тими, хто ті пам’ятники валяв. І знову ж таки - від втрати Леніна я ніякого дискомфорту не відчув (Стеллу шкода, хоча, признаюся, раніше ніколи дуже уваги на неї не звертав). А є ж люди, які за Леніном плакатимуть у прямому сенсі слова. І є люди, які ненавидять його лютою ненавистю і відчувають необхідність у валідолі кожен раз проходячи повз нього.

25.New York
«Людина їсть матеріальну їжу, одягається в матеріальних одяг, їздить на матеріальному автомобілі, валяє матеріальні пам’ятники...
А кому там що вище — це індивідуально.»

Помниться був у нас такий дядько... Янукович, здається, величався. От дивлячись на його хороми за народний рахунок, здається мені те що "вище" і нафіг йому не потрібно було :)
У цьому вірші, як мені здалося, Олійник зачіпає трохи вище, аніж нормальність. Я ж кажу - я навіть не про духовне, я про суспільно-політичне. Не побоюся навіть сказати, що він закликає поставити патріотизм (так, так, це страшне для тебе слово) і етнічну приналежність вище матеріальних благ :)

А ми йдемо за вами навздогінці.
І, як не вимрем,
дійдемо таки
В Європу.
Але вже - не українці,
А хохлаки.
17.New York
«Перевороти такого масштабу не бувають випадковістю. Фінансування такого масштабу переворотів — теж не просто так. Це однозначно сплановані дії. »

Розгін майдануючих 30 листопада - точно спланована "антиЯнуковична" акція. І подальше роздмухування народного гніву - також мабуть спланована акція. Щоправда я думаю в результаті вилилося все це в таке, про що "затійники" і не мріяли, але назад вороття вже не було. Але в будь-якому разі бажання "затійників" явно співпало із бажаннями народу інакше коли б були всі такі раді тій владі, то ні за які гроші таку бучу не піднімеш.
В будь-якому разі, що зроблено те вже зроблено... Не повернеш.


17.New York
«До речі, Борис Олійник як у воду дивився. Я офігєл, як перечитав цей вірш. Прям пророк, чесне слово. »

Обережно, Нью! Цей вірш може бути згубним для твоїх хромосом! Він ставить духовні, та що там, навіть суспільно-політичні речі вище матеріальних! Це ж пряма загроза твоїй життєвій позиції!:)
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
13. шофер
«В очко собі всунеш своє європейське життя.»

Виловив три слова із коментаря і на них загрився. В стилі Шофера :)
Який же ти впевнений, що один ти суперпрацьовитий та розумний, а всі інші - лохи. Я, знаєш, також не бідую, голова є, руки і ноги також. Але казати, що у нашій країні все заїбісь і Янукович - месія у мене язик не повернеться.

13. шофер
«А мене тутешнє життя більше ніж з головою влаштовувало. До появи ваших майданівських переворотнів.»

А от тих людей хто був на майдані не влаштовувало. Конфлікт інтересів. Вони зробили те, що вважали за потрібне, але щось я не бачив щоб ти туди побіг захищати Януковича і груддю прикривати його золотий унітаз. Значить не настільки воно тебе влаштовувало, наскільки не влатовувало їх. Ти не бійся - пристосуєшся і до нових порядків, по миру не підеш.

Чи буде нам краще, чи не буде - один Бог знає. Якщо він є, звісно. Ми дізнаємося тільки через рік-два. Зараз рано прогнозувати мільйони у кишенях чи "бутилки по смітниках". Але в будь-якому разі щоб зробити в Україні ще більшу дупу ніж була - це добре постаратися потрібно. Тому я і сподіваюся на краще. І ще хоча б тому, що на краще сподіватися - більш корисно для здоров’я, аніж завчано купляти мотузку і мило "поки вони не подорожчали" :)
10.сум
«Як пересічному кобелячанину ( без бізнесу) вижити на нищенську пенсію -продукти, газ, вода, електроенергія, КЖГ, продукти... здорожчають, пенсія не зміниться. Дайте рецепт.»

Подорожчало? Ні. А ви вже заочно шнурок приготували. Про що з вами говорити? Діагноз...

11. шофер
«а зараз ми живемо краще ніж до майдану? із погребу виліз... до людей поздоровкайся»

Януковича спихнули тиждень назад, алло! Вилізь з погребу, Шофере. Тобі прямо-таки за один день подавай європейську якість життя? Ти хоч думай що пишеш. Тим паче, що не встигло все улягти в нашій країні, як твоя улюблена Росія мерщій давай розпалювати ситуацію у нас ще більше - допомагає по повній братня країна!
Жодних аргументів, одне тільки "і не отримає. У прірву скотити". З такими коментарями вам можна йти вішатися. Адже "все пропало, все пропало!" (С)

8.березень
«Ми ще не усвідомлюємо до якої прірви вдалося скотити Україну.»

Ні, а при Януковичу, блін, наша країна процвітала із дня в день?! Прямо аж не придумаєш чи може українцям житися краще ніж у 2013 році, наприклад!
Тьху!..
3.Равнодушный
«Ребята ну вот как вы ведетесь на такую фигню уму непостижимо»

Посилання на www.gorodche.ru
Цією новиною рясніють і російській сайти.

А ви, Равнодушный, уважніше дивіться ПутінТВ. ТАм вам покажуть маму солдатів, біженку з Донбаса і корінну жительку Одеси в одному обличчі:
Посилання на exo.in.ua
4.Равнодушный
«ЧТО КОНКРЕТНО ПОЛУЧИЛ НАРОД В РЕЗУЛЬТАТЕ МАЙДАНА? Мой ответ - ничего кроме ухудшения»

Якщо ви ставите питання так, то ПОКИ ЩО народ нічого не отримав і не втратив. В тому числі і жодного погіршення, про які ви писали у коментарі №2.
Так що ви або ставте питання про пронози, або ставте питання по факту - виясніть це для себе.
По факту я бачу покращення в тому, що людям показали як легко змітаються із золотих унітазів Яники і йому подібні дяденьки, які загралися у Великого Диктатора. І показали, якщо боротися (на будь-якому рівні) то можна побороти навіть "найбезсмертніших" козлів.
По факту мінуси перш за все у трупах. 99 мертвих (на сьогодні) - дуже дорога ціна. А ще у тому, що Путя показав своє справжнє обличчя.
13. шофер
«Йшла б розмова про Януковича, розчавучив би він той майдан з ранку, в обід вже і сміття змели б.»

Людей водою поливали, гасили кийками, роздягали на морозі - стоять!
Їх дубасили по всій вулиці, убили трьох людей - стоять!
Пригнали БТРи і встановили кулемети на них перед барикадами - стоять!
Стріляти почали, 82 людини застрелили - все рівно стоять!
То куди далі? Як іще "чавити"? Утопити Київ у крові? А у областях що? Також кров ріками пролити? І що це за ціна буде? Після такого Яника свої б і задушили. Так легко ви говорите про "розчавив" немов убивать це так - ать-два, подумаєш, мільйон розстріляли!.. Мені так здається, що самі силовики і припинили атаки та послали Яника на х... Бо ж стріляти в людей із палицями - то не по горобцям із рогатки пуляти.
Чудо Юдо 2 березня 2014, 00:53 На тему: Всім! Всім! Всім!...
2.глядач
«До чого паспорти?»

Мабуть петицію писатимуть якусь і підписуватимуть за паспортами
8.Гість
«Припадочных нацистских самозванцев выгонят,восстановят легитимную власть, обеспечат нормальные выборы и соблюдение договорённостей.»

Під дулом автомата повернуть нам Януковича і під тим же дулом автомата скажуть: "голосуй"? Попутно убивши кілька сотень, а то й і тисяч людей?
Шикарний вибір.
Янукович сам не утримав ситуацію, не розрулив. Ситуацію, яка стосується тільки українців. А тепер він побіг просити військової(!) допомоги у іншої країни і це ви вважаєте здравим?

Чи не з РФ ви буває, шановний? Бо в основному малолітні жителі цієї країни в коментах так весело розписують як класно було б, якби російській війська "все перестрелялі". Хоча самі, сопляки, нічого далі комп’ютера не бачили...
16.Микола Пидренко
«ід нацистсько-бандерівським стягом боряться не за справедливість і не за людську гідність, а за їх антиподи! Зловонний навоз - в головах майданутих, так що запах навозу не ззовні, а із ваших черепків!»

От гімнюки - скинули Януковича, якого в Україні так всі люблять і обожнюють, Микола, ви, мабуть, найдужче? Справді любите? Правді вважаєте, що кращого нам і годі шукати?

До речі, дайте мені означення слова "нацизм" і поясніть, які дії майданівців підпадають під це слово. Хм... здається я уже просив раз це зробити, але та людина це прохання проігнорила. Цікаво, чи зможете ви?
6.Гість
«Украина и Россия-ОДНА СТРАНА, ОДИН НАРОД! ВМЕСТЕ МЫ СИЛА!»

Хворі на голову жителі Донбаса кричать: "Бий бендер!", такі ж хворі жителі Західної України кричать: "москаляку на гілляку!". Яка із цих людей може бути одна країна і "вместе сила"?

"Одна страна" планується бути створена введенням військ однією країни в іншу і захоплення її силовими шляхами. Та сама ситуація була кілька разів в історії. Ви вважаєте це ідеальним варіантом?
117.Патріот
«4. Пытайтесь убедить, что их обманули или обманывают»

А це що, неправда? Українців не обманювали 23 роки їх керівники?

117.Патріот
«8. Показывать по максимуму как жили Янукович и депутаты ПР, делать акцент на то, что это всё разворованные народные, ваши деньги»

Ну якщо ви в це не вірите, то я хрен його зна чи з вами варто взагалі спілкуватися... Небось Яник із зарплати відкладував копієчку до копієчки на такі хороми.

117.Патріот
«12. Пытаться по максимум убедить, что Майдан поддерживают и Юго-Восток и Крым, мол у вас там друзья, родственники, которые за майдан.»

А що тут доказувати? Сьогодні кримські татари як один піднялися і прийшли до Ради Криму щоб запобігти сепаратизму і вістояти свою Батьківщину: Посилання на exo.in.ua
Ні одні антимайданівці не похваляться такою згуртованістю
Татари молодці - горлають зараз у Криму сильніше ніж навіть українці на Майдані. Їх колись росіяни (фактично) вигнали з їхньої Батьківщини, а українці прийняли назад. А та подія 1944 року - історична образа. Історичні образи не прощають. Тому вони і не признають Крим у складі Росії.

А найбільше я подивувався їхній згуртованості: кричали, горлали, тільки почав говорити їх почтєнний старєц - моментально замовкли. Тільки він вигукнув якесь гасло - підхопили всі в момент. Тільки він сказав: "а тепер давайте розходитися по домам" - і всі разом пішли. Офігєть... З таким народом просто неможливо не рахуватися
1 ... 31 32 33 34 35 36 37 ... 41
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації