Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 ... 31 32 33 34 35 36 37 ... 41
«Не верю!»
Не дамо замкнути коло! Голосуймо за Ляшка!
Я думаю він враз накаже перестріляти з гармат усіх сепаратистів Донецька. І не звертати увагу на можливі втрати серед місцевого населення. Він і Крим назад відвоює, якщо підтримку хорошу матиме! :)
Китай зараз займає повний нейтралітет до всього світу. Він економічно гне і США, і Росію, і Європу, у нього достатньо армії щоб відбитися від будь-якого агресора (хоча буквально 120 років назад він сам був окупований ким попало). То скажіть, навіщо йому взагалі влазити у будь-які воєнні розбірки? Всі ці розбірки завжди виникали з двох причин: або потрібні ресурси, або потрібно кудись спихнути свій товар. Китай без війни скуповує ресурси у всього світу і впарює цьому ж світу товари свої. Срали вони і на США і на Росію з високої гори :)

21.Депутат
«Над Росією уже чергують супутники з лазерною зброєю яка наведена на всі ядерні обєкти.»

Ой, ой, скоро виявиться що у Луганську таки зелені чоловічки і таки з Марсу.
Чудо Юдо 25 квітня 2014, 22:12 На тему: Фотоапаратом по хамству...
Так може створити тут же, на сайті, фотоальбом, так і назвати "Автохами". І нехай кожен, хто забажає, фотографує таких умніків і викладає туди? Народ повинен же знати своїх героїв!
10.цікавий
«А вони й досі з дубинками бігають?»

Не знаю, ви скажіть мені. Бачу ж що щось хочете сказати.

Але не шмалять з гранатометів по вертольотам точно.
8.цікавий
«А хто озброїв майдан? Путін? Звідки почалося?»

Чим? дубинками і коктейлями Молотова? Ви це порівнюєте з автоматами і гранатометами? Не смішіть.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
А ще цікаво було б, якби автор представив себе у протилежній шкурі. З іншого боку, так би мовити:
Він, переповнений бажанням допомогти своїй країні і маючи настільки сильні переконання у своїй правоті іде на барикади. Нехай не всі поділяють його переконання, але вони(переконання) були настільки круті, що він напротязі 3 місяців отримує дубинакам по ребрам, сльозогінним газом в обличчя, наручники, холод, незручності, неможливість помитися. Навесні нарешті він, травмований фізично і морально, перемагає, на звільнений ним престол заскакують інші гамнюки і кажуть йому: "все, ти більше не потрібен, вали додому!". Мимопроходяща бабуся крізь зуби шепоче: "Фашшшист!", а мимопроходящий дідусь звертаєтсья до нього зі словами: "Ну чо ти тут став, нероба? Їдь додому, картоплю саждати, розвелося вас, козлів та лінтяїв!". І виходить що Яника гнать не треба було, а треба було і далі на кухнях сидіти та пити горілку жаліючись пляшці, що "яка ж у нас херова влада", та слухати як твій прем’єр-міністр по телику розповадає про ріст ВВП і те що тобі жити стає все краще, все ліпше.


Я не був на Майдані. Я не беру участь ні в яких партійних "движухах", мене верне від дитячих тупих лозунгів типу "москаляку на гілляку" і тому подібних елементів. Але я просто можу (і хочу) себе уявити на місці тих чи інших людей. І я хочу зрозуміти мотиви дій тих чи інших людей.
2.Гiсть
«что Путин никак не ху... Ло?»

Посягнув на території нашої держави, прикриває озброєних бандитів Донбаса, погрожує розв’язати війну, порушує укладені договори... Нє, блін, він офігенний пацан!

2.Гiсть
«Посилання на www.ntv.ru»

І що?


В цілому мислення автора правильне. Єдине що я таки не вірю у всемогутніх масонів, може вони і є, але не настільки круті як декому хочеться. А ще автор трохи сам собі суперечить: привели Яйценюка до влади і все, "ходіть додому"? Розійдіться та не заважайте їм перетворюватися у Януковича з Азіровим? Ба ні, наступним реченням автор пише, що нова гоп-компанія не краща за Януковича. І як її саму на себе залишати пропонуєте?
15.мешканец
«на Майдане не было нассано»

Уже прибирають.

15.мешканец
«не было никаких митингов у Райрады»

Отже за щось виступати і боротися - це погано, краще на кухнях воювати з владою?

15.мешканец
« Да и дурачка Тернового ещё не было.»

Буде тупити - виходьте на мітинг, вимагайте прибрати. щоправда, ви ж проти мітингів, краще сидіти вдома мовчки...

15.мешканец
«Кто не верит, сходите на круг на заправку, гляньте на цены. И вспомните, что было год назад?»

А що за Яника ціни стабільно падали? Хмм... пам’ять у мене поганувата, але щось не пригадую такого.
Чи може якби Яника залишили то бензин у ціні ніколи не виріс би? У країні, економіка якої тримається на кредитах, половину з яких у оффшори відправляють? Сумніваюся...
11.мешканец
«А майдановцев - под трибунал.»

За що? За те що Яника під сраку виштовхали? Так я тільки радий, а Ви проти? То може приютите у себе його? Він же до Дня Перемоги погрожує повернутися.
Те що відбувається внаслідок перевороту зараз - то тимчасові маразми. Все пройде. Але є від майданівців теперішніх і користь - нехай не дають нинішнім керівникам розслаблятися.
9.кацап тобі земляк
«А хто буде?»

У ідеалі Мешканця, мабуть, залишаться тільки зелені чоловічки з автоматами, які погрожуть незгідних з ними, цитую: «Вішати за яйця». Це таке заявив Пономарьов журналісту Газети.ру - Посилання на www.gazeta.ru (я по рекомендації Шофера вирішив почитати що пишуть російські ЗМІ. По ходу там далеко не всі вони за Путлєра горою і готові брехати до маразму).
Прапор не заборонить він ніяк. Не має права. А стрічки і справді самі ветерани можуть додуматися не чіпляти. Бо ж символом перемоги вони насправді не є, а от символом тероризму встигли стати за останній місяць.
Чудо Юдо 24 квітня 2014, 21:25 На тему: Підкову залишать у спокої...
1.Дописувач
«Цікаво чи правда що офіційно РИМ розшофровується як РОМАН И МЕР, чи це слухи.»

«РіМ»? О_о. Нє, дурня.

По суті, нехай і «РИМ». Місце непогане. Єдине питання - скільки за розташування там дертимуть із торгашів. І проблема ще одна - малуватий він, на всіх місця не вистачить
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
А чому «заказуха»? Що взагалі мається на увазі під цим словом? Люди там працюють, мають роботу, звісно їм пофігу, що комусь десь там щось воняє (хоч і воняє триндець), адже не стане комплексу - не стане їм роботи. Тому цілком логічно, що вони проти закриття свинарників. Хоча цікаво, невже там дійсно такі зарплати - 4500 грн?:) Чи це вони там такі, як і середньостатичні 3300 грн по Україні - тисячі "пригрівшимся в кріслах" - мільйони, а решті - мінімалка?
103.Волоська Ольга
«Ви з бюджетом коли-небудь працювали?»

Рекомендую Вам, Ольго, ігнорувати повідомлення Шофера. Його положення вкрай важке і, швидше за все, невиліковне. Я сам колись пробував з ним спілкуватися, лише наразився на небезпеку заразитися від нього мозковими вошками, які змушують людину думати, що вона жила донедавна у країні, яка процвітала і в якій будувалися дороги, зростали пенсії, а властьімущі доплачували за це все "зі свого бюджету".
Для Вашого ж психологічного здоров’я краще буде з ним не заводити розмов :)
72.Сторож
«Зібралося у центрі селища дві-три сотні крикунів, так званий майдан, і одноголосно викричали Паршевлюка»

Так а де ж тоді були ті, кому його кандидатура не подобається? Тоді лише один чоловік був проти (Посилання на exo.in.ua і то причину видав якусь не переконливу, а всі інші мовчали. Тепер коли призначили - давай срати в коментарях, та ще й сім’ю його тулити сюди. Гидко читати. Поставили - нехай керує. Погано керуватиме - жалійтеся на нього, пишіть куди треба. Чи легше в коментарях пописати в очікуванні, що хтось інший цим займеться?
Все одно вітаю раз призначили. Тепер у Володимира є повномасштабні можливості відчути себе "у цій шкурі". Справиться - честь і хвала йому буде. А не справиться... Тоді боюся і журналіста кар’єра його накриється - як же тоді критикувати владу, якщо сам там побував і не справився? Ніхто ж не повірить :)
Ну нічого, будемо сподіватися на краще.
Ну ну, хлопці, ви вже якусь єресь нести почали...

До речі, підняття ціни на газ планувалося ще старим урядом, ще восени минулого року:
Посилання на ipress.ua
Зверніть увагу на дату статті (14 жовтня 2013)
Чудо Юдо 17 березня 2014, 02:33 На тему: Влізти в чужу шкуру...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Так, дисбаланс у життя українців дана зміна влади внесла. Так, зараз у руля також не дуже "гарні" морди (але де ти "красивих" серед політиків візьмеш?). Так, Путя піймав момент, щоб поповнити свій запас холопів і земель. Але ж, блін, невже потірбно було залишити все як є і чекати коли Янукович і Ко "нажреться"? Вони 73 млрд. в оффшори вивели, будь-якій здравій людині має цього вистачати на 5 поколінь вперед. Але їм, явно, не вистачало. І якби сьогодні оті ярі хлопці не стали з коктейлями у Києві завтра уже б твоїй бабусі не видавали б пенсію, а тебе б погнали на громадські роботи у полі (утрирую, звісно, але десь так). Бо у держструктурах економічна ситуація погіршувалася у геометричній прогресії.

А ще я підтримую даний бунт хоча б за те, що я вперше побачив як йобані політики, мєнти, чиновники і прокурори сруть. Вперше за історію Незалежної вони сруть, боячись народного гніву і вперше у своєму житті вони обмірковують свої дії виходячи із законів та настрою простих українців, а не з точки зору особистої вигоди. Поки що сруть. Дай Бог щоб і надалі.
Чудо Юдо 17 березня 2014, 02:26 На тему: Влізти в чужу шкуру...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
68.New York
«, то це будуть перші результати правління вашої правої сили.»

Дана ситуація взагалі особисто наша, українська. Якого ху Путін взагалі поліз, не ясно (тільки не кажи, що він дійсно хвилюється про долю російськомовних українців).

68.New York
«І спробували під шумок змінити мовний закон, знаючи, як до цього може віднестися величезна російськомовна частина населення України.»

Нью, блін, невже ти це серйозно?
У тебе є друзі які розмовляють на російській? Коли ввели закон про мови вони відчули якусь різницю? А коли його вирішили змінити на днях - вони відчули різницю? Ця срань з мовою просто срань, яка абсолютно нічого не змінює. Чи ти обдивився російських телеканалів де розповідають, що (цитую): "В Україні заборонили російську мову"???

68.New York
«А Путін «підмахнув». Тепер у нього і його держави куча прихильників серед українців. І хай вони будуть тричі зомбі і дебіли, але вони українці, у них є право голосу, і вони теж можуть збиратися на майдани.»

Останнім часом розповсюдили версію, що Путя це все затіяв, щоб відбити бабло, вкинуте в Сочі. Куди ще їздять росіяни на недорогий курорт окрім Сочі? Правильно - в Крим. А що чекає Крим найближчі 2 роки у разі від’єднання від України? Правильно - економічний пиздець і, в результаті, повністю зірвані курортні сезони 2014 року (уже точно зірваний), 2015 і, мабуть, 2016 року. Сочі жируватиме!
А в те, що Росія буде вкидати на відродження Криму міліарди долярів я не повірю хоч прибий мене. У Абхазію та Осетію вони не вкинули ні копійки.

Так, у нього з’явилися "прихильники". Типу Шофера, який збирається завойовникам черевики цілувати. Але одночасно у нього з’явилося і вагон неприхильників. І вчорашній їбаннуца здоровенний мітинг у Москві та у інших містах Росії, показує, що його персона захиталася на троні сильно. Не розрахував, чи йому просто пофігу, він шизік?

Чи може ти вважаєш, що варто повернути Януковича? І він забеспечить нам "нові дороги та нові лікарні"?
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Також не розумію мотиви тих дебілів, як палять траву. Нещодавно був на березі Ворскли. Не встиг пройти і 200 метрів як наткнувся на стіну вогню і диму. Яка краса, ідеш, а тобі в пику дим вале - не вдихнути, не видихнути. Мало того, ще й несе той вогонь прямо на дерева, я ще й подумав - от весело було б якби загорілося, а там все-таки двори людські близько. І випадки загрози пожежі не поодинокі - кожну весну пожежники задовбуються гасити.

Поясніть мені дурному - нах*я його палять? Якийсь ідіот колись придумав, що від цього швидше росте трава, але вам будь-який хоч трошки знаючий чоловік скаже, що це бред сивої кобили. Навпаки, коріння трави також руйнується від вогню.
3.koriolan
«Особые задачи новые власти Украины возлагают на блогеров»

Боян :)
1.Равнодушный
«Воду перекрыть нельзя по международным нормам это геноцид! А вот перекрыть поставки газа в Украину очень даже можно»

Перекрити газ в Україну Росія може лише перекривши поставки його і в Європу.
Ну, то що скажете, зробить вона це?
Якби тоді, 30 листопада, якийсь би хрєн у касці поламав моїй дочці студентці руку, наприклад, за те що вона прийшла з плакатом підтримати шлях на Євросоюз, я б на Майдан припер кувалду і увалив би нею по хлєбалу першого "беркутівця" якого б зустрів. Утрірую, звісно, але дійсно - чого б ото люди так ВВ-шників раптом зненавиділи? Вони ж такі всі милі та приємні...
30.New York
«Інтірєсне відео для роздумів Посилання на www.klagemauer.tv
Фууу, Нью. Від тебе не чекав. Дивитися шоу-програму зроблену чисто заради бабла, яких сотню клепають кожного дня по всій планеті? Не думав, що ти таке дивишся.
Чесно, я її не дивився. Чесно, можливо там є і серйозні обгрунтовані погляди. Але як тільки я побачив феєричний логотип і майже істерично кричащий голос за кадром "Пришло время разоблачить ложь СМИ!!!" (навіть не переводчика, оригінальний німець теж повизгував) я відразу зрозумів з якого розряда ця програма. З тих, що у США і Європі (та і у нас уже також) пачками показують по ТВ для жирних зомбаків, яки дивляться купу отакої "розумної" інфи і думають що від цього розумнішають. Не заразись!..
Проглянув її кадрами. Показують то одне то інше відео де люди товчуть "беркутівців". І що? Це було до 30 листопада? Ні. Це було після того як ці ж "беркутівці" відтовкли дійсно мирний мітинг. І яку реакцію ти чекав? Що люди, які прийшли після цього, з пориві гніва будуть ВВшників цілувати у щічки?
Посилання на www.youtube.com Ти тут бачиш злісних екстремістів, які несуть загрозу для "беркутівців" і гідні таких підздюлєй? А з цього момента все і почалося.
1 ... 31 32 33 34 35 36 37 ... 41
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації